РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Видове хранилки и тяхното предназначение

+102
ulf1113
zx7r
rivezoro
fastera
nursi
ФИЛ ИВАНОВ
dotore
glmv
ЛукаБрази
М. Сталев
bobifoto
Милен Динков
S_BANKOV
Tonkyo
Slavi8282
niki1968
Pavel Minchev
EDI
GRIZZLY TEAM
doktora000
aspius
ПетърК
nikiil
Красимир
lif3house
Ники Дончев
jorjinio
Dass
Outsider
Apollo
dobrin.futbolista
Калин
Кико
stridata
nicko
dimmitov
Христо Ненков
krasimir n.
МИНЧО
Николай Лесев
Local
Kalin1983
Влади В
djidjo
Doktor-5
galenik
miLen4o
ndk
hiphopper
tojimi
Божката
MapTuH
bobigrig
del7710
dantho.mihov
dani-77
antone1974
Ивката Вълов
shekira
Борислав Благоев
gogata7904
Dermy
gloupan - Киро
nikiiliew
veselinov
Ванката
ro4eto
stan4o
boreto1
iconu1977
MrRadev
Тони 72
dess0
martineti
matey49
Naas
topsoft
LMMitrev
Теди
dunavski
stich
stelco
dekata
gog14
chipri_sv
iliqn_d
Радо Троев
CERRUTI
Коце
dako
fiverov
Георги Кръстев
butnik
marian shimano
VNNaidenov
jeko
nasko83
Бачо Илия
barbolov.1977
ceco65
TachkoT
Admin
106 posters

Страница 13 от 28 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 18:52

Калин Стоянов написа:Пичове днес помятах малко хранилки с медиумчето на 3,6 метра.

Не знам дали ще има разочаровани , обаче почти всичко дето имам в кутията като различни форми и утежнение лети без проблем до около 50 метър . От там нататък става сложното! До 55 метра 2 /3 хранилки и до 60 + 2/3  метра само две  Laughing

В заключение искам да ви разочаровам ,че формата има значение , но по важна е въдицата с която се мята във водата!


Борбата за откриването на топлата вода става все по-ожесточена! Razz
Ако беше успял с пръчка от 3.60 да стигнеш 60-те метра с коя да е хранилка от колекцията...в къв размисъл щеше да ме вкараш , не ми се мисли! Shocked Shocked Laughing Laughing


_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 21 Фев 2015 - 19:09

Outsider написа:
Ако беше успял с пръчка от 3.60 да стигнеш 60-те метра с коя да е хранилка от колекцията...в къв размисъл щеше да ме вкараш , не ми се мисли! Shocked  Shocked  Laughing  Laughing


Ако сменя шпулата / 8 те нишки на Лазер/ на макарата ще дигна до 55  метра с всички Laughing , Престън Директо Моно не е най-кастинговото влакно! Седи като тел и не се изнизва мазно Razz
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 19:14

ебаси аз точно това искам ! Медиум, дето да фръга 30 грама кошница, шпълна с храна на 60 метра , аре де !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 21 Фев 2015 - 19:20

Ивката Вълов написа:ебаси аз точно това искам ! Медиум, дето да фръга 30 грама кошница, шпълна с храна на 60 метра , аре де !

В петно колкото половин баскетболно игрище Laughing Laughing Laughing , моя медиум е с малка акция 75 гр. ...

Работи най-добре с хранилки в порядъка на 45/50 гр. с храната. Според мен може да лови що годе нормално на 50 метра. От там нагоре по-корава и дълга въдица!

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 19:25

Калин Стоянов написа:
Ивката Вълов написа:ебаси аз точно това искам ! Медиум, дето да фръга 30 грама кошница, шпълна с храна на 60 метра , аре де !

В петно колкото половин баскетболно игрище  Laughing   Laughing   Laughing , моя медиум е с малка акция 75 гр. ...

Работи най-добре с хранилки в порядъка на 45/50 гр. с храната. Според мен може да лови що годе нормално на 50 метра. От там нагоре по-корава и дълга въдица!

Абе 50 метра са си 50 метра !
Ся каквото и да си говорим, това си е дистанция, па ако успееш и да подържаш някакво петно на тая дистанция, си цар !
Да , много интересно, какво ли значи, комфортна дистанция ? Къдее комфортната дистанция ?
и Това с кошничките ме вкара в шах !
Значи според мен , най удачни са тея дето са с оловото отдолу, ама като пръстен, мисля халдорадо имаха такива, Сашо правеше такива , а не със формата напатрон а с рингче от долу ! Хем далекобойни, хем си изпада храната, хем може да си ги правиш квито си поискаш !
.Сега ме вкарвате в размисли ! Дали да е къс и дебел или да е дълъг и тънък !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 19:33

Ивката Вълов написа:
.Сега ме вкарвате в размисли ! Дали да е къс и дебел или да е дълъг и тънък !

Shocked Shocked Ко викаш , Ице - аз съм бил изтрещял?!? study

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 19:44

Outsider написа:
Ивката Вълов написа:
.Сега ме вкарвате в размисли ! Дали да е къс и дебел или да е дълъг и тънък !

Shocked Shocked Ко викаш , Ице - аз съм бил изтрещял?!? study
Абе за размера на това , .. на кошничката, пфуу дали да е къса и дебела или дълга и тънка, оти все сми мисля, че дълга и тънка е по добре от къса и дебела, некак си съпротивлението, абе , оф Иванеее Иване, ама ти си виновен !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dermy Съб 21 Фев 2015 - 19:45

Като бяхме при Коки с Влади на Кърджали стигнах до следният прост извод. Ако имаме далекобойна кошница, такава с рингче отдолу, обикновена или каквато и да е форма да има, ако носи един и същи обем храна и тежи еднакво, формата няма значение при опънато влакно. Всички потъват за едно и също време. Обаче ако метнеш, цопнеш с вдигната назад въдица, и тогава я оставиш на стойката пробиването става като свободно падане и формата е от огромно значение.
Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 19:47

Dermy написа:Като бяхме при Коки с Влади на Кърджали стигнах до следният прост извод. Ако имаме далекобойна кошница, такава с рингче отдолу, обикновена или каквато и да е форма да има, ако носи един и същи обем храна и тежи еднакво, формата няма значение при опънато влакно. Всички потъват за едно и също време. Обаче ако метнеш, цопнеш с вдигната назад въдица, и тогава я оставиш на стойката пробиването става като свободно падане и формата е от огромно значение.
Обоснови се по точно моля , коя форма за какво е важна, моля те !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 19:52

[You must be registered and logged in to see this image.]

И още нещо - по мои наблюдения тва на снимката лети бая по-наблизо от стандартните далекобойни кошници. Evil or Very Mad
Ама така , към 15 метра Exclamation

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ЛукаБрази Съб 21 Фев 2015 - 19:53

Калин Стоянов написа:
Ивката Вълов написа:ебаси аз точно това искам ! Медиум, дето да фръга 30 грама кошница, шпълна с храна на 60 метра , аре де !

В петно колкото половин баскетболно игрище  Laughing   Laughing   Laughing , моя медиум е с малка акция 75 гр. ...

Работи най-добре с хранилки в порядъка на 45/50 гр. с храната. Според мен може да лови що годе нормално на 50 метра. От там нагоре по-корава и дълга въдица!

Коки да не си изпробвал далекобойни хранилки дето чакам
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 20:05

Outsider написа:[You must be registered and logged in to see this image.]

И още нещо - по мои наблюдения тва на снимката лети бая по-наблизо от стандартните далекобойни кошници. Evil or Very Mad
Ама така , към 15 метра Exclamation
Обоснови се и ти моля !
какво по дяволите тази е по различн от другата, аз не съм пробвал до сега и ми е интересно да знам !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 20:12

Откъде да знам бе човек! Мятам с двeтe , същата пръчка , същия грамаж кошница , едната не стига до дистанцията на другата.. нЕма нужда да ми се чертаят формули.. Razz

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by bobigrig Съб 21 Фев 2015 - 20:23

Коки, би ли споделил нещо повече за тази кошничка,  която е утежнена от двете страни, каква е идеята да е утежнена така?


[You must be registered and logged in to see this image.]
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by MapTuH Съб 21 Фев 2015 - 20:39

Ивката Вълов написа:
Outsider написа:[You must be registered and logged in to see this image.]

И още нещо - по мои наблюдения тва на снимката лети бая по-наблизо от стандартните далекобойни кошници. Evil or Very Mad
Ама така , към 15 метра Exclamation
Обоснови се и ти  моля !
какво по дяволите тази е по различн от другата, аз не съм пробвал до сега и ми е интересно да знам !

Според мен,заради аеродинамиката.
avatar
MapTuH
🐟 🐟

Брой мнения : 155

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by ЛукаБрази Съб 21 Фев 2015 - 20:44

bobigrig написа:Коки, би ли споделил нещо повече за тази кошничка,  която е утежнена от двете страни, каква е идеята да е утежнена така?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Матрицата му е за 20гр и е направил двойна отливка за 40гр кошничка-само предполагам :cyclops:
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 20:47

Бате Мартин , какво правеше , заглаждаже ги от едната стррана от долната правеше ги овални некак си , абе спомням си че имаше нещо такова, и си летеха супер добре, Аз лично , си мисля че другият тип далекобойни хранилки, хич не са практични, защото това олово от едната страна дето затапва, не позволява , аз така си мисля де, не позволява да ловиш с храна с едри частици, освобождаването на храната от хранилката е по трудно, некак си при придръпване не се получават нещата ! Докато ако отворът от долу е свободен, вече храната си излиза свободно , може да доставиш и по едри частици на петното , , та те далекобойни хубаво, ама аз друго приложение на далекобойна хранилка освен да ловиш бабушки с нея на дистанция друго приложение не виждам ! Просто ми се губи смисъла, За мен далекобойните хранилки с оловото от поред като коршум , за друго не стават, освен да изсипеш финна захранка на далечна дистанция с цел риболов на баби !
Другите, къде умат и знаат повече от мене, те имат друго мнение аз , такова имам и това е !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by bobigrig Съб 21 Фев 2015 - 20:55

ЛукаБрази написа:
bobigrig написа:Коки, би ли споделил нещо повече за тази кошничка,  която е утежнена от двете страни, каква е идеята да е утежнена така?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Матрицата му е за 20гр и е направил двойна отливка за 40гр кошничка-само предполагам :cyclops:
Това е ясно как е направена Laughing , въпросът беше за замисъла какъв е...
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 20:56

Ивката Вълов написа: Аз лично , си мисля че другият тип далекобойни хранилки, хич не са практични, защото това олово от едната страна дето затапва, не позволява , аз така си мисля де, не позволява да ловиш с храна с едри частици, освобождаването на храната от хранилката е по трудно, некак си при придръпване не се получават нещата ! За мен далекобойните хранилки с оловото от поред като коршум , за друго не стават, освен да изсипеш финна захранка на далечна дистанция с цел риболов на баби !

И дребният факт , че цяла Германия и цяла Хоиландия тъпо и упорито , а най-вече - доста успешно Cool , си лОви едрите платики само с кошници тип "куршум" , не може даже и на йoта да разколебае непоклатимата ти вяра? Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 21:08

Outsider написа:
Ивката Вълов написа: Аз лично , си мисля че другият тип далекобойни хранилки, хич не са практични, защото това олово от едната страна дето затапва, не позволява , аз така си мисля де, не позволява да ловиш с храна с едри частици, освобождаването на храната от хранилката е по трудно, некак си при придръпване не се получават нещата !  За мен далекобойните хранилки с оловото от поред като коршум , за друго не стават, освен да изсипеш финна захранка на далечна дистанция с цел риболов на баби !

И дребният факт , че цяла Германия и цяла Хоиландия тъпо и упорито , а най-вече - доста успешно   Cool , си лОви едрите платики само с кошници тип "куршум" , не може даже и на йoта да разколебае непоклатимата ти вяра? Question
Покажи ми кошничките и захранката , и ще ти повярвам !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 21:12

Ивката Вълов написа:
Покажи ми кошничките и захранката , и ще ти повярвам !

Ти кво , за мезе ли ме зе? :scratch: Я да видим , колко клипа ще изкараш , в които немците да НЕ ловят с такива кошници! Razz
(Да ти открехна една работа удара при влизането на "куршума" във водата е такъв , че ако храната не е адски лепкава , тя просто избухва на повърхостта , и можеш да презамяташ - в кошницата няма нищо..)

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Admin Съб 21 Фев 2015 - 21:21

Кошничката с двете олова е 33 гр. , обаче я направих много широка и не лети на повече от 52/3 метра.

Ако я направя с диаметъра на кошничките куршум ще лети значително повече...

Другата от снимката излита на 55/58 метра ама пак е по-широка от стандартните куршуми. Забележете колко е малък диаметъра на всички булети , това не е никак случайно ! Колкото е по-голям диаметъра , толкова е по-голямо съпротивлението...

Това са ми двата варианта за далекобойни кошнички , имам още два ....

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 21:24

Калин Стоянов написа:Забележете колко е малък диаметъра на всички булети , това не е никак случайно ! Колкото е по-голям диаметъра , толкова е по-голямо съпротивлението...



Не само. При по-обемна задна част , теглото на храната превишава критичната точкa, и хранилката почва да се превърта във въздуха...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 21:26

Outsider написа:
Ивката Вълов написа:
Покажи ми кошничките и захранката , и ще ти повярвам !

Ти кво , за мезе ли ме зе?  :scratch:  Я да видим  , колко клипа ще изкараш   , в които немците да НЕ ловят с такива кошници! Razz
(Да ти открехна една работа удара при влизането на "куршума" във водата е такъв , че ако храната не е адски лепкава , тя просто избухва на повърхостта , и можеш да презамяташ - в кошницата няма нищо..)
Иване, Далекобойната хранилка, как пада във водата, и как потъва ? Ако оловото е по тежко от тялото в което има и захранка !
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ето ти далекобойна хранилка, погледни сега отвора от долу ! Искам сега да си я представиш, от долу със захранка, после по средата микс семена, царевичка житце конопче , може малко червйчета и после пак захранка ! Лепкава ! Това нещо го пращаш на 60 метра и ловиш Платики, прасета по 2 кила, които са способни да излапат 3 кила храна за един час !
И ти дохранваш, защото ти наистина с кошничката си дохранваш всеки път !
Аз не виждам смисъл, брат не го виждам !
Ето това за мен е кошничка за риболов на дълбоко и с едри частици ! За задържане пасаж от едри риби, техният интерес, истинско дохранване !
[You must be registered and logged in to see this image.]
Там ако на 100 квадратни метра има 400 платики по 1 кило, в Бг това съотношение е на 100 квадратни метра 30 пплатики па може и по малко да са !
Тогава че ги ловим и на саполе и на косъм и на кво ми е кеф ,


_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by dekata Съб 21 Фев 2015 - 21:29

Ивчо,от изброените от теб неща не виждам нещо което няма да излезе през отвора покрай оловото.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 21:33

dekata написа:Ивчо,от изброените от теб неща не виждам нещо което няма да излезе през отвора покрай оловото.
Дека то че излезе, ма не излиза така свободно , като за риболов на платика бе брат !
Тя иска храна, иска много много храна, а ти със спирачка от пред на кошника, какво и даваш !
За това казвам, че тази хранилка е за други риби, дето не искат едра частица, дето не са ча па толоз капризни от към захранка , тоест количество !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by gogata7904 Съб 21 Фев 2015 - 21:36

Иво то това не е в реката бе брато течението да отнася захранката
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by dekata Съб 21 Фев 2015 - 21:37

Щом хората ловят и то едри платики значи става.Що се вкарваш във филми.Това,че при тях има по-големи пасажи от тук,означава,че трябва да вкарват още повече храна.Нали знаеш за колелото и топлата вода Wink Very Happy

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 21 Фев 2015 - 21:37

Ивката Вълов написа:
Ето ти далекобойна хранилка, погледни сега отвора от долу ! Искам сега да си я представиш, от долу със захранка, после по средата микс семена, царевичка житце конопче , може малко червйчета и после пак захранка !

Колко мъка има по тоя свят , Боже... Rolling Eyes
Ма аз не съм длъжен нищо да си представям бе Ивка - аз си ползвам кошниците и си свиркам... Wink

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 21:39

Значи , ако ще Стив рингър да дойде и да ми обяснява врели не кипели, з амен тази хранилка е непригодна за риболов на платика и това е !
За далечни дистанции , и редки риби съм съгласен, но когато говориме за целенасочен риболов на риба, която иска ярма, не става и те така... !
Абе и двамата , не и тримата сте много странни, Отиваме и 4-мата на един гьол , всеки от вас вади далекобойна хранилка, клипсваме, на 60 метра , я ловим с хранилката която смятам за правилан в случея, вие ловите с далекобойните !
На края на деня пак ще си говорим !
Платиката умре за количество не за качество !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 13 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 28 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите