РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

+36
butnik
zentex
dunavski
Port_Royal
Naas
boreto1
marian shimano
Dass
М. Сталев
Outsider
stan4o
hiphopper
starsky
Калин
Ивката Вълов
миро мачтийм
Влади В
stridata
жорката
Doktor-5
gogata7904
Pavle mi pie
s.a.m.i
pobeditelqt
tojimi
bachoivo
Олег Димитров
dako
stobo
Apollo
bobigrig
fiverov
TITKO
dantho.mihov
ivanov87
del7710
40 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Коя марка фидер предпочитате?

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap8%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap24%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 24% 
[ 36 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap9%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 9% 
[ 13 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap2%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap5%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap14%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 14% 
[ 21 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_lcap29%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Vote_rcap 29% 
[ 43 ]
 
Общо гласове : 149
 
 
Poll closed

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 21:43

[You must be registered and logged in to see this link.]

Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by marian shimano Пет 18 Дек 2015 - 21:45

Мнооо пълнеж пишат в тая тема, а колко смях има не е истина , особено Аут ги дрънка едни..............
Имам чуството че превъртате, а това е че твърдите едно , после ви се изменя мнението няколко пъти и след това пак от начало.
Елкукаменди.

ПС: Вземете малко се надскочете, скрийте некой лев, два от жена ви, коледа наближава.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 21:50

Твоето мнение го знаем - л.йно да е , сложиш ли му надпис "Шимано" , става млечен шоколад Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by hiphopper Пет 18 Дек 2015 - 21:55

Незнам какво толкова се чудите за цените на пръчките и такъмите въобще. Преди време работех в една строителна борса в търново част от кмг груп ако ви говори нещо. продавахме всичко за строителството дори и повече. и глей ся ква беше далаверата. на 3км от нас беше практикер. идва техния камион посред бял ден товари стока от нас и я продава средно на двойна и тройна цена. аре пак ми обяснявайте за конкуренция, за формиране на цени и други глупости. на днешния пазар всеки прави каквото си иска дори и да няма логика! това е истината.
всеки си има лична призма и вижда нещата през нея...
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 22:19

Dass написа:За мен "това" с тия водачи е всичко друго, но не и фидер!!!
Това е бомб фидер и е за кошнички до 30 гр.макс и дистанция 25-40м. С точност в петното.Не хеви или екстра хеви да мааш като луд с засилка и булети 60гр на разтояние 70+ да търсиш 5 перки цял ден и влакна до 0.22 или плетено 0.08 макс 0.10 като 0.10 като се напие с вода и тежи на върха с две думи това е меда във фидер класацията -поздрави
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 22:25

Outsider написа:[You must be registered and logged in to see this link.]

Question
Еми като гледам те са на почти същата цена само, че едните имат лека примиция така вече съм съгласен за разликата в цените. И както каза ти ако си умен и търпелив ще изчакаш до зимните празници да започнат примоциите.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 22:29

Има и нещо друго,фидер риболова е най-евтиният .И най скъпият фидер е на полувината от другите стилове риболов .Тъка,че езин скъп фидер е мин. в мачовият риболов
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 22:30

boreto1 написа:
Това е бомб фидер и е за кошнички до 30 гр.макс и дистанция 25-40м. С точност в петното.

И кво щеше да му стане , ако му бяха сложили едни истински водачи бе Борка?  Rolling Eyes
Аз си нося фидерите сглобени и с макарите в калъфа - ми тези водачи няма да изкарат три излета , деа... Evil or Very Mad
Аз се си предпочитам класиката :

[You must be registered and logged in to see this image.]

(за сведение - водача на снимката е от фидер Шимано , да не си помислите нещо  Laughing  )

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 22:42

Outsider написа:
boreto1 написа:
Това е бомб фидер и е за кошнички до 30 гр.макс и дистанция 25-40м. С точност в петното.

И кво щеше да му стане , ако му бяха сложили едни истински водачи бе Борка?  Rolling Eyes
Аз си нося фидерите сглобени и с макарите в калъфа - ми тези водачи няма да изкарат три излета , деа... Evil or Very Mad
Аз се си предпочитам класиката :

[You must be registered and logged in to see this image.]

(за сведение - водача на снимката е от фидер Шимано , да не си помислите нещо  Laughing  )
Измислен е за тез водачи пак казвам погледни медиума че е с твоят тип водачи,а за теб кои са истински не зная ,но щом са сложили такива значи трябва да са тъкива ,всичко е барнато от всякъде няма това онова
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 22:42

То това им е първия фидер на Дайва така че им е простено, че са объркали водачите, и Уил Рейсън явно току що е излизал от пъба и е бил леко почерпен и въобще не е гледал кви са му водачите докато я тествал Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 858133270 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 858133270 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 2397243878 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 2397243878
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by миро мачтийм Пет 18 Дек 2015 - 22:57

Монопола и спекулата диктуват цените. Много китайска стока влиза от Румъния за жълти стотинки а се продава на десеторни и повече цени. Има много боклук, но има и качествена стока. Просто бг търговецът гледа от кое ще вземе повече кинти, а не кое е качествено. Всички складове за риболовни стоки са тъпкани с китайски на килограм и всеки си слага в собствени опаковки някои по евтини други по лъскави и естествено на различни цени. Купувам челник на балзер от 15 лв. с картонче етикет и фолио и същото само че насипно без опаковка за 2,50 отваряш за батерии и еднакви драскотини, едни и същи шюпли и белези от една и съща матрица. Същото е и с макарите, например рьоби един и същ модел се продава от 4-5 марки на цена от 60 до 120лв. така е и с пръчките, имам предвид среден клас около 200-250лв. и не всички, но е факт че една част имат аналог от по стотина лв.
avatar
миро мачтийм
🐟

Брой мнения : 49

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 22:58

Рейсън като счупи или изкриви два-три водача го бОли к.ра - просто дава фидера да му го сменят (безплатно , разбира се) ,и вади нов от калъфа. На хора , които хвърлят топ сети по камънаците без да им дреме , съм се нагледал по състезанията. Аз нямам същия договор с Дайва , за тебе не знам.
Така че аз лично предпочитам ЗДРАВИ водачи .Twisted Evil
Не супер-мупер-пупер нам кви си , и ми дреме на шлифера кви потоци от възхвали леe каталога на производителя - водачите са очевидно по-крехки и нежни , и няма да им давам съвет къде могат да си ги заврат , щото има сериозен риск да се огънат Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Пет 18 Дек 2015 - 23:43

boreto1 написа:Това е бомб фидер и е за кошнички до 30 гр.макс и дистанция 25-40м. С точност в петното.Не хеви или екстра хеви да мааш като луд с засилка и булети 60гр на разтояние 70+ да търсиш 5 перки цял ден и влакна до 0.22 или плетено 0.08 макс 0.10 като 0.10 като се напие с вода и тежи на върха с две думи това е меда във фидер класацията -поздрави

Лелеееее ти откри топлата вода. Те това дали не е същото:

[You must be registered and logged in to see this image.]

... и не прилича на мухарка. И хич не става... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 2397243878
А те това е за китове с 30 гр. акция... И истински водачи!

[You must be registered and logged in to see this image.]

А да те питам нещо... Като спец по меда Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 1743377566 Какво ще кажеш за тия двете? Дали може да се лови с тях? Ааааа... и с точност на петното.

А нещо да кажеш за върховете на това последното?

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 23:51

Outsider написа:Рейсън като счупи или изкриви два-три водача го бОли к.ра - просто дава фидера да му го сменят
Добре да кажем че Рейсън и Рингър имат договори и не им дреме, какво да кажем за форумите и списанията.
Според теб дали си струва да сложиш тежки масивни водачи на лайт/медиум фидер с, който се преполага да мяташ леки бомб и малки кошничи, и да жертваш масата на пръчката.
Това е Tournament long distance пръчка предназначена за тежки хранилки на дистанция.
[You must be registered and logged in to see this image.]
А това е Tournament pro quiver имам удоволствието да притежавам тази пръчка и според мен си струва абсолютно всеки цент, опитах се да огъна водачите с пръсти, но не се огъват да ги ева Very Happy Very Happy  да виждаш някаква разлика във водачите и защо има разлика според тебе.
[You must be registered and logged in to see this image.]



п.п. Айде отиде коня у ряката с тая тема ще изкареаме до Март месец Mad monkey
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Дек 2015 - 23:54

ааа даскале , моля те .... Това е Айрити другите къде си ги снимал кви са ? Пълнежи ? Ирония Laughing

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Съб 19 Дек 2015 - 0:04

dunavski написа:п.п. Айде отиде коня у ряката с тая тема ще изкареаме до Март месец Mad monkey
Тва е идеята. Хем е зима , хем съм без кола... cat  Laughing

Скив тва - топ серията на Браунинг за момента- Sphere Feeder, не е Турнамент , но разправят че бил най-лекия фидер на пазара. И че бил супер , ама толкова супер , че не бил от тоя свят , заеби...  Shocked  Shocked Водaчите са Фуджи -не-знам-кво , от тва по-горе нЕма. Twisted Evil  Сега обърни внимание на средното коляно , втория водач от горе надолу:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shocked  Shocked  Shocked
Тва е положението , Минке.... Question

П.п: виж лайт фидера от поста на Ники (Dass) по-горе - тва е  Preston Dutchmaster , лайт та дрънка. Най-лекия от серията е 10.8 фута , за микро - хранилки , чувам че имал фантастично параболичен строй , и че връхчетата показвали как рибата помирисва стръвта... Cool
И колко страшно му се вдига теглото от това че е с истински водачи? Аз тези няколко грама бих ги преглътнал , да знаеш...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Съб 19 Дек 2015 - 0:08

dunavski написа:Според теб дали си струва да сложиш тежки масивни водачи на лайт/медиум фидер с, който се преполага да мяташ леки бомб и малки кошничи, и да жертваш масата на пръчката.

Нали не мислиш, че разликата в теглото на 3-5 водача от единия и другия тип ще е нещо съществено от теглото на пръчлето?

Outsider написа:П.п: виж лайт фидера от поста на Ники (Dass) по-горе - тва е  Preston Dutchmaster , лайт та дрънка. Най-лекия от серията е 10.8 фута , за микро - хранилки , чувам че имал фантастично параболичен строй , и че връхчетата показвали как рибата помирисва стръвта... Cool

Потвърждавам с две ръце и два крака. Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 2397243878 Параболик на квадрат, с убийствено тънки върхове... които дори с 0,10 плетеняк "напит" с вода НЕ провисват. Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 2397243878

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 19 Дек 2015 - 0:40

[quote="Outsider"]
Тва е идеята. Хем е зима , хем съм без кола... cat  Laughing

Скив тва - топ серията на Браунинг за момента- Sphere Feeder, не е Турнамент , [quote]

Мдаа с около 20гр по лек и 60 паунда по евтин от търнамънта и тук се връщаме пет страници назад на изходния въпрос. Защо качеството струва пари?
И тук искам да ви обърна вниманието на един друг фактор, а именно сервиза след покупката. Пръчките се чупят по ред причини и много е важно фирмата да ви осигури резервни части. В това отношение Daiwa са просто безупречни.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Съб 19 Дек 2015 - 11:15

dunavski написа: и тук се връщаме пет страници назад на изходния въпрос. Защо качеството струва пари?

Уфффф... изписах цял ферман , и го изтрих.. НИКОЙ , НИКОГА не е задава такъв въпрос , брат - обаче ме мързи , а и няма никакъв смисъл да обяснявам за кво става въпрос в действителност...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by hiphopper Съб 19 Дек 2015 - 11:54

Outsider написа:
dunavski написа: и тук се връщаме пет страници назад на изходния въпрос. Защо качеството струва пари?

Уфффф... изписах цял ферман , и  го изтрих.. НИКОЙ  , НИКОГА не е задава такъв въпрос , брат - обаче ме мързи  , а и няма никакъв смисъл да обяснявам за кво става въпрос в действителност...

Събота по обяд е, нямаш кола, няма да ходиш за риба... кво ти пука драсни някой ред Razz
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dekata Съб 19 Дек 2015 - 12:52

И аз това щях да напиша LaughingЩото и аз не съм за риба. Иначе ще се прецака хубавата зимна тема.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 19 Дек 2015 - 12:56

Outsider написа:
dunavski написа: и тук се връщаме пет страници назад на изходния въпрос. Защо качеството струва пари?

Уфффф... изписах цял ферман , и  го изтрих.. НИКОЙ  , НИКОГА не е задава такъв въпрос , брат - обаче ме мързи  , а и няма никакъв смисъл да обяснявам за кво става въпрос в действителност...
В действителност всички знаем за какво става въпрос - безкруполни търговци, които надуват цените, световната конспирация и има ли извънземни? Света е пълен с хора, които упорито се опитват да вярват, че през цялото време някои се опитва да ги лъже или пък са толкова хитри, че никои неможе да ги излъже! Истината е, че всеки те лъже до някаква степен, въпроса е до колко приемаш да бъдеш лъган съзнателно или несъзнателно!
По вашата логика следва, че пръчка струваща 50лв = върши същата работа като пръчка струваща 100лв = върши същата работа като пръчка от 200лв и т.н. и т.н. в зависимост от това колко пари си дал за твоята пръчка. Но истината е, че качеството струва пари, евтина и хубава пръчка няма !!!
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Съб 19 Дек 2015 - 13:04

Цената на Дайва Турнамент , Айрити , Спектрон и т.н. е поне с 100 паунда над реалната защото е произведена в Шотландия ...
Политиката на фирмата е такава !Същата пръчка може да бъде произведена и на друго мсто със същото качество за по-ниска цена ...
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Съб 19 Дек 2015 - 13:12

То и пилешка супа става от всяко пиле но от домашното(гледано с майсторлък) вкусът не е като на това от магазина(ширпотреба) Question
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dekata Съб 19 Дек 2015 - 13:17

Всеки си знае.Прав си ,че качеството струва пари,но да не забравяме,че тук става въпрос за спорт,хоби и т.н.Производителите са наясно,че за такива неща се дават пари,луди пари.Понякога без да се замислим какво получаваме за тези пари.Примерът на Ванката с връхчетата е повече от показателен.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 19 Дек 2015 - 13:18

Калин написа:Цената на Дайва Турнамент , Айрити , Спектрон и т.н. е поне с 100 паунда над реалната защото е произведена в Шотландия ...
Политиката на фирмата е такава !Същата пръчка може да бъде произведена и на друго мсто със същото качество за по-ниска цена ...
Хахахахаха и след това ще четем коментари от сорта на "На тоз китайски боклук как са му надули цената"
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by starsky Съб 19 Дек 2015 - 13:25

И все пак темата е за предпочитанията ни към различни марки. Ако някой от вас ми каже, че предпочита да лови с китайски марки въдици вместо с топ марките на пазара, значи откровено лъже. Също така ако някой каже, че предпочита да лови със среден клас пръчки вместо с пръчки от високия клас на производителите, също ще излъже.
starsky
starsky
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 416

http://www.arsenal-bulgaria.com

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Съб 19 Дек 2015 - 13:40

Последно ,че вече ми писна ...

Китай отдавна не е нарицателно за продукти с ниско качество ....

Айфоните всичките ги правят в Китай , ако гласуваме за кой какъв тел. ползва ще са в челото ...

Имал съм топ класа на Гарболино Г-макс и не съм я продал поради финансови причини.
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 19 Дек 2015 - 13:52

Калин написа:Последно ,че вече ми писна ...

Китай отдавна не е нарицателно за продукти с ниско качество ....

Айфоните всичките ги правят в Китай , ако гласуваме за кой какъв тел. ползва ще са в челото ...

Имал съм топ класа на Гарболино Г-макс и не съм я продал поради финансови причини.
Пръчките на Харди и Грейс се правят в Корея ма да ти кажа не са от най-евтините.
Даже някои от техните пръчки са по-скъпи от юк дайви.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by hiphopper Съб 19 Дек 2015 - 13:57

starsky написа:И все пак  темата е за предпочитанията ни към различни марки. Ако някой от вас ми каже, че предпочита да лови с китайски марки въдици вместо с топ марките на пазара, значи откровено лъже. Също така ако някой каже, че предпочита да лови със среден клас пръчки вместо с пръчки от високия клас на производителите, също ще излъже.

Бих предпочел да ловя с китайска въдица или макара ако на нея пише алчедо а същата макара се подвизава и под името риве, матрикс и още не знам си каква! понеже ще ми струва 100 лв а рив-а всички знаем, че няма да е толкова. Бих предпочел да ловя със среден клас въдици спрямо въдици от висок клас. И ще ти кажа защо. Защото като дам 300 паунда за пръчка и ще треперя над нея доста повече отколкото ако дам 50 паунда! Ще мога да си замятам както си искам и няма да се притеснявам дали ще и счупя връхче или ще я изтърва.
ПП щом има доста положителни мнения за пръчки от порядъка на 50-60 паунда ( цитирам няколко мнения от maggotdrowning "откакто купих за сина си тази пръчка и я пробвах шиманотата ми стоят вкъщи") значи има основателна причина за тях.
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 5 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите