РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

+27
boreto1
Port_Royal
Ивката Вълов
МИНЧО
dunavski
Влади В
Dass
fiverov
djidjo
marian shimano
Outsider
Божката
Тони 72
dantho.mihov
ЛукаБрази
GogoBuboleto
veselinov
Naas
dako
hiphopper
Kalin1983
Калин
TITKO
tojimi
bobigrig
dekata
Николай Лесев
31 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by hiphopper Чет 7 Яну 2016 - 12:58

Аз я гледах на място даже я ъръснах. Обаче ми се видя тежка което отдавам на композита. Затова и предпочетох формакса. Като оставим това настрана мисля че за парите си е добра пръчка.
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by МИНЧО Чет 7 Яну 2016 - 13:31

Dass написа:
МИНЧО написа:Като пишете марките и моделите, пишете и мнението си за тях!
Адаш, ти как си представяш за толкова пръчлета да се напише мнение и то с по едно-две изречения... Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2929329346
А и за повечето има ревюта...
Адашче, ти как си успял, само с помощта на палитрата да покажеш личните си чувства към отделните модели? Ми така, или по подобен начин ще го постигнат и останалите. Който желае да бъде полезен за колегите, и за мен в това число, ще се постарае още малко. Дали ще отделиш две или четири минути за отговор, не е кой знае каква разлика.
По въпроса за представянето на отделните марки и модели, не пречи някои важни неща да се повторят.
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Чет 7 Яну 2016 - 14:02

Оппааа... Тук май съм въвел теб и може би други колеги в заблуждение. Embarassed
Цветовете в дясната колона нямат нищо общо с предпочитанията ми! Това са предпочитанията на чичко Бил Гейтс... Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 1743377566  Там цветовете са автоматично наслагани от големината на акцията на съответния фидер. Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3811974306


Но ти ми даде и много добра идея! Довечера ще сложа още една колона и ще напиша една оценка (според мен!!!) на всеки един от фидерите. Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dako Чет 7 Яну 2016 - 19:54

Първия ми беше Микадо голден бей. Нишо особенно.
След него си доидох на марката. Very Happy Гарболино скуад 3.90 Добър за дистанция но много стар модел.
После Гареболино супер Джи 3,60. Пасна ми на стила и сега имам два.No
Взех си и два пикера. един Гарболино рокет карп. Най слабия модел на френската марка но за паткарници е сносен. Махнах го.
Другия пикер Гарболино скуад на 2,70. И него си го пазя за близки срещи с рибите. Много добър пикер.
После един Джи макс 3,30. Много ми е твърд с тази върхова акция. Борката много риби да му хване.
След него Колмик про фед 3,30.  Сносно фидерче но от неправилната марка и го разкарах.Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 1743377566
На негово място дойде последното попадение Гарболино супер джи 3,30.
Чакам и търся един Гарболино супер джи дистанс 3,90.
и с него ще завърша колекцията.
Suspect Suspect Suspect

Pp. Имах и едно шимано бист мастер но бърже го разкарах. Сега като се замисля и един Фокс специалист 3,60 имах.
Много добро поведение но двуколенен и не ми се разкарваше така.


Последната промяна е направена от dako на Чет 7 Яну 2016 - 20:33; мнението е било променяно общо 1 път
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Чет 7 Яну 2016 - 20:15

Адаша подхвърли една много добра идея!

Та ето какви са моите оценки (от 1 до 10) за фидерите, които съм имал до сега:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Разбира се, че оценките са субективни! Всеки има различни критерии.
Аз съм направил оценките според 3 показателя – цена, качество, поведение на фидера (строй, кастинг, контрол).

Малко по оценките…

На Гмакс и на Дъча не мога да дам 10 единствено поради цената. НЕРЕАЛНО висока! Много различни са като поведение, но и точно това, което искам от един фидер на 3 м и на 3.5!  Wink

На Антареса пък дадох малко повече от 5, защото от толкова прехвален фидер очаквах чудеса. Е да де, ама с нищо не ме очарова! Може би очакванията ми бяха прекалено големи.  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3811974306

На Шекспира пък не дадох 1 пак заради цената – тя е единственото приемливо нещо в случая. Пикер на 2.40 с върхов строй и реален тест на връхчетата 2 и 3 унции… НЕ, благодаря.

Ако повечко хора направят подобни сравнения, тая тема от чисто „зимна“ може да се превърне в нещо много полезно.  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616

Така, че хората с повечко опит нека да отделят малко време и да напишат нещо… На мен лично ще ми бъде интересно да видя от друг подобно сравнение. Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 1699561268


Последната промяна е направена от Dass на Сря 13 Яну 2016 - 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Чет 7 Яну 2016 - 21:04

Може би си бил още зелен за някой оценки, не че и сега практиката ти дълго годишна,  пък може би просто никой продуцент и производител на фидери  не може да ти помогне, но определено ти отдавам чест за положения рисърч за тези 48 месеца. Suspect Suspect Suspect

ПС: Антареса BX ми дава точност , огромно предимство в кастинга, контрола върху рибите да не говорим, там е ненадминат, цена, няма по евтина въдица за 400лв. с която съм бил толкова уверен, като здравина  може би е нещо без което не мога, защото съм краш рибар. Very Happy Very Happy Very Happy

Доста фидери ме дразнят заради един прост елемент, това е че снадката дето влизат върховете е направена или много мека или много твърда спрямо целия замисъл на бланката спрямо върховете и другите елементи, при Антареса това не е така, оптимума го извличам при всякакви размери риба.
Иначе обикновен прогресивен строй, достатъчно бърз с мощен гръбнак, но не и кокъл.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Naas Чет 7 Яну 2016 - 23:00

Айде и аз да напиша нещо, стига съм мързелувал Embarassed

През далечната 2012-та година реших да видя що е то фидер въдица, имах директен, мач, спининг, шаранджийка но нямах фидер, дори не знаех как се лови с него но от чисто любопитство си поръчах един стъклопластов евтин на HAKUYO, 3.90 и тежащ 400 грама pale  Още с взимането от Еконт веднага в къщи, снимки, и на пазара. Така се запознах с Барона и леко по леко нещата взеха да потръгват.
Следващия беше една Barakuda медиум на 3.90 отново, с него стартирах и дори имам едно състезание в лигата. Някой казват да не си купуваме евтини фидери за да не се разочароваме и да се откажем от този риболов, но не е точно така, започнах да усещам по малко нещата и да добивам представа какво ми трябва. Този беше прекалено дълъг за акцията си и доста мек. Айде на пазара Wink
Следва китайското чудо Адвенчър на 3.30 - тогава беше на мода Laughing  изкара един сезон с доста добри резултати, но трябва да има прогрес и да се върви напред. Манията ме завладя, и започнах да усещам че бавно затъвам и няма спиране Shocked  
След като реших че 3.30 ми е най комфортната и универсална дължина, последва следващия, Avanti carbon FX power carp 11ft който още притежавам и използвам в определени ситуации, даже и в повечето, от капризни бабушки до шарани на платено.
Последва купуването на Shakespeare mach 1 xt 2.70 (още го притежавам) и малко след това Shakespeare mach 2 xt Wand 3.00 който продадох наскоро. Всичко добре но нямам медиум, и ето, Shimano hyperloop 3.60 медиум до 100 грама, но след като установих че с пикера на 2.70 достигам същата дистанция че дори и с по голяма точност, бързо си отиде и той Neutral  Трябваше малко да вдигна летвата, за да не изоставам от другите в групата и минах на Antares light 3.30, на втория риболов отиде на пазара :bounce: :bounce: :bounce:
Следващите бяха Daiwa whisker match winner медиум 3.60 и Team Daiwa SR3 3.60 и Team Daiwa 10Q 3.00 и за сега стига толкова че ми дойде множко, не съм писал никога такова дълго мнение affraid

В заключение ще кажа, че всяка една от въдиците които съм имал (дори и антареса Very Happy ) , ми е харесвала по някакъв определен начин, за определена ситуация и риболов, но трябва да се опитват и нови неща, не мога да си представя как ще ловя с една и съща въдица 5 години да речем, няма как да стане, и покупко продажбите ще продължават и за напред Suspect
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by veselinov Чет 7 Яну 2016 - 23:20

...При мен нещата са доста праволинейни- на ръба на скуката и брак със съвършеното...
Нищо не може и не искам да ми даде повече ....
Абе направо съм за оплакване... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Чет 7 Яну 2016 - 23:31

Да не кажеш , че съм те захапал нещо тая вечер , ама те така , безoбидно Wink : ако по някаква неподдаваща се на обяснение причина , реша да се оборудвам с фидери Шимано , избрания от тебе модел едва ли щеше да бъде удостоен даже с кратък размисъл Embarassed Rolling Eyes . (ама съм МНОГО лош...нищо лично) - тва така , да видиш , че "съвършенното" подлежи на тълкуване... Smile

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Чет 7 Яну 2016 - 23:33

veselinov написа:...При мен нещата са доста праволинейни- на ръба на скуката  и  брак със съвършеното...
Нищо не може и не искам да ми даде повече ....
Абе направо съм за оплакване... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
И аз така бро, от как си взех от нашите телефони и въдици спрях да мисля, чета ревюта и да гледам кой с какво лови и да ходя по магазините като турист.
Както се казва , не сме толкова умни за да се мъчим.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пет 8 Яну 2016 - 0:18

marian shimano написа:Може би си бил още зелен за някой оценки, не че и сега практиката ти дълго годишна,  пък може би просто никой продуцент и производител на фидери  не може да ти помогне...
Мдааа... Тук до някъде съм съгласен с теб. В началото не знаех какво точно искам и какво да търся. Но сега съм съвсем наясно със себе си!  Twisted Evil  И да, няма как само един производител да прави всичко съвършено!!!  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 858133270

А спреш ли да търсиш нещо ново и различно, работата наистина е зле...  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2902588953

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by veselinov Пет 8 Яну 2016 - 0:44

Outsider написа:Да не кажеш , че съм те захапал нещо тая вечер , ама те така , безoбидно   Wink : ако по някаква неподдаваща се на обяснение причина , реша да се оборудвам с фидери Шимано , избрания от тебе модел едва ли щеше да бъде удостоен даже с кратък размисъл Embarassed  Rolling Eyes . (ама съм МНОГО лош...нищо лично) - тва така , да видиш , че "съвършенното" подлежи на тълкуване... Smile

Точно това ми допада най-много.
Някак си си имам собствена територия без особена необходимост от препикаване... Laughing Laughing Laughing Laughing
От друга страна ( чисто прагматична ) предимството на конкуренцията се стопява в пъти... Question
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Божката Пет 8 Яну 2016 - 8:33

Абе от цялата работа, май излиза, че тоя прехвален Антарес не се задържа много Laughing Laughing Laughing
Ники му бил шута на бързо, Наско го уволнил на втория риболов, аз на втория се отървах от него Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Пет 8 Яну 2016 - 9:07

Божката написа:Абе от цялата работа, май излиза, че тоя прехвален Антарес не се задържа много Laughing Laughing Laughing
Ники му бил шута на бързо, Наско го уволнил на втория риболов, аз на втория се отървах от него Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878
Шепа пепел, винаги е имало неуки хорица с клавиатури в главите си вместо мозък!


Божка, теб по мога да те разбера, въпреки че и твоя опит е бил в разцвета си, но ето имаш ориентация.
Но как да вярвам на хора дето ловят със збирчок, то все едно какво по-евтино са набара ли са го прибрали, като битак.

ПС: ако трябва да имат зимен щендер за фидерите , представи си колко бранда трябва да лепнат.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878

В това няма никаква култура, някой трябва да поеме тази федераска отговорност. Razz


Последната промяна е направена от marian shimano на Пет 8 Яну 2016 - 9:14; мнението е било променяно общо 1 път
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by veselinov Пет 8 Яну 2016 - 9:13

Аз като невиждал Антареси, а чувал напоследък доста категорични и анатемични мнения ,бих искал ако е възможно някой да разкаже за това изчадие, да не вземе да изгори и още някой залудо ... :scratch: :scratch: :scratch:
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Пет 8 Яну 2016 - 9:17

veselinov написа:Аз като невиждал Антареси, а чувал напоследък доста категорични и анатемични мнения ,бих искал  ако е възможно някой да разкаже за това изчадие, да не вземе да изгори и още някой залудо ... :scratch: :scratch: :scratch:
Напоследък ми се налага да казвам лоши неща на тези на които съм продал такива злини, за да ми ги върнат, ама нанайси, никой неиска да си ги продава, да са живи и здрави.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Божката Пет 8 Яну 2016 - 9:22

veselinov написа:Аз като невиждал Антареси, а чувал напоследък доста категорични и анатемични мнения ,бих искал  ако е възможно някой да разкаже за това изчадие, да не вземе да изгори и още някой залудо ... :scratch: :scratch: :scratch:
Абе аз съм писал и преди Rolling Eyes
Не, че пръчката е лоша, просто не е моята пръчка! Нямам усещане на конфорт при ловене с нея... не мога да го обясня Neutral
По същото време имах Гарболино Супер Г на същата дължина и с нея се чувствах прекрасно, това е и пръчката за която най-много съжалявам, че продадох cat
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пет 8 Яну 2016 - 9:38

Той Ванката скоро беше писал за фетишистките уклони... Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 1743377566

Аз пък не мога да разбера що никой от колоездачния отбор не смее да драсне два реда. Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2929329346
Кажете си - ще ви олекне! Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by МИНЧО Пет 8 Яну 2016 - 9:48

Dass написа:
Калин написа:Какво пък му е на Нексейва ?
Това беше фидера, с които изобщо не можахме да се разберем... Имам само едночасов риболов... Или по-скоро опит за риболов. За тоя един час успях да скъсам поне 3-4 пъти. Стори ми се голямо дърво. Как беше... кивок с антенка. Може би очаквах строй подобен на Бийста, а те нямаха нищо общо!
От това заключение съм леко объркан. Имам Нексейв, но е АХ на 3,60. Води се медиум с прогресивен строй, каквото и да значи това. Според мен, пръта несе държи, като колец или кивок с антенка. Даже е мека но не лигава.
Да не се окаже, че АХ и ВХ са с различен строй. Или пък мултито е различно.
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пет 8 Яну 2016 - 10:50

Е може леко да съм пресолил манджата с това изказване... Laughing
Строя е прогресивен, но се гъне само връхчето и първата секция. За да проработи и втората секция си искаше доста напън. Rolling Eyes
А мултито не върши особена работа... Само увеличава броя на снадките. Laughing

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Ивката Вълов Пет 8 Яну 2016 - 11:06

marian shimano написа:


Но как да вярвам на хора дето ловят със збирчок, то все едно какво по-евтино са набара ли са го прибрали, като битак.


В това няма никаква култура, някой трябва да поеме тази федераска отговорност. Razz
Марианчо, ти кога осъзна, че Шимано е най доброто ?
Ти като зъл привърженик на Шимано, не мога да приема със сто процентово внимание думите ти относно всички други въдици !
Пишеш доста крайно, и за мен не си прав !


Последната промяна е направена от Ивката Вълов на Пет 8 Яну 2016 - 11:09; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Калин Пет 8 Яну 2016 - 11:08

Ох тия гадни Антареси , аз нямам нищо против да имам няколко Laughing
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by GogoBuboleto Пет 8 Яну 2016 - 13:27

marian shimano написа:
veselinov написа:Аз като невиждал Антареси, а чувал напоследък доста категорични и анатемични мнения ,бих искал  ако е възможно някой да разкаже за това изчадие, да не вземе да изгори и още някой залудо ... :scratch: :scratch: :scratch:
Напоследък ми се налага да казвам лоши неща на тези на които съм продал такива злини, за да ми ги върнат, ама нанайси, никой неиска да си ги продава, да са живи и здрави.

pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig
Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 3012024616

Не съм пипал по-добро от антареса. Не че съм барал много...
GogoBuboleto
GogoBuboleto
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1723

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by ЛукаБрази Пет 8 Яну 2016 - 13:37

Калин написа:Ох тия гадни Антареси , аз нямам нищо против да имам няколко Laughing

Аз няма да откажа някой отвратителен Аспаяр или Аерокаст
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dantho.mihov Пет 8 Яну 2016 - 15:53

Тони 72 написа:
... Сивейдата  в магазин ЩУКА.Там я представят, като карбонова,но е композит! ...
Оппааа, грешка. Сивейда си имат и карбонови и композитни. Тези, упоменати като карбонови са си такива. Старите са  с карбон IM 6, а по-новите с карбон IM7. Тежички са да, но е заради повечкото смола в карбона и съответно са по-евтини. В магазина фидера съм го опирал на тавана и се огъва в средната си секция на 90 градуса за разлика от композитния. Голям минус са му малките мачови водачи.
Това е само уточнение, за да се знае.
avatar
dantho.mihov
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 664

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Тони 72 Пет 8 Яну 2016 - 16:02

dantho.mihov написа:
Тони 72 написа:
... Сивейдата  в магазин ЩУКА.Там я представят, като карбонова,но е композит! ...
Оппааа, грешка. Сивейда си имат и карбонови и композитни. Тези, упоменати като карбонови са си такива. Старите са  с карбон IM 6, а по-новите с карбон IM7. Тежички са да, но е заради повечкото смола в карбона и съответно са по-евтини. В магазина фидера съм го опирал на тавана и се огъва в средната си секция на 90 градуса за разлика от композитния. Голям минус са му малките мачови водачи.
Това е само уточнение, за да се знае.

Данчо, в по-предния ми пост ще видиш, че става на въпрос точно за Siweida Basic! За мен тя си е чист композит и също се гъне от средата....
Тони 72
Тони 72
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 629

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by МИНЧО Пет 8 Яну 2016 - 16:16

Калин написа:Ох тия гадни Антареси , аз нямам нищо против да имам няколко Laughing
Тии вместо да точиш лиги за това дето нямаш, фани нАпиши нещо за това, което имаш. Например защо не си съгласен с адаша относно Нексейва. Все пак е от колоездачния бранш, който е така желан от доста колеги.
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Калин Пет 8 Яну 2016 - 16:47

Няма как да дам отзиви за нещо което не съм ползвал .....

На ТТ данни ми харесва Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by bobigrig Пет 8 Яну 2016 - 16:52

Dass написа:Той Ванката скоро беше писал за фетишистките уклони...  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 1743377566

Аз пък не мога да разбера що никой от колоездачния отбор не смее да драсне два реда. Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2929329346
Кажете си - ще ви олекне! Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 2397243878

Няма как с думи да се опише съвършенството Wink , след думите е музиката......... Arrow Arrow Arrow
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пет 8 Яну 2016 - 17:09

"Съвършени...", "божествени...", "запазени територии..." ... дрън, дрън, дрън...
Празни приказки! Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 4010836622

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 2 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите