РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

+36
butnik
zentex
dunavski
Port_Royal
Naas
boreto1
marian shimano
Dass
М. Сталев
Outsider
stan4o
hiphopper
starsky
Калин
Ивката Вълов
миро мачтийм
Влади В
stridata
жорката
Doktor-5
gogata7904
Pavle mi pie
s.a.m.i
pobeditelqt
tojimi
bachoivo
Олег Димитров
dako
stobo
Apollo
bobigrig
fiverov
TITKO
dantho.mihov
ivanov87
del7710
40 posters

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Коя марка фидер предпочитате?

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap8%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap24%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 24% 
[ 36 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap9%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 9% 
[ 13 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap2%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap5%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap14%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 14% 
[ 21 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_lcap29%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Vote_rcap 29% 
[ 43 ]
 
Общо гласове : 149
 
 
Poll closed

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 19:00

Божката написа:Разкарах Шимано Антарес 11ft. със скоростта на "бит педерас" изхвърча от нас Laughing  -цена 330лв.
Купих Матрикс 11ft. и твърдя, че за мен е много по-добър- цена почти същата, около 350-360лв.
Това не означава, че Антареса е лоша пръчка!

Дали пък този път аз не се изказах неподготвен? Embarassed Се си мислех че Антареса е доста по-скъп...тези 330 кинта цена за нов ли са , или втора ръка? :scratch:

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 19:06

dunavski написа:Защо тогава никои от топ състезателите не ловят с нисък клас обурудване?
Пръчките са инструмент те нямат някаква магическа способност да ви превърнат в по-добри рибари те само могат да улеснят процеса като всеки един по-качествен инструмент.
Много просто ,защото те са ги измисли .Направете български фидер и ще си ловиш с него ,защото ще е с твойта бланка ,водачи върхове и т.н.... най добрия за теб и най-добра цена от 800лв. ставаш номер едно ако и хванеш риба Laughing
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Пет 18 Дек 2015 - 19:20

Тази цена 330 лв. за Анатрес не е коректна, един път въдицата беше намалена ... второ имаше още 20% отстъпка ....

Тогава паунда беше и доста по -евтин , реалната цена не е под 500 лв.
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 19:23

Мими ми го поръча нов.
Цената е без значение за мен, просто не ми допадна.

П.п. Чакай, че се изказах така, че някой ще остане с грешно впечатление Embarassed
Не съм "паралия", дори съм с по-скромни възможности от 90% от колегите тук!
Просто се лишавам от много други неща за да имам нещо което ще ми върши работа.
И мисля, че това е начина а не изсмуканото "ма те и евтините ловят риба"!

П.п.2 Ай ся ранете на воля Laughing
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 19:36

Божката написа:Мими ми го поръча нов.
Цената е без значение за мен, просто не ми допадна.

П.п. Чакай, че се изказах така, че някой ще остане с грешно впечатление Embarassed
Не съм "паралия", дори съм с по-скромни възможности от 90% от колегите тук!
Просто се лишавам от много други неща за да имам нещо което ще ми върши работа.
И мисля, че това е начина а не изсмуканото "ма те и евтините ловят риба"!

П.п.2 Ай ся ранете на воля Laughing
Чеки са Божка,Аз май съм като тебе ,на Дайва излезна новия каталог и имам муха в главата ,ще се лиша от тва онова ма ще взема новото Айрити 10/11 . Нека ме ранат и мене
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 19:43

Божката написа:Мими ми го поръча нов.
Цената е без значение за мен, просто не ми допадна.

П.п. Чакай, че се изказах така, че някой ще остане с грешно впечатление Embarassed
Не съм "паралия", дори съм с по-скромни възможности от 90% от колегите тук!
Просто се лишавам от много други неща за да имам нещо което ще ми върши работа.
И мисля, че това е начина а не изсмуканото "ма те и евтините ловят риба"!

П.п.2 Ай ся ранете на воля Laughing

Примера с Антареса беше в смисъл такъв , че една доста по-скъпа пръчка всъщност с нищто не ти е харесала от друга , от "по-нисък" клас. И кавичките не са случайни. Wink
От водачи и макародържач Фуджи , елементи от нам си кво дърво , и други подобни опити да се имитира лукс , се вдига цената , разбира се. Качеcтвото и характеристиките на бланка си остават същите. Работните качества на инструмента си остават същите , с други думи. И ти хем си избрал серия фидери от "не толкова реномиран производител" (пак слагам кавичките не случайно) , хем си се ориентирал към пръчки с отлично съотношение цена-качество от втората от моите три категории Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 3012024616 , хем се запъваш като магаре на мост , се едно те карам да ловиш с алуминиев спининг съветско производство... Razz

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 19:48

Ванка! Разбирам те идеално приятелю Wink  още от предният пост те разбрах! Laughing
Проблемът е, че ние говорим за качество което не се предлага на цени на Осако и Оксижен както се опитват да ме(ни) убедят, че били като другите и ние само се изхвърляме с тия скъпи пръчки.

П.п. Ти фидер Оксижен виждал ли си? Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878

П.п.2 Правя делово предложение на тези които са във федерацията!!!
Ако някой твърди, че няма разлика и скъпите и евтините ловят еднакво, мога да му стана спонсор на такъма!
Продава си пръчките или си ги оставя за свободен а в републиканското ще участва с купени от мен пръчки Оксижен!!!
Понеже предполагам, че подобни майстори мислят същото и за макарите, ще му взема и макари! Laughing Laughing Laughing
Мераклии???


Последната промяна е направена от Божката на Пет 18 Дек 2015 - 19:54; мнението е било променяно общо 1 път
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 19:49

За Шимано Антареса е висок клас ,за Матрикс не е
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 19:57

boreto1 написа:За Шимано Антареса е висок клас ,за Матрикс не е
lol!
Превеждам!
Антареса си е висок клас за феновете и шефовете на Шимано
За феновете на Матрикс, антареса е шитня!
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 20:01

Божката написа:Ванка! Разбирам те идеално приятелю Wink  още от предният пост те разбрах! Laughing
Проблемът е, че ние говорим за качество което не се предлага на цени на Осако и Оксижен както се опитват да ме(ни) убедят, че били като другите и ние само се изхвърляме с тия скъпи пръчки.

А бе знаех си аз , че ме будалкаш малко... Cool
Глей ся - истината обикновено е някъде по средата , и крайностите са пълна простотия...Аз прекрасно разбирам , че от пръчка за XXX лева не мое се очакват чудеса. Другата крайност , която е точно толкова нелепа , е да се вярва , че щом фидера струва майка си и баща си , той автоматично е толкова по-добър от останалите , колкото е и по-скъп...И аз вече доста години не мога да разбера , ако ги дам тези пари , кво точно купувам с тях...

...Оксижен?!? Shocked Shocked

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Пет 18 Дек 2015 - 20:05

Божката написа:
Понеже предполагам, че подобни майстори мислят същото и за макарите, ще му взема и макари! Laughing Laughing Laughing
Мераклии???
Божка искам два адвенчъра на 3,6 метра и два на 3,9 метра . Също така 4 макари лин афе лан 4000  Very Happy
Всичко е на цена от по около 60 лв. за брой , достатъчно евтино ли е ?
Блгодаря предврително  Very Happy

Тържествено обещавам пред всички , че друга въдица няма да ползвам  Very Happy

Какво е това оксижен ?

Ако случайно спечеля нещо /медалче , купа /, ще ти го дам на теб . Все пак ще си ми спонор  Very Happy
Надявам се , че влизам в графата на тези майстори  Embarassed
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Пет 18 Дек 2015 - 20:09

Лелееее каква убава зимна тема стана... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 1699561268

Ти мани, ама и при мен Антареса се задържа много, много кратко... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 1743377566 Изпревари го само един друг представител на същата шашмано фирма. Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878

Като чета май ще трябва да разкарам Компетишъна, че нещо не ми чеше егото достатъчно. Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 858133270
Не е важното да имаш много пари, за да си угаждаш, а да знаеш КАК да пазаруваш. Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 3377578317

П.С. Сега съм ви подготвил още едно зимно забавление... Razz

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 20:12

Калин написа:
Божка искам два адвенчъра на 3,6 метра и два на 3,9 метра .
Тържествено обещавам пред всички , че друга въдица няма да ползвам  Very Happy

Ти само така си приказваш - ще получиш обрив сигурно , ако пипнеш въдица без надпис Гарболино Razz Razz

...и после има да трошиш грешни пари по родбилдъри , да ти сменят водачите на Адвенчъра с мачови Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 3377578317

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Пет 18 Дек 2015 - 20:17

Хъм , Иване Адвенчъра е сила ...

За обрива ще ползвам ръкавици  Razz
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by миро мачтийм Пет 18 Дек 2015 - 20:18

И колко от вас(изключвам тепърва регистрираните) ловят с "Адвендчър", "ХаоБао", "Гуан зон" и разни подобни шитни под 100лв.
Божка не ми вкарвай думи които не съм казал, никъде не съм писал че някои е лаик, а за този цитат бях писал но после изтрих и си замълчах. Но сега ще те цитирам"шитни под 100лв." Е тук се вижда отношението ти към колегите с по скромно оборудване.
Аз също имам скъпи пръчки, имам и доста шитни и купища оборудване но уважавам всеки без значение с кво лови.
Това което не разбраха колегите е че говорим за границата цена-качество, която като надхвърлиш получаваш почти същото но на по голяма цена.
Никого не убеждавам да си купува евтини пръчки, всеки знае кое е хубаво според себе си, и ако може да си позволи не би се колебал, включително и аз.
Ще дам един пример:
В последните години много и всякви фирми си изнасят производството в страни с евтини суровини, работна ръка, данъци и др. финансови облекчения като Китай, Индия даже и в БГ. Други пък не инвестират в строеж на нови фабрики а направо наемат местни производители и си поръчват стока в случая въдици изпипани качествени под надзора на европейска марка да речем. Въдиците са продавани и естествено конкуренцията не спи и поръчва от същата бланка със свои цветове и стикери и аиде на пазара. Същевременно китайската фабрика не стои да чака нови поръчки и продължава да бълва нови бланки само че с надпис Хош Мин и пак на пазара само че в пъти по евтина. Същото е и с макарите и с почти всичко.
И кво излиза, който има възможности си взима маркова, друг си взима почти същата но на друга марка на която робува, а трети от илиянци. Със затворени очи няма разлика, ама надписа е голяма работа.
Да не бъда разбран накриво, аз също робувам на марки даже и колата съм облепил с големи стикери, но като попадна на качествено и евтино не го подритвам а си взимам даже по две, въпреки че имам над дваисет фидера Embarassed съм заплюлот 5-6 спрота за догодина.
Ако някой се е засегнал, искренно се извинявам, и се надявам това лято да са запозная с повечето от вас cheers
avatar
миро мачтийм
🐟

Брой мнения : 49

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 20:18

Калин написа:
Надявам се , че влизам в графата на тези майстори  Embarassed
От теб най-се притеснявам в републиканското!
Предполагам, че това ще отговори на този ти въпрос. Very Happy. И се надявам останалите колеги да не се засегнат Suspect
Офертата важи само за упоменатите "фидери"!
Коки! Ти защо продаде това китайско чудо, че дори водачите му беше сменил?

П.п. Пичове, чешем си езиците но реално никой няма да си промени мнението от хората които сме вътре с двата крака в този риболов!
Дори мога да се обзаложа, че тези с по-скромните такъми има по-голяма вероятност(даже е почти сигурно) да минат на скъпи и класни пръчки, отколкото тези с качествения такъм да започнат да ловят с евтинджос.

Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by миро мачтийм Пет 18 Дек 2015 - 20:21

Баси, докато си чюпя пръстите да пиша сте изписали цяла страница.
avatar
миро мачтийм
🐟

Брой мнения : 49

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 20:27

миро мачтийм написа:"шитни под 100лв." Е тук се вижда отношението ти към колегите с по скромно оборудване.
Laughing Laughing Laughing е тук не уцели човека!!!
Аз няколко години поред,преди да видя форума и да прогледна какво изпускам от фидер риболова, съм ловил с теле фидер ЛайнУйндер и макара Джаксън Троян!
Винаги ще твърдя, че колегите в този и предния форум са хората които ми отвориха очите за риболов който години наред съм си мислил, че разбирам а се оказа, че съм бил на светлинни години от истината.
Когато го осъзнаете, ще разберете за какво говоря!
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Пет 18 Дек 2015 - 20:28

Божка , много такъми са продал за да пробвaм други ...
За много от тях съжалявам ...
Китайското чудо има качества да участва в много състезания ...
Измъкна се по терлички от спонсорството ...
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 20:49

Това което разбрах аз е, че пръчки които струват 600-700лв всъщност струват 300-400лв, но производителите ей така са им решили да сложат не обиснована надценка Very Happy
В страна като Великобритания със силна конкуренция неможеш да си позволиш да ловиш маймуни с трици ако искаш да останеш на пазара. Във фидер риболова цените са сравнително поносими ай въри купи мухарка на Харди за 1000(хиляда) паунда и ги питаи какво получаваш за тези пари. Shocked Very Happy
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Дек 2015 - 21:01

Англичаните са казали: не съм толкова богат,та да си купувам евтини неща.Това отговаря на примера с хардито

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 21:01

dunavski написа:Това което разбрах аз е, че пръчки които струват 600-700лв всъщност струват 300-400лв, но производителите ей така са им решили да сложат не обиснована надценка Very Happy

Ценообразуването е сложен и не винаги логичен процес , приятелю. Докато стоките от средна и ниска ръка се налага да се продават на точната цена , за да не те изяде конкуренцията , тези от високия клас понякога се продават по-добре , ако са по-скъпи .Надценката за марка , и понякога абсурдно и тотално необоснованите цени на много неща , не само на фидери , са факт - дали ти го разбираш с нищо не променя нещата...

В кутията ми с хранилки има едни булети , които са правени на едно и също място , и са тотално неразличими , в момента , в който им свалиш етикетите. Eдиният е с етикет Сенсас , другият - Престън . Цената беше с една скромна разлика от около... 40%. Surprised Aз считам , че едната от двете фирми в случая се подиграва с клиентите си tongue , ти на кво мнение си?

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by stan4o Пет 18 Дек 2015 - 21:11

boreto1 написа:
Чеки са Божка,Аз май съм като тебе ,на Дайва излезна новия каталог и имам муха в главата ,ще се лиша от тва онова ма ще взема новото Айрити 10/11 . Нека ме ранат и мене

Браво Боре ,правилно си се насочил за новия сезонQuestion  И аз ще си взема да я пробвам , какво му плащаш само 415 паунда Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878
В Каталога на Дайва за 2016 пише ,че са използвали нов вид карбон и водачи което предполага ,че ще хвана 5 пъти повече риба с нея Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 858133270 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 858133270
[You must be registered and logged in to see this image.]

stan4o
stan4o
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 914

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 21:16

[quote="Outsider"]
dunavski написа:на кво мнение си?
Щом са произведени на едно и също място с едни и същи продукти каква е логиката да си подбиват цените един на друг с така голяма разлика?
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 21:16

Много отдавна мина времето да купиш нещо с доказана марка с висока цена и да не отговаря на качеството ,просто фирмата се самоубива,за да струва пари има защо,също тъка марковите имат и евтини пръчки за да могат да задоволят всички фенове и пак са по добри от никаквите
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Влади В Пет 18 Дек 2015 - 21:20

dunavski написа:
Outsider написа:
dunavski написа:на кво мнение си?
Щом са произведени на едно и също място с едни и същи продукти каква е логиката да си подбиват цените един на друг с така голяма разлика?

Колега, тука уловката е, че са ги взели от един и същи китайски цех, ама имат различна ценова политика! И аз имам подобен пример [You must be registered and logged in to see this link.] , същата преди 2 месеца си я взех за 4лв. - ще го преживея някак си, че не беше в опаковка на Тарамбуко!
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 21:22

Да точно тъка Стани ,ще си я купя заради водачите ,всъщност до сега не съм чупил връх от оплитане на влакна околу водачи ,защо ли? Ем сигурно щото си харесвам грешната марка ,какво ще кажете?
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Пет 18 Дек 2015 - 21:26

За мен "това" с тия водачи е всичко друго, но не и фидер!!!

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 21:29

dunavski написа:
Outsider написа:
dunavski написа:на кво мнение си?
Щом са произведени на едно и също място с едни и същи продукти каква е логиката да си подбиват цените един на друг с така голяма разлика?

Не си ги подбиват , точно тва се опитвам да ти обясня. С по-евтината кошничка , продавача вече има отлична печалба - просто другата фирма надува цената и окото и не мига... tongue
Погледни връхчетата на фидерите - 50 см карбон , пет водача...Дайва ги продава на десет паунда , Шимано или Рив - на два пъти по-висока цена...ама наистина ли можеш да повярваш , че в едно връхче има материал , работа или технология , която да оправдае цена от 30 евра?!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ще рече , че ако фидера струва 120 , всичко , което има в него - десет пъти повече карбон , много по-скъпи водачи , макародържач , и т.н, струва само 4 пъти повече от връхчето? Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 2397243878
Как става така , че фидери правени в Китай струват толкова , колкото и английските Дайви или френските модели на Гарболино , (Правените във Франция имам предвид?) Кво стана с разликата в цената на работна ръка , социално осигуряване , и други сериозно повишаващи цената фактори? :scratch:
Виж сайта на Алън Хоук , прочети малко кво пише за макарите - и там големите фирми се еб.ват с клиентите си tongue - ще видиш , че цените понякога си ги смучат от пръста - шапката да ти падне. Twisted Evil Twisted Evil
В края на краищата , бизнеса си гледа печалбата , което е логично. Минимум разход , максимум приход...и ние , купувачите , трябва да внимаваме къде се опитват да ни хързулнат - нарича се законна самозащита. Cool

Стъни , сори брат - сигурен съм че тая Дайва е върха на сладоледа , че рибата се строява пред тебе само като я извадиш от калъфа No , и че струва секи цент от скромната си цена. Question
Обаче който ги е хакнал на фидер ТЕЗИ водачи Shocked Shocked Shocked , трябва да бъде намазан с кръв и пуснат в басейн с пирани , честно...
Twisted Evil Twisted Evil

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 21:37

Влади В написа:
dunavski написа:
Outsider написа:
dunavski написа:на кво мнение си?
Щом са произведени на едно и също място с едни и същи продукти каква е логиката да си подбиват цените един на друг с така голяма разлика?

Колега, тука уловката е, че са ги взели от един и същи китайски цех, ама имат различна ценова политика! И аз имам подобен пример [You must be registered and logged in to see this link.] , същата преди 2 месеца си я взех за 4лв. - ще го преживея някак си, че не беше в опаковка на Тарамбуко!
Щом престън могат да продават даден продукт за 10лв защо сенсас да не продават същия продукт за същата цена, нима не искат да печелят същите пари. Работил съм година и половина за голям внисител на такъми в България и знам как се фирмира цената на дребно. Искам да кажа, не може да претендираш за качество на висока цена, а всъщност да не предлагаш нищо особенно в силно конкурентна среда.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 4 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите