РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

+27
boreto1
Port_Royal
Ивката Вълов
МИНЧО
dunavski
Влади В
Dass
fiverov
djidjo
marian shimano
Outsider
Божката
Тони 72
dantho.mihov
ЛукаБрази
GogoBuboleto
veselinov
Naas
dako
hiphopper
Kalin1983
Калин
TITKO
tojimi
bobigrig
dekata
Николай Лесев
31 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Пет 8 Яну 2016 - 22:55

Ивката Вълов написа:
marian shimano написа:


Но как да вярвам на хора дето ловят със збирчок, то все едно какво по-евтино са набара ли са го прибрали, като битак.


В това няма никаква култура, някой трябва да поеме тази федераска отговорност. Razz
Марианчо, ти кога осъзна, че Шимано е най доброто ?
Ти като зъл привърженик на Шимано, не мога да приема със сто процентово внимание думите ти относно всички други въдици !
Пишеш доста крайно, и за мен не си прав !
Oсъзнах го, когато счупих първия си антарес.....

Аз не съм казал че са най-добрите, но имат хубав надпис , иначе по-добро от антарес не съм пипал.
В редица състезания съм имал понякога нужа и от други, като стаия спиид дори на Сегет се бях замислил колко добре щеше да е ако имам последния лайт от спиидмастерите.

ПС: вижте са, за да биеш някой на състезание е по лесно от колкото да си угодиш на себеси с дадена въдица. Question
На състезание ти требва кол с кивок, да мета и отчита, а да си направиш чикия с въдица е трудно, винаги намираш минуси и търсиш по-доброто.
Разбирайте ме както искате, лягам че тея ме напиха.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Съб 9 Яну 2016 - 12:43

Много е наддал и му няма цели три връхчета, виж обявата с двата специалиста , там са в комплект.
Това е стария антарес т-кърв 100
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Нед 10 Яну 2016 - 2:20

Ххахахахахах Shocked Shocked еба*ти темата.
Какво значение има кой колко фидера е имал и какво би трябвало да означава това?
И въобще какъв е смисъла да купуваш и препродаваш 350 пръчки годишно?
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Влади В Нед 10 Яну 2016 - 8:30

dunavski написа:Ххахахахахах Shocked Shocked еба*ти темата.
Какво значение има кой колко фидера е имал и какво би трябвало да означава това?
И въобще какъв е смисъла да купуваш и препродаваш 350 пръчки годишно?

Колега, темата е от типа "зимни" да си чешем езиците! Винаги може да я пропуснеш, ако не ти допада!!! Wink
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Тони 72 Нед 10 Яну 2016 - 14:40

Дунавски, менуса ти е от мине за е*бати и хихикането дето му удари и за неадекватния ти коментар. Question
Тони 72
Тони 72
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 629

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Нед 10 Яну 2016 - 15:14

Тони 72 написа:Дунавски, менуса ти е от мине за е*бати и хихикането дето му удари и за неадекватния ти коментар. Question
Мерси Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 3012024616
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Ивката Вълов Нед 10 Яну 2016 - 19:05

dunavski написа:Ххахахахахах Shocked Shocked еба*ти темата.
Какво значение има кой колко фидера е имал и какво би трябвало да означава това?
И въобще какъв е смисъла да купуваш и препродаваш 350 пръчки годишно?
Брат, извинявай за обръщението, не зная как се казваш, ще те помоля при следващият ти пост, да го напишеш, та да си пишеме по име, а не по никове Smile

Смисъла е в това, че можеш да дадеш по обективно мнение, когато някой те попита !
Защото , ако ти , като притежател само на една марка ДАЙВА, ПРЕСТЪН СПРО СПОРТЕКС няма значение коя марка, но само нея, нямаш никакво право да изказваш мнение , за която и да е друга въдица, при положение, че от както ловиш с фидер си ползвал само един вид марка !
Това е все едно цял живот да карам Опел, и да говоря за МЕрцедес, Голф, Пасат, Ламборджини. некак не идва !
Но ако си карал почти всички модели коли, имаш право да говориш и думата ще е от значение !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Нед 10 Яну 2016 - 19:48

Само аз ли знам как се казва Дунавски I love you
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Божката Нед 10 Яну 2016 - 19:52

Не Question
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Нед 10 Яну 2016 - 20:36

Ивката Вълов написа:
Смисъла е в това, че можеш да дадеш по обективно мнение, когато някой те попита !
Защото , ако ти , като притежател само на една марка ДАЙВА, ПРЕСТЪН СПРО СПОРТЕКС няма значение коя марка, но само нея, нямаш никакво право да изказваш мнение , за която и да е друга въдица, при положение, че от както ловиш с фидер си ползвал само един вид марка !
Това е все едно цял живот да карам Опел, и да говоря за МЕрцедес, Голф, Пасат, Ламборджини. некак не идва !
Но ако си карал почти всички модели коли, имаш право да говориш и думата ще е от значение !
Здрасти Иване или Ивайло казвам се Орхан приятно ми е.
Така незнам дали осъзнаваш, но мнението ти е доста противоречиво. Ако аз ползвам само една марка тогава бих дал мнение за тази марка, а и дълбоко ме съмнява, че някои сменя по 10 десет различни пръчки годишно щото евентуално някои ще те попита за мнение. По твоята логика Стив Рингър, Томи Пикеринг или Доме Габор да не се обаждат въобще щото ловят само с една марка Laughing  Laughing. Сега ще кажеш те правят реклама да вярно е, че правят реклама същото е и с обекновенните риболовци т.е. всеки хвали това което има и всеки си има лични предпочитания.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Outsider Нед 10 Яну 2016 - 21:05

Ако Иво не винаги формулира мисълта си по разбираем начин , тва е щото се опитва да компенсира аргументите с излишък на ентусиазъм . Question Обаче е абсолютно прав , както и автора на темата - за да оцениш обективно и безпристрастно характеристиките на един фидер , трябва да имаш база за сравнение. Която се постига с ползване на различни по дължина , строй и мощност пръчки , в различни условия на риболов.Rolling Eyes
Иначе съществува реалната опасност - доста народ във форума е скочил в тоя капан с двата крака , да събереш арсенал от адски качествени фидери , годни за риболов само в едни определени условия. Smile

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Ивката Вълов Нед 10 Яну 2016 - 21:43

dunavski написа:
Здрасти Иване или Ивайло казвам се Орхан приятно ми е.
Така незнам дали осъзнаваш, но мнението ти е доста противоречиво. Ако аз ползвам само една марка тогава бих дал мнение за тази марка.По твоята логика Стив Рингър, Томи Пикеринг или Доме Габор да не се обаждат въобще щото ловят само с една марка Laughing  Laughing.

Аз съм Иво, пориятно ми е да се запознаем. Сега по същество, Ако ползваш само Дайва, то тогава, когато говорим за Дайва ти ще си доста ключов уастник в беседата. Но, ако говорим за Спортекс, не зная каква роля играеш в разговора... освен спамер, нали не конкретизирам теб в случея, извинявай Smile Да речем , че визирам себе си ! Аз като нямам наблюдение върху една въдица, не мога да напиша нищо за нея, защото просто не съм я пипал никога не съм я ловил или ловил с нея и ще изглеждам смешно...
Сега , аз съм имал 3 или 4 вида марки въдици и дължини, таа ако попанда в такъв разговор, мога да си кажа , за мен как стоят нещата. Питай ме за Дайва, немам хал хабер понятие, питай ме за Миди СПРО ШИМАНО, Абу гарсия Тубертини, с радост ще поговорим за определени модели !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by marian shimano Нед 10 Яну 2016 - 22:15

Струва ми се, че фидери под 400лв. не си струва да коментираме, същ така темата се изтъпи.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by djidjo Нед 10 Яну 2016 - 22:27

marian shimano написа:Струва ми се, че фидери под 400лв. не си струва да коментираме, същ така темата се изтъпи.
Е че то по скъпи има ли?
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by fiverov Нед 10 Яну 2016 - 22:34

marian shimano написа:Струва ми се, че фидери под 400лв. не си струва да коментираме, същ така темата се изтъпи.

Laughing Laughing
fiverov
fiverov
II-ро място "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1552

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Нед 10 Яну 2016 - 23:11

Ивката Вълов написа:
Аз съм Иво, пориятно ми е да се запознаем. Сега по същество, Ако ползваш само Дайва, то тогава, когато говорим за Дайва ти ще си доста ключов уастник в беседата. Но, ако говорим за Спортекс, не зная каква роля играеш в разговора... освен спамер, нали не конкретизирам теб в случея, извинявай Smile Да речем , че визирам себе си ! Аз като нямам наблюдение върху една въдица, не мога да напиша нищо за нея, защото просто не съм я пипал никога не съм я ловил или ловил с нея и ще изглеждам смешно...
Сега , аз съм имал 3 или 4 вида марки въдици и дължини, таа ако попанда в такъв разговор, мога да си кажа , за мен как стоят нещата. Питай ме за Дайва, немам хал хабер понятие, питай ме за Миди СПРО ШИМАНО, Абу гарсия Тубертини, с радост ще поговорим за определени модели !
Е аз защо трябва да съм участник в такава беседа като цяло. Неможе ли само да чета без да пиша? Ето затова хората на запад правят огромни изложения на риболовни такъми и обурудване. Отиваш тръскаш 100-200 пръчки, консултанта на фирмата производител също е на твое разположение и накря си купуваш тази, която ти харесва. Иначе аз не виждам смисъл защо трябва да сменям десетки пръчки всяка година освен ако не искам да апгрейдна на по-висок модел например. Не съм ничйи консултант зада тествам пръчки.
Зада се даде абективна оценка за две пръчки те трябва да бъдат тествани в едни и същи условия от няколко различни хора иначе и аз мога да ти кажа че дадена пръчка мята 20гр хранилка на 300м и какво от това.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Нед 10 Яну 2016 - 23:26

Знаеш ли... то ако с гледане и тръскане ставаше, кучето щеше да е най-добрия касапин. Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 1743377566

И к'во викаш? Купуваш един "супер" фидер и мааш 4-5 години с него... Скука!!! Един и същи фидер, едни и същи риби... Това със сигурност би ме отказало от фидер риболова!!! Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 2902588953

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Ивката Вълов Нед 10 Яну 2016 - 23:30

dunavski написа:

Зада се даде абективна оценка за две пръчки те трябва да бъдат тествани в едни и същи условия от няколко различни хора иначе и аз мога да ти кажа че дадена пръчка мята 20гр хранилка на 300м и какво от това.
Око да види ръка да пипне !

Е аз защо трябва да съм участник в такава беседа като цяло написа:
Не си и длъжен така е !
Огромни изложения на риболовни такъми и обурудване. Отиваш тръскаш 100-200 пръчки, консултанта на фирмата производител също е на твое разположение и накря си купуваш тази, която ти харесва. написа:
Тук това нещо го има веднъж в годината у Пловдив Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Нед 10 Яну 2016 - 23:51

Dass написа:Знаеш ли... то ако с гледане и тръскане ставаше, кучето щеше да е най-добрия касапин.  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 1743377566

И к'во викаш? Купуваш един "супер" фидер и мааш 4-5 години с него... Скука!!! Един и същи фидер, едни и същи риби... Това със сигурност би ме отказало от фидер риболова!!!  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 2902588953
Съвършенството няма нужда от подобряване Question Question
Иначе не импулсивното купуване на нови пръчки ме държи заинтересуван във фидер риболова.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Ивката Вълов Пон 11 Яну 2016 - 0:13

dunavski написа:
Dass написа:Знаеш ли... то ако с гледане и тръскане ставаше, кучето щеше да е най-добрия касапин.  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 1743377566

И к'во викаш? Купуваш един "супер" фидер и мааш 4-5 години с него... Скука!!! Един и същи фидер, едни и същи риби... Това със сигурност би ме отказало от фидер риболова!!!  Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 2902588953
Съвършенството няма нужда от подобряване Question Question
Иначе не импулсивното купуване на нови пръчки ме държи заинтересуван във фидер риболова.
Добре де Орхане. не те ли гложди от вътре, абе тая въдица новата на Мат хейс, щом па толко я рекламират , освен че ми допада и е на добри пари, така, не те ли човърка да я купиш да я пробваш...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пон 11 Яну 2016 - 0:17

dunavski написа:Съвършенството няма нужда от подобряване Question Question
Иначе не импулсивното купуване на нови пръчки ме държи заинтересуван във фидер риболова.
Две изречения, които си противоречат...

dunavski написа:Съвършенството няма нужда от подобряване Question Question
Вземи се разбери с колоездачния отбор, че и те говорят същите глупости!

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Пон 11 Яну 2016 - 0:41

Ивката Вълов написа:
Добре де Орхане. не те ли гложди от вътре, абе тая въдица новата на Мат хейс, щом па толко я рекламират , освен че ми допада и е на добри пари, така, не те ли човърка да я купиш да я пробваш...
Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 1743377566 Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 1743377566 Еми да ти кажа за първи път чувам от тебе за тази пъчка и незнам какво точно трябва да и пробвам?

Dass написа:
dunavski написа:Съвършенството няма нужда от подобряване Question Question
Иначе не импулсивното купуване на нови пръчки ме държи заинтересуван във фидер риболова.
Две изречения, които си противоречат...
Явно не схвана сатирата. Това, което ме държи мотивиран е да пробвам нови монтажи, техники, захранки, поведението на рибата, практикуване на точен кастинг и т.н. Постоянната подмяна на пръчки няма да подобри уменията ми.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пон 11 Яну 2016 - 0:56

Ми да ти кажа, че ти не схващаш за какво иде реч...
Кой колко фидера е притежавал и пробвал?
Как да разберем, че има и по-добри, като сме ползвали само една марка???

Тук къде видя "нови монтажи, техники, захранки, поведението на рибата, практикуване на точен кастинг и т.н."???

dunavski написа:Иначе не импулсивното купуване на нови пръчки ме държи заинтересуван във фидер риболова.
Това какво общо има с "нови монтажи, техники, захранки, поведението на рибата, практикуване на точен кастинг и т.н."???

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Пон 11 Яну 2016 - 1:08

Dass написа:Ми да ти кажа, че ти не схващаш за какво иде реч...

Аз не съм имал много пръчки така че бих искал да чуя мнението на хората, които са сменили доста пръчки да кажат кои са най-добрите да видим аз дали съм улучил с марката. Не съм чак такъв радикален фанатик ако не е добра мога и да я сменя Very Happy Very Happy
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Влади В Пон 11 Яну 2016 - 1:11

Ники, може ли да оправиш тая каша после? Не е естетично някой да влезе с цел да чете за фидери, а в същото време да има 3 страници душевни терзания! Wink
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Dass Пон 11 Яну 2016 - 1:25

Влади, не те разбирам в случая...
Ако мислиш, че темата не е за тук - премести я, нямам нищо против.
Ако мислиш, че трябва да се раздели - действай...
Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 3012024616

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Влади В Пон 11 Яну 2016 - 1:41

Dass написа:Влади, не те разбирам в случая...
Ако мислиш, че темата не е за тук - премести я, нямам нищо против.
Ако мислиш, че трябва да се раздели - действай...
Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 3012024616

Визирам цялата тази полемика с колегата от меката на риболова с въдицата на всевишните! Suspect
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by dunavski Пон 11 Яну 2016 - 3:00

Влади В написа:
Dass написа:Влади, не те разбирам в случая...
Ако мислиш, че темата не е за тук - премести я, нямам нищо против.
Ако мислиш, че трябва да се раздели - действай...
Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 3012024616

Визирам цялата тази полемика с колегата от меката на риболова с въдицата на всевишните! Suspect
Колегата Влади тъи като цялостно темата е една душевна полемика по бившите фидер пръчки на съфорумците, и предразполага към самохвалене и чешене на език, както беше писал някои по-горе, логично е нещата да се развият така. От това беше породено и възклицанието ми няколко поста по-горе.
Иначе ако трябва да се върнем на темата притежавал съм следните фидери за периода 2010г до днес

Maver Thor
Cormoran Match master
Daiwa D feeder
Daiwa Spectron
Daiwa Tournament

Мавъра го продадох защото тогава ми трябваха пари, а корморана и ди фидера си седят у БГ и си ги ползвам когата съм там. А пръчките на всевишните от меката на риболова ги хвалят хора, които са по състезания всяка Събота и Неделя (не само С. Рингър или У.Рейсън) така че съм по склонен да им вярвам на тях. Цитирам те тебе защото усещам, че критиката ти е насочена към мен.
dunavski
dunavski
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 294

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by МИНЧО Пон 11 Яну 2016 - 8:26

От толкова много приказки, защо не трябва да четеш и пишеш в тази тема, чак сега написа нещо свързано със самата тема.
Те това.
Maver Thor
Cormoran Match master
Daiwa D feeder
Daiwa Spectron
Daiwa Tournament

А сега, преди да влезеш в полемика и с мен, драсни по два реда за впечатленията ти от всяка пръчка.
Ще съм благодарен да прочета коя как се представя, през твоя поглед.


Последната промяна е направена от МИНЧО на Пон 11 Яну 2016 - 8:53; мнението е било променяно общо 2 пъти
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Ивката Вълов Пон 11 Яну 2016 - 8:28

Аз пък мисля, че стана доста добра тема, има от всичко, съчетахме, нещата и така човек ще си отговори на много въпроси, дали трябва или не трябва , кое е хубаво и кое не ! Ако даден вид пръчка му хареса, да япотърси в темата за ревюта и да прочете повечко за нея !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Кой колко фидера е притежавал и пробвал? - Page 3 Empty Re: Кой колко фидера е притежавал и пробвал?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите