РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Риболов с хранилки "Метод фидер"

+55
robber_79
rivezoro
Калин
dotore
mmilen
krasimir n.
hiphopper
djidjo
glmv
Rumen 74
tanoman
Doktor-5
gloupan - Киро
Port_Royal
Dass
stan4o
Apollo
del7710
Bibooo
toni702005
Local
ceco65
gogata7904
miLen4o
жорката
ЛукаБрази
fiverov
Олег Димитров
nasko83
МИНЧО
veselinov
Ванката
Тони 72
boreto1
Outsider
shekira
kaloyan Mladenov
topsoft
dekata
stridata
Naas
stelco
Ивката Вълов
matey49
dunavski
dako
Теди
stich
Коце
butnik
chipri_sv
CERRUTI
marian shimano
Admin
Бачо Илия
59 posters

Страница 6 от 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by kaloyan Mladenov Сря 27 Ное 2013 - 18:30

Нямаш гаранция естествено,даже тея храни примерно а Рабиша най вероятно шти изиграят лоша шега.
kaloyan Mladenov
kaloyan Mladenov
🐟 🐟

Брой мнения : 89

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 18:41

Абе рабиша де да знам, редко ми се е случвало да ходя там за риба !
По вероятно е да ида на полетковци, там има зверове, и хубави платики са тръгнали, ма каква е гаранцията за улова им !
Имам чувството че ангелизите си правят захранката само и единствено за острова, и извън него не дават гаранция за успеваемост !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Гост Сря 27 Ное 2013 - 19:00

Evil or Very Mad 


Последната промяна е направена от Божката на Сря 27 Ное 2013 - 19:14; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Сря 27 Ное 2013 - 19:10

Ивката Вълов написа:Той ми ми лови с некакви Сунобайтс и Дайнамайт байтс и Солар байтс и корда байтс
Той нема да сложи Мамалига байтс или Трапер байтс и царивейщън бойли .
Тука по не аз съм сиромах човек !

п.п.А и друго да питам , каква е гаранцията, че ако си купя всичките тия уьовини на гореизброените реномирани марки ще има улов ? На свободен водоем питам ? Не на платен а на свободен , като Искъра Като Кулският язовир като Полетковци Рабиша ?
Вълов на свободни водоеми не ти трябват изгъзици.Най важното правило като отидеш на такъв водоем е да знаеш местните какво слагат на пружините от там на татък е въпрос на фантазия и презентация.Аз ако трябва ше слагам и кюспе на метода стига да има ефект.
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 19:15

Божка благодаря за разяснението !
Шаки, аз съм напълно съгласна с теб !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Сря 27 Ное 2013 - 19:17

shekira написа:
Ивката Вълов написа:Той ми ми лови с некакви Сунобайтс и Дайнамайт байтс и Солар байтс и корда байтс
Той нема да сложи Мамалига байтс или Трапер байтс и царивейщън бойли .
Тука по не аз съм сиромах човек !

п.п.А и друго да питам , каква е гаранцията, че ако си купя всичките тия уьовини на гореизброените реномирани марки ще има улов ? На свободен водоем питам ? Не на платен а на свободен , като Искъра Като Кулският язовир като Полетковци Рабиша ?
Вълов на свободни водоеми не ти трябват изгъзици.Най важното правило като отидеш на такъв водоем е да знаеш местните какво слагат на пружините от там на татък е въпрос на фантазия и презентация.Аз ако трябва ше слагам и кюспе на метода стига да има ефект.
Незнам защо ги наричате "изгъзици" като може просто да се подбере правилния аромат и да е резултатно и на свободен водоем. Има производители на скъпи захранки като Sonu който залагат на захранки за определени видове риба /шаран, клен, мряна/ и имат не повече от 4-5 аромата, които са доста близки с аромата на естествената храна на рибите. Което ще рече, че примерно един аромат на риба е вървежен навсякъде и по всяко време за шарановите риби. А и това, че са супер икономични което каза Божката също е вярно, може спокойно с един килограм да си направиш един стабилен риболов.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Ивката Вълов Сря 27 Ное 2013 - 19:36

Божката написа:Evil or Very Mad 
Що си истри поста бе ?
ся как да си спомня какво си писъл “

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Сря 27 Ное 2013 - 19:44

stridata написа:
shekira написа:
Ивката Вълов написа:Той ми ми лови с некакви Сунобайтс и Дайнамайт байтс и Солар байтс и корда байтс
Той нема да сложи Мамалига байтс или Трапер байтс и царивейщън бойли .
Тука по не аз съм сиромах човек !

п.п.А и друго да питам , каква е гаранцията, че ако си купя всичките тия уьовини на гореизброените реномирани марки ще има улов ? На свободен водоем питам ? Не на платен а на свободен , като Искъра Като Кулският язовир като Полетковци Рабиша ?
Вълов на свободни водоеми не ти трябват изгъзици.Най важното правило като отидеш на такъв водоем е да знаеш местните какво слагат на пружините от там на татък е въпрос на фантазия и презентация.Аз ако трябва ше слагам и кюспе на метода стига да има ефект.
Незнам защо ги наричате "изгъзици" като може просто да се подбере правилния аромат и да е резултатно и на свободен водоем. Има производители на скъпи захранки като Sonu който залагат на захранки за определени видове риба /шаран, клен, мряна/ и имат не повече от 4-5 аромата, които са доста близки с аромата на естествената храна на рибите. Което ще рече, че примерно един аромат на риба е вървежен навсякъде и по всяко време за шарановите риби. А и това, че са супер икономични което каза Божката също е вярно, може спокойно с един килограм да си направиш един стабилен риболов.
Брат ти я ще ги разправяш на някой друг.Говориш ми сладко като продавач консултант който през живота си не е ходил за риба.Не си мисли че не съм пробвал изгъзици,ама процента им на успеваемост клони към нула на свободни водоеми.cheers
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Гост Сря 27 Ное 2013 - 19:46

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Outsider Сря 27 Ное 2013 - 19:48

stridata написа:

Има производители на скъпи захранки като Sonu който залагат на захранки за определени видове риба /шаран, клен, мряна/ и имат не повече от 4-5 аромата, които са доста близки с аромата на естествената храна на рибите. Което ще рече, че примерно един аромат на риба е вървежен навсякъде и по всяко време за шарановите риби.
Подчертаният текст в цитата дава храна за размисъл. Коя е естествената храна на рибите?   И  по кое годишно време ? И как един аромат работи навсякъде?  Не ми се сърдете  , ако съм малко скептичен към историите , детои ги раздуват производителите. Question 
Към приложението на техниките от английските палтени и неплатени водоеми иизвън Англия...тва е друга тема Rolling Eyes

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by marian shimano Сря 27 Ное 2013 - 19:52

Тука половината говорите глупости и това са всичките които им е вързало на качамак .
Има и друго, не спирайте да правите разлики в бързия и бавния риболов, между двата пенизите са хилядиWink 
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Сря 27 Ное 2013 - 19:53

Е ако ми кажете, че на свободен водоем мога да хвана шаран само с на баба ми качамаците, се отказвам от риболова!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 19:54

Подкрепям казаното от Шеки.С условието,че говорим за свободни водоеми.По платените не знам как е,не ходя по такива,защото няма подходящи наоколо.И аз си бях накупил разни скъпи пелети и захранки,но нямаха никакъв резултат на Домлян специално.Докато бай Иван не ме посъветва да си спестя парите за скъпи захранки и да поработя върху презентацията на стръвта най-вече.Резултатите не закъсняха.Макар и с по скромни улови от неговите и аз извадих доста риби.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Сря 27 Ное 2013 - 19:58

stridata написа:Е ако ми кажете, че на свободен водоем мога да хвана шаран само с на баба ми качамаците, се отказвам от риболова!
Нищо не казвам.Хващал съм каракуда на симеонче,шаран на гамбуз,на копринка пред мен извадиха 8кг шаран на силикон.
Така че може да извадиш и на парче сланина.Ама сега да не си говорим за случайни риби.Embarassed 
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Гост Сря 27 Ное 2013 - 20:03

Дека, последните ми няколко излета на Дъбник, при пълни с колеги брегове, колегите участват във филма "Мълчанието на агнетата"! Аз ловя на "изгъзиците" Сону и Дайнамайт" и на всяко подаване имам кълване!
В библията е написано: "Блажени са слепите,защото няма да прогледнат"

Вълов изтрих си поста, защото не си струва, погледни горния цитатWink 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Бачо Илия Сря 27 Ное 2013 - 20:05

marian shimano написа:........................
Има и друго, не спирайте да правите разлики в бързия и бавния риболов, между двата пенизите са хилядиWink 
Аз за разликите между "бързия"(мач метод фидер) и "бавния"(спесимен метод фидер) съм писал много подробно и детайлно още в началото на темата...само трябва да се преговори....Very Happy
Там е работата, че английските другари нямат свободни, затворени водоеми; тукимаме, но пък шараните не са толкова нагъсто а трофейните риби са като бели лястовички, та в общи линии съм стигнал до извода че на водоеми като Домлян, Копринка, Жребчево, Душанци и подобни е най-добре да се компилират двата метода...т.с. "средно бърз"Very Happy Very Happy Cool 


Последната промяна е направена от Бачо Илия на Сря 27 Ное 2013 - 20:09; мнението е било променяно общо 1 път
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Сря 27 Ное 2013 - 20:08

shekira написа:
stridata написа:Е ако ми кажете, че на свободен водоем мога да хвана шаран само с на баба ми качамаците, се отказвам от риболова!
Нищо не казвам.Хващал съм каракуда на симеонче,шаран на гамбуз,на копринка пред мен извадиха 8кг шаран на силикон.
Така че може да извадиш и на парче сланина.Ама сега да не си говорим за случайни риби.Embarassed 
Ако игнорираме факторите за подбор на място и събиране на рибата, ако ме сложиш до тебе докато дърпаш шарани, а аз съм с една раничка с храните и стръвта с която винаги пътувам, ти гарантирам, че след един час съм събрал и твойте риби. Подчертавам, говориме за шаран! Тия митове с на баба качамаците са вървежни само при навъртяни риби на точно определено място, а това едва ли има нещо общо с храната в метода!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Сря 27 Ное 2013 - 20:12

stridata написа:
shekira написа:
stridata написа:Е ако ми кажете, че на свободен водоем мога да хвана шаран само с на баба ми качамаците, се отказвам от риболова!
Нищо не казвам.Хващал съм каракуда на симеонче,шаран на гамбуз,на копринка пред мен извадиха 8кг шаран на силикон.
Така че може да извадиш и на парче сланина.Ама сега да не си говорим за случайни риби.Embarassed 
Ако игнорираме факторите за подбор на място и събиране на рибата, ако ме сложиш до тебе докато дърпаш шарани, а аз съм с една раничка с храните и стръвта с която винаги пътувам, ти гарантирам, че след един час съм събрал и твойте риби. Подчертавам, говориме за шаран! Тия митове с на баба качамаците са вървежни само при навъртяни риби на точно определено място, а това едва ли има нещо общо с храната в метода!
Заповядай в петък на домлян с раничката.Ша ловкаме на най вървежното място.
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Бачо Илия Сря 27 Ное 2013 - 20:15

Very Happy Very Happy Cool

п.п. същата покана мога да направя за Жребчево или Копринка; щото Домлян ще е зает от Шаки....

lol! lol! lol!
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stridata Сря 27 Ное 2013 - 20:18

shekira написа:
stridata написа:
shekira написа:
stridata написа:Е ако ми кажете, че на свободен водоем мога да хвана шаран само с на баба ми качамаците, се отказвам от риболова!
Нищо не казвам.Хващал съм каракуда на симеонче,шаран на гамбуз,на копринка пред мен извадиха 8кг шаран на силикон.
Така че може да извадиш и на парче сланина.Ама сега да не си говорим за случайни риби.Embarassed 
Ако игнорираме факторите за подбор на място и събиране на рибата, ако ме сложиш до тебе докато дърпаш шарани, а аз съм с една раничка с храните и стръвта с която винаги пътувам, ти гарантирам, че след един час съм събрал и твойте риби. Подчертавам, говориме за шаран! Тия митове с на баба качамаците са вървежни само при навъртяни риби на точно определено място, а това едва ли има нещо общо с храната в метода!
Заповядай в петък на домлян с раничката.Ша ловкаме на най вървежното място.
Хахахах. не се нервирай, много съм зелен да се сравнявам с вас на тоя етап. Беше метафорично казано. Просто казвам, че в тая индустрия с храните се влага страшно много пари и ако откриеш правилният бранд за нашите води си отличник. Нали не мислите, че шарана е разработка на НАСА, всичко е въпрос на химия, дори незнам дали познават ароматите можеби става въпрос на PH.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Сря 27 Ное 2013 - 20:18

Божката написа:Дека, последните ми няколко излета на Дъбник, при пълни с колеги брегове, колегите участват във филма "Мълчанието на агнетата"! Аз ловя на "изгъзиците" Сону и Дайнамайт" и на всяко подаване имам кълване!
В библията е написано: "Блажени са слепите,защото няма да прогледнат"

Вълов изтрих си поста, защото не си струва, погледни горния цитатWink 
Божка и кво кълвеше ако не е тайна.
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 20:22

Божка препоръчай ми качествена храна за метода/флат метод/и при първа възможност ще направя проба.Ще ловя с двата фидера на една дистанция с един и същ монтаж.Ще е интересно.Сезона е такъв,че рибата не толкова активна и ще е още по показателно.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by shekira Сря 27 Ное 2013 - 20:25

Въобще не се нервирам.Аз съм човек отворен към всичко и най-вече практик.Не ме е срам даже да питам когато не разбирам.
Рибата разпознава аромати,а колкото до PH незнам kak ще го промениш с 30гр храна.
shekira
shekira
Модератор
Модератор

Брой мнения : 635

https://www.facebook.com/Mmyname#!/ivan.shentov.5

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stelco Сря 27 Ное 2013 - 20:32

Съжалявам ,че се намесвам а ма ще ми обясните ли как така на три състезания проведени на свободи водоеми Малкия Стелко използвайки "изгъзични" захранки ,а не Качамак се класира съответо :
Копринка 1-ви в сектора.
40-те извора 1-ви в сектора
Правище 3-ти в сектора.
Или отговора е щото никой не е използвал Качамак.
stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Гост Сря 27 Ное 2013 - 20:34

.


Последната промяна е направена от Божката на Сря 27 Ное 2013 - 20:43; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 20:35

Каква риба се ловеше там?В случая говорим само за шаран.И какво се хванахте за този качамак.Става въпрос за обикновени захранки спрямо скъпите.

П.П.Много ми е интересно кога шарана и ял крил,скариди или риба тон,че да го привлича този аромат.Very Happy 


Последната промяна е направена от dekata на Сря 27 Ное 2013 - 20:37; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Гост Сря 27 Ное 2013 - 20:37

stelco написа: Съжалявам ,че се намесвам а ма  ще ми обясните ли как така на три състезания проведени на свободи водоеми Малкия Стелко използвайки "изгъзични" захранки  ,а не Качамак се класира съответо :
Копринка 1-ви в сектора.
40-те извора 1-ви в сектора
Правище 3-ти в сектора.
Или отговора е щото никой не е използвал Качамак.
Аз мога, но предполагам, че не питаш менWink , а вече си изтрих едно мнение, защото няма смисъл да го оставям- при тооооолкова мамалига в тази тема!Question 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Гост Сря 27 Ное 2013 - 20:44

dekata написа:Много ми е интересно кога шарана и ял крил,скариди или риба тон,че да го привлича този аромат.Very Happy 
Дека, ми що питаш тогава бе пич, ловете си на мамалига и кюспе и си свиркайтеSuspect

П.п. Те Южна Африка и Англия на световното на качамак и "Мондиал" са ловили да знаеш!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by dekata Сря 27 Ное 2013 - 20:47

Не бе Божка,просто се питам.Не ги отричам.Даже в момента разглежда кварталният ти магазин за поръчкаVery Happy 

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by stelco Сря 27 Ное 2013 - 20:49

dekata написа:Каква риба се ловеше там?В случая говорим само за шаран.И какво се хванахте за този качамак.Става въпрос за обикновени захранки спрямо скъпите.

П.П.Много ми е интересно кога шарана и ял крил,скариди или риба тон,че да го привлича този аромат.Very Happy 
Dekata,ами мнението ми е свързано точно за захранките.Не искам да те засегна по никакъв начин ,моите уважения но по същия начин мога да те питам ,кога шарана е ял и защо яде царевично брашно с аромат и без аромат.
stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Риболов с хранилки "Метод фидер" - Page 6 Empty Re: Риболов с хранилки "Метод фидер"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите