РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Върхове за риболов с фидер

+67
Stefan
Калин
xsxboy
murphymet74
stamat699
jorjinio
gogata7904
lif3house
S_BANKOV
fastera
EDI
Влади В
bormanbg
djidjo
МИНЧО
nasko3333bg
tojimi
bobigrig
Kalin1983
Милен Първанов
stan4o
rtodorov
Ивайло
marian shimano
Local
moskow83
Doktor-5
Dass
ЛукаБрази
Олег Димитров
Ивката Вълов
ppetkov
boreto1
miLen4o
Борислав Благоев
mmilen
stridata
trenera
rmstanev
Тони 72
dantho.mihov
ARAGORN
Петър Василев
veselinov
gloupan - Киро
dako
ro4eto
Outsider
shekira
Коце
Dermy
Naas
Бачо Илия
Теди
topsoft
fiverov
dekata
stich
iliqn_d
butnik
CERRUTI
LMMitrev
Георги Кръстев
VNNaidenov
ceco65
TachkoT
Admin
71 posters

Страница 21 от 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Върхове за риболов с фидер - Page 21 Empty Re: Върхове за риболов с фидер

Писане by milo69 Чет 26 Окт 2023 - 16:52

Outsider написа:
alankulu1987 написа:Реално инглезите добре са го решили. При позиция на фидера от ляво, водачите са в посока на линията.
И когато условията на риболов (вятър , течение ) налагат да обърнеш фидера на другата страна , как работят тези " нарочно" изкривени водачи? И ако си поръчаш резервно връхче , неговите водачи и те ли са .... извинявай: залепени НАКРИВО , или са както трябва? 😂
Много просто-едно връхче с изкривени надясно и едно резервно с изкривени наляво водачи Smile
milo69
milo69
🐟

Брой мнения : 34

Върнете се в началото Go down

Върхове за риболов с фидер - Page 21 Empty Re: Върхове за риболов с фидер

Писане by Dass Чет 26 Окт 2023 - 18:57

Това с изкривените водачи е ефект на дефекта!

Ако някой е "открил" подобна *****, досега да са се спукали от реклами и "патенти"...  Върхове за риболов с фидер - Page 21 1699561268

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Върхове за риболов с фидер - Page 21 Empty Re: Върхове за риболов с фидер

Писане by fastera Чет 26 Окт 2023 - 19:09

alankulu1987 написа:
Outsider написа:
alankulu1987 написа:Реално инглезите добре са го решили. При позиция на фидера от ляво, водачите са в посока на линията.
И когато условията на риболов (вятър , течение ) налагат да обърнеш фидера на другата страна , как работят тези " нарочно" изкривени водачи? И ако си поръчаш резервно връхче , неговите водачи и те ли са .... извинявай: залепени НАКРИВО , или са както трябва? 😂
Ами ... не знам как да отговоря на въпроса, понеже не ми се е случвало подобно нещо до сега Smile  То за това и търся такива връхчета тук, понеже другаде не намирам. 
А и принципно ориджинъл на МАП тук в БГ е мнооого трудно да се намери. Живи и здрави Smile
Тва с “ориджинъл”…го пропусни. Виж какъв ти е диаметърът в основата и взимай смело връхчета с “прави водачи”.
Другото е майтап 😉
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

raychof7 харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Върхове за риболов с фидер - Page 21 Empty Re: Върхове за риболов с фидер

Писане by dess0 Съб 28 Окт 2023 - 17:42

Хм, имам два мачтека 10ft и наистина на едно или две от оригиналните връхчета последните два водача сочат на дясно. На другите обаче са си навити нормално. Със сигурност е дефект при изработката. 
Иначе диаметърът в основата мисля че е 2.2мм, което значи, че всеки връх с такова сечение или близко до това, след напасване, ще ти свърши работа.
dess0
dess0
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 523

raychof7 харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Върхове за риболов с фидер - Page 21 Empty Re: Върхове за риболов с фидер

Писане by alankulu1987 Сря 1 Ное 2023 - 13:23

dess0 написа:Хм, имам два мачтека 10ft и наистина на едно или две от оригиналните връхчета последните два водача сочат на дясно. На другите обаче са си навити нормално. Със сигурност е дефект при изработката. 
Иначе диаметърът в основата мисля че е 2.2мм, което значи, че всеки връх с такова сечение или близко до това, след напасване, ще ти свърши работа.

Един приятел също има мачтек 10ft и неговите върхове (Оригиналните) са му извити последните два водача на дясно. Определено не е дефект Smile
alankulu1987
alankulu1987
🐟 🐟

Брой мнения : 153

Върнете се в началото Go down

Върхове за риболов с фидер - Page 21 Empty Re: Върхове за риболов с фидер

Писане by djidjo Чет 2 Ное 2023 - 14:06

alankulu1987 написа:
dess0 написа:Хм, имам два мачтека 10ft и наистина на едно или две от оригиналните връхчета последните два водача сочат на дясно. На другите обаче са си навити нормално. Със сигурност е дефект при изработката. 
Иначе диаметърът в основата мисля че е 2.2мм, което значи, че всеки връх с такова сечение или близко до това, след напасване, ще ти свърши работа.

Един приятел също има мачтек 10ft и неговите върхове (Оригиналните) са му извити последните два водача на дясно. Определено не е дефект Smile
Добре де, при това положение със сигурност някой от водачите не е вързан по гръбнака на бланката, я първите два я следващата група. Предполагам първите два, защото те най-малко участват при хвърлянето. Ако не те бърка би ли проверил дали е така.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Върхове за риболов с фидер - Page 21 Empty Re: Върхове за риболов с фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите