РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

+36
butnik
zentex
dunavski
Port_Royal
Naas
boreto1
marian shimano
Dass
М. Сталев
Outsider
stan4o
hiphopper
starsky
Калин
Ивката Вълов
миро мачтийм
Влади В
stridata
жорката
Doktor-5
gogata7904
Pavle mi pie
s.a.m.i
pobeditelqt
tojimi
bachoivo
Олег Димитров
dako
stobo
Apollo
bobigrig
fiverov
TITKO
dantho.mihov
ivanov87
del7710
40 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Коя марка фидер предпочитате?

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap8%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap24%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 24% 
[ 36 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap9%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 9% 
[ 13 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap2%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap5%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap14%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 14% 
[ 21 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_lcap29%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Vote_rcap 29% 
[ 43 ]
 
Общо гласове : 149
 
 
Poll closed

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Вто 9 Юни 2015 - 10:28

Днес нещо ми е скучно... Та що да не разлаем кучетата малко? Razz
Всеки малко или много има някакви предпочитания към марка. Та...

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

За такива като мене има възможност да посочат повече от един отговор.
Марки много, а отговори само десет...

Моите леки предпочитания за сега са към Garbolino, защото правят фидери за всякакви вкусове и джобове. Laughing

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by del7710 Вто 9 Юни 2015 - 10:49

На марки все още не робувам! За в бъдеще не се знае каква муА ще ми забръмчи в главата Very Happy .
Така, че гласувах за последната опция.
del7710
del7710
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 331

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dako Вто 9 Юни 2015 - 12:50

Моето мнение го знаете. Но винаги мога да го променя. Suspect
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by ivanov87 Вто 9 Юни 2015 - 12:56

На мен SHIMANO са ми фаворити и без да се замислям гласувах за тях! Mad I love you
Иначе като бях бедно студентче ловях със това което ми беше по джоба.
ivanov87
ivanov87
🐟 🐟

Брой мнения : 216

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dantho.mihov Вто 9 Юни 2015 - 13:05

Първия ми фидер бе Гарболино и естествено, че го възхвалявах. Макар, че бе от ниския клас. Има си минуси, но пък пикера ми пасва на ръста.
След като смених няколко, "поизтрезнях" . Всеки фидер си има специфичен характер и също считам, че последната опция е разумната.
avatar
dantho.mihov
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 664

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Вто 9 Юни 2015 - 13:53

Е бива ли да съсипваш по никое време такава прекрасна "зимна" тема? Rolling Eyes Evil or Very Mad
Сега риба бол , човек не си товари мозъка с висене пред PC-то и ровене из разни сайтове , последната опция би трябвало с лекота да направи 90-99%...я?!? - не е така! Shocked Shocked Shocked Лелииии..... Razz Razz Razz

ПъСъ - снощи си поръчах един фидер на Сенсас , да не взема да събера три от една марка , че е направо...некомфортно некси.. Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Пон 23 Ное 2015 - 17:38

Абе гледам "цъкате" пък не пишете... Що? Зима е... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? 1743377566

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Naas Пон 23 Ное 2015 - 18:04

Dass написа:Абе гледам "цъкате" пък не пишете... Що? Зима е... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? 1743377566

Взех да залитам към Дайвите нещо даже твоята е вече у мен от 5 месеца и още не съм я вадил на вода, надявам се догодина  да я сефтосам Laughing Laughing Laughing  За сега имам две но ще се озъртам и за други. Престън също ми е любима марка но за сега имам само един мач на 3.90 (страхотна изработка и строй) Wink
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пон 23 Ное 2015 - 18:46

Понеже темата е за предпочитания към дадена марка, гласувах за 4-те ми MATRIX!
Иначе съм влюбен и в трите Леди и двата Шекспира които имам Suspect
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Олег Димитров Пон 23 Ное 2015 - 18:55

За мен, най-важното за един фидер е да се справя с целта за която е купен(това е най-важното) марката не е толкова важна. Ако парите не са фактор марката е една и тя се казва Дайва. И сега лични наблюдения. Никога повече въдица ( не само фидер) а каквато и да е въдица Шимано.Мога да се обосновавам много, но в по-студено време.
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Port_Royal Пон 23 Ное 2015 - 19:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пон 23 Ное 2015 - 19:33

Първо да благодаря на Никиту, за тая тема. Сега по същество ! Аз лично гласувах , все ми е тая взжното е да ми допада !
Аз започнах с глоб тъндър фидер, после смених на абу гарсия, после минах на тубертини аймара, после си Взех Мидито, после си взех Шимано, после го продадох и си взех пак тубертини, после го махнах , после пак шимано, после го махнах после СПРО и най накрая Трабуко.
Сега имам Трабуко СПРО и МИДИ 
Единствената въдица, която не бих махнал от арсеналът ми, това е МИДИТО !
Всички други имат заместители !
Аз лично смея да напиша следното : Не е важна марката на една въдица, важно е да имаш въдицата за конкретната ситуация , без никакво значение каква марка е тя, всичко друго е просто вманиаченост или привързаност към даден бранд !
Каква е разликата между
Шимано Ултегра 3,3 метра 20-60
Спро Карп файтър 3,3 20-60
Дайва Турнамент 3,3 20-60
Гарболино Максим карп 3,3 20-60
Миди уайт кнот 3,3 20-60
и много други примери мога да дам, каква е разликата , освен в цената и името ? Карбона, съгласен съм !Строй ? водачи ? Какво всъщност оскъпява въдицата ?
Аз за себе си знам едно, искам да имам въдица за всякаква ситуация ! Без значение бранд ! Стига да ми пасне на ръката .... Отдавна съм разбрал, че не въдицата е важна или какво пише на нея а дали ще я ползваш в правилната ситуация. Няма как да ловиш баби на 20 метра с екстра хеви фидер и  мрени на Дунава с 2,7  венджънс, разбираш ли защото е лека и има чувствителни връхчета ! Всяка ситуация си иска нейното ! Това лято съм пробвал всичко ! пре спокойно мога да споря със всеки на тази тема ! Едва дали някой от вас е ловил баби с речен фидер и връх 3 униции * хеви връхчето на трабуко го дават толкова ! 
Та така ! Това, че е шимано или Дайва или Осако, хич не значи, че ти си номер едно и си най добрият !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Pavle mi pie Пон 23 Ное 2015 - 19:34

Имам два Тубертини лаит 3.30-3.60 поръчал съм на Шимано хеиви 3.96,на пролет ще взема пепелянка на 3.90 и най вероятно пикер на гарболино-затова гласувам за все ми е тая.
Pavle mi pie
Pavle mi pie
🐟 🐟

Брой мнения : 246

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by TITKO Пон 23 Ное 2015 - 20:07

българина като чуе шимано , ослепява и оглушава ...
TITKO
TITKO
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 444

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by veselinov Пон 23 Ное 2015 - 20:11

Не прочетох внимателно как е формулиран въпроса и гласувах за Preston Inn, SHIMANO, Drennan, Garbolino , Matrix и Tubertini !!!
Ползвал съм и познавам доста неща на марките, та така

Иначе конкретно по темата моят избор е жена ми..... опа обърках се .... Laughing Laughing Laughing Laughing
SHIMANO SpeedMaster I love you I love you I love you
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Влади В Пон 23 Ное 2015 - 20:21

TITKO-кирил атанасов написа:българина като чуе шимано , ослепява и оглушава ...

Почти като при теб със Сенсас ! Question
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by М. Сталев Пон 23 Ное 2015 - 20:28

Нямам много наблюдения над фидерите на различните марки ,да може би там Шимано са с едни гърди пред конкуренцията предвид цена качество но специално при мачовете там имам доста по големи наблюдения и никога не бих си купил Шимано Wink
avatar
М. Сталев
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 583

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пон 23 Ное 2015 - 20:44

Ивката Вълов написа: Едва дали някой от вас е ловил баби с речен фидер и връх 3 униции *
Мими бе! Laughing
Той нали лови в лигата с една "болонеза" Шимано антарес хеви lol! lol! lol!
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by TITKO Пон 23 Ное 2015 - 21:10

Влади В написа:
TITKO-кирил атанасов написа:българина като чуе шимано , ослепява и оглушава ...

Почти като при теб със Сенсас ! Question  
тц ...
не ме познаваш лично , ако беше така може би щеше да знаеш,че аз не съм вещоман .
мога да претендирам,че доста такъми са ми минали през ръцете и
сенсас изобщо не са най-добрите за риболовни пренадлежностти ,просто е моя избор - не ловя с макари и въдици сенсас ....
TITKO
TITKO
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 444

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Олег Димитров Пон 23 Ное 2015 - 21:20

М. Сталев написа:Нямам много наблюдения над фидерите на различните марки ,да може би там Шимано са с едни гърди пред конкуренцията предвид цена качество но специално при мачовете там имам доста по големи наблюдения и никога не бих си купил Шимано  Wink

Ти остави мачовете, ми да не фащаме темата за болонезите, че там е страшно, пръчки по 400-500 гърмят като пиратки Smile
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Влади В Пон 23 Ное 2015 - 21:29

TITKO-кирил атанасов написа:
Влади В написа:
TITKO-кирил атанасов написа:българина като чуе шимано , ослепява и оглушава ...

Почти като при теб със Сенсас ! Question  
тц ...
не ме познаваш лично , ако беше така може би щеше да знаеш,че аз не съм вещоман .
мога да претендирам,че доста такъми са ми минали през ръцете и
сенсас изобщо не са най-добрите за риболовни пренадлежностти ,просто е моя избор - не ловя с макари и въдици сенсас ....

Докачлив си! cherry Просто ти е крайно изказването и за това те "бъзнах" ! Suspect Suspect
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Port_Royal Пон 23 Ное 2015 - 21:59

Shimano ми е любимата марка на сърце и душа и колкото и негативи да ми отчитате на мненията няма как да промените това.Преминах през най-ниските класове фидери на шимано,като за начинаещ,серията спийд мастър и се стигне до топ модела Антарес от който имам мултито 2.7-3.3м.което ми намери Мими,за което съм му много благодарен Suspect .Харесвам също и МАП,като имам пръчка на 3м.от серията мачтек,която е много добра за своя клас като изработка,строй и работа по време на риболов.Лоша дума не мога да кажа за която и да е марка и модел фидери която съм имал или съм се докосвал.За това кой с каквото го кефи с това да лови като марка фидери,макари,оборудване и т.н. Question Suspect Wink
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by hiphopper Пон 23 Ное 2015 - 22:02

Има и други които не са умрели за шимано Shocked
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by fiverov Пон 23 Ное 2015 - 23:24

От тая по-безсмислена тема май не съм чел !
fiverov
fiverov
II-ро място "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1552

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by marian shimano Пон 23 Ное 2015 - 23:30

[You must be registered and logged in to see this image.]
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by bobigrig Пон 23 Ное 2015 - 23:47

Ванката Аута за първи път го формуира най - точно, после Даскала го синтезира в подписа си....оттам насетне е въпрос на личен избор, възможности и предпочитания - ясно е, че високите класове на утвърдените фими са без големи разлики, също така е ясно, че си плащаш и за името в много от случаите.За себе си съм избрал следното  - когато търся определен тип пръчка първо гледам ( по ред причини) какви варианти предлага Шимано, ако не ми пасне това, което търся гледам алтернативи...


Последната промяна е направена от bobigrig на Вто 24 Ное 2015 - 9:42; мнението е било променяно общо 1 път
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Вто 24 Ное 2015 - 9:33

Naas написа:Взех да залитам към Дайвите нещо даже твоята е вече у мен от 5 месеца и още не съм я вадил на вода...
Ехеее... Тя обиколила половин Казанлък. Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? 1743377566

Ивката Вълов написа:...
Каква е разликата между
Спро Карп файтър 3,3 20-60
Дайва Турнамент 3,3 20-60
Питаш каква е разликата... Че те имат ли прилика? Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? 2397243878

Ивката Вълов написа:...
Това лято съм пробвал всичко!
Значи си станал по-добър! ... или правиш опити да минеш на другия бряг? Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? 3811974306

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 27 Ное 2015 - 20:35

Ивката Вълов написа: ! Това лято съм пробвал всичко ! пре спокойно мога да споря със всеки на тази тема ! Едва дали някой от вас е ловил баби с речен фидер и връх 3 униции

Ивка , ко стаа брат? Сняг ли е паднал във Видин докато аз се върна от поредната командировка? Че като гледам форума за една седмица зимата ви е захапала яко... Razz Razz Razz

И кво точно е тва "всичко" дето си го пробвал за едно лято , че да си толкова категоричен? :scratch: Щом питаш...АЗ ловя баби с речен фидер с тест 120 грама , идължина 4.20 , с връх от три унции. Cool На затворен водоем. И ситни платички. Question
На река ръгам и 4 унции , ( при слабо течение. Idea ) Просто не можеш да си представиш как се обръщат с главата надолу някои идеи , като престанеш да считаш 45-те метра за далечна дистанция , брат... Wink
По въпроса за любими и велики марки - дискутирайте на воля , не ми пречите... Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? 2397243878

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Съб 5 Дек 2015 - 1:33

Аз гласувах за Daiwa. Това е любимата ми марка за пръчки и макари даже за новогодишен подарък се прежалих да закупя Tournament pro quiver 10ft за англичаните това една от най-добрите ако не и най-добрата пръчка, които парите могат да купят.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Съб 5 Дек 2015 - 22:48

Аз гласувах за Дайва,лично на мен ми допадат и скоро ще събера гамата на турнамент ,за река ще си взема барбел пръчки 1.5 либри тест за бяла мряна и редки шарани .
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите