РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

+36
butnik
zentex
dunavski
Port_Royal
Naas
boreto1
marian shimano
Dass
М. Сталев
Outsider
stan4o
hiphopper
starsky
Калин
Ивката Вълов
миро мачтийм
Влади В
stridata
жорката
Doktor-5
gogata7904
Pavle mi pie
s.a.m.i
pobeditelqt
tojimi
bachoivo
Олег Димитров
dako
stobo
Apollo
bobigrig
fiverov
TITKO
dantho.mihov
ivanov87
del7710
40 posters

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Коя марка фидер предпочитате?

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap8%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap24%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 24% 
[ 36 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap9%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 9% 
[ 13 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap2%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap5%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap14%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 14% 
[ 21 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_lcap29%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Vote_rcap 29% 
[ 43 ]
 
Общо гласове : 149
 
 
Poll closed

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 25 Дек 2015 - 13:33

Абе... какво да ви кажа, когато е на състезание, ловим, там където трябва, а не където ни се иска. На свободен риболов, ловим където ни се иска, и ако няма риба ловим, където трябва. Аз лично не изпитвам удоволствие от риболова на ''късо'', разбирайте под 20 метър, не се чувствам комфортно някак си , не умея да мятам на късо, не мога и не ми харесва , също така не съм любител и на мааанетата у майна си райна , ама пак казвам, риболова не е там къде на нас ни харесва а къде е рибата, може да е на един У. место а може и да е на два у, место

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 25 Дек 2015 - 13:41

Понякога трябва да я докараш там където ти се иска и понякога успявам Mad
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 25 Дек 2015 - 13:42

Ивката Вълов написа:Абе... какво да ви кажа, когато е на състезание, ловим, там където трябва, а не където ни се иска. На свободен риболов, ловим където ни се иска, и ако няма риба ловим, където трябва. Аз лично не изпитвам удоволствие от риболова на ''късо'', разбирайте под 20 метър, не се чувствам комфортно някак си , не умея да мятам на късо, не мога и не ми харесва , също така не съм любител и на мааанетата у майна си райна , ама пак казвам, риболова не е там къде на нас ни харесва а къде е рибата, може да е на един У. место а може и да е на два у, место
Добре де какво ти подсказва, че рибата е на тази дистанция на която мяташ? От каде знаеш, че рибата е на 70м , а не на 30м например?
Както каза ти ако рибата е на 20м, но ти неможеш да ловиш там щото не ти е комфортно тогава какво правим?


Последната промяна е направена от dunavski на Пет 25 Дек 2015 - 14:38; мнението е било променяно общо 1 път
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 25 Дек 2015 - 13:50

Ха смях, единственно това ,че Коки си пробва хевито и забива платика 800гр. ,Вълов оставя си петното слага оловце и се пробва и той ,петното му умира и вече рибата е на 70+ за него .От другата страна Теди ги скубе на 25-30м. гол след гол Very Happy
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 25 Дек 2015 - 14:47

dunavski написа: ако рибата е на 20м, но ти неможеш да ловиш там щото не ти е комфортно тогава какво правим?
ша са мъча.... кво да правя ..... Демек ще ги мъча на 20 метра

Боре, не те разбирам брат ...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 25 Дек 2015 - 18:35

Алоуууу - и после се оплаквме , че трият мнения? tongue
Зa риболова на дистанция и против него , си има тема. Idea
И докато някой работлив модератор не мине да премести сичко къде му е мястото , чакайте да ви кажа Laughing Laughing :

1.Днес лових на късо , и има повече риба , отколкото навътре. Embarassed Причината: гадните корморани. Like a Star @ heaven Рибата сe вре в брега , където се разхождат хората , кормораните седят в средата на гьола. Та понякога се налага да се лови и на близо , маа му стара...

2. Сериозно ли никой не ще да разбере , че на някои хора им е КЕФ да ловят навътре? :scratch: Hа вас не ви харесва? Ма никой не ви кара бе хора! Аз пък умрем от кеф да замахна с хевито No - ( щото за тва е прaвено , и за тва съм го купил) , да усетя как бланка изстрелва кошницата на 60 , като ми е прекрасно ясно , че той може и на 80 Twisted Evil
(той може , аз не Embarassed )
и да видя как кошницата пада точно там , където искам. Толкова ме кефи , че практически няма значение , дали изобщо ще ми клъвне. Laughing Razz Razz
А наздраве! Suspect

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 25 Дек 2015 - 18:43

И така достигаме до извода, че вкрайна сметка никои не лови там кадето е рибата, а там до където може да му мята пръчката. Very Happy Very Happy
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 25 Дек 2015 - 18:45

Е що да се мъчиш наблизо , като може и надалеч? Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 1743377566

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Пет 25 Дек 2015 - 19:09

Ловим където има , на 10, 20 , 30 и т.н. вече и на 70 Razz
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 7 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите