РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Риболов с хранилки "Метод фидер"

+55
robber_79
rivezoro
Калин
dotore
mmilen
krasimir n.
hiphopper
djidjo
glmv
Rumen 74
tanoman
Doktor-5
gloupan - Киро
Port_Royal
Dass
stan4o
Apollo
del7710
Bibooo
toni702005
Local
ceco65
gogata7904
miLen4o
жорката
ЛукаБрази
fiverov
Олег Димитров
nasko83
МИНЧО
veselinov
Ванката
Тони 72
boreto1
Outsider
shekira
kaloyan Mladenov
topsoft
dekata
stridata
Naas
stelco
Ивката Вълов
matey49
dunavski
dako
Теди
stich
Коце
butnik
chipri_sv
CERRUTI
marian shimano
Admin
Бачо Илия
59 posters

Страница 19 от 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by marian shimano Пет 13 Яну 2017 - 9:19

За да не остава под хранилката требва да има напрежение при пропадане, тоест да е затворен бигела.
Добре е на 15минута леко да придъпнем с 5см.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Пет 13 Яну 2017 - 12:40

Ако теглото на храната е по-голямо от това на оловото , и при влакно под напрежение филията ще падне с маслото надолу. Laughing Дали има смисъл от яко товарене е друга тема - струва ми се че при метода количеството храна е последната грижа Wink

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by djidjo Пет 13 Яну 2017 - 13:58

Outsider написа:Ако теглото на храната е по-голямо от това на оловото , и при влакно под напрежение филията ще падне с маслото надолу. Laughing  Дали има смисъл от яко товарене е друга тема - струва ми се че при метода количеството храна е последната грижа Wink
А кое е по-важното?Аромата и качеството на храната ли?Питам защото тази година(дето мина) имах добри резултати на храната с която храня на фидера, на отделна храна за метод беше много слабо.Много риби взех на поп-ъп и даже не бях предполагал, че може да се обръща хранилката.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Пет 13 Яну 2017 - 14:31

djidjo написа:
Outsider написа:Ако теглото на храната е по-голямо от това на оловото , и при влакно под напрежение филията ще падне с маслото надолу. Laughing  Дали има смисъл от яко товарене е друга тема - струва ми се че при метода количеството храна е последната грижа Wink
А кое е по-важното?Аромата и качеството на храната ли?Питам защото тази година(дето мина) имах добри резултати на храната с която храня на фидера, на отделна храна за метод беше много слабо.Много риби взех на поп-ъп и даже не бях предполагал, че може да се обръща хранилката.

И аз не съм докрай наясно - обаче с методната храна или с микропелети има някаква друга логика , която не съвпада с нормалното яко хранене , вкаpване на жива стръв , ловене на всичко подред , нито с крайните резултати на класическия фидер. Имам вече доста излети , в които с по-малко от половин пакет храна - да не кажа двеста грама , резултатите са като от риболов на фидер с две кила храна и един литър жива стръв , и нещат започват да се наместват.. Има един клип на Доме , където в началото бърка едно кило пелети , и резултатът в края на деня е 70 или 80 кила риба ( десетина шарана , да речем) , така че има над кво да се замисли човек

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Калин Съб 25 Фев 2017 - 21:42

Привет момци Smile
Моля да препоръчате пелети , топчета , боили и т.н. с които сте имали успех на свободни водоеми Smile
Става въпрос за куката , не за метода Smile
Благодаря предварително !
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2090

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Съб 25 Фев 2017 - 22:01

Торен червей! (Ама без майтап!)
Ако искаш топчета или пелети , най-сигурното според мен са поп-ъп топчетата - те нямат практически никакво хранително съдържание , и рибата ги лапа просто щото са в околностите на метода - тоест , няма риск те да отблъснта рибата с неправилен вкус или аромат (има ги и без аромат , за да си ги ароматизираш ти както искаш)

ПС - и сладка царевица!

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Калин Съб 25 Фев 2017 - 23:03

Ванка благодаря за включването Smile
Проблема е , че и сладката царевица и торния червей ще ги нападнат дребни риби Smile Иска ми се нещо по-кораво Smile
За повдигач имам топчета от стериопор в различни цветове Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2090

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by hiphopper Съб 25 Фев 2017 - 23:08

Робин ред пелетка имам две малки платички на такава за една година (това на реката). Имам чувството че не им допадат тея изкуствените работи.
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ванката Нед 26 Фев 2017 - 7:40

Пелети ягода на холдорадо

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ванката
Ванката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1013

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Нед 26 Фев 2017 - 8:39

Калин написа:Ванка благодаря за включването Smile
Проблема е , че и сладката царевица и торния червей ще ги нападнат дребни риби Smile Иска ми се нещо по-кораво Smile
За повдигач имам топчета от стериопор в различни цветове Smile

Колко са ти дребни дребните риби? И всъщност , ква риба търсиш на метода? Ако голямо яко парче торен , или един-два цели , ги яде дребосъка , опитай с 10-12 бели на скоба "maggot clip".Сладкатa царевица от три-четири зърна на косъм ако също я сваля дребосъка , тогава топчетата са най-доброто - и от всички видове топчета и пелети , които съм пробвал , поп-ъпа дава най-добри резултати - до такава степен , че съм престанал да купувам друг вид топчета за ловене на метод.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Калин Нед 26 Фев 2017 - 9:43

Платички , Бабушки , дребни Каракудки Smile
Събарят и изяждат всичко що е мекичко Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2090

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by krasimir n. Нед 26 Фев 2017 - 17:52

Калин написа:Платички , Бабушки , дребни Каракудки Smile
Събарят и изяждат всичко що е  мекичко Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ловят се и бабушки, и каракуди, и шарковци....... и .......т.н
Има различни размери.....
avatar
krasimir n.
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 291

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by mmilen Нед 26 Фев 2017 - 21:35

Sonubaits дъмбелчета бял шоколад и мини топчета (10мм) тути-фрути. Най-малките бебета бабушки и платички не могат да ги лапнат нито да ги свалят от косъма, но 250гр. рибе ги лапва. Царевичките на Cukk също са много хубави, доста по едри и устойчиви от сладката царевица от консерва, но ако има раци и те не стават. Едра стара царевица накисната за денонощие колкото да омекне и да почне да потъва, е това ще те спаси от почти всички "вредители" а си е хубава стръв.
mmilen
mmilen
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Нед 26 Фев 2017 - 22:20

Това е моята шведска маса за метод... Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

Царевицата и пуканките/големите жълти и розовите в пакетчето/ са на Куук,пелетите в отворените бурканчета са на Карп Зуум.Розовите са плаващи дъмпелчета в различни размери,белите с дупка са ванилия има и ягода,кафявите са различни размери,меки и потъващи.На тях имам най-много риби.

[You must be registered and logged in to see this image.]

От тези също съм доволен,не само на метод.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Тези обаче ще ги рупа и плевела. Exclamation

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by mmilen Нед 26 Фев 2017 - 22:59

Много ги глезиш Very Happy
За пуканките съм слушал много истории, били страшно успешна стръв за платиките на Искъра, хващаш ли добре на тях?
mmilen
mmilen
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Нед 26 Фев 2017 - 23:01

Рядко ги ползвам,че лесно падат от куката.Не мога да кажа,че избиват рибата.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Naas Нед 26 Фев 2017 - 23:19

dekata написа:Рядко ги ползвам,че лесно падат от куката.Не мога да кажа,че избиват рибата.

Опитай със силиконов ринг да ги закрепиш, като поемат вода и леко набъбват и ринга се стяга около пуканката, стават като дъмбел, издържат доста време. Имам добри резултати на паткарник, и по този начин пуканката ми стои по половин час и повече без да падне.
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dotore Нед 12 Мар 2017 - 17:43

В последните мнения сте обсъдили какво предпочитате да слагате на куката Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 3012024616

Сега да Ви помоля да споделите подходящи според Вас пелети и/или захранки за самия метод !?
Акцентирам - свободен язовир ,предполагаем улов - платика ,флат метод.

От това което прочетох до тук (не само в тази тема) изглежда ,че въпросната комбинация не е особено перспективна ,но все пак вярвам ,че сте имали поне малък успех. И тъй като на пазара има десетки/стотици пелети и захранки ,ще съм много благодарен ако ми помогнете да не започвам съвсем от нулата на принципа "проба-грешка".

В моя случай язовира е Цонево ,колегите които не го посещават да разбират - Жребчево ,Копринка или Искър .
avatar
dotore
🐟 🐟

Брой мнения : 141

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Нед 12 Мар 2017 - 18:21

dotore написа:В последните мнения сте обсъдили какво предпочитате да слагате на куката Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 3012024616

Сега да Ви помоля да споделите подходящи според Вас пелети и/или захранки за самия метод !?
Акцентирам - свободен язовир ,предполагаем улов - платика ,флат метод.

Всичко зависи от това как се отнася рибата в свободните водоеми , където ще ловиш , кам фишмийла. Ако го яде , всички видове пелети и храни , които можеш да намериш , потеннциално ще вършат работа. За съжаление , никой не може да те спаси от "проба-грешка" подхода - даже на един и същ водоем , днес ще кълва на една храна , а утре - на друга.
Ако рибата не иска рибни храни , работата се усложнява значително. Повечето храни с висока слепваща способност , при даже съвсем леко преувлажняване , може да не паднат от метода два часа - поне тези на Сенсас -Riviere , Fond , Carpe , могат да съсздадат такъв проблем . Днес обаче изпробвах една доста интересна храна - Omen, на Bait tech . Колко работа върши не мога да ти кажа , щотo почти не хванахме риба Embarassed Razz , обаче храната е различна от всичко , което ми е минало през ръцете - тя е сравнително едрофракционна , при леко овлажняване се държи като храна за плитка вода , тип Етанг , отделя частици , които обаче БЪРЗО ПОТЪВАТ(!) , а при силно овлажняване става силно лепкава и може да се задържи без проблем на метод хранилка ( храна с прогресивен строй , така да се каже Cool ).
Голямата изненада дойде , когато метнах в краката си такова едно силно стиснато топче лепкава храна - то се разпадна светкавично! - и при това , без да се разпилеe във всички посоки. Idea Смятам че тази храна ще бъде идеална за ловене на метод , когато рибата не иска рибни аромати.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Нед 12 Мар 2017 - 18:31

Пелети почти не съм ползвал,но почти всяка захранка става за метода когато я овлажниш внимателно.Аз добавям бисквита и става екстра.От "специализираните" за метод ползвам тази и съм много доволен.С овлажняването я правиш както си искаш.От рехава до маджун.Нещо подобно на това което е описал Ванката,но е с много приятен сладък аромат.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Dass Нед 12 Мар 2017 - 19:33

Аз рядко ловя на метод (ще поправим тая грешка!), но миналата година си взех два пакета от тия:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Взех Халибут и Скопекс... Много лесно се овлажняват, но веднага след това трябва да се отцедят добре, защото в противен случай стават на петмез.

При нормално овлажняване се разпадат за около 15-25 мин. Не знам до колко е съвпадение, но със Скопекса имах 2-3 много добри излета със стръв изпънат бял дипнат пак със Скопекс. Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 2929329346

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dotore Нед 12 Мар 2017 - 19:56

Ванка ,Благодаря ти за отговора !
Не искам да съм буквален ,но ще се хвана за предложената захранка.......
Във Франция от магазин ли ги купуваш продуктите на Baittech или от онлайн такъв?
Питам ,защото от известните ми Бг онлайн магазини ,техни захранки намирам само в :
[You must be registered and logged in to see this link.]
а ако проследиш линка ще видиш ,че тази Omen и онази дето ти хвана едри перки в твоята тема "Mojo" ги няма .(Доминик викна ли един ТИР от нея  Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 1743377566 )

Сега ,не съм чак толкова наивен да мисля ,че като ти е проработила на теб (на хиляди километри и на съвсем друг водоем) и аз ще имам успех ,но пък щом ти е направила впечатление и я споменаваш ,най-логичното нещо е да опитам и аз. Още повече ,че изобщо не знам от къде да започна .......
Baittech са "похвалени" и в други теми (доста изчетох и не помня точно в коя) ,много колеги са доволни ,а и цената е поносима. Е ,може да е ставало дума за паткарници ,но трябва да се пробва........Та ,за това питам от къде и как ?


dekata написа:........почти всяка захранка става за метода когато я овлажниш внимателно.Аз добавям бисквита и става екстра.........
Дека , Благодаря ,че се включи и то с конкретно предложение.
Щом ти е дало резултат на свободен ,задължително ще го пробвам !  Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 3012024616



Последната промяна е направена от dotore на Нед 12 Мар 2017 - 21:24; мнението е било променяно общо 2 пъти
avatar
dotore
🐟 🐟

Брой мнения : 141

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Нед 12 Мар 2017 - 20:01

купувам и от онлайн , и от магазини. Доминик пазарува основно от един магазин , и били останали само 6 пакета Mojo, сега вече не е останало нищо Laughing Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dotore Нед 12 Мар 2017 - 23:04

Dass написа:Аз рядко ловя на метод (ще поправим тая грешка!), но миналата година си взех два пакета от тия:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Взех Халибут и Скопекс... Много лесно се овлажняват, но веднага след това трябва да се отцедят добре, защото в противен случай стават на петмез.

При нормално овлажняване се разпадат за около 15-25 мин. Не знам до колко е съвпадение, но със Скопекса имах 2-3 много добри излета със стръв изпънат бял дипнат пак със Скопекс. Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 2929329346

Намерих ги в размер 2 и 3мм и докато се зарадвам......се оказа ,че има само Халибут ,Скопекс нъцки Surprised
Ще търся.
Благодаря ,Dass !
avatar
dotore
🐟 🐟

Брой мнения : 141

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Божката Пон 13 Мар 2017 - 7:21

dekata написа:Нещо подобно на това което е описал Ванката,но е с много приятен сладък аромат.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Внимание!
Тази храна само мирише на сладко но е страшно солена! Съобразявайте го с риболова!
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by rivezoro Пон 13 Мар 2017 - 15:53

тази досега успех нямам
иначе лятото си перкам основно на солено
единствената причина да използвам пелети, е че е много икономично ...стига рибата да иска рибна храна
rivezoro
rivezoro
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 316

http://rivezoro@abv.bg

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Калин Пон 13 Мар 2017 - 15:55

Аз си взех от Локалчето от намалените методни храни и пелети на Холдорадо . Когато се стопли ще ги пробвам Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2090

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Нед 19 Мар 2017 - 14:46

Провокиран от съмненията дали хранилката не се преобръща неправилно, направих проверка. Very Happy
За всички метод хранилки които имам ползвам фабрична преса-Корум,Престън,Дренан и Карп зуум.Днес направих проби с всичките от 25гр.,30гр. и 35гр. в един казан дълбок около 70см.
Всички без изключения се обръщаха с храната на горе.Нарочно пълних пресите здраво и ги пусках с храната на долу,но се обръщаха както трябва.
В заключение-Доме Габор да си яде ушите. Very Happy


Последната промяна е направена от dekata на Нед 19 Мар 2017 - 14:50; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Калин Нед 19 Мар 2017 - 14:49

dekata написа:
В заключение-Доме Габор да си яде ушите. Very Happy

Тези които ходят в Унгария да му предадат Twisted Evil

Домлян не се ли раздвижи ?
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2090

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Нед 19 Мар 2017 - 14:52

Днес четвърти полу-валат Very Happy
На леко миналата седмица са ловили баби и кефали под базата.
На фидера редки,но за сметка на това дребни бабки и костуретки. Very Happy

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 19 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите