РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Видове хранилки и тяхното предназначение

+102
ulf1113
zx7r
rivezoro
fastera
nursi
ФИЛ ИВАНОВ
dotore
glmv
ЛукаБрази
М. Сталев
bobifoto
Милен Динков
S_BANKOV
Tonkyo
Slavi8282
niki1968
Pavel Minchev
EDI
GRIZZLY TEAM
doktora000
aspius
ПетърК
nikiil
Красимир
lif3house
Ники Дончев
jorjinio
Dass
Outsider
Apollo
dobrin.futbolista
Калин
Кико
stridata
nicko
dimmitov
Христо Ненков
krasimir n.
МИНЧО
Николай Лесев
Local
Kalin1983
Влади В
djidjo
Doktor-5
galenik
miLen4o
ndk
hiphopper
tojimi
Божката
MapTuH
bobigrig
del7710
dantho.mihov
dani-77
antone1974
Ивката Вълов
shekira
Борислав Благоев
gogata7904
Dermy
gloupan - Киро
nikiiliew
veselinov
Ванката
ro4eto
stan4o
boreto1
iconu1977
MrRadev
Тони 72
dess0
martineti
matey49
Naas
topsoft
LMMitrev
Теди
dunavski
stich
stelco
dekata
gog14
chipri_sv
iliqn_d
Радо Троев
CERRUTI
Коце
dako
fiverov
Георги Кръстев
butnik
marian shimano
VNNaidenov
jeko
nasko83
Бачо Илия
barbolov.1977
ceco65
TachkoT
Admin
106 posters

Страница 1 от 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 3 Дек 2011 - 15:52

Общо взето хранилките са няколко типа:
-отворени;
-затворени;
-за жива стръв/червеи/;
-метод хранилки, плоски и кръгли;

Допълнително се различават по обем, тегло, разположение на тежестта по самата хранилка и т.н.

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 3 Дек 2011 - 15:52







avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 3 Дек 2011 - 15:52

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 3 Дек 2011 - 15:53

[You must be registered and logged in to see this image.]

Хранилка за жива стръв с регулируеми отвори 5,70 лв. Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]

Всичко е "Стонфо"
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 3 Дек 2011 - 15:53

[You must be registered and logged in to see this image.]

Хранилка- лъжица :353529:
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by TachkoT Сря 7 Дек 2011 - 14:29

Фирмата Фокс произвежда едни отворени хранилки с крила. Имам познат който ползва такива и твърди, че са уникални. Първо летели по добре от стандартните и вятъра не оказвал толкова голямо влияние. Второ - на практика изплували почти вертикално и били супер удобни ако се лови във водораслов пояс. Твърди също така, че отворите им били специално изчислени за да може храната максимално бързо да се разтовари на дъното.
Въпросите са ми:
1. Цената им разбира се
2. Къде се продават
3. Наистина ли са толкова добри или си е търговски трик
TachkoT
TachkoT
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 791

http://tachko.com ; http://tlan.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ceco65 Сря 7 Дек 2011 - 18:31

TachkoT написа:
Въпросите са ми:
1. Цената им разбира се
2. Къде се продават
3. Наистина ли са толкова добри или си е търговски трик

Някой от колеги идващи на състезанията ги имат и ги видях на живо.
Като цена мисля,че бяха около 5те лева.Поръчвани са от Англия.
Колкото до изплуването сигурно е така,но аз си правя крилца от pvc шише и
мисля,че постигам желаният резултат.
ceco65
ceco65
Модератор
Модератор

Брой мнения : 2102

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by TachkoT Сря 7 Дек 2011 - 18:34

ceco65 написа:
TachkoT написа:
Въпросите са ми:
1. Цената им разбира се
2. Къде се продават
3. Наистина ли са толкова добри или си е търговски трик

Някой от колеги идващи на състезанията ги имат и ги видях на живо.
Като цена мисля,че бяха около 5те лева.Поръчвани са от Англия.
Колкото до изплуването сигурно е така,но аз си правя крилца от pvc шише и
мисля,че постигам желаният резултат.
Цецо обясни ми брат как по точно го правиш, щото ловя на един праг от 1.80 и доста често зацепвам кошничката в прага и губя всичко. Горе упоменатата кошничка я тествах и е направо невероятна. Цената и е солена ама ако я има мога да заприходя примерно 10на бройки
TachkoT
TachkoT
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 791

http://tachko.com ; http://tlan.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ceco65 Сря 7 Дек 2011 - 19:38

Позволих си да постна една снимка на Коки за което моля да ме извини.
Просто нямам снимана такава хранилка.

Ето за това става въпрос:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Просто под оловото се изрязват крилца и се поставят.
ceco65
ceco65
Модератор
Модератор

Брой мнения : 2102

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by TachkoT Сря 7 Дек 2011 - 19:55

ceco65 написа:Позволих си да постна една снимка на Коки за което моля да ме извини.
Просто нямам снимана такава хранилка.

Ето за това става въпрос:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Просто под оловото се изрязват крилца и се поставят.
Сега поглеждайки хранилката веднага в мене се появяват следните въпроси
Първо като гледам крилцата са две и не са съосни от което произлиза че хранилката е дисбалансирана, то не че и оловото не я дисбалансира де. Та в зависимост от положението на крилцата дали хранилката не прави завой примерно вляво или вдясно.
И втори въпрос именно поради дисбаланса не се ли съкращава разстоянието на мятане на хранилката така
TachkoT
TachkoT
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 791

http://tachko.com ; http://tlan.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ceco65 Сря 7 Дек 2011 - 20:10

Че не е като купешка това е ясно.Тя затова е и без пари така да се каже.
Аз специално имам две като съм ги ползвал един два пъти и то на Пънча без да съм анализирал поведението им.
За толкова пари такава хранилка Crying or Very sad .
ceco65
ceco65
Модератор
Модератор

Брой мнения : 2102

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by TachkoT Сря 7 Дек 2011 - 20:13



Ще си направя и ще кажа моите тестове какво откриха Smile
TachkoT
TachkoT
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 791

http://tachko.com ; http://tlan.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Чет 8 Дек 2011 - 16:17

TachkoT написа:Фирмата Фокс произвежда едни отворени хранилки с крила. Имам познат който ползва такива и твърди, че са уникални. Първо летели по добре от стандартните и вятъра не оказвал толкова голямо влияние. Второ - на практика изплували почти вертикално и били супер удобни ако се лови във водораслов пояс. Твърди също така, че отворите им били специално изчислени за да може храната максимално бързо да се разтовари на дъното.
Въпросите са ми:
1. Цената им разбира се
2. Къде се продават
3. Наистина ли са толкова добри или си е търговски трик

Кирето ползва такива хранилки, като го видя ще го попитам дали е доволен, ако толкова искаш ще ти поръчам от Англия като поръчвам нещо друго, само за хранилки не си заслужава!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ето тук и как се търгуват FOX
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ???? Чет 8 Дек 2011 - 16:48

Тези хранилки на фокс са много добри,жалко,че не ги продават в България и трябва да си ги поръчваме от чужди сайтове.Летят много добре,единственият недостатък им е цената за мен

п.п.Коки колко е дебел ластика който си сложил на инлайн хранилките?
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Чет 8 Дек 2011 - 17:08

slaterrr написа:Коки колко е дебел ластика който си сложил на инлайн хранилките?
Не знам колко точно , около 2- ка някъде, до сега тия хранилки не съм ги ползвал. Така ,че не знам дали работят както трябва Rolling Eyes
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by barbolov.1977 Нед 11 Дек 2011 - 17:55

И аз се сдобих със 5-6 хранилки на Fox,купих ги от Станчо и смея да твърдя че са уникални.Летежа им е много добър благодарение на крилцата.Правил съм си експерименти със тези хранилки и метални и резултата,който постигнах е по далечно и точно замятане,хранилките наистина изплуват почти вертикално и няма голямо натоварване.Със дев думи много са добри ще си поръчам още от тях.Единствено много боли като загубиш някоя друга бройка Laughing Laughing Laughing
barbolov.1977
barbolov.1977
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1643

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Фидер хранилка

Писане by Admin Вто 13 Дек 2011 - 0:13

Риби и Такъми (бр. 8 / 2008 г.)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Майсторът в риболова на фидер Стив Рингер споделя своя опит, като твърди, че не винаги голямото е по-добро.



По това време на годината по платените водоеми, когато рибата се храни активно, повечето риболовци смятат, че големите фидер хранилки са най-удачни.
Но ако никой не ви е светнал, че е достатъчно постоянно да сменяте различни размери хранилки по време на риболова, ще изпуснете много риби. Известният състезател Стив Рингер обяснява защо...

“Представете си, че вечеряте и някой започва да хвърля тухли отгоре върху главата ви. Няма да стоите дълго на масата, нали?”
Повечето хора, включително и аз, ще заметнат хранилката плътно до брега на отсрещния остров, където е напълно възможно да се въртят шарани. Но там е доста плитко и ако започнете да ги бомбардирате с тежки хранилки, те най-вероятно скоро ще изчезнат от там.
На мен обаче ми се иска да ловя тези риби цели 5 часа, колкото трае едно наше състезание. За да е възможно това, се налага да направя 7-8 промени в размера и теглото на моята хранилка, за да задържа интереса на рибите и за да не ги изплаша.”
През лятото Стив винаги започва риболова като замята 6 големи телени хранилки 30 г, пълни с рехава захранка в точката на риболов. Телените хранилки са за предпочитане при риболов в спокойна вода, защото освобождават захранката по-добре. Всичките му хранилки са закачени към влакното с вирбел, за да може да ги сменя бързо.
След доставянето на основната захранка, той подменя голямата хранилка със средна 20 г. През следващия час той систематично изгражда хранителното петно като замята на всеки 3-4 минути. Целта му е да създаде хранително петно от няколко метра в диаметър, защото смята, че големите езерни шарани имат нужда от пространство да се хранят.
Когато усети, че кълването се разрежда, Стив веднага преминава на малък размер хранилки с тегло 14 г. Учудващо е колко често кълве веднага след това.
Когато рибите отново се успокоят, той пак превключва на средни хранилки, а след това отново на малки. Усилията му не остават невъзнаградени – обикновено той пълни двойно повече живарника си. Защо да не опитате следващия път и вие?
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Бачо Илия Вто 13 Дек 2011 - 0:21

barbolov.1977 написа:И аз се сдобих със ...

Бе, барболофф сеймсе и седем; няма ли някакъв начин да махнеш този аватар от профила си? Evil or Very Mad
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ???? Вто 13 Дек 2011 - 0:35

Калин Стоянов-koki написа:
slaterrr написа:Коки колко е дебел ластика който си сложил на инлайн хранилките?

Не знам колко точно , около 2- ка някъде, до сега тия хранилки не съм ги ползвал. Така ,че не знам дали работят както трябва Rolling Eyes

Те са за риболов в близост до храсти , треви , абе закачки общо взето ! Ластика може да се сменя , зависи какви риби ще ловиш ! Купуваш си отделно ластици и си ги правиш !
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ???? Пон 19 Дек 2011 - 9:41

Новата на Корум -

[You must be registered and logged in to see this image.]

И едно много полезно нещо има го и на върха на директните за бърза смяна на повода Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ???? Пон 19 Дек 2011 - 14:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Бачо Илия Пон 26 Дек 2011 - 11:35

Pole Feeders/ хранилки за риболов с щека и уип

В последните десетина години стана доста популярно ползването на фидрни хранилки и при риболова със щека. За да се поизяснят нещата, първо ще постна общия вид на монтажа:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Метода е смъртоносен и особенно ефективен на течение, най-вече поради точното захранване и точната презентация на стръвта. За индикация на кълването се ползват специални индикатори- BiteMaster Indicator:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Това са оцветени в различен цвят еластици, с клуп в единия край и индикатор със силиконова тръбичка, в другия край. Монтират се на линията по следния начин:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Монтажа на индикатора се настройва така, че силиконовата тръбичка да допира до повърхноста на водата; индикацията на кълванетата е по нея и индикатора, засечката е мека но достатъчна, а еластика донякъде изпълнява функциите и на шокабсорбер.

Предлагат се три модела хранилки:

1. Pole Feeders / стандартна хранилка за щека/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Хранилката е за захранки; могат да бъдат добавени и бели червеи, и пинки. Утежнението е централно, разположено в долния край и с равно чело, а окачването е по оста на хранилката- за по добра презентация на дъното и към линията. Предлагат се в 4 размера, с по три варианта утежнение за всеки от размерите:
Mini (28g, 44g, 60g)
Small (28g, 44g, 60g)
Medium (28g, 44g, 60g)
Large (28g, 44g, 60g)
Хранилката седи изправена на дъното.

2. Blockend Pole Feeders/затворена хранилка за щека/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ползва се за захранване и риболов със жива стръв. Предлага се в три размера, с по три варианта на утежненията:
Mini (28g, 44g, 60g)
Small (28g, 44g, 60g)
Medium (28g, 44g, 60g)
Най малкия рамер(мини) е особено удачен за пинки.

3. Pole-It Feeders/ хранилка за захранване с частици/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Хранилката е удачно да се ползва, когато е необходимо много бързо и много точно да се подаде голямо количество захранка, а така също и за захранване с царевица и други зърна, пелети, кълцани и изпънати червеи, трохи и т.н. След като хранилката се напълни с необходимите частици, трябва да се затапи от двете страни със захранка. Предлага се в 4 размера:
Mini (24g)
Small (32g)
Medium (32g)
Large (40g)
С тежките 40-грамови хранилки от този тип, може да се лови и в доста бързи и дълбоки води.

/Всики гореизброени хранилки са на английската фирма НИСА-иновативни технологии/ Idea
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Бачо Илия Пон 26 Дек 2011 - 11:39

Floating Feeders / плаващи хранилки/

1. Floating Method/ плаваща хранилка "метод"/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Предлага се в три варианта:
Internal (Black)
External (Black)
External (Hi-viz)
Те са конструирани за много по-различна концепция на риболова с фидер. Първоначално се преутежняват в по-голяма или по-малка степен , така че да потънат бавно до дъното или до определен воден пласт, след което вследствие на отделящата се захранка и на поплавъка, бавно започват да се издигат до повърхноста, като оставят дисперсна диря от захранка отдолу-нагоре. След издигането на повърхноста, продължават да отделят вече бавно пропадащи финни и по-едри частици захранка. Ползват за са риболов непосредствено под повърхноста или на самата повърхност на по-едри риби- шаран, толстолоб... Монтажа е инлайн с къс 8-12см повод и силиконов стопер за самозасичане:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Побългарения нашенски вариант е легендарната "тапа с пружина", като подчертавам че ловя ли толстолопи с прът за фидер и някакъв вид поплавък, винаги първоначално преутежнявам хранилката, както е описано по-горе.

2. Bag-up Feeda-Waggler/ ваглер с хранилка/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Предлагат се в три варианта като размери и суответните утежнения:
Mini (No.1)
Small (No.2)
Large (No.3)
Така са балансирани, че дори и при вече изпразнена хранилка, ваглера седи вертикално над повърхноста. Работи се с много рехави захранки и се ползват най-вече за риболов на повърхноста с този монтаж:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Поводът е 10см, а стръвта или е презентирана на повърхноста, или е непосредствено под нея.
При очаквания за много едри риби, между късия повод и основната линия се монтира шокабсорбер( еластик, със сечение според линията и очакваните риби):
[You must be registered and logged in to see this image.]

3. Chummer / плаваща хранилка за семена, захранка и пелети/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Това са малки плаващи хранилки за захранване с пропадащи семена , захранки или пелети. Ползват се със същите монтажи, като предната хранилка.

4. Splasha / поплавък с пружина/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Това е поплавък с пружина, който също като ваглера моментално заема вертикално положение. Предлага се в два размера:
Small (No.1)
Large (No.2)
Ползват се предимно по-сухи захранки, които моментално се пръсват при удара във водата,а монтажа който производителя препоръчва е с 30-см симетричен клуп:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Също може да се използва монтаж със шокабсорбер.

5. Chomper / затворена плаваща хранилка/

Хранилката:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Предлагат се комбинарано като размери, по два броя в опаковка:
Small No.1 Pack of 2 - Mini and Small
Large No.2 Pack of 2 - Medium and Large
Ползват се за финни овлажнени смеси, комбинирано със жива стръв- предимно в плитки води, Шума от падането на хранилката във водата, играе не малък решаващ фактор за привличането на едри риби. Монтажа е също симетричен или с абсорбер:
[You must be registered and logged in to see this image.]
/Всики гореизброени хранилки са на английската фирма НИСА-иновативни технологии/ Idea
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by nasko83 Пон 26 Дек 2011 - 12:32

Лятото много търсих , някоя от тези плуващи хранилки на Ниса , но в Пловдив нямаше никъде и после случайно в нета видях ето тези:

[You must be registered and logged in to see this image.]

И двете са на Миди. На сивата имам уловена една каракуда Laughing
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by jeko Нед 22 Яну 2012 - 20:11

Колеги,някой да помогне да я зглобя тази хранилка,че ми побеля косата.
[You must be registered and logged in to see this image.]
jeko
jeko
🐟

Брой мнения : 28

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ???? Нед 22 Яну 2012 - 20:24

jeko написа:Колеги,някой да помогне да я зглобя тази хранилка,че ми побеля косата.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Точно , както си ги наредил така ги сглоби само премести малката тапичка отгоре и си готов !
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by jeko Нед 22 Яну 2012 - 21:04

Точно на малката немога да и намеря мястото,ама от горе нестава по-широка е.
jeko
jeko
🐟

Брой мнения : 28

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ???? Нед 22 Яну 2012 - 21:12

От вътрешната страна Question
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Чет 26 Яну 2012 - 9:18











[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by barbolov.1977 Пон 13 Фев 2012 - 8:37

На скоро се сдобих със тези хубавици и смятам този сезон да заложа изцяло на тях.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Интересното при тези хранилки е че както и да ги поставиш винаги се обръща и пада върху оловото сиреч във работно положение

[You must be registered and logged in to see this image.]

Тези за преодоляване на по големи дълбочини вършат чудна работа понеже свалят почти всичката храна на дъното

[You must be registered and logged in to see this image.]

Този модел на Дренан за бял червеи за мен лично е много добър за река поради квадратната си форма и тежест от 28гр.и 42гр.ч също ползвам и кръглите за стоящи води


[You must be registered and logged in to see this image.]

От както миналото лято лових със тези хранилки на Фокс усетих каква е разликата между тях и металните.Тези летят много добре заради крилцата и се постигат добри дистанций и много точно замятане,а също може да им се сменят тежестите,което според мен е голям плюс.Умишлено не споменавам цена защото ще се разрази пак голяма буря,а покупка естествено от Англия.Поздрави на всички и дано скоро се видим по работните места.
barbolov.1977
barbolov.1977
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1643

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите