РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Риболов с хранилки "Метод фидер"

+55
robber_79
rivezoro
Калин
dotore
mmilen
krasimir n.
hiphopper
djidjo
glmv
Rumen 74
tanoman
Doktor-5
gloupan - Киро
Port_Royal
Dass
stan4o
Apollo
del7710
Bibooo
toni702005
Local
ceco65
gogata7904
miLen4o
жорката
ЛукаБрази
fiverov
Олег Димитров
nasko83
МИНЧО
veselinov
Ванката
Тони 72
boreto1
Outsider
shekira
kaloyan Mladenov
topsoft
dekata
stridata
Naas
stelco
Ивката Вълов
matey49
dunavski
dako
Теди
stich
Коце
butnik
chipri_sv
CERRUTI
marian shimano
Admin
Бачо Илия
59 posters

Страница 7 от 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 20:51

Ами шаранджиите хвърлят тонове царевица всяка годинаVery Happy 

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by topsoft Сря 27 Ное 2013 - 20:56

Изключително забавна тема Smile

Аз едно съм разбрал - рибите предпочитат храни, които се доближават по аромат до естествени миризми в природата. - а това обикновено са скъпите.

Само не знам фишмила как ще работи на свободни водоеми, ама не мисля и да пробвам.

п.с. Обаче, напролет ще ловя на качамак каракуди килограмки Smile
Ако Шаки ме вземе някой път с него за шарани също ще ловя на качамак. Ма той качамака мирише на царевица нали? това само подхранва теорията ми.
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3227

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 20:59

Колеги , според мен нещата седят така!
Не знам колко от вас ходят често по състезания и често на свободен.
Аз лично смятам , че трябва да има експеримент.
Ако в 3 от 5 водоема сунобайтс дайнамайт байтс и солар байтс дадът резултат, говорим за свободни водоеми, то тогава има полза от тях !
До сега никога не съм ловил с тези марки и просто се водя от предпазливоста , тоест от излишното харчене на пари !
За да си набавя 4 пакета от тази храна са ми нужни 80 лева !
80 лева колеги за свободен риболов са ми множко на мен !
вярно е че ползваме еднва 1/4 от храната , но я си представте че не даде резултат ?
За това човек прибягва към добре познатото старо , което е дало резултат и ще продължава да дава !

Повтарям се ! Дъбника ловим със Мундиали МВДЕ и секакви такива, идва чичака в 6 вечерта с млечна царевица и две пити качамак и запуква платики по 500 600 грама па даже и кило а напият Барболов хваща шаран на качамак в кошницата и царевица на куката !
Просто явно качамака прави нещо дето тези храни не правят !
искаше ми се поне един от нас да ловеше на метод да видим дали щеше да има подобен резултат !
не знам колеги, но аз лично не съм рисков играч, ако знам че улова ми е гарантиран и 100 ще дам, но при 50/50 никога !


_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stelco Сря 27 Ное 2013 - 21:00

dekata написа:Ами шаранджиите хвърлят тонове царевица всяка годинаVery Happy



И като нямя друго ,яде каквото му дадат глада какво ли не прави.Шарана е едно прасенце яде всичко има водоеми където го хранят със всякакви отпдъци и те си ги хапватVery Happy  Mad
stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 21:04

Че яде почти всичко е ясно и много пъти лапва неща негодни за ядене просто от любопитство.И това му коства животаVery Happy 

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 27 Ное 2013 - 21:08

stelco написа:[Не искам да те засегна по никакъв начин ,моите уважения но по същия начин мога да те питам ,кога шарана е ял и защо яде царевично брашно с аромат и без аромат.
в темата изведнъж се появи здрав разум Razz  - точно оттук трябваше да започнете.

Масичката със стръв на състезател в Англия: пелети (десет вида) , царевица (десет аромата) "русенско варено" Laughing десет цвята и аромата. Кастери (евентуално.)

Масичката на състезател в Испания : царевица от супермаркета , две кила бял червей. Точка.Twisted Evil  Айде - през зимата може и торен

Единственото говедо в Испания , което опитваше английските номера , бях аз Embarassed Laughing  Щото четях английски списания , и бях малко ...а бе , като Вълов.lol! 
Опитах и месо , и котешки храни , и ароматизатори ...заеби. Не щяха неграмотните испански шарани дa налитат н "правилната" манджа и туйто!Like a Star @ heaven 

Няколко години по-късно , имах късмета да се падна в един сектор с някой си ...Уил Рейсън .Shocked  И го попитах , как аджеба става тая работа? Ми не става , беше отговора. В един водоем , ако е с размера на паткарник , трябва да се лови активно и от много хора цял сезон , за да се научи шарана , че нещо , което не познава, се яде. В голям язовир ще сa нужни години. Question 

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7029

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 21:12

Outsider написа:
stelco написа:[Не искам да те засегна по никакъв начин ,моите уважения но по същия начин мога да те питам ,кога шарана е ял и защо яде царевично брашно с аромат и без аромат.
в темата изведнъж се появи здрав разум Razz  - точно оттук трябваше да започнете.

Масичката със стръв на състезател в Англия: пелети (десет вида) , царевица (десет аромата) "русенско варено" Laughing десет цвята и аромата. Кастери (евентуално.)

Масичката на състезател в Испания : царевица от супермаркета , две кила бял червей. Точка.Twisted Evil  Айде - през зимата може и торен

Единственото говедо в Испания , което опитваше английските номера , бях аз  Embarassed Laughing  Щото четях английски списания , и бях малко ...а бе , като Вълов.lol! 
Опитах и месо , и котешки храни , и ароматизатори ...заеби. Не щяха неграмотните испански шарани дa налитат н "правилната" манджа и туйто!Like a Star @ heaven 

Няколко години по-късно , имах късмета да се падна в един сектор с някой си ...Уил Рейсън .Shocked  И го попитах , как аджеба става тая работа? Ми не става , беше отговора. В един водоем   , ако е с размера на паткарник , трябва да се лови активно и от много хора цял сезон , за да се научи шарана , че нещо , което не познава, се яде. В голям язовир ще сa нужни години. Question 
Ебааго как го фурмолира у 5 реда до сега се чудим !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by topsoft Сря 27 Ное 2013 - 21:20

ПлУсче за Ванката.
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3227

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dako Сря 27 Ное 2013 - 21:22

Outsider написа:
Опитах и месо , и котешки храни , и ароматизатори ...заеби.  
Интересно! Моето коте го забелязах че се навърта околло такъмите. Кога ми светна налитало на пакета с гранули Robin red. Рупа си ги като гранулите за котки.
А шарана зимно време си налита на риба. Понеже влача разни железа и силикони по дъното от лодка си хващам по някой карп. Верно били са до две оки но зазими ли се си имам едно наум като дърпам хищника.
Иначе качамака за нашите ширини си е най уни за шаранови.
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Сря 27 Ное 2013 - 21:28

topsoft написа:Изключително забавна тема Smile

Аз едно съм разбрал - рибите предпочитат храни, които се доближават по аромат до естествени миризми в природата. - а това обикновено са скъпите.

Само не знам фишмила как ще работи на свободни водоеми, ама не мисля и да пробвам.

п.с. Обаче, напролет ще ловя на качамак каракуди килограмки Smile
Ако Шаки ме вземе някой път с него за шарани също ще ловя на качамак. Ма той качамака мирише на царевица нали? това само подхранва теорията ми.
Иво пробвах и на фишмил ама.....А и качамака може да мирише на каквото си искаш дори и на фиш.
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 21:43

Паста Робин Ред на Динамит байтс на метода и пробита пелета Робин Ред 8мм на куката 6-7 поредни излета на Домлян-неще да я помирише.Едната въдица ми е на това по цял ден.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Сря 27 Ное 2013 - 21:51

dekata написа:

П.П.Много ми е интересно кога шарана и ял крил,скариди или риба тон,че да го привлича този аромат.Very Happy 
Всички те миришат най-общо на риба, миди и гнилочи с които шарана се храни. За мене най-успешната захранака на Sonu e коноп и халибут.
А новата мода в захранките е крила който тепърва ще разбера аз лично дали дава резултат. Искам да кажа, че при последния си риболов използвах топчета на Маруки с аромати с имена който и да искам неможех да проумея как са ги реализирали за шаран, но като ги помиришеш ти става ясно за общите аромати са рибни, плодови и т.н. Най-резултатно ми беше топче с аромат на морски протеини което си миришеше на риба. А по отношение на PH си мисля, че единствения вариант лютите аромати да са вървежни е именно това, че променят PH по агресивно. Може и да говоря глупости разбира се. Това може да го каже някой дънар с опит с топчета! И нека не забравяме, че говориме за риболов с метод/флат/ хранилка.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 21:54

stridata написа:. За мене най-успешната захранка на Sonu e коноп и халибут.
Току що си поръчах такава за проба.Имайте късмет да не хвана шаран с нея.И ти, и БожкатаLaughing 

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 21:56

Всички знаем, че шаранът като понапредне с килцата и годинките , се появява един ''хишнически инстинкт в него !
Шаран се лови и на дребна рибка , ако щете ми вярвайте. От тук си вадим извадка и стигаме до заключението, че храна или стръв със рибен аромат ще даде резултат във всеки един водоем стига популацията на едри шарани да е в повече !
Говориме за язовири от порядъка , тоест с големината примерно на Копринка или Дъбника или Полетковци Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Сря 27 Ное 2013 - 21:57

dekata написа:
stridata написа:. За мене най-успешната захранка на Sonu e коноп и халибут.
Току що си поръчах такава за проба.Имайте късмет да не хвана шаран с нея.И ти, и БожкатаLaughing 
На свободен?
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 22:00

Да,на Домлян.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 22:01

dekata написа:Да,на Домлян.
абе това Домлян на колко километра е от софия ?
Да се качиме у събота 4 човека и да идеме че ми писна вече !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Сря 27 Ное 2013 - 22:06

dekata написа:Да,на Домлян.
Аз ти гарантирам, че ако покрай тебе хората ловят ти ще ловиш 2 пъти минимум повече от тях! Конопа за този сезон си е екстра а и ще ти налитат всякакви видове риба. Наслука ти желая!

П.п
Само да вметна, че има много голяма вероятност да се разочероваш от това, че няма да я овлажниш правилно.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 22:13

stridata написа:
dekata написа:Да,на Домлян.
Аз ти гарантирам, че ако покрай тебе хората ловят ти ще ловиш 2 пъти минимум повече от тях! Конопа за този сезон си е екстра а и ще ти налитат всякакви видове риба. Наслука ти желая!

П.п
Само да вметна, че има много голяма вероятност да се разочероваш от това, че няма да я овлажниш правилно.
от источници знам, че сунобайтс пие много вода !
така че не се притеснявай колко вода ще и хакнеш тя поема достатъчно !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by topsoft Сря 27 Ное 2013 - 22:20

stridata написа:, че няма да я овлажниш правилно.
а именно?
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3227

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Бачо Илия Чет 28 Ное 2013 - 11:50

За топчетата бе...за топчетата още никой не се е сетил да пише в тази тема.Very Happy  Това лято на Копринка буквално ги помлях на няколко риболова, дъртите каракуди и чат пат по някой шаран, с ей тия поп-ъпове по-долу на картинките. Производителя е ТИМАР, аромат "скопекс"и "метод хранилки"....в БГ-вариант:

[You must be registered and logged in to see this image.]

lol! lol! lol! 
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Admin Чет 28 Ное 2013 - 12:10

Щом Веселинов се връща, и аз се връщам Laughing 

Първо, много мерене на пишки , много нещо!

Ако някой иска да каже нещо и да сподели , нека го направи ...

Сега по ред няколко неща дето ми станаха интересни  Cool 

Суно байтс е най-лесната храна за приготвяне с която съм работил !

В голямата си част тя е направена от смляни  пелети и допълнителни добавки!

Поема страшно много вода и е почти не възможно да я прецакаш Laughing  Laughing  Laughing 

Да се твърди ,че всички храни на "Суно" работят на свободни водоеми при улов на шарани е меко казано на сериозно ...

Малко за световното и как там Англичаните ловели на някакви специални храни, да ама не ...

На световното е работила основно царевицата и добавени дипове към тях , чесън , карамел и още някакъв странен !

Пък за тяхното поредно излагане на англичаните / най-добрите по улов на Шарани, хайде няма нужда/  Те са били в Южна Африка 15 дена преди започването на световното !

Хайде от домакините загубили , ама от там нататък  Razz  Razz  Razz 


Южно африканците са имали огромно предимство защото са използвали някакви местни дипове на които рибата е реагирала страхотно !

Основен проблем за всички са били откачените риби , Украинците са има по 30 до 40 кълванета , можете да им видите килограмите и колко риби са извадили!

На официалната пресконференция , не разбрах дали преди тренировката... по-скоро преди състезанието са казали ,че куки с по-голям отвор от 7 мм. не могат да се използват! Оказва се ,че много модели куки 10 -ти номер максимално разрешени не попадат в тази графа ...

Федеев е карал Баларус първите три дена да тренират само риболов на дистанция в една точка / основно се е ловяло на дистанция над 50 метра и т.н./  ... и още 1000 неща , които иска да търси .. информация има много!


Божка, много си нервен нещо ?

Шаки, те тия Шарани на Копринка  на калните бани само на метод уж кълвеше , ама се оказа ,че не е баш така...

В заключение искам да каже ,че ако на даден водоем се лови основно на кюспе и жито ,  с каквито и захранки да идете все тая!

Същото важи в момента за Богров , там рибите тотално са научени вече на местните пелети и разни изгъзици като сливи, раци, риби, крилове и т.н.  така ,че основно кълват на тях!!!

Риболова не е логичен спорт , така ,че  Mad  Mad  Mad


Последната промяна е направена от Калин Стоянов на Чет 28 Ное 2013 - 12:16; мнението е било променяно общо 2 пъти
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Гост Чет 28 Ное 2013 - 12:11

Някой спешно да смени името на темата, че отдавна излезе от посоката на заглавието!
Качамаци, мамалиги, кюспета, комбайни, пружини с по няколко куки...
"Метод фидер"- ама друг път!!!

Калин Стоянов написа:Божка, много си нервен нещо ?
Що бе Коки, не съм?!Very Happy 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Коце Чет 28 Ное 2013 - 12:27

Божката написа:пружини...
В махалата им викат "реотани"! Cool
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Чет 28 Ное 2013 - 12:40

Коки ми то кой как ще ги лови вече е въпрос на вкус.Аз даже вече си взех сигнализатори,че много ми се смеете на звънците.
Божка,не ти се сърдя да знаиш,то е в човешката природа да се отрича очевидното.Very Happy 
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Бачо Илия Чет 28 Ное 2013 - 13:10

Божката написа:......................................... пружини с по няколко куки...
"Метод фидер"- ама друг път!!!

 
Божка, разбрах тънкия ти намек!!!lol! lol! lol! 

п.п. ще си зарежа пружините- ама друг път....lol! lol! lol! 
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Бачо Илия Чет 28 Ное 2013 - 15:53

Божка, все пак за да си спокоен и да не сънуваш шарани хванати с едната кука за устата, пък с другата за окото, любезно искам да те уведомя че ползвам и ето такива пружини- 15, 20 и 40 гр:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Very Happy Cool

п.п. само че от отдавна се каня да ги дооправя- да им сложа по-дълги тръбички по оста и силиконови конуси и тръбички в двата края за да станат истински хранилки "метод".Smile Всъщност пружините "класик" ги ползвам обикновено ако ловя без стръв, или ако е само с повдигач на куките....Idea
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by marian shimano Чет 28 Ное 2013 - 18:28

Бачо Илия написа:За топчетата бе...за топчетата още никой не се е сетил да пише в тази тема.Very Happy  Това лято на Копринка буквално ги помлях на няколко риболова, дъртите каракуди и чат пат по някой шаран, с ей тия поп-ъпове по-долу на картинките. Производителя е ТИМАР, аромат "скопекс"и "метод хранилки"....в БГ-вариант:

[You must be registered and logged in to see this image.]

lol! lol! lol! 
Maлко по колтурно моля, какви са тея спирали  и дамски превръзки.

ПП: КОКАРЕЕЕЕЕЕЕ върна ли се, ееееееееее сега немога да пуска чурки и пуяци.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Бачо Илия Чет 28 Ное 2013 - 19:57

Понеже колега ме пита на лични, да дообясня- топчетата не са изкуствени; протеинови са- във водата увеличават обема си 2-3 пъти и правят куката(номер4/6/Cool с примамката критично-балансирана.Very Happy Има и червени с ягодов аромат, както и бели с не помня какъв, но за догодина ще се заредя(носят ми ги от магазина на Сунай в Русе, както и захранките на Тимар)

п.п. мариански, ми за толкова има пари бе майна...lol! lol! lol!
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Чет 28 Ное 2013 - 20:50

В момента цялата гама захранки на Тимар я има при НЕлюбимият ти магазинер.Very Happy 3кг и 1кг.Много интересни метод миксове и обикновени захранки.Поне 10 вида имаше.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 7 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите