РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стол/платформа/ за риболов с фидер

+52
краси асгд
heineken®
miLen4o
LMMitrev
stridata
kaloyan Mladenov
veselinov
pav4oo_79
Ники Дончев
boreto1
stan4o
iconu1977
Тони 72
martineti
Ивката Вълов
gloupan - Киро
dekata
dess0
Naas
shekira
matey49
GogoBuboleto
stelco
Борислав Благоев
CERRUTI
Outsider
VNNaidenov
Dermy
Петър Василев
topsoft
nasko83
BARONA
plwned
Doktor-5
6ef4eto
fiverov
iliqn_d
Martin_vasilev
Ванката
Георги Кръстев
marian shimano
butnik
dako
tihomir-68
Коце
Бачо Илия
barbolov.1977
Теди
ceco65
stich
TachkoT
Admin
56 posters

Страница 3 от 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Ванката Пет 2 Мар 2012 - 17:17

dako написа:Бе навихте ме корум ще е. И като ще е гарга да е рошава един делукс и за мен Заре от тия дето стават на легло в следващата поръчка. Question Да моем да си подремвам на състезанията като нема риба. Arrow

ЕЙ, па лесно се навиваш Razz , но и според мен столе КОРУМ е по-правилния избор, откакто го взех изобщо не ми се прибира от риболов Arrow
Ванката
Ванката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1013

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Пон 5 Мар 2012 - 9:50

Понеже им се кефиме на германците и техните палтформи, ето един от аксесоарите им:

[You must be registered and logged in to see this image.]
14,40 лв с ДДС

+

[You must be registered and logged in to see this image.]
8,40 лв с ДДС

Абе общо 22,80 лв.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by ???? Пон 5 Мар 2012 - 9:57

Ммммм ,че и по фирми са ги докарали горе долу Very Happy

сива - Дайва
червена - Мило
синя - Престън
зелена - Сенсас
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Пон 5 Мар 2012 - 12:04

коце написа:
14,40 лв с ДДС

+

8,40 лв с ДДС

Абе общо 22,80 лв.


Това е вече нещо друго Laughing

Евалата Коце Very Happy
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by ???? Пон 5 Мар 2012 - 12:05

Нищо не е в сила да ме накара да помъкна куфари или щайги отново Very Happy от чантите по удобно нещо няма !
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Пон 5 Мар 2012 - 12:40

Заре, аз откакто си купих трите сини футера на Тубертини, забравих за други чанти. Просто го отваряш и всичко ти е наредено и готово за ползване!

30, 40 и 50 см

[You must be registered and logged in to see this image.]
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by ???? Пон 5 Мар 2012 - 12:50

Именно ! Ще снимам по късно в какво си държа боклуците за 1 излет Question
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Пон 5 Мар 2012 - 21:00

коце написа:Заре, аз откакто си купих трите сини футера на Тубертини, забравих за други чанти. Просто го отваряш и всичко ти е наредено и готово за ползване!

30, 40 и 50 см

[You must be registered and logged in to see this image.]

Коце и аз търсих футери ама няма.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by ???? Пон 5 Мар 2012 - 21:20

Има има новите на Дайва делукса са прекрасни Very Happy
avatar
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Ванката Съб 10 Мар 2012 - 13:21

Днес реших си направя растановка на стола с новите и старите прикачни та като започне Mad всичко да става по-бързо /пък нали ще се и състезаваме Laughing Laughing Laughing /, та ето какво се получи

[You must be registered and logged in to see this image.]

не изнесох само чадъра, но исках да съм по незабележим за съседите Razz .Събиране на всичко в чантата /нещо на което най-много се радвам No /

[You must be registered and logged in to see this image.]

и всичко е готово за риболовни приключения

[You must be registered and logged in to see this image.]


п.п. последната част може би е за " Транспортиране на фидер оборудването"
Ванката
Ванката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1013

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Съб 10 Мар 2012 - 13:31

Голяма работа тая чанта Ванка Very Happy
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by ceco65 Съб 10 Мар 2012 - 13:44

Евала Ванка lol! .
Сега вече да тичаме срещу теб не можем те стигна Question .
ceco65
ceco65
Модератор
Модератор

Брой мнения : 2102

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by butnik Съб 10 Мар 2012 - 13:55

В магазина имаме футери три федно Very Happy като и трите футера са с дръжки,ама някой робуват на марки Very Happy
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Съб 10 Мар 2012 - 14:39

Ванка, много си я напърнил тая чанта, няма да можеш да я вдигнеш...... Shocked Very Happy


Ице, какви пари са футерите имали ги на снимка да си заприходя един комплект ако може и ми хареса цената.

На Езерово ще идваш ли, ако не ,да ми ги пратиш като колет по Еконта. Mad
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Чет 5 Апр 2012 - 21:24

Нов модел 2012г. стол на Сенса за риболов с фидер Sensas Pack Sitzbox Feeder- вертикални кръгли крака за директно монтиране на прикачни "фи" 25мм, дължина на краката 56см.(На Корум са 40см). Окомплектован е с масичка 35 х 27см., Цена ориентировъчно 130 евро.

[You must be registered and logged in to see this image.]

п.п. до колкото виждам от снимката, краката не се сгъват към стола!
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Теди Чет 5 Апр 2012 - 21:37

Много ми допада поне на снимка!
Теди
Теди
Шампион "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1698

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by dako Чет 5 Апр 2012 - 22:11

На първи прочит бива. По дългите крака са предимство, но кръглият профил не се връзва с повечето прикачни.
Верно че снимката не показва свиване на краката, значи още един недостатък. Винаги при събиране трябва да се вадят краката. Значи обикновенния Корум е по добър но цената му е по ниска от Сенса. Question Значи за сега инвестицията ми си струва. Suspect
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Чет 5 Апр 2012 - 22:37

Ако извадим цената на масичката, цената му е точно колкото на Корум универсал(имам в предвид цени в БГ). Обаче, освен дългите крака със сферични пети, аз не виждам някакво предимство пред Корум...а и врътките разбира се, понеже корумските е желателно да се сменят. Иначе този на Сенса всеки пут трябва да му се разглобяват краката и не знам все още какво му е теглото; няма и презрамка. Wink
Колкото до корумите, поне за мен модела "универсал" е по-добър и функционален от "де лукс", ама това е най-вече при плувкарството; за фидера не е толкова от значение; та затова си и взех "универсал" де, при разлика в цената 10-12 паунда с делукса. Wink
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Чет 17 Май 2012 - 22:47

Честито колега- много добър избор!

п.п. по възможност му смени врътките на краката с някой от моделите на линка по-долу, преди още да си го ползвал и оригиналните врътки да са прецакали краката;

[You must be registered and logged in to see this link.]

Idea Idea Wink
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Martin_vasilev Чет 17 Май 2012 - 22:54

Мерси на всички ви за поздравите !!! Smile Забелязах , че тези врътки нараняват краката има 1-2 белега , но докато не е късно като остана свободен , ще измисля начин да сложа някакви оплатнениица гумени или лека пластмаса за да не наранява краката , мерси за съвета !!!
avatar
Martin_vasilev
🐟 🐟

Брой мнения : 128

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Теди Чет 17 Май 2012 - 23:06

Martin_vasilev написа:Мерси на всички ви за поздравите !!! Smile Забелязах , че тези врътки нараняват краката има 1-2 белега , но докато не е късно като остана свободен , ще измисля начин да сложа някакви оплатнениица гумени или лека пластмаса за да не наранява краката , мерси за съвета !!!
Да сме живи и здрави ще видиш моите крака на какво приличат Laughing Това е един от минусите а относно гумените накрайници някой колеги си купиха но приплъзват,дано намериш решение по въпроса Very Happy
Теди
Теди
Шампион "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1698

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Чет 17 Май 2012 - 23:31

Теди написа:...дано намериш решение по въпроса Very Happy
Има:

Rive
[You must be registered and logged in to see this image.]
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Пет 18 Май 2012 - 0:24

Теди написа:.........Да сме живи и здрави ще видиш моите крака на какво приличат Laughing Това е един от минусите а относно гумените накрайници някой колеги си купиха но приплъзват,дано намериш решение по въпроса Very Happy

Аз съм 85 кила и нищо не ми "приплъзва", включително и на платформичката(Колмик) съм точно с такива и от двата вида(платформичката като че ли е правена в Мило, по поръчка на Колмик; тук не са внасяни освен тези на Мило и то вече ги няма), като и там нищо не е мръднало...
Те, тия на Корум може и нарочно да са направени така(оригиналните)- като се стегнат и да се забиват по 0.3мм. в краката... иначе как ще издържат тегло до 130 кг.(толкова им дават по каталог) Very Happy . Аз всъщност доста и разсъждавах по този въпрос- защо аджеба на оригиналните врътки на Корум, като че ли нарочно е оставен този ръб по външният диаметър отпред на челото на винта, с цел едно хубаво да се забие в алуминиевият крак!?? Sad Very Happy Основните врътки на краката на Колмик отпред са с месингови вложки с абсолютно гладки чела, а тези на телескопичните крака са 1:1, по-малките врътки на Мило с гумените вложки. Idea Wink
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by ceco65 Пет 18 Май 2012 - 0:41

Теди написа:някой колеги си купиха но приплъзват

+1
ceco65
ceco65
Модератор
Модератор

Брой мнения : 2102

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Пет 18 Май 2012 - 11:41

Бачо, тия врътките на Корум не са единствени с неизгладен ръб!
Примерно гледах табуретката на Октоплюс - същата история, и не си я купих. Ювелирна изработка, ама осрана заради това.
Аз също имах Колмик, и ми приплъзваха, и аз съм 85 кг.
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Пет 18 Май 2012 - 13:51

коце написа:......................
Аз също имах Колмик, и ми приплъзваха, и аз съм 85 кг.

Коце, на моята платформа Колмик(Компакт), врътките са съвсем различни от тази която беше при тебе- Колмик(Стил). Отпред са с месингови вложки с перфектно шлайфани чела и не надират нищо, абсурд е пък да приплъзнат. Още повече че както и да местя краката нагоре-надолу, там където са лягали врътките винаги остава в леглата, които са вътре в сандъка(червените врътки на снимката). Другите врътки които са на телескопичните крака са като тези на Мило, вложката е подобна но се сваля, а точно срещуположно срещу винта на въхшният крак има вградена специална пета с голяма площ, така че като се навива винта, крака се притиска и от срещуположната страна
Вторите врътки на снимката са оригиналните "хуйни" на Корум, за които не ми идва нищо на ум, освен да им се направят при майстор такива месингови вложки- поне системата вече е изпитана... Третите врътки са от телескопични крака 20 х 20 на Престън и са същата простотия като на Корум(ясно се виждат ръбовете на челата и на двата модела)-купих наскоро два такива крака за предни на стола, а този който ми е на прикачното "фронт бар" от преди е 1:1 същият престънски крак. Сега съм сменил всичко с врътки на Мило(последните на снимката)- четирите на стола, две на телескопичните крака и една на телескопичния крак на прикачното, но си пазя отригиналните на стола и ще питам един баш-майстор, дали може да ги измайстори като врътките на Колмика... Rolling Eyes

[You must be registered and logged in to see this image.]

п.п. поста може да не е точно за тази тема, за което се извинявам! Embarassed Wink
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by dako Пет 18 Май 2012 - 14:11

И аз навивах Мило-вите врътки ма не ме издържат и мен. Навих си корумските пък като се надерът краката ме боли
курума. Laughing Ако са гладки болтовете пак ще преплъзват и най много да изпусне месинговата резба от пренатягане.

dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Платформи

Писане by Бачо Илия Пет 18 Май 2012 - 14:23

Дако, то няма никъде месингова резба. Това на снимките, така изглежда от светкавицата на фотото и отраженията. Резбата е стоманена и само вложката е месингова. Винта челно е разпробит до някъде с "фи" 5, като гледам на другите и после е изработена профилна вложка със шлайфано чело. Предполагам че е лепена в леглото и мисля че нещо от рода на покси-пол ще свърши работа! Idea

п.п. вярно, ако може модераторите да преместят няколкото поста при столовете. Rolling Eyes
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by dako Пет 18 Май 2012 - 19:57

Има Баче. На моя делукс гайките в които се навиват врътките са бронзови. Като се извади крака и се натисне с врътката гайката излиза от пласмасата. На мен се вади едната та я видях.
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Пет 18 Май 2012 - 20:15

Тю да го ева, ей сега погледнах- и на универсала са бронзови! Like a Star @ heaven tongue

п.п. обаче пък, вътрешната резба е доволно дълга и ми се струва че трудно ще превърти! Rolling Eyes Idea
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 3 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите