РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

+27
boreto1
Port_Royal
Ивката Вълов
МИНЧО
dunavski
Влади В
Dass
fiverov
djidjo
marian shimano
Outsider
Божката
Тони 72
dantho.mihov
ЛукаБрази
GogoBuboleto
veselinov
Naas
dako
hiphopper
Kalin1983
Калин
TITKO
tojimi
bobigrig
dekata
Николай Лесев
31 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by veselinov Пон 11 Яну 2016 - 9:24

.... Сто пъти казах , че магистрални духалки и чалга не понасям и пак- пробвай , та пробвай .... Laughing Laughing Laughing Laughing
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пон 11 Яну 2016 - 10:14

Влади В написа:Визирам цялата тази полемика с колегата от меката на риболова с въдицата на всевишните! Suspect
Е, отричането на темата си е пак по темата... Laughing Човека си има мнение, няма лошо.

Позамислих се малко дали оценките ми не са повлияни основно от цената на фидера. Embarassed НЕ! За един и същи ценови диапазон има доста различни оценки... Twisted Evil

Ако Gmax-a беше на 3.60 едва ли бих му дал оценка повече от 5-5,5... Същото би се случило и с Дъча, ако беше на 3.90 или 4.20. Ако и на тези дължини са му запазили вълшебния параболичен строй, не би ми вършил особена работа.

Та, който твърди, че една марка (и особено един и същи модел!!!!) му върши перфектна работа за всички дължини и ситуации, много, ама мноооого се е заблудил!

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Пон 11 Яну 2016 - 14:36

Dass последните три теми за марките на фидерите, дъра бъра за фидерите и кой с колко жени ........Laughing аааа фидера е притежавал са пуснати от тебе. Ако имаш нещо против феновете на определени фирми и техните пръчки може да пуснеш една тема "Нека да оплюем Шимано и Дайва" например. Няма никакъв смисъл да пускаш три различни теми с едно и също мерене на пишки и в трите, защото единственото което постигаш така е да създаваш агитки, които да се дразнят помежду си. Поздрави.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Port_Royal Пон 11 Яну 2016 - 16:50

veselinov написа:.... Сто пъти казах , че магистрални духалки и чалга не понасям и пак- пробвай , та пробвай  .... Laughing Laughing Laughing Laughing
Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 4039706595 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 4039706595 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 4039706595 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 2397243878 cheers Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 2397243878
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Пон 11 Яну 2016 - 20:17

Dass написа:
Та, който твърди, че една марка (и особено един и същи модел!!!!) му върши перфектна работа за всички дължини и ситуации, много, ама мноооого се е заблудил!

Ако си мислиш , че с пускане на теми може да се вкара в правия път човек , който не е настъпил определена мотика , тоя дето много се е заблудил си ти... Question Cool

В репортажите на руснаците от Ирландия имаше един тип , който коментира с горчивина (СЛЕД състезанието Wink ) ""нямаше да изпусна толкова риби , ако не бях с фидер със строй на дръжка на метла" . Е така разбираш , че един фидер може да струва 500 евро , и да НЕ е идеален в определени условия - как мислиш , ако му беше наврял истината под носа ПРЕДИ първенството , щеше ли да ти обърне внимание? Question
...сори за спама... Embarassed

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Божката Пон 11 Яну 2016 - 21:13

Ивката Вълов написа:Аз пък мисля, че стана доста добра тема, има от всичко, съчетахме, нещата и така човек ще си отговори на много въпроси, дали трябва или не трябва , кое е хубаво и кое не ! Ако даден вид пръчка му хареса, да япотърси в темата за ревюта и да прочете повечко за нея !
Сериозно Shocked Shocked Shocked
Ай ся се абстрахирай от пристрастия(не говоря за пръчки) и се замисли ако си лаик и виждаш фидер за първи път преди 6 месеца, днес срещаш форума и се регистрираш! Виждаш тая тема и...
Дали ще стане това което си написал или ще се получи ЕБА ТИ ЧОРБАТА в главата ти!?
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Пон 11 Яну 2016 - 21:28

Божката написа:
Ай ся се абстрахирай от пристрастия(не говоря за пръчки) и се замисли ако си лаик и виждаш фидер за първи път преди 6 месеца, днес срещаш форума и се регистрираш! Виждаш тая тема и...
Дали ще стане това което си написал или ще се получи ЕБА ТИ ЧОРБАТА в главата ти!?


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Мисля , че хора , които са видели фидер за сефте преди 6 месеца , трябва да нямат достъп до форума през зимата. Не да се регистрират - направо да нямат достъп да четат - само ще си навредят... Razz

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by veselinov Пон 11 Яну 2016 - 21:45

Ще ме прощавате , че Ви влизам в мохабета , обаче Аут, кой му сложи на ония метлата в г.за и го прати с нея на световно....???!!!
Всеки би трябвало да знае какво иска от фидерите си , да ги е избрал така , че да му покриват поне 50% от изискваното и от там нататък с техника и манталитет да си извади максимума от ситуацията.
Аз си избрах моите не от плакат, не от реклама и не от ревю. Знам им кътните зъбки и знам как да ги накарам да ме кефят. В комплект с подходящите макари и такелаж , в което не бива да се съмнявате нито миг , инструмента просто музицира.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Сега , че аз не съм израснал на тяхното ниво е отделен въпрос , но работим усърдно заедно и ... Question
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Пон 11 Яну 2016 - 21:58

veselinov написа:Ще ме прощавате , че Ви влизам в мохабета , обаче Аут, кой му сложи на ония метлата в г.за и го прати с нея на световно....???!!!
Всеки би трябвало да знае какво иска от фидерите си , да ги е избрал така , че да му покриват поне 50% от изискваното и от там нататък с техника и манталитет да си извади максимума от ситуацията.
Аз си избрах моите не от плакат, не от реклама и не от ревю.  Знам им кътните зъбки и знам как да ги накарам да ме кефят. В комплект с подходящите макари и такелаж , в което  не бива да се съмнявате нито миг , инструмента просто музицира.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Сега , че аз не съм израснал на тяхното ниво е отделен въпрос , но работим усърдно заедно и ... Question

Е да де. Човека си ги е избрал , покриват му не 50 , ами 100% от ситуациите , и си г владе до дупка. В Националия отбор на Русия не се влиза ей-така , там фидера не е въпрос на живот и смърт , а нещо много по-важно...Cool

И после човеко сяда на платформата , мята и....таратарататамммммм!!!! - реалната ситуация е различна от тези , които той познава , като небето от земята.Shocked Idea А? Ти не вярваш? На тебе не мое ти се случи? Laughing Laughing Laughing Щото си владеш Спийдовете като Паганини - любимия си Страдивари? Ох , ох.....Razz

(За справка - този път от Световното в Белгия: Олег Боев изпуска ДВЕ яки платики Sad , които го изстрелваха... може би и в златото , поради ловене с .... няма да ви казвам марката и модела.Laughing Laughing Няма идеален строй , няма универсални инструменти. А на тебе ти предстоят мотики , както и на мен и на всички останали. Жизнь , блядь...)

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Naas Пон 11 Яну 2016 - 22:15

Outsider написа:(За справка - този път от Световното в Белгия: Олег Боев изпуска ДВЕ яки платики Sad , които го изстрелваха... може би и в златото , поради ловене с .... няма да ви казвам марката и модела.Laughing Laughing  

Едва ли е поради това с какво е ловил, всеки който отива там трябва да знае с какво разполага, и как да го използва т.е. според мен е от зад въдичното устройство, другото са оправдания Wink
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by veselinov Пон 11 Яну 2016 - 22:16

Не мотики , ами едно ТКЗС железа съм хапнал , но не е заради цигулките....
Проблемите идват по-скоро от неадекватни моменти реакции , неправилни преценки на ситуацията , пренапрягане и т.н.....
И аз си прее....х последния манш м.г. с няколко късания и откачени бонуси, но не са ми били криви въдиците. Доктора е виновен, щото си каза белота и си взе последното десет без да препира излишно... М да... Embarassed Embarassed Embarassed
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Пон 11 Яну 2016 - 22:30

Naas написа:
Outsider написа:(За справка - този път от Световното в Белгия: Олег Боев изпуска ДВЕ яки платики Sad , които го изстрелваха... може би и в златото , поради ловене с .... няма да ви казвам марката и модела.Laughing Laughing  

Едва ли е поради това с какво е ловил, всеки който отива там трябва да знае с какво разполага, и как да го използва т.е. според мен е от зад въдичното устройство, другото са оправдания Wink

Грешиш. Много оспамихме темата , и съжалявам - обаче колкото и да не ти се вярва , има нужен строй и акция на една пръчка за определена ситуация. До едно положение , майсторлъка компенсира нещата - оттам нататък , просто си иска нужния инструмент , и никакъв майсторлък не те спасява. И Световните имат гадния навик да сервират и на много опитни състезатели , абсолютно непознати за тях ситуации. В конкретния случай - цитирам треньора на руския отбор "никога не бяхме виждали толкова хитри и предпазливи платики" - ситуацията е била следната : куки 20 , от най-тънката възможна тел.( Куки за щека) Поводи 0.08 -0.09. Никакъв гъм. Имало е нужда от ужасно , убийствено лигави фидери...останалото си го представяш.

Ивак...направо се чудя как да ти го кажа...всъщност , мисля че няма да ти казвам нищо. (И тва го редактирам вече трети път.. Rolling Eyes )

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by boreto1 Пон 11 Яну 2016 - 22:30

От таз тема разбрах само,че колкото по-малко фидри имаш толкова по адекватен отговор можеш да дадеш за тях,защото имаш опит с тях и повече излети,испитания и грешки,което води до много добра преценка и поведение на фидера в различни условия.Примерно ,ако съм решил ей тъка да си купя фидер различен от това което съм виждал,пипал и т.н. то веднага ще потърся колега от форума не който го има а който лови с такъв .
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dekata Пон 11 Яну 2016 - 22:33

Да бе,що за изпуснатите риби винаги обвинявате пръчката... :scratch: Ни ми казвайте,че при състезателите рибата винаги сигурно и акуратно налапва и се закача за куката. Wink

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Пон 11 Яну 2016 - 22:37

Дека , пушачите ще ти приведат един куп случаи на хора , умрели от рак на белите дробове без никога да са пушили. Да , случва се...и все пак... В описаната по-горе адски нехарактерна ситуация , да ловиш с фидер с върхова акция ("ама много ме кефят стегнати пръчки!") е равносилно на самоубийство. И може да си Стив Рингър и брат му на едно място.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dekata Пон 11 Яну 2016 - 22:43

Не,не го отричам,ама съгласи се ,че не може винаги да се обвинява строя на въдицата.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Naas Пон 11 Яну 2016 - 22:45

Защото не ловят със състезателни фидери :scratch:
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Пон 11 Яну 2016 - 22:51

dekata написа:Не,не го отричам,ама съгласи се ,че не може винаги да се обвинява строя на въдицата.

...се някой трябва да е виновен... Laughing
Адски кофти е да се окажеш в ситуация , където просто наличните въдици не те спасяват , честно. Никога проблема няма да е САМО в инструмента. Обаче колкото е по-високо нивото , толкова по-важни стават и малките детайли. Лично мен тази година ми подейства като ритник в та.ците просветлението , че може да се паднеш и на такова място , където да имаш нужда от наистина много стегнат фидер , с възможно най-голяма дължина. 6 метра бих предпочел , ако правилника го разрешаваше (и ако имаше такива). Twisted Evil
И да ми го бяха обяснявали сто човека във форума , нямаше да повярвам....

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Ники Дончев Вто 12 Яну 2016 - 0:11

Ванка 100% истини казваш, човек ако не иска да ги проумее сега, ще ги проумее след като си счупи главата Suspect
Ники Дончев
Ники Дончев
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 448

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by stridata Вто 12 Яну 2016 - 12:40

1.Акция
2.Строй-това е нещото което може да ме накара да се откажа или влюбя в една въдица.
3.Дължина
4.Водачи
5.Тегло

Това не е ли всичко? За мен марката е фетиш!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Вто 12 Яну 2016 - 19:50

stridata написа:
2.Строй-това е нещото което може да ме накара да се откажа или влюбя в една въдица.

На мнение съм , че по тази точка много хора са леко объркани.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Божката Нед 24 Яну 2016 - 21:13

Това е за което се сещам на първо четене :scratch:  
На някой не помня моделите Embarassed  а някой пропускам.

Лайн Уйндер 1
Абу Гарсия 1
Фокус 1 -сикрет
Гарболино 3 -скуад, максим карп, супр г
Шимано 7 -бийст мастер ах/бх, венджънс, антарес
Миди 2
Грейс 1 -продиджи мулти 3,30/3,90
Матрикс 9 карпмастери и карбофлекс
Мап 3 -мачтек, карптек и ...
Леда 3 -фидер теч брайд
Шекспир 5 -блек мираж, мач1, мач3
Фокс 2
Дренан 1 -мач про мулти

39 но са повече.... Ще се сетя Laughing

П.п.
Балцер 1
Тубертини 2
Силстар 1

43.... Laughing


Последната промяна е направена от Божката на Нед 24 Яну 2016 - 21:53; мнението е било променяно общо 3 пъти
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Нед 24 Яну 2016 - 21:21

Побързай. Че с твоя ритъм, докато се сетиш , и те станали 60... Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by bobigrig Нед 24 Яну 2016 - 21:24

Божка - на това му казваме човек с опит Suspect
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by pobeditelqt Пон 25 Яну 2016 - 13:05

Tubertini Aymara или умри....
Хахахах....

Няма лоша въдица има лошо подбрана за конкретния случей...
Всичко друго е мода, мания или реклама Wink
pobeditelqt
pobeditelqt
Шампион "Джеди" лига 2014 г. и 2015 г.

Брой мнения : 436

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by gogata7904 Пон 25 Яну 2016 - 19:42

аз и сега си ловя с аймарата на реката и съм си доволен от нея на 3.60
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by pobeditelqt Сря 27 Яну 2016 - 14:07

gogata7904 написа:аз и сега си ловя с аймарата на реката и съм си доволен от нея на 3.60

Дай да ги бартеросаме - давам 3.90 за 3.60, че много ми станаха
Wink
pobeditelqt
pobeditelqt
Шампион "Джеди" лига 2014 г. и 2015 г.

Брой мнения : 436

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 4 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите