РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стол/платформа/ за риболов с фидер

+52
краси асгд
heineken®
miLen4o
LMMitrev
stridata
kaloyan Mladenov
veselinov
pav4oo_79
Ники Дончев
boreto1
stan4o
iconu1977
Тони 72
martineti
Ивката Вълов
gloupan - Киро
dekata
dess0
Naas
shekira
matey49
GogoBuboleto
stelco
Борислав Благоев
CERRUTI
Outsider
VNNaidenov
Dermy
Петър Василев
topsoft
nasko83
BARONA
plwned
Doktor-5
6ef4eto
fiverov
iliqn_d
Martin_vasilev
Ванката
Георги Кръстев
marian shimano
butnik
dako
tihomir-68
Коце
Бачо Илия
barbolov.1977
Теди
ceco65
stich
TachkoT
Admin
56 posters

Страница 15 от 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Вто 28 Май 2013 - 10:16

Най-новия ми мелес към Ривето, добър захват и много място. [You must be registered and logged in to see this image.]
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Dermy Вто 4 Юни 2013 - 16:44

Някой има ли впечатления от стола на octoplus?

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by iliqn_d Вто 4 Юни 2013 - 16:49

Саше , тоя ми се струва че ще ти е малък и слаб за теб !
iliqn_d
iliqn_d
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 779

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 4 Юни 2013 - 17:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Outsider Вто 4 Юни 2013 - 18:30

Божка , престънските прикачни стават ли за този размер крака ? Иначе изглежда добре направена табуретката I love you

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 4 Юни 2013 - 18:34

Краката са едни и същи, а за стабилността, гарантират всичките ми 147кг. не мърда! Wink
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Ники Дончев Вто 4 Юни 2013 - 21:51

Dermy написа:Някой има ли впечатления от стола на octoplus?



Зависи за какво ти трябва,за качество няма какво да се коментира,мен още ме е яд,че продадох моя.
Ники Дончев
Ники Дончев
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 448

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by dako Вто 4 Юни 2013 - 23:08

Ники Дончев написа:
Dermy написа:Някой има ли впечатления от стола на octoplus?



Зависи за какво ти трябва,за качество няма какво да се коментира,мен още ме е яд,че продадох моя.
Бе едно време и аз бях пощурял по октоплуса ма явно тази табуретка не е за нашите гъзове Дерми. В тази анатомична седалка Саше влизат само до 90 кг дирници Sad
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Сря 5 Юни 2013 - 0:31

Октоплюса е прекрасна идея с лошо изпълнение. И аз бях залитнал леко.
Краката се дерат яко от винтовете. Леглата за краката са къси, което го прави малко неустойчив над 100 чила. Петите приплъзват. Седалката е твърда. Ъпгрейда е невъзможен. Извод - скип и си купи Рив.
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by fiverov Пет 7 Юни 2013 - 11:33

[You must be registered and logged in to see this link.]
fiverov
fiverov
II-ро място "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1552

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Dermy Нед 9 Юни 2013 - 7:46

Мерси за всички отговори. След направен обстоен преглед стигнах до извода че нещата отиват към платформа със скара. Качих се на няколко но само тази seatbox.bg ме издъжа за тези пари. Изработката е доста добра но ми се иска да оптимизирам нещата. Да разкарам старият ми стол и сака но за целта трябва да оставя нящата някъде.

Та въпроса ми е: Гледах някъде че има едни сакове или модули които се слагат в голямата рамка под седалката. Някакви идей за нещо подобно ?


Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Нед 9 Юни 2013 - 8:17

Dermy написа: модули които се слагат в голямата рамка под седалката.

То модули има, ама те ще струват колкото платформата....

По принцип модула за отдолу една голяма кутия с дружка от горе , влиза от долу на нещо като релса ...

Моя съвет / бюджетен / е да видиш за някаква PVC кутия която да влиза отдолу / точно/ , да я боядисаш черна и да набуташ всичко там...

Ако правилно съм разбрал идеята ти..., искаш да си складираш оборудването в празното пространство ?

Взе ли платформата?
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Dermy Нед 9 Юни 2013 - 8:21

Да точно така. Взех я даже се похвалих. Имаше такъв сак на дренан точно за това. Събирам мнения.
Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Нед 9 Юни 2013 - 8:25

Аха , браво...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ей така изглежда модула за отдолу , без държащите за крака и капак разбира се...

Честито и не бързай да продаваш каквото и да е , отиди веднъж на риба с нея и тогава...
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Нед 9 Юни 2013 - 8:46

Аз още преди три години също минах на вариант "табуретка" за всякакъв вид риболов или в комбинации(примерно: директен+фидер) и за това време успях да тествам и след това да разкарам 5-6 варианти на столове(два от които на Корум). Ползвам платформичка(табуретка) Колмик-КОМПАКТ, като на нашия пазар имаше и 1:1 точно същия модел само че с марката "МИЛО". Събира невероятно много багаж и е изключително стабилна; краката са от елуксиран алуминий, в дълги легла вътре в сандъка, а врътките им са със специални прешлайфани бронзови чела и илиминират всякакво надраскване; предните два крака са телескопични:

[You must be registered and logged in to see this link.]

lol!
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Сря 31 Юли 2013 - 13:26




На "Мими" столчето Cool 
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Вто 13 Авг 2013 - 8:39

Хубав замисъл, слабо изпълнение според мен / стягите на които се държат краката трябва да са по-големи , за да може краката да се клатят / високо тегло 7 кг. и още по висока цена  Razz 

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Вто 13 Авг 2013 - 9:38

Въобще не си прав. На клипа се вижда, че е доста солидна схема. Профилите са същият размер като на Рив. Захватите са идентични. Облегалката е с много здрава сглобка и заварка. Теглото си е нормално, това не е изпилен алуминий и пластмаси. Ти продаде оня стол, щото ти малееше, нали? Razz 
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Вто 13 Авг 2013 - 10:00

Коце написа:Въобще не си прав. На клипа се вижда, че е доста солидна схема. Профилите са същият размер като на Рив. Захватите са идентични. Облегалката е с много здрава сглобка и заварка. Теглото си е нормално, това не е изпилен алуминий и пластмаси. Ти продаде оня стол, щото ти малееше, нали? Razz 
Не, аз в момента имам по-малък Laughing 

И да ти кажа съм много доволен , много малко място ми заема и тежи около  3 те кила Cool 

Предния ми стол го продадох защото нямам място в колата , въпреки ,че си купих и бокс !

Новия ми стол е пак корум, с него бях на състезанието и съм доволен, беше ми удобно!

[You must be registered and logged in to see this image.]

От към здравина е същия като по големите му братя , единствено е по-компактен!

"Мими" ми съдейства да го взема на по-нормална цена от България , иначе щях да си го поръчам от Англия Cool 
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by pav4oo_79 Вто 13 Авг 2013 - 11:24

Аз от както се помня все търся начин за малък и удобен стол.Намерих вариант за малък (да влиза в раницата на Корум) обаче пък няма облегалка.Намерих с облегалка -той пък голям(на Сашето стария стол).Пригодих го да се закача като Корумски стол обаче на Жребеца като трябваше да ходя 2 км през гората на гръб с всичките такъми:раницата +стола закачен за нея+калъфа с въдиците и дръжката на кепа+калъфа с живарника и главата на кепа+кофата със захранките вътре казвам Ви адски много се замислих.Това столче ,Коки,до сега не съм го виждал, ако бацнеш едно линкче ще съм ти много благодарен да му разгледам параметрите.Сега ми е влезнала една муха в г..а и ако го измисля ,ще бастисам стола на Сашето и ще го направя в бейби вариант за да влиза в раницата.И тогава ще настане мир по цялата земя Very Happy .
pav4oo_79
pav4oo_79
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 591

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Вто 13 Авг 2013 - 16:13

Калин Стоянов написа:......................................
[You must be registered and logged in to see this image.]

От към здравина е същия като по големите му братя , единствено е по-компактен!

"Мими" ми съдейства да го взема на по-нормална цена от България , иначе щях да си го поръчам от Англия Cool 
 
И мен ме интересува този по-горе!??Smile Rolling Eyes
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by stich Вто 13 Авг 2013 - 16:30

... Коки давай линкове,че и мен ми хвана окото това столенце. Smile  Може и направо цената, да видя изобщо дали ми е по джоба.
stich
stich
Модератор
Модератор

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Вто 13 Авг 2013 - 16:35

Цената за която го уреди Мими е 240 лв., в Англия е 90 паунда , като да България ще дойде за около 220 лв.

Чантата която е към стола е хубава , приспособлението за пренасяне на въдици на мен не ми харесва . Стола е много удобно направен , в смисъл изобщо не пречи като се носи на гърба ...

Ако се продаваше на части щеше да е по-добре , защото  на мен тази  измишльотина за въдиците не ми върши никаква работа а качва едни 50 лв. гаранция от горе!

При много стръмни терени краката ще са проблем , задните са много малки и предните де , ама поне са разтегателни Cool

За по високи хора от 180 см. мисля ,че няма да е удобен!!!



На широчина е точно колкото стандартния корум!
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by stich Вто 13 Авг 2013 - 16:47

Мммм да.кофти е че върви комплект с другите неща.
Мисля че едно приятелче ми говори преди време точно за този модел и каза че го е взел под 200 лева от някакво изложение в Сърбия.
Не спомена за сак и подобие на калъф за въдици в комплекта...

[You must be registered and logged in to see this link.]
stich
stich
Модератор
Модератор

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Ванката Чет 12 Сеп 2013 - 16:37

Щуротията пак ме прихвана   monkey  та имам питане. Несъм виждал някой да има Preston Innovations Monster feeder chair ,но може някой да знае дали скарата на Корума става на стола на Престън. Става дума за този стол
[You must be registered and logged in to see this link.]   и тази скара

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ванката
Ванката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1013

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by gloupan - Киро Чет 12 Сеп 2013 - 16:43

Става Ванка, абсолютно същия е като Корума.Само дето за мен Корума е по удобен.Сядал съм и в двата в "Риболовен Свят"Question 
gloupan - Киро
gloupan - Киро
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1233

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Ванката Чет 12 Сеп 2013 - 16:50

Мерси за бързия отговор,   Кире , другата седмица имам ходене до София и Риболовен свят  Младост ми е една от спирките, та дано го има наличен та да седна и аз да го пробвам Laughing . А после и господ не знае какво може да се случи Question
Ванката
Ванката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1013

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by gloupan - Киро Чет 12 Сеп 2013 - 16:52

Преди десет дена беше там.Но доколкото знам другата седмица към 17.09 се очаква доставка на артикули на Престън.Обади се , ще отидем заедноVery Happy
gloupan - Киро
gloupan - Киро
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1233

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Чет 12 Сеп 2013 - 17:01

Ванката написа:Мерси за бързия отговор,   Кире , другата седмица имам ходене до София и Риболовен свят  Младост ми е една от спирките, та дано го има наличен та да седна и аз да го пробвам Laughing . А после и господ не знае какво може да се случи Question
Трябва да завиеш на светофара преди Била , новия булевард...

Караш по него и стигаш на ъгъла на блока на "Риболовен свят".
По другия път в момента не може да се мине , затворен е...
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Чет 12 Сеп 2013 - 17:48

Ако има нещо което го няма, може да се опитам да помогна.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 15 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите