РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

+36
butnik
zentex
dunavski
Port_Royal
Naas
boreto1
marian shimano
Dass
М. Сталев
Outsider
stan4o
hiphopper
starsky
Калин
Ивката Вълов
миро мачтийм
Влади В
stridata
жорката
Doktor-5
gogata7904
Pavle mi pie
s.a.m.i
pobeditelqt
tojimi
bachoivo
Олег Димитров
dako
stobo
Apollo
bobigrig
fiverov
TITKO
dantho.mihov
ivanov87
del7710
40 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Коя марка фидер предпочитате?

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap8%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap24%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 24% 
[ 36 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap9%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 13 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap2%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap5%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap14%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 21 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_lcap29%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Vote_rcap 29% 
[ 43 ]
 
Общо гласове : 149
 
 
Poll closed

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Apollo Нед 6 Дек 2015 - 21:58

Мислех да гласувам с No. 10, но засега предпочитанията ми са към Тубертини.
Нямам наблюдения и опит с много фидери и марки,че да правя кардинални и окончателни изводи, но откакто си взех Tubertini Focalize Medium, съм му голям фен Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 3012024616
Много добре ми пасва и ми е удобен за риболов Mad
Като сменя повече пръчки ще решавам занапред Question
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by stobo Чет 17 Дек 2015 - 15:59

Гласувам за Дайва. Фен съм и прътовете ми са само от нея. Все още нямам от най високия клас, но и от тези с които ловя съм доволен!
stobo
stobo


Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by bachoivo Чет 17 Дек 2015 - 16:27

10-ти номер
Обяснявам: за мен не е важно какво ще пише на пръта, важно е като го хвана да ми пасне в ръката. Ловил съм и с ефтинджос за 30-40пари и със ..... по-така пръчлета. Ама след два три риболова не ми ли допадне и.....или в някой приятел /два има които подарих - хората и сега си ловят с тях/ или на "битака" Laughing Най-железния беше последния който продадох - едно китайче mifine на 3.90 и 120гр акция. Що риба е извадил за 2,5 години от Дунав само той си знае Laughing Акцията обаче взе да ми малее и затова на пазара.
Та както казах не робувам на марки
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by marian shimano Чет 17 Дек 2015 - 17:16

bachoivo написа:10-ти номер
Обяснявам: за мен не е важно какво ще пише на пръта, важно е като го хвана да ми пасне в ръката. Ловил съм и с ефтинджос за 30-40пари и със ..... по-така пръчлета. Ама след два три риболова не ми ли допадне и.....или в някой приятел /два има които подарих - хората и сега си ловят с тях/ или на "битака" Laughing Най-железния беше последния който продадох - едно китайче mifine на 3.90 и 120гр акция. Що риба е извадил за 2,5 години от Дунав само той си знае Laughing Акцията обаче взе да ми малее и затова на пазара.
Та както казах не робувам на марки

Е ние от къде да сме сигурни , че ти си човек който може да намери разлика , на такъв който струва 50 лв и такъв който струва 500лв. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Чет 17 Дек 2015 - 18:50

Аз съм голям привърженник на сентенцията получаваш за това, което си платил. Москвича и ферарито са все коли с четири колелета, врати, двигател и т.н., но едното струва един милион, другото хиляда лева.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by bachoivo Чет 17 Дек 2015 - 19:06

marian shimano написа:Е ние от къде да сме сигурни , че ти си човек който може да намери разлика , на такъв който струва 50 лв и такъв който струва 500лв. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Някъде да съм написал, че аз съм този човек? Просто съм изразил мнение.
За себе си съм си изградил някакви критерии и ако пръчлето отговаря на тях хич не ме е еня дали на него пише Дайва; Престън; СПРО; Шимано /едно такова подарих Wink /Фокус; ФЛ; Мифине или там каквото се сетите.
Никога няма да си купя дадена въдица само защото ра'ираш ли била топ модел на ........ нали. Важното е на мен да ми е удобна /на рибата не и дреме дали ловиш с лескова пръчка или с пръчка за 500лв/ и да върши това, за което съм я взел
И те така...........айде наздраве Suspect
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by marian shimano Чет 17 Дек 2015 - 19:45

Tочно затова тази анкета е грешна, не трябва да има поле номер 10 защото унищожава правото на глас, ясно е че фидер от 40лв. е по-добре от кол със звънец Панцер- (контакната сърцевина на комунистическите бушони) а наздраве. Very Happy Very Happy
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Чет 17 Дек 2015 - 20:34

Всъщност на рибата и дреме Very Happy Very Happy Very Happy. Не може да хвърляш ярма за 2лв и да се оплакваш, че не ти кълве, не може да сложиш евтина и дебела корда, щото евтината и тънка корда се къса лесно и след това да се оплакваш, че не ти кълве. Неможе да ловиш с кол, който не се огъва и след това да се оплакваш, че рибата ти се откача. Разбира се, че ще хванеш риба и с клон, като дете аз съм ловил риба с камъш и коркова тапа, но другия до теб ще хване пъти повече риба ползвайки качественни такъми.
Иии а да наздраве ..... жалко, че не пия Very Happy Very Happy
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by bachoivo Чет 17 Дек 2015 - 21:06

1. Към колегата marian shimano: Е добре де, защо да няма поле номер 10? Задължително ли е човек да лови само с най- най- от Гарболино; Дайва; Престън; Шимано и др. за може да каже: "да, аз практикувам фидер риболов" ? Или пръчле, да кажем на Фокус или EnergoTeam за 70-80лв, ако е подходящо за целите, няма да свърши работа /Подчертавам подходящо, 'щото няма как със акция <80 да търсиш дунавски мрени на 40 или 50+ дистанция, както и не върви с XH и 150акция да дерем ситни бабки на 25-30м дистанция на затворен водоем или на паткарник 50/30м /.
Има и друго, не по-малко по важност - нали ви е ясно, че 80% /да не кажа и повече/ от риболовците в БГ няма как да отделят 200+ пари за въдица /без значение дали фидер или някаква друга/ и да кажем още мин. толкова за "класна" макара.
P.S. Сигнализатори тип "капачка за витлов предпазител 63А" мога да намеря, ако Ви трябват Wink Very Happy Laughing
2. Kъм колегата dunavski: За захранки, влакна, куки, монтажи и т.н. никъде не говоря. Това, че не ловя с фидер за 500 кинта, а за 80 или 100 не значи, че мятам храна за пилета във водата или че съм навил 0,5 на макарата Wink Мисълта ми беше, че не само две определени марки риболовни принадлежности ловят риба. Явно не съм се изразил правилно.

P.P.S. Пфффф сега като поглеждам - тръгнал съм да водя диалог с фенове на Шимано и Дайва.....те тук те шанс нямам....пас и наздраве на който пие Suspect
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Олег Димитров Чет 17 Дек 2015 - 21:15

Бачо Иво не се впрягай, защото ако питаш тези според които въдица под 3-та в каталога за нищо нестава. Дали ако дадеш на един световно доказал се се състезател бюджет от 200 лева за въдица и макара и седнат един до друг колко пари са готови да заложат? Ситуацията, ще се промени.Smile Една правилно избрана линия, въдица и макара ще задоволи 90% от ситуацийте. За останалите 10% хората си дават парите за чесане на его и престиж Wink
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Чет 17 Дек 2015 - 21:22

Пич в никакъв случаи не се опитвам да ти втълпя, че трябва да ловиш с пръчка за 500+лв не всеки има мерака и финансите за такова нещо. Пределно ясно е, че всяка една пръчка ще ти хване риба.

п.п. Пръчка за 100лв също е чесане на его в сравнение с пръчка за 50лв. В крайна сметка всичко е чесане на его зависи до колко си готов да го почешеш. Very Happy Very Happy
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dako Чет 17 Дек 2015 - 21:29

marian shimano написа: звънец Панцер- (контакната сърцевина на комунистическите бушони) Very Happy Very Happy
Казва се аналогов сигнализатор Яно. Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 2397243878
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Pavle mi pie Чет 17 Дек 2015 - 21:32

Не мога да се съглася за това с егото и престижа,и за двете ситоации има доста истина,за евтиното и скъпото,има една бариера,коиято трябва да се премине.Тръгваш от евтинджос и стигаш до топ модела-но като стигнеш до там,няма връщане-може да смениш марката но пак,ще е висок клас. Mad
Pavle mi pie
Pavle mi pie
🐟 🐟

Брой мнения : 246

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Dass Чет 17 Дек 2015 - 21:41

Eхaaaa... да живее зимата!
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 1699561268 Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 1743377566

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Чет 17 Дек 2015 - 21:47

Че то с пръчки под 200/300 кинта може ли да се лови риба? :scratch:
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by bachoivo Чет 17 Дек 2015 - 21:55

Олег Димитров не мо'е ме впрегне никой за нищо Very Happy Laughing Laughing  Аз съм "просто" дете - некермани....опа, каталози не съм виждал. Отивам в магазина, клатя сопи, която ми пасне я взимам. Ако нещо го няма - поръчваме от нет-а. После тествам на Дунав и ако не ми допадне или подарък на приятел или на "битака". Идеята на цялата работа е, че не марката е определяща дали дадена пръчка ще пасне на дадена ситуация и даден човек. Та те затова се опитвам да обясня, че тая 10-та точка от анкетата требе да си я има Smile
Божката написа:Че то с пръчки под 200/300 кинта може ли да се лови риба? :scratch:
Не може, колега.....аз затова по състезания не ходя и фЪрлам на брега вместо във водата Laughing Laughing
Dass викаш стана лаф-а Very Happy Very Happy Зима е....виното е червено Very Happy
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Чет 17 Дек 2015 - 21:57

Глупусти на търкалета !

 Анатолиев лови основно с две Баракуди от по 40 лв. и ни бие като тупани ...

Мята с тях на по 50 метра , нищо , че са 3 и 2,7 метра ...

С един Адвенчър ще хвана не  по-мако риба, от колкото с която и да е от въдиците които имам в момента ....
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by bachoivo Чет 17 Дек 2015 - 22:00

Калин написа:С един Адвенчър ще хвана не  по-мако риба, от колкото с която и да е от въдиците които имам в момента ....
бате, тия Адвенчъри....ех.....от кога искам да си избарам един такъв, ама никой не иска да продава
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Чет 17 Дек 2015 - 22:04

Това се изтърка отдавна Laughing Laughing Laughing
"Няма разлика"
"И тая от 500 и тая от 50, все ловят риба"
"И с евтината ще хвана колкото и със скъпата"
И колко от вас(изключвам тепърва регистрираните) ловят с "Адвендчър", "ХаоБао", "Гуан зон" и разни подобни шитни под 100лв.
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Олег Димитров Чет 17 Дек 2015 - 22:08

Имам всякакви въдици, ловят на почти всичко! И просто съм се абстрахирал от цени и надписи, а гледам практичност и приложение.Ако не се набляга на надписи, цени, чужди мнения и маркетингови трикове,повярвайте ще откриете нови Светове.Ловил съм с доста класни въдици на които ако не им прочетеш "упътването" няма да разбереш и половината им "екстри". С две думи неща непроменящи резултата в риболова.
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Pavle mi pie Чет 17 Дек 2015 - 22:08

Така е Коки,ама нали си правиш кефа,шопинг терапия психаро терапия-за мен е кеф да усещам всяка риба.
Pavle mi pie
Pavle mi pie
🐟 🐟

Брой мнения : 246

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Naas Чет 17 Дек 2015 - 22:09

bachoivo написа:
Калин написа:С един Адвенчър ще хвана не  по-мако риба, от колкото с която и да е от въдиците които имам в момента ....
бате, тия Адвенчъри....ех.....от кога искам да си избарам един такъв, ама никой не иска да продава

Адвенчъри има но не ти вършат работа за реката Wink Така като се замисля той ми беше най уловист, дали да не си взема пак един Rolling Eyes
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Чет 17 Дек 2015 - 22:14

За да не съм голословен , не ка да направим така:
Като изключим тези
4бр. Матрикс по 120-130£
1бр. Дренан 170£
Останалите ми пръчки са
2бр. Шекспир по 40-50лв.
2бр. Леда ×100лв.
1бр. Леда 60лв+2 дифлекса=110лв.

Я старите потребители от 1-2+ години да ви видя, че май и повечко сте дали но в анкетата пишете, че било без значение.
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Влади В Чет 17 Дек 2015 - 22:16

Калин написа:Глупусти на търкалета !

 Анатолиев лови основно с две Баракуди от по 40 лв. и ни бие като тупани ...

Мята с тях на по 50 метра , нищо , че са 3 и 2,7 метра ...

С един Адвенчър ще хвана не  по-мако риба, от колкото с която и да е от въдиците които имам в момента ....

На 1000% си прави Коки, същото е и с колите! Всяка една изправна кола ще те закара от точка А до точка Б, но с някой ще ти е особено приятно! Така е и при нас с въдиците! Suspect
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dekata Чет 17 Дек 2015 - 22:18

dunavski написа:... Пръчка за 100лв също е чесане на его в сравнение  с пръчка за 50лв. В крайна сметка всичко е чесане на его зависи до колко си готов да го почешеш. Very Happy Very Happy

Ей тук има много истина Wink

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by bachoivo Чет 17 Дек 2015 - 22:50

Ба' ма''ата.....азЕ се опитах да обясня защо тази 10-та точка от анкетата трябва да я има, пък то стана да си........ и полемиката....  Laughing  Dass ще е доволен, зима е......пише народа Laughing Laughing
Ама все пак да си кажа за последно вече: за мен не е важно какво точно пише на дадено пръчле, важното в дадената ситуация да ти върши работа! В момента в нас имам два XH фидера на по 3,90 и 150акция /около 100кинта бройката/; едно по -малко на 3,60 и 120 акция /<100 с'тинки/ и едно пръчле 3,60 с <80акция. На мен ми покриват на 100% изискванията както за Дунав /няколко пъти, на различни места писах, че 95% излетите са ми там/ така и чат - пат за Янтра и Русенски Лом....на паткарници не ходя Laughing
Сега е планирана подмяна на едното /а може и двете/ XH-та с други две такива, но с малко по-голяма акция до към 170-180, само че още се колебая м/у два фидера на две различни фирми /няма ги в класацията, т.е. точка 10/
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Чет 17 Дек 2015 - 23:01

Аз също съм ЗА да има точка 10.
Всеки сам си преценява кое задоволява изискванията му и колко пари да даде за това което му трябва.
Ники! Защо сложи по две марки в една точка- това не е ок albino
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Чет 17 Дек 2015 - 23:43

bachoivo написа: После тествам на Дунав и ако не ми допадне или подарък на приятел или на "битака". Идеята на цялата работа е, че не марката е определяща дали дадена пръчка ще пасне на дадена ситуация и даден човек.
Брееее Very Happy Very Happy Shocked купи един Daiwa Tournament pro тогава сигурен съм, че няма да ти хареса и може да ми я подариш след това Laughing Laughing Laughing в кръга на шегата разбира се.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by boreto1 Пет 18 Дек 2015 - 0:44

Аз пък се загледах в браунинг хибрид барбел фидер,но не съм решил де ,хаха пак ще видя нещо и ще пиша и накрая ще реша за тез мрени кво да си взема ако ми удари някоя да я извада по -лесно
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by tojimi Пет 18 Дек 2015 - 0:49

Седя, чета и се чудя, аз ли съм толкова нефелен риболовец (не че не съм де) или нещо не съм у ред и не се усещам. Досега, ако не съм на Дунав (дето съм бил доста,  ма риба там не съм ловил) по нашите локви не виждам нито една причина да имам кол (все едно от марката) дето мята над 100 грама. Ако някой ме ориентира в тази масова лудост ще съм  му благодарен (и ще почерпя де). Май не съм в правилната тема, ама едва ли преча на точка 10.
tojimi
tojimi
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 712

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 2 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите