РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Видове хранилки и тяхното предназначение

+102
ulf1113
zx7r
rivezoro
fastera
nursi
ФИЛ ИВАНОВ
dotore
glmv
ЛукаБрази
М. Сталев
bobifoto
Милен Динков
S_BANKOV
Tonkyo
Slavi8282
niki1968
Pavel Minchev
EDI
GRIZZLY TEAM
doktora000
aspius
ПетърК
nikiil
Красимир
lif3house
Ники Дончев
jorjinio
Dass
Outsider
Apollo
dobrin.futbolista
Калин
Кико
stridata
nicko
dimmitov
Христо Ненков
krasimir n.
МИНЧО
Николай Лесев
Local
Kalin1983
Влади В
djidjo
Doktor-5
galenik
miLen4o
ndk
hiphopper
tojimi
Божката
MapTuH
bobigrig
del7710
dantho.mihov
dani-77
antone1974
Ивката Вълов
shekira
Борислав Благоев
gogata7904
Dermy
gloupan - Киро
nikiiliew
veselinov
Ванката
ro4eto
stan4o
boreto1
iconu1977
MrRadev
Тони 72
dess0
martineti
matey49
Naas
topsoft
LMMitrev
Теди
dunavski
stich
stelco
dekata
gog14
chipri_sv
iliqn_d
Радо Троев
CERRUTI
Коце
dako
fiverov
Георги Кръстев
butnik
marian shimano
VNNaidenov
jeko
nasko83
Бачо Илия
barbolov.1977
ceco65
TachkoT
Admin
106 posters

Страница 14 от 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 21:51

Ивката Вълов написа:Значи , ако ще Стив рингър да дойде и да ми обяснява врели не кипели, з амен тази хранилка е непригодна за риболов на платика и това е !

При това положение на нещата , едва ли има какво да се добави.. Rolling Eyes

Дай да я видим тая кошница , дето не е далекобойна , ама ти си ловиш с нея на 60 метра , де... Ама да си ловил с нея на 60 , наистина! tongue
Имам една идея - що не си изядеш супичката като добро дете , да седнеш да позяпаш те тва филмче , и да спреш да ръсиш глупости ? Twisted Evil


_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 21:53

Иване, аз спирам по темата, наистина , не наистина просто спирам , това е , не знам как да го нарека, ловите си с далекобойните и аз както си знам и готово !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dass Съб 21 Фев 2015 - 23:11

Ивката Вълов написа:Значи , ако ще Стив рингър да дойде и да ми обяснява врели не кипели, з амен тази хранилка е непригодна за риболов на платика и това е !
За далечни дистанции , и редки риби съм съгласен, но когато говориме за целенасочен риболов на риба, която иска ярма, не става и те така... !
Абе и двамата , не и тримата сте много странни, Отиваме и 4-мата на един гьол , всеки от вас вади далекобойна хранилка, клипсваме, на 60 метра , я ловим с хранилката която смятам за правилан в случея, вие ловите с далекобойните !
На края  на деня пак ще си говорим !
Платиката умре за количество не за качество !
Убрееее.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ako знаеш колко много НЕ си прав... Wink

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Теди Нед 22 Фев 2015 - 0:43

Иве,Ивко,Ивенце аз па да ти кажем че платиката умре и за количество и за качество баце.... Wink
Теди
Теди
Шампион "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1698

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by del7710 Нед 22 Фев 2015 - 12:16

Калин Стоянов написа:Пичове днес помятах малко хранилки с медиумчето на 3,6 метра.

Не знам дали ще има разочаровани , обаче почти всичко дето имам в кутията като различни форми и утежнение лети без проблем до около 50 метър . От там нататък става сложното! До 55 метра 2 /3 хранилки и до 60 + 2/3  метра само две  Laughing

В заключение искам да ви разочаровам ,че формата има значение , но по важна е въдицата с която се мята във водата!


Абе Калине,

Чак сега получих отговор на въпроса ми от вчера! Защо, като си  хващаше риби доволно,  започна да правиш някакви странни неща Shocked Shocked Shocked . Вадиш втора сопа и почваш да целиш шамандурите в далечината. Барем  корморана да беше хванал Very Happy .
Ти остави това ами прее... целия форум. Сега сума ти народ ще си съкрати арсенала от хранилки на половина поне. Да не говорим, че ставаш враг №1 за търговците. Сега какво ще ги правят тези хранилки по щандовете?  study
del7710
del7710
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 331

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Нед 22 Фев 2015 - 22:24

Тедка, може и така да е брат!
Иван, ми показва филм, в който нашиот човек мета далекбойни кошници, колкото вибратор големи !
с Финна захранка, и слагам по малк кастерче и бел !
Това е Унгария, ела с тоя метод на ловене в северозападна България и , че фанеш дедовия !
Миналата година , не излъгах по миналатагодина с Юрката нали бехме на Искъра !
еми у водата отидоа 10 кила па и кусур храна ! за да напълниме една бака с платики от порядъка на 400-700 грама имахме над 70 броя риби !
Епа, айде молим ви се, кажее ми как с далекобойна хранилка ти ще стовариш такова количество храна, приположение, че скапаната хранилка е запушена чстично от пред !
Ууу па се ядосвам с вазе, айде моля ви се, искам да ми покажете конкретен излет с далекобойна хранилка, целенсочен за едри платики !и да сте хванали доволно количество , примерно 10 !
на свободен водоем тип Искъра или Жребеце, или там квото искате ! Да видим !
Обяснете ми на мен и на другите, ако има такива , какподяволите , правите нормално птно с далекобойна хранилка ! Нормална далекобойна хранилка, ен измислена а нормална !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Гост Нед 22 Фев 2015 - 22:39

Ивката Вълов написа:Иване, аз спирам по темата, наистина , не наистина просто спирам , това е , не знам как да го нарека, ловите си с далекобойните и аз както си знам и готово !
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by dekata Нед 22 Фев 2015 - 22:43

Не мой бе Божка,човърка го от вътре Laughing

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Пон 23 Фев 2015 - 6:59

Ивчо ...

Всичко може да хванеш , гледай филма за подводния риболов на холандците ...

Онзи лови с хранилка Дренан , ония зелените кръглите и лови Платики по 3 кила. Обаче Платиките минават , опасват всичко и си заминават . И друга хранилка да беше , пак всичко щяха да изядат тия добичета!

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Пон 23 Фев 2015 - 10:33

Калин Стоянов написа:Ивчо ...

Всичко може да хванеш , гледай филма за подводния риболов на холандците ...

Онзи лови с хранилка Дренан , ония зелените кръглите и лови Платики по 3 кила.  Обаче Платиките минават , опасват всичко и си заминават . И друга хранилка да беше , пак всичко щяха да изядат тия добичета!

Коки, къде да го търся, за първи път чувам за него ?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Пон 23 Фев 2015 - 10:42

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Чет 26 Фев 2015 - 9:03



Бачо Михаел открил топлата вода, ама със съпротивлението какво правим ?

Веселяк Laughing
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by МИНЧО Чет 26 Фев 2015 - 11:01

Не го разбирам какво говори, но май ги представя, като нивеляжки. Дали като са пълни с храна и е опънат конеца ще се държат по същия начин? Освен това, като са затапени от долу, ще са за по-близка дистанция, за да не ти тегне при ваденето. Това обаче пък обезмисля долно излятото олово, поставено там с презумцията за по-далечно замятане.
Може би нещо съм изпуснал, не знам.
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Чет 26 Фев 2015 - 11:28

Не го гледах целия клип, ама...
Казва ,че били много аеродинамични ....
Че се разтоварват много бързо , което няма как да е вярно ...
За това ,че ще легне като се изпъне си абсолютно прав ....
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ЛукаБрази Чет 26 Фев 2015 - 11:38

И извода е че не всичко е така както го представят големите в риболова.
Рекламаааааааааааа No
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Naas Чет 26 Фев 2015 - 21:09

Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Local Пет 27 Фев 2015 - 9:47

Naas написа:

Поръчахме ги, но ги няма в проформата(тези от началната снимка на клипа)... явно в момента са нямали налични. Иначе ще пристигнат фиксираните методи новите, доста кошнички на NISA, и за подхранване 10 гр. XL и 2XL размер. На голям процент всичко от клипа идва до 10-тина дни.

_________________
"Клавиатура риба не лови!"
Local
Local
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 409

https://www.facebook.com/%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Божката Пон 6 Юли 2015 - 12:08

Това е което нося с мен(останалите са в очакване да се вкючат) и ми покрива всички ситуации и водоеми без бързото течение на Дунав където и без това не ходя.

Кошнички, методи, булити и хранилки за бял червей.
Размери от 10 до 65 грама.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Христо Ненков Чет 9 Юли 2015 - 18:46

голяма колекция,добре си зареден I love you
avatar
Христо Ненков
🐟 🐟

Брой мнения : 106

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Вто 8 Сеп 2015 - 22:03

Пичове , вижте тва:

[You must be registered and logged in to see this link.]








За съжаление , оригиналната версия на хранилката е сменена от нов модел , който е два пъти и половина по-скъп. Evil or Very Mad  Like a Star @ heaven  tongue

Направих един домашен прототип , щото тва с храненето с чист бял червей някакси не го бях свързвал до сега с риболова на платика  
(Embarassed  Embarassed    капитална грешка!) - та да ви кажа : тва нещо лети по-точно и  по-далеч от "bullet"  хранилките - просто съм изумен Surprised  Surprised  Surprised .
Практически лети като директно олово , трябва да се види за да се повярва.. Rolling Eyes

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Вто 8 Сеп 2015 - 22:21

Сега си купи Дренан Фидер Бомб и ще разбереш че има и още по-летяща хранилка от тази ...  Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]

Drennan Feederbombs are a quite unique design that really does cast better than almost any other feeder! They are a fant­astic choice when you are looking to feeder fish accur­ately at any range.



Последната промяна е направена от Калин Стоянов на Вто 8 Сеп 2015 - 22:37; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Влади В Вто 8 Сеп 2015 - 22:31

Калин Стоянов написа:Сега си купи Дренан Фидер Бомб и ще разбереш че има и още по-летяща хранилка от тази ...  Laughing





I love you +1 Все едно мяташ с олово!
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Вто 8 Сеп 2015 - 23:02

Разположението  на дупките я прави неподходяща за отваряне на "прозорец".Evil or Very Mad
Конструктивното решение оловото да се държи на гъмче ...ще си спестя труда да го коментирам.Razz Razz
И цената е такава tongue , че ако ще се бъркам толкова  , бих си купил  по-скоро " the real thing ". Cool

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Вто 8 Сеп 2015 - 23:21

Това за прозорчето не се приема ....

Може да се отвори където и да е !

Тука има някаква статия , ама защо за река не знам...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Като имаш прозорче , гъма не знам какво ще ти пречи ...

И все пак говорим за дистанция , или поне тя бе засегната в случая !!!

И този модел летят добре ....

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Сря 9 Сеп 2015 - 0:50

Калин Стоянов написа:Това за прозорчето не се приема ....

Може да се отвори където и да е !
[You must be registered and logged in to see this image.]

При шахматно разположени отвори? Wink
Идеалния вариант , при който не рискуваш да цепнеш матрЯла , тва е да използваш четири дупки за "ъгли" за прозорчето... Idea

Гъма е просто смехотворен , имам чуството чe като удари влакното в клипса , оловото на хранилката ще се отдели от нея поне десет сантиметра... Laughing  Laughing  оловото трябва да е монолитно и неразделно свързано с тялото на кошницата , Питър разбира от  далекобойни кошници колкото и от правилни  водачи. Razz
(Точно такава като тази на снимката тунинговах с 50 грама олово , и сега съм отлял 35 грамови , чакам съботата с нетърпение. Twisted Evil  )

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by krasimir n. Сря 9 Сеп 2015 - 10:50

Outsider написа:
Гъма е просто смехотворен , имам чуството чe като удари влакното в клипса , оловото на хранилката ще се отдели от нея поне десет сантиметра... Laughing  Laughing  оловото трябва да е монолитно и неразделно свързано с тялото на кошницата , Питър разбира от  далекобойни кошници колкото и от правилни  водачи. Razz

На най-тежката съм отделял оловото и при замятане....., т.е хвърлял съм без клипс и съм я прибирал с разместено олово Very Happy .
Иначе няма спор, прекрасно летят.
avatar
krasimir n.
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 291

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Пет 22 Яну 2016 - 21:50

Dermy написа:Това което си показал е булет за дистанции.
До колкото ми позволява въображението човек може да ползва булети поне за още 2-3 неща не само за дистанций  Question  

Ей , мушмороци!  tongue  От снощи чакам някой да събере смелост и да си признае , обаче секи мълчи и си трае , и чака някой друг да се изложи. monkey
Добре! Саше , АЗ не знам  Embarassed за кво друго можеш да предпочетеш булет пред друга хранилка , освен за дистанция , брат. Laughing  Laughing  
Пълнят се кофти , задържат стртъв при вадене , вадят се гадно , не събират храна (тези , които летят добре не я събират... Razz ) - обаче летят по-далеч и по-точно , не се отклоняват при вятър... по един или друг начин , все става дума за дистанция - поне за мен. Така че е време да разкриеш тайната - ако не искаш врага  да я узнае , драсни едно ЛС... Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 3377578317

И докато сме на тема булети , артилерия и балистика , и щото не ми се спамеше в другата тема : НЯМА как по-дълъг булет да лети по-далеч при еднакво тегло на оловото. (Вълов , и за тебе се отнася). Колкото е по-дълъг , толкова по-назад отива центъра на тежестта , и по-склонен става снаряда към превъртане във въздуха. За да бъде примера по-ясен , добър метод е да се доведе до абсурд - представи си булет със същата маса на главата , и с дължина 20 сантиметра..(тоест , храната да тежи значително повече от оловото) Rolling Eyes

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Пет 22 Яну 2016 - 22:42

Outsider написа:

Първо начало, Иване, за дългите, буети, няма да говрим, ще си показваме ! Question
Бълето се ползва също така , когато искаш да пропада и по-бързо!

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Пет 22 Яну 2016 - 22:50

Ще чакам с нетърпение да ми покажеш как с домашно направен , по изчисления " на око и едно към гьотере" булет , ще метнеш по-далеч от колкото с Матрикса.Cool
Ама с ГОЛЯМо нетърпение.Twisted Evil Тотогава , предпочитам да вярвам на местния фидерен елит , както и на собстбвените си наблюдения. Матрикс форева!No

Що се отнася до бързото пропадане....хъм , хъм. Горния списък с недостатъци на булета за мен тежи на везните повече от бързото потъване. Освен това , ако се върнеш още малко по-нагоре , ще видиш идеалните фидери за тая цел. Можеш да ми вярваш , уиндоу фидера убива булета във всички ситуации , когато можеш да ползваш значително количество жива стръв. Само при ловене с чиста храна или замразена/попарена мръвка , булета е по-добър.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dass Пет 22 Яну 2016 - 22:58

Вълоооов... Малко си далече от истината, братле!
Това, че във въздуха лети по-добре далеч не означава, че във водата потъва по-бързо! Имам едни пластмасови хранилки (плътен тунел) дето потъват като чук...

Според мен в случая ключовата дума е "точно" (освен "далече")...

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 14 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите