РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Видове хранилки и тяхното предназначение

+102
ulf1113
zx7r
rivezoro
fastera
nursi
ФИЛ ИВАНОВ
dotore
glmv
ЛукаБрази
М. Сталев
bobifoto
Милен Динков
S_BANKOV
Tonkyo
Slavi8282
niki1968
Pavel Minchev
EDI
GRIZZLY TEAM
doktora000
aspius
ПетърК
nikiil
Красимир
lif3house
Ники Дончев
jorjinio
Dass
Outsider
Apollo
dobrin.futbolista
Калин
Кико
stridata
nicko
dimmitov
Христо Ненков
krasimir n.
МИНЧО
Николай Лесев
Local
Kalin1983
Влади В
djidjo
Doktor-5
galenik
miLen4o
ndk
hiphopper
tojimi
Божката
MapTuH
bobigrig
del7710
dantho.mihov
dani-77
antone1974
Ивката Вълов
shekira
Борислав Благоев
gogata7904
Dermy
gloupan - Киро
nikiiliew
veselinov
Ванката
ro4eto
stan4o
boreto1
iconu1977
MrRadev
Тони 72
dess0
martineti
matey49
Naas
topsoft
LMMitrev
Теди
dunavski
stich
stelco
dekata
gog14
chipri_sv
iliqn_d
Радо Троев
CERRUTI
Коце
dako
fiverov
Георги Кръстев
butnik
marian shimano
VNNaidenov
jeko
nasko83
Бачо Илия
barbolov.1977
ceco65
TachkoT
Admin
106 posters

Страница 24 от 28 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dass Чет 27 Фев 2020 - 15:34

... колкото няма и м/у пластмаса и мрежа.

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by EDI Чет 27 Фев 2020 - 16:26

Точно.
avatar
EDI
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 267

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Apollo Пон 6 Апр 2020 - 20:58

Вижте северните ни съседи какви ги вършат в Homemade кошникостроенето Laughing




[You must be registered and logged in to see this image.]
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Apollo Пон 6 Апр 2020 - 21:01

И още...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dass Пон 6 Апр 2020 - 23:03

А каква е идеята да е затворена отзад? Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 4157016504

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Пон 6 Апр 2020 - 23:15

Dass написа:А каква е идеята да е затворена отзад? Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 4157016504

А дистънс 160 грама?  Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 2799057118

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dass Пон 6 Апр 2020 - 23:25

Outsider написа:А дистънс 160 грама?  Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 2799057118
... идеално натоварва Preston Dutch Master 14.2ft 160g Laughing

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Вто 7 Апр 2020 - 10:15

Laughing Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by dekata Вто 7 Апр 2020 - 14:51

Dass написа:А каква е идеята да е затворена отзад? Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 4157016504
При силен замах да не пада храната вероятно...

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Вто 7 Апр 2020 - 15:27

dekata написа:
Dass написа:А каква е идеята да е затворена отзад? Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 4157016504
При силен замах да не пада храната вероятно...

Предполагам че е правена за вкарване на царевица , изпънат бял , кълцан торен , кастер , и други такива ястия. Гребваш с кошницата по съответите кутии , и после затапваш с храна само от единия край.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by rivezoro Вто 7 Апр 2020 - 20:10

Apollo написа:Вижте северните ни съседи какви ги вършат в Homemade кошникостроенето Laughing




[You must be registered and logged in to see this image.]
Има нещо руско в тях
Laughing
rivezoro
rivezoro
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 316

http://rivezoro@abv.bg

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dass Чет 21 Май 2020 - 13:25

Красиви, добре напревени и безбожно скъпи:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by fastera Чет 21 Май 2020 - 13:56

Гръм да ги удари Very Happy
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Калин Чет 21 Май 2020 - 13:58

Сашо направи такива хранлки преди повече от 5 години ...
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ЛукаБрази Пет 22 Май 2020 - 14:04

Калин написа:Сашо направи такива хранлки преди повече от 5 години ...
Ами да ги съди, откраднали са му изобретението,,😀
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by nikiil Пет 22 Май 2020 - 22:10

Сега не можах да открия къде, но такива хранилки съм виждал от друг голям производител преди време...
Спомнях си, че тогава се чудех защо цялото олово не е по ринга, а има и отстрани, отмества центъра на тежестта. Реших, че е за да не става като тунел, т.е. рингът да е по-къс.
Дали съм прав, или има друга причина?
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Пет 22 Май 2020 - 22:27

nikiil написа:се чудех защо цялото олово не е по ринга, а има и отстрани, отмества центъра на тежестта. Реших, че е за да не става като тунел, т.е. рингът да е по-къс.
Дали съм прав, или има друга причина?
Мисля че основната причина , това е при изтегляне да са вади без да се превърта , и да излиза гладко и без хаотичните движения на някои дистънси.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by nikiil Пет 22 Май 2020 - 22:42

Прав си, звучи много логично, някои дистанси и булети са като перки, влакното е яко усукано въпреки вирбелите, оплита и повода! В голяма част от случаите се оказва, че изолирбандът леко се е разлепил.....и става страшно, но има и склонни към въртене хранилки.
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Калин Нед 31 Май 2020 - 20:44

[You must be registered and logged in to see this image.]Ето ги хранилките на Сашо ...
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by zx7r Пон 8 Юни 2020 - 15:44

Колеги, някой да е попадал на тежки метод хранилки в диапазона 130-200 гр?
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by veselinov Пон 8 Юни 2020 - 17:42

Флат не съм виждал! Иначе Доме мета с такива- тип “ пружина” на шлаух или тръбичка.
За Дунав ли??
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Пон 8 Юни 2020 - 18:58

[You must be registered and logged in to see this link.]

Имаше бая повече разнообразие преди няколко години - после всичко живо стопли (включително и аз , още се търкалят  по кутииите два-три броя от по 120грама.. Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 2902588953 ) , че метода НЕ е пододяш за ловене на течение и тоя пазар умря...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by zx7r Пон 8 Юни 2020 - 21:56

veselinov написа:Флат не съм виждал! Иначе Доме мета с такива- тип “ пружина” на шлаух или тръбичка.
За Дунав ли??
Мхм, за Дунав. 
Да, Домето наистина ползва пружинния тип, но при него условията и средствата са по-различни. Той лови на сравнително къса дистанция от порядъка на 20-25 метра при умерено течение и дълбочина около 5,5 метра, в яма, която изплитнява до 4 м. (практически си лови на 4 метра). Това подробно го обяснаява в няколко от филмите си. Другото е, че ползва плетеняк. 
При мен условията са следните - 35 до 40 метра дистанция, 7 метра дълбочина, без изплитняване надолу, силно течение и монофил 0,40. Сега, трябваше ми "малко" време и един куп изпуснати добри риби, за да стопля, че 30 метра моно не могат да бъдат заместени с гъм или 7-8 метра шок, ама това е друга тема. Та, каква ми е идеята. Тъй като не мога да си позволя да прекарвам дни и седмици на Реката и да подхранвам "класически" с кофите с царевица, реших че по-ефективно ще събера рехавите едри рибоци, като вкарвам захранка, която да се разпада в рамките на 10-ина до 15 минути. Масово наблюдавам колеги по реката, които изсипват царевица с чувалите, а после стоят със седмици без удар. Много унгарски телевизии ли гледат или карат по инерция от едно време, не зная, но сега вече стадата с амури и шаран вече ги няма, с подобно хранене директно си махаш главата, но както и да е, да не се отплесвам. Пробвах с тежка кошница, но си мисля, че методът по-ефективно ще представя захранката, тъй като дребните риби лесно ще я разбиват, а и като технология методът си е по-удачен за едри риби от кейджа, не е ли така? Пробвах с най-тежкия метод, който изрових, към 115 гр. на Гуру. За съжаление, дори без храна в него, не му е по силите да държи дъното въпреки че му пусках до 5-6 метра корем. Та, сега и Аута, като подхвърли, че това не е удачно за течение, ще търся друго решение. Мисля си, че инлайна е незаменим за големи риби или другият вариант е с кейдж на сейфти клипс, което нещо не ме кефи...  Rolling Eyes
Ще пускам и втори фидер 5-6 метра надолу по течението и той ще е с 0.50 моно и класически шаранджийски монтаж с грипа, но за първият фидер ми е чуденката. Как, хем да храня ефективно и ритмично, хем да ловя всичко което ми дойде от платики и мъздруги по кило до животните от 20 и повече кг Idea
По принцип не съм максималист!  Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 1743377566
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Пон 8 Юни 2020 - 22:51

zx7r написа:

Та, каква ми е идеята. Тъй като не мога да си позволя да прекарвам дни и седмици на Реката и да подхранвам "класически" с кофите с царевица, реших че по-ефективно ще събера рехавите едри рибоци, като вкарвам захранка, която да се разпада в рамките на 10-ина до 15 минути. 

Тоя път е извървян , и всички налични мотики (много...) , бяха настъпани с бодър ентусиазъм Cool  ...НЕ става.
 Hе можеш  да събереш риба - не само едрата , даже и с дребната не става , без да я храниш - тва е основната идея на фидера , и на голяма река тя удвоява значението си  , заради течението. Трябва да храниш , и трябва да храниш много , и трябва да храниш с тип храна , която да излиза от кошницата светкавично , и след това да остава на дъното , без течението да я отнася - тоест , гхрана с много частици - жито , коноп , царевица , грах , бял червей , пелети...все храни , които не могат да се подадат с метод фидер. Истината е в тежка , нормална кошница , сравнително къс повод - (освен ако рибата не "иска" дълъг) , и презамятане през нормален срок , дългото чакане на силно течение е умряла работа ( и нищо не ти пречи да изчакаш след правилно хранене , и с нормална кошница)

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by zx7r Пон 8 Юни 2020 - 23:28

Outsider написа:
zx7r написа:

Та, каква ми е идеята. Тъй като не мога да си позволя да прекарвам дни и седмици на Реката и да подхранвам "класически" с кофите с царевица, реших че по-ефективно ще събера рехавите едри рибоци, като вкарвам захранка, която да се разпада в рамките на 10-ина до 15 минути. 
... Истината е в тежка , нормална кошница , сравнително къс повод - (освен ако рибата не "иска" дълъг) , и презамятане през нормален срок , дългото чакане на силно течение е умряла работа ( и нищо не ти пречи да изчакаш след правилно хранене , и с нормална кошница)
Ауте, е много е хубаво така, някой яко настъпвал мотики (особено, когато здраво се самообезобразявал), да ти снася наготово  cheers  
Знам, че трябва да се храни интезивно, аз докато събера рибите хвърлям през минута-две, как иначе се мятат 4-5 кила храна за една нощ  Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 1743377566 Иначе "нормална кошница" с 0.40 на такова течение ще стане, ама трябва да е от типа на Домето или моите кошници самоделки, тези със самонарезните винтове, ама те как заклинват в треволяците, ако трябва на всеки 2 мин да вадиш, ще е голямо чудо, за хамалогията да не говоримВидове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 2397243878 обаче ти схващам и възприемам идеята.
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by butnik Сря 10 Юни 2020 - 9:12

[You must be registered and logged in to see this link.]
С тия ловя ,но имат само до 80 гр
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ulf1113 Чет 7 Яну 2021 - 13:32

Момци, кво сте творили вие в тази тема последните 7год. Прогрес пред очите ми. Осъзнавам колко съм назад поне 5г. Още по-голямо объркване стана в главата ми. Моля, ако може да систематезираме малко темата и да направим някакви изводи. 
1. Метални копници срещу пластмасови
2. Уиндоли срещу булети
3. Метод срещу хибрит метод - колко да е ново от последните 5 год.
4. Малко или много храна ще доставяме до петното. 

Тая тема е необятна и три пъти я чета и все повече въпроси. 

П.С. 
Последно гледах лее кери лови на дистанция с уиндоли за платики и с хибрит метод за шарани. 
Накрая прави проба за разстояние с 0,18мм основно монофилно влакно и хибрит фидер и достига 127м - Какво подяволите ще прави там с това влакно, ако му се закачи нещо над 6кг. не мога да си отговоря. 
Ясно 60-80м комфортна не малка дистанция става и с 0,20 моно и 0,12 плетено. 

П.С. 2
Сега, аз с какво да се запася за новия сезон. 
Метални кошници, уиндоли и булети и кои са най-добре, като цена/качество - харесах тези българските на гризли, ама има ли ги още?

П.С. 3 
Респект момчета и наслука през новата 2021.
ulf1113
ulf1113
🐟 🐟

Брой мнения : 144

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by djidjo Чет 7 Яну 2021 - 18:17

ulf1113 написа:Ясно 60-80м комфортна не малка дистанция става и с 0,20 моно и 0,12 плетено. 
Аз на тези въпроси не мога да дам еднозначен отговор, аз притежавам от всички. 
За дистанцията обаче, тука си леко в грешка. 50-60 е комфортна дистанция, която с две ръце твърдя може да се достигне с всякаква въдица. От там на горе нещата загрубяват и се налага да се влагат пари в далекобойни въдици, и по сериозни макари, така че за това във форума, след зададен въпрос "какво да си взема" въпроса винаги е, дистанция ,и къде ще се ползва.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Чет 7 Яну 2021 - 19:20

ulf1113 написа:
1. Метални копници срещу пластмасови
2. Уиндоли срещу булети
3. Метод срещу хибрит метод - колко да е ново от последните 5 год.
4. Малко или много храна ще доставяме до петното. 


Опитите да се систематизира , да се  подреди по чекмеджетата , и  да се изведат безпогрешни формули ,  е една от най-големите мотики в риболова. Някои хора я настъпват цял живот... Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 3377578317

Ако ти поставя въпроса така:
1. Меч или игла?
2. Мотопед или автобус?
3. Ферари или ТИР ?
4.Валтер ППК или АК 47?

Question

...сигурно веднага ще ме попиташ  , каква задача съм си поставил. И ще избереш според ситуацията. Ама не - в риболова тая логика не върви... Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 858133270

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

dekata and nikiil харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by nikiil Чет 7 Яну 2021 - 22:10

@ulf1113, да преведа отговора на Иван (с негово позволение):
Задай конкретен въпрос и ще се постараем да ти бъдем полезни (ако знаем отговора).
Или си мислим, че го знаем Very Happy
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Outsider харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 24 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 24 от 28 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите