РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Риболов с хранилки "Метод фидер"

+55
robber_79
rivezoro
Калин
dotore
mmilen
krasimir n.
hiphopper
djidjo
glmv
Rumen 74
tanoman
Doktor-5
gloupan - Киро
Port_Royal
Dass
stan4o
Apollo
del7710
Bibooo
toni702005
Local
ceco65
gogata7904
miLen4o
жорката
ЛукаБрази
fiverov
Олег Димитров
nasko83
МИНЧО
veselinov
Ванката
Тони 72
boreto1
Outsider
shekira
kaloyan Mladenov
topsoft
dekata
stridata
Naas
stelco
Ивката Вълов
matey49
dunavski
dako
Теди
stich
Коце
butnik
chipri_sv
CERRUTI
marian shimano
Admin
Бачо Илия
59 posters

Страница 17 от 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by boreto1 Сря 16 Сеп 2015 - 14:07

Outsider написа:Борка здрасти - драго ми е да те видя. I love you
Не успявам да видя кво си пуснал , обаче..
Боря се и не мога да къча снимката на поводите Sad-преборих се Smile
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Божката Сря 16 Сеп 2015 - 14:30

Ето Боре Wink
[You must be registered and logged in to see this image.]

П.п. Тя вече се вижда и в твоя пост Laughing
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by tanoman Сря 16 Сеп 2015 - 14:37

boreto1 написа:повод който за мен е добър,стопер е за педпочитане на 5 см.от метода,куки -гуро 10 ;поводите са за пелети 8-10мм
[You must be registered and logged in to see this image.]

Шлауха на куката за монтажа какъв е ?
tanoman
tanoman
🐟 🐟

Брой мнения : 162

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by boreto1 Сря 16 Сеп 2015 - 15:10




Шлауха на куката за монтажа какъв е ?
[/quote][You must be registered and logged in to see this link.]
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by tanoman Сря 16 Сеп 2015 - 15:59

boreto1 написа:
[You must be registered and logged in to see this link.]

10х . Ще се огледам да заприходя.

като попиташ в магазина "-Дайте шлаух за монтаж на по-малки куки като 10, 12, 14 и т.н."
ти се отговаря "- нЕма баце, всичко е голямо"
tanoman
tanoman
🐟 🐟

Брой мнения : 162

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by boreto1 Сря 16 Сеп 2015 - 16:20

0.75мм. Или шаранджийте за помощ
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Dass Сря 16 Сеп 2015 - 16:24

За малки куки за косъма си вземи силиконов шлаух за плувки.
А за големите (може и за малките, ако го изкарваш зад ухото) - термошлаух на метър... и... Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 3377578317

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 16 Сеп 2015 - 20:39

Тоя шлаух колко му е важна ролята в монтажа? Щото гледам в английските клипове сума три народ как си лови без никакъв шлаух , и сега коя е правилната система?

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stelco Сря 16 Сеп 2015 - 21:16

Зависи от куката ,има куки на които стъблото е извито и на тях не им трябва термо шлаух.А на тези които стъблото е право им требе за да се направи извивка на повода към острието на куката.Друго за което се използва е за да може" косъма" при някои монтажи да е на едно ниво с върхът на куката,което пък може да се постигне като се направят повече навивки на стъблото т.е да нивото на върха на куката .
stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 16 Сеп 2015 - 21:38

Дай малко по като за начинаещи методисти.. Примерно , с конкретни модели и форми на куки , при които има нужда от шлаух , и такива , при които става и без него?

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stelco Сря 16 Сеп 2015 - 21:54

Ванка ,малко ме мързи в момента да пиша  нещо не ми е дошла музта.Утре ще понапиша нещо Embarassed

stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 16 Сеп 2015 - 22:12

Laughing -няма проблем - тая нощ едва ли ще ходя за риба... Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by nasko83 Сря 16 Сеп 2015 - 22:46

Честно да ви кажа, аз на метод термошлаух не слагам. Може и да са предразсъдъци разни мои, но имам чувството, че по скоро пречи от колкото помага. Мисля че е заради късият повод Rolling Eyes Един единствен път съм правил перфектен риболов с метод, монтаж - pellet rig и кука korda wide gape с термошлаух. Монтажът работеше перфектно Very Happy Всички други опити с термошлаух не са ме удовлетворявали.

nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by nasko83 Сря 16 Сеп 2015 - 22:55

Outsider написа:Тоя шлаух колко му е важна ролята в монтажа? Щото гледам в английските клипове сума три народ как си лови без никакъв шлаух , и сега коя е правилната система?
Ванка, тук става дума не за термошлаух, а за силиконов такъв Wink Загледай се в на Борко монтажите и виж този черният, който е нанизан на стеблото на куката. По принцип много хора не ползват такъв, а просто правят малко повече намотки. За термошлауха е пак същата система, някои слагат, а други не Very Happy Аз вярвам, че е по добре с него, но не и за метод Wink
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 16 Сеп 2015 - 23:01

nasko83 написа:
Outsider написа:Тоя шлаух колко му е важна ролята в монтажа? Щото гледам в английските клипове сума три народ как си лови без никакъв шлаух , и сега коя е правилната система?
Ванка, тук става дума не за термошлаух, а за силиконов такъв Wink  Загледай се в на Борко монтажите и виж този черният, който е нанизан на стеблото на куката.  По принцип много хора не ползват такъв, а просто правят малко повече намотки.  За термошлауха е пак същата система, някои слагат, а други не Very Happy  Аз вярвам, че е по добре с него, но не и за метод Wink

Насе аз точно за силиконовия питах. Термошлаух и през ум не ми е минавал , много шаранджийско ми звучи.. Навързал съм куки със силикончето , и като отворя класьора , все вадя от другите , без него...
(За протокола: скромната ми двумесечна практика на риболов с метод досега е дала като резултат:
-Две-три каракуди
-четири-пет иларии
-три четири яки баби
-един клен
... и някоя и друга яка платика. Cool

Сигурно забелязваш кой липсва...Laughing Laughing )

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by veselinov Сря 16 Сеп 2015 - 23:10

Ми аз не си спомням откак загърби Андалусия да си писал нещо за "липсващите"... Rolling Eyes
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 16 Сеп 2015 - 23:14

Аре сега! За няма и три-четири години вече съм хванал два и откачил още три... Cool  Laughing
Пък и тука ...."carp" is a four-letter word Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by veselinov Сря 16 Сеп 2015 - 23:19

Моля те не го превеждай последното , че имам много приятели шараниматори... Embarassed Embarassed Embarassed
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by nasko83 Сря 16 Сеп 2015 - 23:23

Outsider написа:
nasko83 написа:
Outsider написа:Тоя шлаух колко му е важна ролята в монтажа? Щото гледам в английските клипове сума три народ как си лови без никакъв шлаух , и сега коя е правилната система?
Ванка, тук става дума не за термошлаух, а за силиконов такъв Wink  Загледай се в на Борко монтажите и виж този черният, който е нанизан на стеблото на куката.  По принцип много хора не ползват такъв, а просто правят малко повече намотки.  За термошлауха е пак същата система, някои слагат, а други не Very Happy  Аз вярвам, че е по добре с него, но не и за метод Wink

Насе аз точно за силиконовия питах. Термошлаух и през ум не ми е минавал , много шаранджийско ми звучи.. Навързал съм  куки със силикончето , и като отворя класьора , все вадя от другите , без него...
(За протокола:  скромната ми двумесечна практика на риболов с метод досега  е дала като резултат:
-Две-три каракуди
-четири-пет иларии
-три четири яки баби
-един клен
... и някоя и друга яка платика. Cool  

Сигурно забелязваш кой липсва...Laughing Laughing  )

Да забелязвам Very Happy Аз не мога да разбера за какво са ти тези шарани след, като ти кълвът иларии Laughing
Майтапа на страна, щом вадиш риби и без" силиконя" значи си в играта, ако има нужда променяш, само броят на намотките Wink
Ааа и да ти кажа, както си тръгнал, след около година, че и по малко термошлаух няма да ти се струва такава чуждица Laughing Laughing Laughing
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by boreto1 Чет 17 Сеп 2015 - 0:07

Извинете ,дали с шлаух или не това е въпрос на лична преценка ,рибите кълвят ли ако ще и на възел въжи пак ще кълве Smile.Аз го слагам да ми седи косъма по-външната страна на куката ,иначе ми се овърта околу нея и пелетата ми се премята околу куката ,затова не съм казал че тъка трябва да е .Когато направя повече навивки и стегна и плювна и пак ми се стяга и косъма не седи както бих искал
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Чет 17 Сеп 2015 - 8:25

Аз също не ползвам шлаух. Права намотките на възела до връхчето на куката. Нещо не ми се връзва на кука 12-ка да слагам шлаух, идва ми една идея грубиянско! Ползвам си куки за косъм като любими са ми "CS"-серията на Корум  hair rigs hooks barbless без контра, като ги ползвам за шаран с номер 12. За всички по дребни видове за ринг и косъм ползвам  на Guru, харесвам и  Kamasan B983 Eyed.

П.п
Може би номер 10 като кука е на ръба да се ползва без шлаух, за всичко на горе е нужен/май/.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by tanoman Чет 17 Сеп 2015 - 10:26

stridata написа:Аз също не ползвам шлаух. Права намотките на възела до връхчето на куката. Нещо не ми се връзва на кука 12-ка да слагам шлаух, идва ми една идея грубиянско! Ползвам си куки за косъм като любими са ми "CS"-серията на Корум  hair rigs hooks barbless без контра, като ги ползвам за шаран с номер 12. За всички по дребни видове за ринг и косъм ползвам  на Guru, харесвам и  Kamasan B983 Eyed.

П.п
Може би номер 10 като кука е на ръба да се ползва без шлаух, за всичко на горе е нужен/май/.

Тук да попитам става въпрос за плетено или монофил/флорокарбонов косъм повод? Гледам и аз едни Вързани куки на Guru  на косъм, а също и Силиконов шлаух . От Guru са сложили въпросния шлаух на косъма върху кука 10 номер.

При мен сезона на платените около Софийски "паткарници" ща не ща започва ( трудно се отделя време след 15.септември  Rolling Eyes  ). Там се ходи а и се зарибява от арендаторите основно чичо шаро, дЕдо сом ...

Четейки с наслада [You must be registered and logged in to see this link.] тема и мислейки в посока => чичо "шаро", оставах с впечатление че косъма е довел до добри резултати тези от колегите, който са заложили на него.

... а Kamasan B983 Eyed също ще потърся. И молба за снимка на косъм монтаж с такава кука + закачени царевички стръв, стопер - с предварителни благодарности.
tanoman
tanoman
🐟 🐟

Брой мнения : 162

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Чет 17 Сеп 2015 - 13:22

Като стана дума за куки , кви номера ползвате за микро топчета (6-8mm.) И за пелети от същия калибър? Най-малките ми куки за метод са Н°14 , и още не съм посмял да ги пробвам - а гледам как англичаните си ловят с 16 , че и с 18..

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by boreto1 Чет 17 Сеп 2015 - 13:42

Outsider написа:Като стана дума за куки , кви номера ползвате за микро топчета (6-8mm.)  И за пелети от същия калибър?  Най-малките ми куки за метод са Н°14 , и още не съм посмял да ги пробвам - а гледам как англичаните си ловят с 16 , че и с 18..
Ловят с 10 ки 12; 8;6; не съм виждал на фидер по-малка кука при англичаните ,само на щека когато ловят дребна риба
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by mmilen Чет 17 Сеп 2015 - 22:08

outsider написа:Като стана дума за куки , кви номера ползвате за микро топчета (6-8mm.) И за пелети от същия калибър? Най-малките ми куки за метод са Н°14 , и още не съм посмял да ги пробвам - а гледам как англичаните си ловят с 16 , че и с 18..

Пробвай с 14-ските, малката стръв изисква малка кука, трябва да има баланс. Няма да имаш проблеми аз ловя редовно с 14-ки с осмици пелети или две царевички, ловя чат пат и с 16-ски, но само за собствено удоволствие, ненужно малки са за шаран може би за по-дребни риби както казва Боре.  Платика примерно бих ловил на метод с 16-ка, но не на пелета на косъм а на два мъртви червея директно на куката.
mmilen
mmilen
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Чет 17 Сеп 2015 - 22:15

outsider написа:  Платика примерно бих ловил на метод с 16-ка, но не на пелета на косъм а на два мъртви червея директно на куката.

Гледал съм го тоя номер при англичаните. Rolling Eyes
Адски съм любопитен да разбера как си държат паткарниците чисти от дребосък... мрежат ли ги редовно (трудно ми е да си го представя) , противозачатъчни ли им дават в храната на рибите  Laughing , там рибата хайвер на хвърля ли...явно просто нямат ситна риба - платички по 30 грама , да речем. Полупрозрачни баби ,уклей ,  такива радости. Like a Star @ heaven
На къф свободен водоем ще пуснеш с два червея на 16-ка и ще дочакаш платика , тука проcто няма как да стане... Evil or Very Mad

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by boreto1 Чет 17 Сеп 2015 - 23:47

Пълно е с дребосък но никой не го лови това ти обяснявам -куки големи и стръв голяма това е тайни няма
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Пет 18 Сеп 2015 - 0:00

Стига бе Борка - хиляда клипа съм гледал с тоя номер с двата мъртви бели червея. На ситна кука , и ловят и шарани и едри платики с тая стръв..
Тука вадих платичка 300 грама на топче 12 милиметра , да умреш от смях Laughing Laughing

Я да се върнем малко в темата , че много я оспамихме Embarassed : Pop-up ? Как и с какво утежнявате топчето , и най-вече - на каква дистанция от куката? Аз щипвам една съчма за мачов риболов на около 3 сантиметра , (едно към гьотере) , обаче хабер нямам дали е правилно , дали размера на топчето определя къде да е съчмата , дали в зависимост от рибата трябва да е по-близо/далеч... Имарията съм я ловил с поп-ъп пелета без съчма , целия повод си стърчи нагоре , стръвта е на десет санти от дъното Razz

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Сеп 2015 - 9:36

Пръво:
Нема никакво значение, на колко санта от дъното ти е стръвта, когато ползваш такъв вид стръв, сиреч плаваща, нейната роля не е на колко санта е , щото рибата нема линийка да измери, по скоро, се използува, защото дразни рибата със своята игра !

Второ, на затворен водоем, е по удачно да се използува балансирана стръв, сиреч [You must be registered and logged in to see this image.]

Та така, на реката може да ползваш ако щеш и топче стиропор , има различни цветове !
Няма такава игра , нема такова дразнене, а в комбинация с бял по някога е незаменим Ю!

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 14 Окт 2015 - 23:58

Пичове...подреждам си днес методните джаджи - едва ли ще ги ползвам много до другото лято...топчета , топчета , топчета , пелети , дипове...а бе , тва догодина ще става ли още за нещо? какъв им е срока на годност , веднъж като сe отвори упаковката? Rolling Eyes

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 17 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите