РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

+36
butnik
zentex
dunavski
Port_Royal
Naas
boreto1
marian shimano
Dass
М. Сталев
Outsider
stan4o
hiphopper
starsky
Калин
Ивката Вълов
миро мачтийм
Влади В
stridata
жорката
Doktor-5
gogata7904
Pavle mi pie
s.a.m.i
pobeditelqt
tojimi
bachoivo
Олег Димитров
dako
stobo
Apollo
bobigrig
fiverov
TITKO
dantho.mihov
ivanov87
del7710
40 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Коя марка фидер предпочитате?

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap8%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap24%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 24% 
[ 36 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap9%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 13 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap2%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 2% 
[ 3 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap5%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap3%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 3% 
[ 4 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap14%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 14% 
[ 21 ]
Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_lcap29%Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Vote_rcap 29% 
[ 43 ]
 
Общо гласове : 149
 
 
Poll closed

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by миро мачтийм Пет 18 Дек 2015 - 2:20

[You must be registered and logged in to see this image.]

За дистанция точно такъв ще ти трябва, за големи риби по паткарници също.

За т.10 гласувам, купувам пръчки които ми харисват без значение марката.
Забелязал съм по състезания че повечето манекени са все назед в класирането, нямам впредвид фидера но то си важи навсякъде. Юрката тупа наред щото отдавна е разбрал че е важно кво мяташ във водата а не с кво си на брега.
Има евтини (китаиски)пръчки по добре изпипани и барнати отвсякъде на цени в пъти по ниски от марковите. Пък и марката не винаги ни гарантира качество.
avatar
миро мачтийм
🐟

Брой мнения : 49

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by marian shimano Пет 18 Дек 2015 - 8:53

bachoivo написа:
Калин написа:С един Адвенчър ще хвана не  по-мако риба, от колкото с която и да е от въдиците които имам в момента ....
бате, тия Адвенчъри....ех.....от кога искам да си избарам един такъв, ама никой не иска да продава
В неделя ще ти я потърся ако не са я хвърлили на боклука, ама гледай повече като удоволствие на този спорт, да не помислиш че ни е хоби, това е разликата между мене и тебе.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 12:38

Представете си, че имате бюджет от 1000лв за нова фидер пръчка. Колко от вас ще си купят баракуда или адвенчър? Very Happy Тези от вас, кито твърдят, с евтини такъми пак ще хванат риба това е просто защитен механизъм на вашето его, което се опитва да ви даде рационално оправдание защо не ви трябват скъпи пръчки. Но човешката природа е такава, че той винаги иска най-доброто - скъпа кола, скъпа къща, скъпи такъми, скъп телефон и т.н., но ако неможете да си го позволите по ред причини егото ви се опитва да ви даде рационално оправдание защо не ви трябват тези неща. Това е елементарна психоанализа от Зигмунд Фройд. Very Happy
Незнам защо, но България цари вярването, че щом имаш скъпи пръчки значи си съзтезател (това между другото също е оправдание на вашето его), което няма нищо общо. Според вас Стив Рингър и Уил Рейсън са манекени, може и да са, но всяка година на световни форуми и печелят медали. Нещо много се отплеснах Mad Very Happy Mad
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by pobeditelqt Пет 18 Дек 2015 - 12:42

миро мачтийм написа:[You must be registered and logged in to see this image.]
Има евтини (китаиски)пръчки по добре изпипани и барнати отвсякъде на цени в пъти по ниски от марковите. Пък и марката не винаги ни гарантира качество.

И аз съм на мнение, че няма лоша въдица, а има лошо подбрана!
Да, и аз бих се кефил да съм в една марка, като манекен, но това е равно на много въдици и торба с пари.
В другата дисциплина, в която се състезавам е същото.
Но нали не мислите, че не е избирано и съобразено кой точно да е такъма Wink
pobeditelqt
pobeditelqt
Шампион "Джеди" лига 2014 г. и 2015 г.

Брой мнения : 436

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by s.a.m.i Пет 18 Дек 2015 - 12:49

dunavski написа:Представете си, че имате бюджет от 1000лв за нова фидер пръчка. Колко от вас ще си купят баракуда или адвенчър? Very Happy Тези от вас, кито твърдят, с евтини такъми пак ще хванат риба това е просто защитен механизъм на вашето его, което се опитва да ви даде рационално оправдание защо не ви трябват скъпи пръчки. Но човешката природа е такава, че той винаги иска най-доброто - скъпа кола, скъпа къща, скъпи такъми, скъп телефон и т.н., но ако неможете да си го позволите по ред причини егото ви се опитва да ви даде рационално оправдание защо не ви трябват тези неща. Това е елементарна психоанализа от Зигмунд Фройд. Very Happy
Незнам защо, но България цари вярването, че щом имаш скъпи пръчки значи си съзтезател (това между другото също е оправдание на вашето его), което няма нищо общо. Според вас Стив Рингър и Уил Рейсън са манекени, може и да са, но всяка година на световни форуми и печелят медали. Нещо много се отплеснах Mad Very Happy Mad
+1
Аз ловя с евтини въдици,не защото ми е все едно с какво ще ловя,а защото до там ми стигат възможностите.Естествено,че ако имам 1000лв за нов фидер няма да си купя въдица за 50 Question
s.a.m.i
s.a.m.i
🐟 🐟

Брой мнения : 120

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Калин Пет 18 Дек 2015 - 13:38

Има ли някой който мисли ,че ако батко Стив лови с Шекспир вместо с Дайва, резултатите му ще са по различни от сегашните ?

Ох зима , ох кеф Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by s.a.m.i Пет 18 Дек 2015 - 13:44

Аз не говоря за резултати,за кефа от риболова.Не може да казваме,че да вадиш риба с въдица за 50лв е същото като с въдица за 300 или 500 Mad
s.a.m.i
s.a.m.i
🐟 🐟

Брой мнения : 120

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 14:17

Защо тогава никои от топ състезателите не ловят с нисък клас обурудване?
Пръчките са инструмент те нямат някаква магическа способност да ви превърнат в по-добри рибари те само могат да улеснят процеса като всеки един по-качествен инструмент.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Дек 2015 - 14:19

Аз мисля, че е твърде рано да се правят сръвнения!
Мирката, го е казал, нема значение с какво ловиш, има значение, кво хвърляш във водата! Представете си, азмисля, че линията, презентацията , точноста, са фактори, а не въдицата....

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Pavle mi pie Пет 18 Дек 2015 - 14:25

Ми да ловиме на шише да ни е по евтино.
Pavle mi pie
Pavle mi pie
🐟 🐟

Брой мнения : 246

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by gogata7904 Пет 18 Дек 2015 - 14:31

dunavski написа:Защо тогава никои от топ състезателите не ловят с нисък клас обурудване?
Пръчките са инструмент те нямат някаква магическа способност да ви превърнат в по-добри рибари те само могат да улеснят процеса като всеки един по-качествен инструмент.

Е иначе кой ще си купи скъпа въдица Всичко е реклама
а при нас всеки лови със въдица която го задоволява като параметри и най вече бюджет
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Doktor-5 Пет 18 Дек 2015 - 14:43

Състезателите, тези които са официални рекламни лица / то навън май всички са такива/ задължително риболуват с топ модели. Много ясно, че ще се рекламира високата класа. Всяка фирма иска да демонстрира, най-новите си продукти! Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by starsky Пет 18 Дек 2015 - 14:52

Абе, и аз мога да си легна с леля Пенка, ма предпочитам някоя по- засукана...а и не ме кефи да карам трабанта въпреки, че връви деейба.
Купувайте си хубави такъми, за да ви е кеф. Другото е комплексарщина.
starsky
starsky
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 416

http://www.arsenal-bulgaria.com

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 15:00

Калин написа:Има ли някой който мисли ,че ако батко Стив лови с Шекспир вместо с Дайва, резултатите му ще са по различни от сегашните ?

Ох зима , ох кеф Smile
Така сравнено НЕ но, тук говорим за два бранда от "ПО" пръчките!
Виж, ако лови с ФЛ, Мифине, Оксижен Laughing и други подобни вместо с Дайва, аз не само ще си го мисля, ами съм готов и да заложа пари!!!
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Дек 2015 - 15:33

Божката написа:
Калин написа:Има ли някой който мисли ,че ако батко Стив лови с Шекспир вместо с Дайва, резултатите му ще са по различни от сегашните ?

Ох зима , ох кеф Smile
Така сравнено НЕ но, тук говорим за два бранда от "ПО" пръчките!
Виж, ако лови с ФЛ, Мифине, Оксижен Laughing  и други подобни вместо с Дайва, аз не само ще си го мисля, ами съм готов и да заложа пари!!!
Божка, не си прав ! Достатъчно опит имаш и знаеш че за всяка ситуация е нужен определен фидер било то за река или язовир. Един Грамотен риболовец, ще съумее да лови риба с дадената му въдица, подходяща за даденият момент, без значение нейният бранд и цена !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 15:47

Ивката Вълов написа:Аз мисля, че е твърде рано да се правят сръвнения!
Мирката, го е казал, нема значение с какво ловиш, има значение, кво хвърляш във водата! Представете си, азмисля, че линията, презентацията , точноста, са фактори, а не въдицата....
Това с какво ловиш е съвкупност от цялото ти риболовно обурудване. Качественното обурудване може да ти помогне много или съответно да ти пречи много. Качесвената пръчка може да подобри дистанцията ти и как мориш рибата, това от своя страна ще ти позволи да ловиш с по-тънка линия и по-малки куки, което от своя страна ще подобри презентацията ти и ще имаш повече кълванета. Нещата не са само черно и бяло, не можеш да кажеш това има значение това няма значение защото всеки един детаил от обурудването ти има значение.
А рекламата си е реклама това няма нищо общо с качеството на продукта.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Дек 2015 - 15:55

Това е Баракуда Уинкъл Пикер [You must be registered and logged in to see this image.]
Това е Тубертини Аймара !
[You must be registered and logged in to see this image.]
Това са все въдици, дет не са топ модели, нее вложена инжинерна мисъл в тях, нито Дес Шип нито Алън, нито Стив са ловили с тях не са нищо особено, обаче тея въдици, дето никъде не е упоменато в нета как морят рибата какво и как и въздействат, та тези въдици, са в притежание на двукратният шампион на фидер лигата... От 33 души из между които има хора с оборудване за хиляди левове, този същият господин съумя да ги победи не веднъж а два пъти !
Ти твърдиш че хубавият такъм е в помощ , ок Аз твърдя, че не хубавият такъм те прави грамотен риболовец !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 15:58

Много любопитно...щом дойде зимата , и се завихрят все същите  спорове , да умреш от скука...Razz
И все така едни и същи хора упорито не искат да да разберат за кво става дума и пишат същите глупости.Laughing
И така....(върнах се от последната командировка в старата фирма , и сега съм изцяло на ваше разположение...Twisted Evil ) - скъпи колеги! Мили приятели , съседи и роднини!Laughing   За пореден , но не последен път :

НЕ СТАВА въпрос за "пръчка от 50 лева  Vs. пръчка от 500" Exclamation Exclamation Exclamation  Никога не е ставало дума за това - поне не от моя страна... Значи , имаме основно три класи фидери ( важи и за почти всичко останало)


1. Откровени боклуци. Съвсем непретенциозни продукти от крайно нисък клас , правени с икономия на метериал , технология и работна ръка. Тежат , кеф от тях - никакъв , и макар и да може да се лови риба и с тях , никой не е тръгнал да ги препоръчва.

2. Средна до средно висока класа - тук има кво ли не , и точно тука човек , който си ползва главата за мислене , а не за да носи шапка с надпис [попълни марката тук Laughing ] , и си отваря очите , може да попадне на истински бисери - висок клас на някои фирми струва по-малко от средния на други. ( Също важи и за други стоки , не само за фидери)

3. Пръчки от много висок клас. Много скъпи , като цената се формира от материалите , работната ръка , инвестициите в  маркетинг и реклама , надценката за надпис , и т. н.

Моето лично мнение  , тва е че от една цена нагоре - да речем , 200 евра ,( границата секи си я определя сам ), по-високта цена не дава никакви реални предимства. Просто се плаща надценка за глупости. Или ако предпочитате - давате двойно повече пари за 5% повече реално качество. Съотношението цена/качество  няма да го обсъждаме..

Рабира се - всеки си е господар на портфейла - ако действително намирате за необходимо да похарчите 400  за пръчка , която тежи толкова (или повече !) колкото фидер от 200 , мята на същата дистанция (ако ви стиска да замахнете с нея като с такава от 200) , и има същия строй - защо не? -парите са си ваши...

Забележка: споменава се шопинга като терапия -терапията е нужна само на болни хора.Wink

Забележка 2 : не всички си купуват въдици  заради его , или щото задължително искат да е "по-най" (и тва е болест) - съществуват хора , които купуват въдици , за да ходят за риба с тях. Честно.Cool  Ама наистина без майтап. Razz

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 16:04

Ще повторя мнението си предната страница, което явно не си прочел. Скъпата пръчка не те прави автоматично световен шампион. Пръчката е инструмент, който може да ти даде предимство, но зависи от теб дали ще съумееш да се възползваш от това. Колата ти няма автопилот ти трябва да я управляваш, същото е и с пръчките. Пак ще кажа, че не успорвам решението на никои относно пръчки просто това е моето мислене.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 16:13

Чета. И пиша , ама кой да се опита да разбере...Rolling Eyes
Абсолютно съм съгласен , че въдицата е инструмент.I love you
Ако ми дадат по едно евро за всеки път , когато съм пиcал нещо в тоя дух във форума , ще събера пари за Browning Sphere.Cool Което не е нужно , щото за и така и така ги имам , и пак неа си го купя...Razz
Инструмента НЯМА нужда да е никелиран , позлатен , с инкрустации от абанос , и дръжка от слонива кост.Evil or Very Mad Laughing
С него СЕ РАБОТИ , брат. И с моите пръчки може да се направи всичко , което се прави с фидер за пет стотака (в евро) , и ако на двата им се махнат надписите , или ги хванеш с вързани очи , нямаш никакъв шанс да направиш разликата , капиш? Laughing Само че на единия пише Браунинг , а на другия...Петер ван дер Уилик да речем , да не се разсърди някой... Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by жорката Пет 18 Дек 2015 - 16:23

Pavle mi pie написа:Ми да ловиме на шише да ни е по евтино.
Arrow Arrow Arrow +1
жорката
жорката
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 276

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by starsky Пет 18 Дек 2015 - 16:34

Kaкто и да го гледаме Viper - е най-високия клас на Browning. Kakто и Dutcha при Preston.
starsky
starsky
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 416

http://www.arsenal-bulgaria.com

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by миро мачтийм Пет 18 Дек 2015 - 16:54

жорката написа:
Pavle mi pie написа:Ми да ловиме на шише да ни е по евтино.
Arrow Arrow Arrow  +1
Изобщо не вдявате за кво става въпрос..
avatar
миро мачтийм
🐟

Брой мнения : 49

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by dunavski Пет 18 Дек 2015 - 17:13

Outsider написа:Чета. И пиша , ама кой да се опита да разбере...Rolling Eyes  
Репликата ми беше към предходния колега, но ти пишеш твърде бързо и се вмъкна по средата. Very Happy Very Happy Very Happy
Много ясно с тия пръчки се работи те не са предназначени да седят на стената, но понякога с едни инструменти се работи по-лесно и по-ефикасно отколкото с други. То затова има еволюция и технологиите напредвад, зада не ловим с шишета както е писал един друг колега.
Между другото във фидер риболова това нищо не е само погледнете в топ клас мухарски пръчки да видите за какво ставанвъпрос @ @
П.п. Между другото най-добрите хирургични инструменти са с позлатени дръжки с антисептична цел. Very Happy Very Happy
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by жорката Пет 18 Дек 2015 - 17:31

миро мачтийм написа:
жорката написа:
Pavle mi pie написа:Ми да ловиме на шише да ни е по евтино.
Arrow Arrow Arrow  +1
Изобщо не вдявате за кво става въпрос..
Просто се бъзичкаме колега Suspect
жорката
жорката
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 276

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 17:50

миро мачтийм написа:
Изобщо не вдявате за кво става въпрос..
А обясни ни на нас лаиците, дето нищо не разбираме(не вдяваме) та белким ни просветлиш Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 3377578317
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Дек 2015 - 18:24

Всеки производител на въдици прави различни серии, висок, среден, нисък, за да може съответно различният потребител едни с възможности, други с не чак толкова големи възможности, да може да си купи продукт от тях !
Разбира се компонентите от , които е направена тази въдица примерно от ниският клас, не значи , че е лоша и не върши работа ! Все пак Водещите фирми слагат името си на бланката, и едва дали искат да си направят лоша реклама ! Всеки сам избира с какво да лови. Въпрос на личен избор и финанси е , кой с какво ще лови ! 
Иначе , за какво подяволите ще има толкова много модели . Да измислят три или 4 вида въдици и да се купуват само те, нали говорим за фидери, един вид ппикери, едни медиуми едни хевита и едни екстрахевита. Всички ще ловим с едни и същи въдици и готовоо.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Outsider Пет 18 Дек 2015 - 18:36

Божката написа:
миро мачтийм написа:
Изобщо не вдявате за кво става въпрос..
А обясни ни на нас лаиците, дето нищо не разбираме(не вдяваме) та белким ни просветлиш Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 3377578317

Question  Абе точно ти май нямаш голяма нужда от просветляване - спомням си кой модел и на коя фирма разкара , и сега си ловиш с "по-нисък" клас фидери , и май не са по-лоши? Кажи , ама честно - колко им е разликата в цената , и квво губиш като разлика в реалните качества на бланка?

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Божката Пет 18 Дек 2015 - 18:44

Разкарах Шимано Антарес 11ft. със скоростта на "бит педерас" изхвърча от нас Laughing  -цена 330лв.
Купих Матрикс 11ft. и твърдя, че за мен е много по-добър- цена почти същата, около 350-360лв.
Това не означава, че Антареса е лоша пръчка!
Страхотна е но не за мен.
Дали Карпмастера е по-нисък клас Laughing  това е субективно мнение!

П.п. Знаеш го а и съм го писал и преди.
Аз никога не съм давал съвет, наставлявал или настоявал пред когото и да било да си купи пръчка на Матрикс.
Изказвал съм лични впечатления и нищо повече.
Всеки може сам да прецени според изисквания, лично усещане и финансови възможности, каква пръча да си купи.
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by stridata Пет 18 Дек 2015 - 18:56

Божката написа:Разкарах Шимано Антарес 11ft. със скоростта на "бит педерас" изхвърча от нас Laughing  -цена 330лв.
Купих Матрикс 11ft. и твърдя, че за мен е много по-добър- цена почти същата, около 350-360лв.
Това не означава, че Антареса е лоша пръчка!
Страхотна е но не за мен.
Дали Карпмастера е по-нисък клас Laughing  това е субективно мнение!

П.п. Знаеш го а и съм го писал и преди.
Аз никога не съм давал съвет, наставлявал или настоявал пред когото и да било да си купи пръчка на Матрикс.
Изказвал съм лични впечатления и нищо повече.
Всеки може сам да прецени според изисквания, лично усещане и финансови възможности, каква пръча да си купи.

От написаното извода не е ли само един?
НЕ ХАРЕСВАШ ПАРАБОЛИЦИ?
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Имате ли предпочитания към дадена марка фидер? - Page 3 Empty Re: Имате ли предпочитания към дадена марка фидер?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите