РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

+36
butnik
zentex
dunavski
Port_Royal
Naas
boreto1
marian shimano
Dass
М. Сталев
Outsider
stan4o
hiphopper
starsky
Калин
Ивката Вълов
миро мачтийм
Влади В
stridata
жорката
Doktor-5
gogata7904
Pavle mi pie
s.a.m.i
pobeditelqt
tojimi
bachoivo
Олег Димитров
dako
stobo
Apollo
bobigrig
fiverov
TITKO
dantho.mihov
ivanov87
del7710
40 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Коя марка фидер предпочитате?

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap8%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap24%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 24% 
[ 36 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap9%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 9% 
[ 13 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap2%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap5%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap14%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 14% 
[ 21 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_lcap29%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Vote_rcap 29% 
[ 43 ]
 
Общо гласове : 149
 
 
Poll closed

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Съб 19 Дек 2015 - 14:18

Dass , различни пръчки с различен строй и блака,новата серия на престан бива повечко и говорим за меда от висок клас не среден клас
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 19 Дек 2015 - 14:24

hiphopper написа:

Бих предпочел да ловя с китайска въдица или макара ако на нея пише алчедо
Колега това просто звучи не сериозно еми дай тогава да караме танкове по пътищата щото можем да блъснем колата и да я строшим. Ти като не си пазиш такъмите ма'аш душманската това не е проблем на производителя. Аз това лято по моя вина счупих върха на мухарката писах на Дайва и след една седмица имах чисто ново връхно коляно за 25 паунда, а пръчката струва 250. След като производителя ти осигурява достъпен сервиз не виждам какъв е проблема, дори и да счупиш нещо.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by hiphopper Съб 19 Дек 2015 - 14:32

dunavski написа:
hiphopper написа:

Бих предпочел да ловя с китайска въдица или макара ако на нея пише алчедо
Колега това просто звучи не сериозно еми дай тогава да караме танкове по пътищата щото можем да блъснем колата и да я строшим. Ти като не си пазиш такъмите ма'аш душманската това не е проблем на производителя. Аз това лято по моя вина счупих върха на мухарката писах на Дайва и след една седмица имах чисто ново връхно коляно за 25 паунда, а пръчката струва 250. След като производителя ти осигурява достъпен сервиз не виждам какъв е проблема, дори и да счупиш нещо.

Не мисля, че се изказах правилно, или не ме разбра Shocked . Това с танка... Идеята е че няма смисъл (поне за мен) да ги давам тия пари. Така и така стана дума за коли - ауди р8 и нисан гтр. Нисана струва два пъти помалко и прави аудито смешно. Има състезания онлайн има и резултатите. И къв е смисъла да даваш два пъти повече пари за кола при положение че има друга по евтина също световно призната? и не маам ДУШМАНСКИ! Просто бих се притеснявал да напъна въдицата на 80 % дори! ако струва една камара с пари.
Да ако изкарвах 3000 паунда на месец не бих се притеснявал да я счупя. Но не го правя.
Mad
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by stan4o Съб 19 Дек 2015 - 14:32

hiphopper написа:

Бих предпочел да ловя с китайска въдица или макара ако на нея пише алчедо а същата макара се подвизава и под името риве, матрикс и още не знам си каква! понеже ще ми струва 100 лв а рив-а всички знаем, че няма да е толкова. Бих предпочел да ловя със среден клас въдици спрямо въдици от висок клас. И ще ти кажа защо. Защото като дам 300 паунда за пръчка и ще треперя над нея доста повече отколкото ако дам 50 паунда! Ще мога да си замятам както си искам и няма да се притеснявам дали ще и счупя връхче или ще я изтърва.
ПП щом има доста положителни мнения за пръчки от порядъка на 50-60 паунда ( цитирам няколко мнения от maggotdrowning "откакто купих за сина си тази пръчка и я пробвах шиманотата ми стоят вкъщи") значи има основателна причина за тях.

Ванка като започне сезона да не си промениш мнението Question

Колега Старски - напълно те подкрепям с написаното от теб Suspect

Относно цените на Дайва - докато има балами - ще има и тарикати monkey

Продължавайте с развитието на темата !!!!Отдавна не съм се смял така  Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 858133270

Поздрави на всички pig  pig  pig
stan4o
stan4o
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 914

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Съб 19 Дек 2015 - 14:40

dunavski написа:
В действителност всички знаем за какво става въпрос - безкруполни търговци, които надуват цените, световната конспирация и има ли извънземни?
По вашата логика следва, че пръчка струваща 50лв = върши същата работа като пръчка струваща 100лв = върши същата работа като пръчка от 200лв и т.н. и т.н. в зависимост от това колко пари си дал за твоята пръчка. Но истината е, че качеството струва пари, евтина и хубава пръчка няма !!!

Световната конспирация и замесените в бизнеса с фидери евреи и масони, засега викам да ги оставим настрана - много зима ни чака Question

...пак ще ти кажа , и знам , че ПАК няма да пожелаеш да чуеш кво разправям Rolling Eyes : въпроса не е в това дали пръчка от 50 върши същата работа като пръчка от 200 . НИКОГА не е бил в тва въпроса , нито някой вярва , че може да се направи качество за без пари. Wink

Става дума за елементарния пазарен принцип при ценообразуването на продукти от висок(луксозен , ексклузивен) клас. Важи за абсолютно всичко което се произвежда на тази планета - колкото по-евтин е един продукт , толкова по-малка е чистата печалба от продажбата му , и толкова повече се печели от оборот . (При това , може прекрасно да се печели ПОВЕЧЕ , от продажбата на по евтина стока. Даже по-често точно така става) И обратното - от продукцията в скъпия клас се продава по-малко , но печалбата от весеки продаден екземпляр е по-голяма. Idea Дотук някакви въпроси? Нещо да не ясно на някой? Примери да ви дам? Cool Razz

Кво значи тва в нашия конкретен случай? Произвежда се евтин , композитен фидер с калпави водачи , ширпотреба , стока за начинаещи. ( И големите фирми имат такива серии.) Струва като материали , работна ръка , технология , и всичко останало , 40 евра. Продава се за 55 (да речем - не е въпрос на точна цифра). Другия край на спектъра : прави се фидер за 300 евро. Продава се за 600. Щото аз тотално отказвам да повярвам , че в един фидер може да се вложи повече от 300 като себестойност Evil or Very Mad - поне докато не видя диамантени водачи в златни рингове. Laughing Laughing Laughing
И си плащаме 300 надценка , ама ловим с Харди , баси кефа.. No No No Question
Някъде по средата има продукция с разумно съотношение цена/качество , където печалбата на производителя е в приемливи граници , и да , аз ПРЕДПОЧИТАМ да ловя с такива пръчки. Cool
Каня всеки , който се е изръсил за Дайва Турнамънт Лонг Каст , шимано Спeeдкаст , Престън Дъчмастър , Харди Марксман , и други такива , да дойде да ми покаже (докаже) , с кво неговата пръчка е по-добра от Вайпър за под 200 Е. Cool
Щото за мен една стока , която върши точно същата работа , но е два пъти по-скъпа , автоматично е два пъти по-лоша не знам дали ме разбирате...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Съб 19 Дек 2015 - 14:48

hiphopper написа:Бих предпочел да ловя с китайска въдица или макара ако на нея пише алчедо а същата макара се подвизава и под името риве, матрикс и още не знам си каква!
Дааа, продавам им на Алчедо нещата в магазина!
Минали са покрай Матрикс и Рив но по мнооого обиколен път Laughing Laughing Laughing
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Съб 19 Дек 2015 - 14:57

Значи Аз това предпочитам Ванка ,въпрос на абсолютен избор,и за да искажа най-точно мнение ще трябва да взема да си купя ТОП моделите на дадените марки и да спорим цяла вечност и пак е тъпо.Всеки гледа нещата под различен "ъгъл"......А въпроса с водачите не ме интересува въобще,щом е тъка направена значи тъка трябва да е ,ако не ме кефат взимам друг модел с други водачи ,не съм конструктор на въдици ,а краен потребител. Suspect Very Happy
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Съб 19 Дек 2015 - 14:59

Suspect I love you

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 19 Дек 2015 - 15:22

Outsider написа:

Световната конспирация и замесените в бизнеса с фидери евреи и масони, засега викам да ги оставим настрана - много зима ни чака   Question

...пак ще ти кажа , и знам , че ПАК няма да пожелаеш да чуеш кво разправям  Rolling Eyes : въпроса не е в това дали пръчка от 50 върши същата работа като пръчка от 200
Амин! Алелуя! Намасте!
Аутсайдер това пределно ми е ясно ма нали трябва да се дърлим за нещо, че да минава времето Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 2397243878
Всеки продукт си има пазарна ниша или по-точно търсене. Затова Ферари не произвеждат коли за 1000 евро и WV не произвеждат коли за няколко милиона защото продуктите им са предназначени за тотално различна клиентела. Винаги ще има хора, които търсят лукс и хора които търсят практичност зависи до колко си готов да се бръкнеш в джоба. Мотивите за това са различни някои избиват комплекси някои си изживяват мечтите като мен на пример Very Happy, а в крайна сметка ако имаш финансовата възможност защо не?
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by М. Сталев Съб 19 Дек 2015 - 16:21

Много обширна тема ,аз вече за хобито не пестя средства и обичам да се глезя,един път се живее мамка му,колата втора ръка ,жената втора ръка,поне въдиците ще са качествени Suspect
avatar
М. Сталев
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 583

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Съб 19 Дек 2015 - 17:26

boreto1 написа:Dass , различни пръчки с различен строй и блака,новата серия на престан бива повечко и говорим за меда от висок клас не среден клас
Знаеш ли те тук вече съм раздвоен... В началото искрено ме разсмя. Но после се замислих... И се появи нотка на съмнение. Да определяш Дъча и Г-макса като среден клас говори, че или хал хабер си нямаш за какво иде реч, или си е чисто избиване на комплекси!

Аз не съм имал възможността да ловя с Турнамент, въпреки че съм го държал в ръце и съм метнал няколко пъти със страхопочитания... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 1743377566 И честно казано не ме е грабнала до толкова, че да направя опити да я притежавам. И не, че "гроздето е кисело"! Когато има желание се намират начини...

И не винаги новите серии са по-добри от по-старите. Мога да дам доста примери...

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by marian shimano Съб 19 Дек 2015 - 17:34

Много пъти съм казал, че във форума 88% са знаещи без практика, дори съм спрял да чета, бля бля бля нищо ново , купува те си едни и същи боклуци и до там.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Съб 19 Дек 2015 - 17:43

Dass написа:
boreto1 написа:Dass , различни пръчки с различен строй и блака,новата серия на престан бива повечко и говорим за меда от висок клас не среден клас
Знаеш ли те тук вече съм раздвоен... В началото искрено ме разсмя. Но после се замислих... И се появи нотка на съмнение. Да определяш Дъча и Г-макса като среден клас говори, че или хал хабер си нямаш за какво иде реч, или си е чисто избиване на комплекси!

Аз не съм имал възможността да ловя с Турнамент, въпреки че съм го държал в ръце и съм метнал няколко пъти със страхопочитания... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 1743377566 И честно казано не ме е грабнала до толкова, че да направя опити да я притежавам. И не, че "гроздето е кисело"! Когато има желание се намират начини...

И не винаги новите серии са по-добри от по-старите. Мога да дам доста примери...
Пак ти казвам това са съвсев различни въдици или пак не разбра ,не съм сигурен ,че знаеш коя за какво е но това е друга тема,нищо против нямам към никого и просто казвам защото имам възможност да видя ,да пипна и разгледам директно на място .Аз не купувам нещо само ,че еди койси ми казал че е супер най-доброто,това е ок но дали е за твоят риболов?
Преди да си взема турнира ,Стани ме води чак до Бирнингам да го видим и не само него ,то там ставаш луд от въдици и марки и на мен определено ми пасна Турнира -да няма спор скъп е но според мен си заслужава ,страшно нежно бижу ,това ме кефи мен ,дъча е като колец пред него как да ти обясня .....
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Naas Съб 19 Дек 2015 - 18:28

Outsider написа: Evil or Very Mad  - поне докато не видя диамантени водачи в златни рингове. Laughing  Laughing  Laughing
.

Ванка, аз имам пръчка със златни водачи, голям е кеф да знаеш No @  ето я....

[You must be registered and logged in to see this image.]
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Port_Royal Съб 19 Дек 2015 - 18:37

marian shimano написа:Много пъти съм казал, че във форума 88% са знаещи без практика, дори съм спрял да чета, бля бля бля нищо ново , купува те си едни и същи боклуци и до там.
cheers Suspect cheers I love you I love you I love you
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 19 Дек 2015 - 18:50

Борка ти по-добре да беше хванал влака за Гласгоу да отидеш директно в завода на Дайва да ги видиш как се произвеждат. Very Happy Very Happy Very Happy
В кварталния магазин гледам че имат дач мастъра ще отида понеделник да го тръсна веднъж. Само да кажа, че на десет фута търнъмънт бланката му е дебела колкото химикалка и е почти безтегловен Very Happy Very Happy Shocked
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by zentex Чет 24 Дек 2015 - 11:23

SHIMANO AEROCAST 3.90-4.20-овална бланка,цял трети елемент,
супер баланс,най прецизното отчитане за фидер пръчка,бих казал че
няма по добро на света

SHIMANO FIREBLOOD-подобна на аерокаста,една идея под нея,
доста по скъпа заради дизайна

SHIMANO ANTARES BX 3.60-4.20,нама друга такава мощ ,
комплектовал съм ги със SUPER BAIT RUNNER 6000 AERO,
измъквал съм 13 кг шаран от разстояние 110-120 метра
за 6-7 минути

SHIMANO SPEED MASTER-добра въдица,счупих я на втория ден,
явно не е за моите физически дадености

SHIMANO BEAST MASTER,SHIMANO AERNOS -нищо не мога да кажа за тях,
просто не ми допадат с нищо

Това от моята скромна колекция,след АЕРОКАСТА нищо друго като модел и марка
не може да ме впечатли
zentex
zentex
🐟 🐟

Брой мнения : 119

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by butnik Чет 24 Дек 2015 - 18:49

Моята марка я няма ,ама не съм луд да давам над 150 лв за фидер,колкото и да е странно.И Премиера ми лови риба и то доста добре Very Happy Робувам на определена фирма,но предпочитам другите въдици,фидера така или иначе стои на стойка и не го държа в ръка.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dekata Чет 24 Дек 2015 - 21:43

Почистих.Нека се придържаме към темата.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Чет 24 Дек 2015 - 21:44

Влади ай стига бе Idea  тоя форум от известно време вече го наричат хората не "Риболов с кошничка" а "Риболов с ГУМИЧКА"!
Спрете се малко с това триене!!!
Ако бяхте регистрирани и модерирахте от създаването на форума, сега информацията в него щеше да е на половина!

П.п.Дека, не си прав пич!
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dekata Чет 24 Дек 2015 - 21:47

Божка,от предишните няколко поста никой нищо няма да научи,просто ще станат кавги.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Чет 24 Дек 2015 - 21:52

А от поста който не изтри-"приказки под шипковият храст" какво ще научи някой?
Че шимано са пръчките на "боговете" дето са на олимп но не смеят да стъпят на състезание на което участват други от форумът, че да не ги хвнат! И, че само балъците ловим до 50--80м а боговете на 120м.
Кога хвърли на 120м. ще си пусна тема "подарявам оборудване за фидер- всичкото"

П.п. Че той Мими дето на кастинг е ненормален, не вярвам да се изхвърли толкова бе

П.п.2 Във спора се ражда истината!
Спрете се малко
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dekata Чет 24 Дек 2015 - 22:04

Божка,човека изразява предпочитания.Това е темата.За това не го изтрих. Аз мисля,че повечето хора тук сме наясно с метрите и дистанциите и можем да направим разлика между възможности и желания. WinkПък и никъде не е написал,че е хвърлил на 120м., от там е извадил шарана.Вероятно е разпъвал.
П.П.В момента по БТВ дават филм за боговете от Олимп и техните деца Laughing

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 25 Дек 2015 - 11:20

Като гледам с какви фидери лови човека, мисля, че не е проблем дистанция 100 110 метра......
Това че ние не вярваме, не значи , че не е възможно !
Доме, като лови с огромната кошница на 70 , кво ?
Всеки си има препочитания...

Аз също мисля, че прекалявате с търканията.... няма смисъл да давам примери, къде как е , това е нашият си форум ама все пак и други хора влизат, не може след вско негативно или ''заядливо'' плоско казано, мнение, и да се трие ......
Това не е руски форум.. там се говори само по темата ,и сигурно няма никакви базици, заяждания , нищо от нищо ! Епа да де ама Русия е 10 пъти колко България, тия ора не се познават па и сигурно нема да се видат на живо никога..
та така...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 25 Дек 2015 - 12:37

Ивката Вълов написа:Като гледам с какви фидери лови човека, мисля, че не е проблем дистанция 100 .
Еми аз смятам, че по руските форуми никои не се изхвърля като чи*ия на мокър пясък. Аз все още немога да си обясня каква е тази истерия да лашкаш цял ден на 100+ дистанции.

П.п България е колкото община на Русия Very Happy
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 25 Дек 2015 - 12:57

dunavski написа:
Ивката Вълов написа:Като гледам с какви фидери лови човека, мисля, че не е проблем дистанция 100 .
Еми аз смятам, че по руските форуми никои не се изхвърля като чи*ия на мокър пясък. Аз все още немога да си обясня каква е тази истерия да лашкаш цял ден на 100+ дистанции.

П.п България е колкото община на Русия Very Happy
Брат, извинявай за обръщението, но не зная как се казваш Embarassed, едно знам, риба се лови , не където ние искаме а където е рибата , нямаш друг избор, и това го знаеш много добре. Пак казвам, това, че ние не вярваме , не значи , че не е възможно. Аз лично се наемам с моите скромни три фидера, да постигна тази дистанция. Имам само две макари с големи шпули( Ники, казва , че ги е комплектовал с 6000, предполага за големи шпули ) и другите ми са 4000. Ще направя опит и ще постна резултатите. По дълга въдица от 3,9 нямам.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by djidjo Пет 25 Дек 2015 - 13:09

Ивката Вълов написа:
dunavski написа:
Ивката Вълов написа:Като гледам с какви фидери лови човека, мисля, че не е проблем дистанция 100 .
Еми аз смятам, че по руските форуми никои не се изхвърля като чи*ия на мокър пясък. Аз все още немога да си обясня каква е тази истерия да лашкаш цял ден на 100+ дистанции.

П.п България е колкото община на Русия Very Happy
Брат, извинявай за обръщението, но не зная как се казваш Embarassed, едно знам, риба се лови , не където ние искаме а където е рибата , нямаш друг избор, и това го знаеш много добре. Пак казвам, това, че ние не вярваме , не значи , че не е възможно. Аз лично се наемам с моите скромни три фидера, да постигна тази дистанция. Имам само две макари с големи шпули( Ники, казва , че ги е комплектовал с 6000, предполага за големи шпули ) и другите ми са 4000. Ще направя опит и ще постна резултатите. По дълга въдица от 3,9 нямам.
Иво,коя дистанция искаш да постигнеш?
Аз с 4,20 постигнах 113 м.Не беше лесно,но с практика и добра въдица е възможно да се лови на 100-на.Ако рибата е там и се налага да хвърляш до там не виждам причина да не го правиш.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 25 Дек 2015 - 13:10

Ивката Вълов написа:
По някога рибата ти е в краката, а ти я рърсиш в средата на язовира. Има много фактора определящи дистанцията ти на риболов. Ти откаде знаеш, че рибата е на тази дистанция?
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by veselinov Пет 25 Дек 2015 - 13:14

Няма истерия! Има желание у хората да са подготвени и за по-неприятни  и буквално неловки ситуации изискващи повече балистика... Laughing Laughing Laughing Laughing
Както казват мъдреците Question  Късметът е за неподготвените!
В тази връзка и на този ден си пожелавам много , ама много късмет . Ако някой счита ,че също има нужда можем да си го поделим... Laughing Laughing Laughing
Весели празници!!! Suspect Suspect Suspect
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by djidjo Пет 25 Дек 2015 - 13:19

dunavski написа:

По някога рибата ти е в краката, а ти я рърсиш в средата на язовира. Има много фактора определящи дистанцията ти на риболов. Ти откаде знаеш, че рибата е на тази дистанция?
И това е вярно.
Като пример ще ти дам един мой риболовен излет при който цял ден си мятах колкото мога на вътре.
Един колега със щека ги мъчеше със същия нулев резултат с една щека и едно пикерче не повече от 2,50 дълго.Пикера го хвърляше на дистанцията на щеката.След обед явно рибата се завъртя на петното на щеката и с този пикер направи чудеса.Аз преброих поне 20-тина платики срещу 10-на от моя страна.Просто се завъртя рибата и двамата започнахме да хващаме почти едновременно,но той ги вадеше от 10 метра а аз от майна си райна.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 6 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите