РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Малко помощ за макари за медиум фидер

+41
EDI
balakchia
Bai Dobri
tojimi
Ники Дончев
hiphopper
Outsider
veselinov
jorjinio
Elderonth
emilradev
ЛукаБрази
Apollo
Калин
fastera
Pavel Minchev
aspius
Красимир
Port_Royal
ПетърК
nikiil
Tonkyo
Slavi8282
butnik
stridata
djidjo
marian shimano
doktora000
Влади В
Dass
Николай Лесев
Ивката Вълов
dimmitov
kRaikkonen
miLen4o
rivezoro
dekata
del7710
lif3house
Олег Димитров
S_BANKOV
45 posters

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Dass Сря 7 Фев 2018 - 23:48

Той пък като се е засилил да ходи на Богров... Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2397243878 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2397243878 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2397243878

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5018

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Slavi8282 Чет 8 Фев 2018 - 3:49

След 5-6 поредни риби там като фидера ти е 2-3 часа в ръката започваш да се питаш: - къде сбърках!!! Имал съм по 20 риби + и болката в ръцете от тежката пръчка не е приятна. Затова сега целя всеки излишен грам да го сваля до колкото може
Slavi8282
Slavi8282
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 267

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Andro833 Чет 8 Фев 2018 - 6:30

Съгласен съм относно теглото.
На мен ми харесват късите фидери до 12'' максимум; основно ловя с метод фидер.
След една риба около 6-7-те кг на 11'' super ultegra ми се прииска да имам в инвентара нещо малко по-мощно и по-далеч замятащо и си взех 13'' speedcast; сега съм в размишления дали да му търся 5000-6000 размер макара, иначе ползвам 4000 baitrunner x-aero fa. Ще пробвам с това, което имам и ще преценя как е положението.
В идеалния случай ми трябва размер 4500-5000, но да е 450-480 гр., и да има байтрънер.

Не ходя на Богров, защото ми е далече.
Ходя по платени водоеми, но честотата на хващане и големината на рибите не могат да се сравнят с водоема в Богров.
avatar
Andro833
🐟

Брой мнения : 24

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Slavi8282 Чет 8 Фев 2018 - 8:50

Andro833 написа:Съгласен съм относно теглото.
На мен ми харесват късите фидери до 12'' максимум; основно ловя с метод фидер.
След една риба около 6-7-те кг на 11'' super ultegra ми се прииска да имам в инвентара нещо малко по-мощно и по-далеч замятащо и си взех 13'' speedcast; сега съм в размишления дали да му търся 5000-6000 размер макара, иначе ползвам 4000 baitrunner x-aero fa. Ще пробвам с това, което имам и ще преценя как е положението.
В идеалния случай ми трябва размер 4500-5000, но да е 450-480 гр., и да има байтрънер.

Не ходя на Богров, защото ми е далече.
Ходя по платени водоеми, но честотата на хващане и големината на рибите не могат да се сравнят с водоема в Богров.

От моя скромен опит и това което съм видял е че искаш ли байтрънър търсиш шимано...
Да принципно и Penn имат доста добър и здрав байт но са бая по тежки...... другите марки е не желая да ги коментирам даже.
Но цялата ти концепция да искаш голяма макара с байтрънър е клоняща към шаранжийски риболов, а не към фидер
Slavi8282
Slavi8282
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 267

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by marian shimano Чет 8 Фев 2018 - 18:44

Андро, няма смисъл, фидера може да ти е 3,96 ама си остава медиум до 90гр.
Вземи си хеви пък после търси макара за по едри риби и дистанции!
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Andro833 Чет 8 Фев 2018 - 19:08

Е, аз си имам и хеви и екстра хеви 13''-ски, само че са по-ниски класове (alivio и един focus),рядко ги ползвам, а и нямам намерение да ги сменям с други. Намира ми се и Tica sporterra 4507, но е несравнима със shimano, поне лично за мен.
Колеги, благодаря за съветите, наистина е доста полезно, когато хора с повече опит споделят мнение.
Ще направя няколко излета със спийдкаста с 4000 макарите, които имам, то ще си проличи.
Проблемът ми е в това, че няма къде наблизо да повъртя medium baitrunner на shimano; трудно продаваема стока е и няма кой да държи на склад.
Живи и здрави и много рибки!
avatar
Andro833
🐟

Брой мнения : 24

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by marian shimano Чет 8 Фев 2018 - 20:10

Тогава защо търсиш да сътвориш глупост??
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Andro833 Чет 8 Фев 2018 - 20:33

Най-добрият учител е опитът, понякога глупавият резултат е най-полезният урок.
Най-горчивият ми опит е, че започвам от евтините класове оборудване, а то няма смисъл, освен ако не остане единственото такова.
Благодарение на вашите съвети, ще си спестя поне 500 лева, в конкретния случай.
avatar
Andro833
🐟

Брой мнения : 24

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by marian shimano Чет 8 Фев 2018 - 20:38

Силни думи, евала!
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by doktora000 Чет 8 Фев 2018 - 21:27

Андро и аз като теб съм се чудел за макара с байт за шарани, но като цяло макари от този тип би следвало да имат 2 предимства по-голяма шпула и 2 аванса. Лично според мен ако не гониш дистанции над 70-80 метра такава макара се обезсмисля, двойният аванс не го обсъждам, защото ако не съм до пръчката винаги го отпускам и реално си мисля че няма значение дали си с байт или не. Най-вероятно с 400гр + макара няма да ти се балансира добре фидера, но ако ти доставя удоволствие да въртиш по-мощни багерчета не трябва толкова да му мислиш. По-лекото и по-чувствителното е по-добро за тези, който им харесва. Аз от както имам 4.20 ХН го ползвам почти винаги на Богров, по-рядко 3.90 и много рядко 3.6. Просто ми харесва как работи с тези риби пръчката, не ми тежи но я ползвам с макара 4000(не се балансира естествено...), ако гоня дистанция съм пробвал и с 10000, грамажа се усеща повече, но пък обира 20-30% отгоре. Лови с каквото ти е кеф, само биткойни да има Smile
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by S_BANKOV Чет 8 Фев 2018 - 21:34

Явно имаш още да загребваш от горчивото буре на живота.
Цената на писалката няма нищо общо с това което ще  сътвориш върху листа.
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by hiphopper Чет 8 Фев 2018 - 21:36

Тия грамажи и големини на такъми, болки в ръцете ме навеждат на мисълта че имате слаби ръчички. Освен на риболов може да ходите и на фитнес...
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by marian shimano Чет 8 Фев 2018 - 21:42

Хипо, бая още пари има да похарчиш и бая състезания те делят от истината Question
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Outsider Чет 8 Фев 2018 - 22:07

marian shimano написа:Хипо, бая още пари има да похарчиш и бая състезания те делят от истината Question

Нещо пиратки пускаш тая вечер? Question
Или сега и ти ще земеш да разправяш че 400 грама макара е проблем във фидер риболова?Laughing
Лелиииии ..."като подържиш три риби два часа " , че като почнеш да смяташ секи грам се едно е грам кокаин , страшна работа. .. Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 993277595 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2902588953

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2397243878 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2397243878 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2397243878

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7025

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by djidjo Чет 8 Фев 2018 - 22:08

hiphopper написа:Тия грамажи и големини на такъми, болки в ръцете ме навеждат на мисълта че имате слаби ръчички. Освен на риболов може да ходите и на фитнес...
И в мен се заражда мнение, че във форума членуват само слаботелесни и хилави люде. За свободен риболов, с темпо на презамятане около 10-на минути и с тези дистанции 28-30 метра на които се кълнете че ловите, си мисля, че драматизирате излишно за няколко грама от горе.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Outsider Чет 8 Фев 2018 - 22:20

djidjo написа:
И в мен се заражда мнение, че във форума членуват само слаботелесни и хилави люде. За свободен риболов, с темпо на презамятане около 10-на минути и с тези дистанции 28-30 метра на които се кълнете  че ловите, си мисля, че драматизирате излишно за няколко грама от горе.

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566 - аз съм 1.80 , 80 кила , и дигам тежести само ако са стъклени , и c лакът подпрян на бар плота. Cool Suspect
Моя риболов е 60-80 презамятания за 5 часа с макара 508 грама , - и нищо не ме изкарват от състезанията на носилка , поне засега..

(на 28-30 метра , разбира се , ловя само принуден от обстоятелствата , и с непреодолимо отвращение Cool Laughing Laughing )

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7025

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by djidjo Чет 8 Фев 2018 - 22:23

Outsider написа:
djidjo написа:
И в мен се заражда мнение, че във форума членуват само слаботелесни и хилави люде. За свободен риболов, с темпо на презамятане около 10-на минути и с тези дистанции 28-30 метра на които се кълнете  че ловите, си мисля, че драматизирате излишно за няколко грама от горе.

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566  - аз съм 1.80 , 80 кила  , и дигам тежести само ако са стъклени , и c   лакът подпрян на бар плота. Cool  Suspect
Моя риболов е 60-80  презамятания за 5 часа  с макара 508 грама ,  - и нищо  не ме изкарват от състезанията на носилка , поне засега..

(на 28-30 метра , разбира се , ловя само принуден от обстоятелствата , и с непреодолимо отвращение Cool Laughing Laughing )
Иване, изобщо не ставаше въпрос за твоя вид риболов. Визирах колегите които като обяснявам, че ловя на 80 метра ми казват че съм луд и видиш ли това не може да се случи и едва ли не е излишно. Те си ловят доволно и на близко и няма смисъл да се бърка на вътре.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Влади В Чет 8 Фев 2018 - 22:32

marian shimano написа:Хипо, бая още пари има да похарчиш и бая състезания те делят от истината Question

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566 Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Outsider Чет 8 Фев 2018 - 22:39

djidjo написа:
Иване, изобщо не ставаше въпрос за твоя вид риболов. Визирах колегите които като обяснявам, че ловя на 80 метра ми казват че съм луд и видиш ли това не може да се случи и едва ли не е излишно. Те си ловят доволно и на близко и няма смисъл да се бърка на вътре.

Разбрах , аз , разбрах - ма тука дажe не става въпрос за ловене на близо или надалeч - някъде по-горе се изказа твърдението , че виждате , ли , 400+ гр. макара е едва ли не неприложима за фидер риболов  Surprised  Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 2902588953 , щото е много гoляма и тежка... Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 3377578317  - тая зима мисля че е време да свършва  , че не знам кви вицове ще чуем още.. Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 1743377566

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7025

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by doktora000 Чет 8 Фев 2018 - 23:08

Забравих да кажа че обмислям една Ултегра 5500 без байт, сигурно е малко под 500гр но мисля че ще е добре в тази категория. Аз лично казах че 500гр ми е тежка за конкретната Speedcast, най-вероятно защото съм свикнал да разчитам на 4.20 за тези цели. Пак обърнахме медиума на екстра хеви... брех тая зима Иван ти поне ходиш за риба!
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by marian shimano Чет 8 Фев 2018 - 23:37

И аз ходя на риба амма съм капо!
И аз си слагам багерите на 3,96 ама е хеви, не меиум.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by djidjo Чет 8 Фев 2018 - 23:42

doktora000 написа:Забравих да кажа че обмислям една Ултегра 5500 без байт, сигурно е малко под 500гр но мисля че ще е добре в тази категория. Аз лично казах че 500гр ми е тежка за конкретната Speedcast, най-вероятно защото съм свикнал да разчитам на 4.20 за тези цели. Пак обърнахме медиума на екстра хеви... брех тая зима Иван ти поне ходиш за риба!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Аз на медиум ловя с такива, по спомен е около 600 гр. баланса е някъде зад макарата близо до тапата и не съм забелязал да ми е некомфортно. Според мен, байтрънар за фидер не е много подходящ защото в повечето случаи се лови на клипс и тази система се обезмисля.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Slavi8282 Пет 9 Фев 2018 - 4:31

Състезателния риболов е на клипс с малки риби, бройлери до 3 кг макс. Но секунда невнимание и можеш да си гониш скъпия фидер в водата. При фидера по скоро човек първото нещо което се научава е да мята на едно и също място и после да задържи шпулата докато засича рибата, аз го правя с показалеца и ми е лесно. При дънни риболов байта е нужен защото ръновете са много по сериозни и въдиците далеч по груби и тежки. Затова според мен байтрънър е един много добър аванс за мързеливи риболовци. Но за активен фидер риболов просто си губи смисъла и макарата е по тежка. Но Тва е лично мнение, нека всеки си избере неговия стил на риболов
Slavi8282
Slavi8282
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 267

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by doktora000 Пет 9 Фев 2018 - 9:39

djidjo всеки лови с каквото му е кеф както казах или спрямо това какво изискват условията. Най-добре ти сам да си кажеш аргументите, както направихме повечето за байтрънара.
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by stridata Пет 9 Фев 2018 - 10:13

Andro833 написа:Е, аз си имам и хеви и екстра хеви 13''-ски, само че са по-ниски класове (alivio и един focus),рядко ги ползвам, а и нямам намерение да ги сменям с други. Намира ми се и Tica sporterra 4507, но е несравнима със shimano, поне лично за мен.
Колеги, благодаря за съветите, наистина е доста полезно, когато хора с повече опит споделят мнение.
Ще направя няколко излета със спийдкаста с 4000 макарите, които имам, то ще си проличи.
Проблемът ми е в това, че няма къде наблизо да повъртя medium baitrunner на shimano; трудно продаваема стока е и няма кой да държи на склад.
Живи и здрави и много рибки!

Тая Tica я имам аз и мога да ти кажа, че ниския клас на Шимано си го слага в малкия джоб. Супер байтрънърче с което не бих се разделил!!!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Slavi8282 Пет 9 Фев 2018 - 11:37

Само ако не беше 530 грама щеше да е супер макара...... Иначе тиките са много добри като цяло
Slavi8282
Slavi8282
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 267

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by doktora000 Пет 9 Фев 2018 - 12:11

Нали се разбрахме че е въпрос на предпочитание Mad
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Slavi8282 Пет 9 Фев 2018 - 12:35

Mи то по тая логика ръгни една Utegra ХТD 5500 половин кило тамън и дано подложките да са ти бая дебели ,
иначе трябва да взимаш и влакното от алиескпрес от тия по 1000 метра 0.25 , някое шимано влакно за 10 долара
и ти си капитана Smile
Slavi8282
Slavi8282
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 267

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by djidjo Пет 9 Фев 2018 - 13:24

doktora000 написа:djidjo всеки лови с каквото му е кеф както казах или спрямо това какво изискват условията. Най-добре ти сам да си кажеш аргументите, както направихме повечето за байтрънара.
Добре де, кое изисква риболова на ФИДЕР и БАЙТРЪНАР едновременно. Двете са несъвместими. Ако ловиш на фидер си на стол, пръчката е на коляно или до него.Кога точно в тази ситуация би сработил байтрънар-а? При фидера се изисква точност на хвърляне за направата на петно, което е невъзможно без клипс. Само се замисли, хвърляш удряш клипса, обираш два-три оборота на макарата и изпъваш влакното. Във тази ситуация няма как да ползваш байтрънар, защото от време на време може леко да подръпнеш или да обереш малко с макарата за да накараш стръвта да проиграе за да излъжеш някоя заблудена рибка. Не може постоянно да включваш и изключваш байтрънар за всяко обиране.
Тука не визирам риболова на шаран с подходящите пръчки или метод фидер. И двата вида не изискват чак такава точност, като при метода дори се препоръчва да се търси рибата. Аз самия имам 3 байтрънара от заблудените години когато не знаех за какво става въпрос, но от години не съм ги ползвал. Не ме разбирай погрешно, за мен тежеста на макарата не е проблем, просто системата на самата макара няма да се използва. Прегледай в Тубата състезанията по фидер и виж колко такива макари ще видиш при състезателите!
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by butnik Пет 9 Фев 2018 - 13:27

В една друга тема имах питане за Ултеграта 5500 модел,но се сетих,че в шкафа в Пловдив отлежава една макарица,та мога ли да я ползвам,че е стара,тежка и т.н.
[You must be registered and logged in to see this image.]
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Малко помощ за макари за медиум фидер - Page 6 Empty Re: Малко помощ за макари за медиум фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите