РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Риболов на Дистанция !

+6
fastera
ulf1113
topsoft
djidjo
nikiil
Ивката Вълов
10 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Риболов на Дистанция !

Писане by Ивката Вълов Пон 25 Яну 2021 - 10:01

Само по себе си, името ви подсказва,че тук говорим за риболов "отвъд хоризонта" 
Една доста интересна тема за мен . 
Признавам си ,че до сега гледах на този риболов като на "хамалогия" мяташ и къде падне..  
Предлагам да обсъдим тази тема и да стигнем до консенсус. 
Ще следя зорко темата, всичко, което е извън нея ,ще бъде премахнато. 

Какво е нужно за постигане на дистанция над 70 м. 
Тип въдица дължина строй акция.
Макара размер ... 
Влакно 
Монтаж 
Тежест на кошнички или олово или метод хранилка ! 
Не е задължително да е по този ред. 
Без видеа. 
Има си отделна тема за видеа тук ще помоля само за сух Материал

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by nikiil Пон 25 Яну 2021 - 12:12

Искаш сух материал? Very Happy
Това е най-систематизираното, което съм открил досега:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Като спре да ме мързи ще дам още линкове, с уговорката, че в темата вече сериозно се намесват шаранджиите... Very Happy
Макар че те видяха, че ги догонваме (метод фидеристите са най-виновни) и започнаха да нанасят с лодки Laughing
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by fastera Пон 25 Яну 2021 - 12:58

Предложението ми е тук да се “спрем” на класически фидер риболов на дистанция. Метод-а да не го включваме...там е ясно...”шаранджийка с цветен, сменяем връх” Smile
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

raychof7 харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Outsider Пон 25 Яну 2021 - 13:49

fastera написа:Предложението ми е тук да се “спрем” на класически фидер риболов на дистанция. Метод-а да не го включваме...там е ясно...”шаранджийка с цветен, сменяем връх” Smile

Чувства се тъмното влияние на Федерацията,😁
- всичко да се подреди по азбучен ред , по съответните папки , и да се избегне всякакво кръстосано опрашване, ,😉. Ще има обаче хора , които ще се интересуват баш от метода.... включително авторът на темата,😜
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

fastera харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by nikiil Пон 25 Яну 2021 - 14:52

Според мен от 100 компонента само 4-5 не са общи между фидера и метода:
вид на влакното (плетка, монофил);
монтаж;
вид на хранилката;
дължина на повода.

Друго не се сещам...
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by nikiil Пон 25 Яну 2021 - 18:41

Според статията по-горе това са компонентите, които влияят (Техниката на замятане, която има огромен дял за крайния резултат, е в първите два елемента):

-          замятане – ъгъл
-          замятане - начална скорост
-          въдица - дължина
-          въдица - акция
-          въдица – строй
-          въдица – водачи (големина, брой, разстояние на първия от макародържача)
-          въдица – връхче
-          въдица – дължина на дръжката, съответна на захвата на риболовеца
-          макара – широчина на шпула
-          макара – начин на нареждане на влакното върху шпулата
-          макара – борд (ръб) на шпулата
-          макара – форма на шпулата
-          макара – запълване до ръба
-          съответствие между размери и наклон/посока на шпулата и първия водач
-          влакно – монофилно/плетено
-          влакно – диаметър
-          влакно – гладкост
-          шок лидер – възел
-          шок лидер – материал и дебелина
-          хранилка – тегло
-          хранилка – форма
-          хранилка – център на тежестта (да е добре направена, не с изместен център)
-          монтаж
-          повод – дължина
-          стръв – размер
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Ивката Вълов Пон 25 Яну 2021 - 19:32

Ебааа го... 
Типично по руски... Все едно е ядрена физика... 
Може ли малко по опростен вариант ?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Outsider Пон 25 Яну 2021 - 19:48

Ивката Вълов написа:Ебааа го... 
Типично по руски... Все едно е ядрена физика... 
Може ли малко по опростен вариант ?

Може. Smile
 Гепваш най-мощния ти фидер , слагаш му най-кoравия връх , монтираш му най-голямата макара която имаш , отиваш на брега и почваш да мяташ . Увеличаваш кошниците през 10 грама , докато намериш тази , с която ТИ мяташ най-далеч. Оттам избираш дистанцията , на която ловиш комфортно , удобно , и си стигаш клипса секи път. Да предположим , че това са 65 метра. Клипсоваш на 70 , и три месеца ловиш на 70 , докато ти стане като детска игра , почнеш да си стигаш клипа без проблем , и целиш точно петното всеки път. Сега минаваш на 75...и така нататък. 

И преди ПЕТ ГОДИНИ  ,когато  почнах да намеквам , че като опре ножа до кокала , и ти  СЕ НАЛОЖИ да ловиш далеч , пет години загубени  тренировки не можеш да ги наваксаш за две седмици , хората ми отговаряха че тва не е фидер риболов , че гроздето ми е кисело , че англичаните не са си виждали влакното от 25-ия метър нататък , че на 70 метра не може да се направип петно... Риболов на Дистанция !  3377578317

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

dekata, djidjo and Dani харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by nikiil Пон 25 Яну 2021 - 20:03

Ивката Вълов написа:Ебааа го... 
Типично по руски... Все едно е ядрена физика... 
Може ли малко по опростен вариант ?

Ами то си е физика: сила, скорост, траектория, триене.....
Не може да се изпее или обясни с термини от химията, правото или политическите науки....
Опростил съм го до списък. 
Все пак правилото е да се внимава с опростяването, за да не се прекали.....  Very Happy

Ако физиката не ни е опорна точка, отваряме вратата за всички лакардии от типа "Аз пък мисля така...... щото по- ме кефи" и минаваме на територията на изкуството, където всичко е субективно и няма единен верен отговор.

И ако позволиш да цитирам предходния ти пост: "тук ще помоля само за сух материал"  Laughing

П.С. Евала за клипа до Радецки. Оценявам труда ти много високо!!!! Аз не бих го направил.
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Ивката Вълов Пон 25 Яну 2021 - 23:21

Ся ме карате утре да направя.един филм за тая дистанция да го е** .. 
А техника нещо... Нема ли да споделите .
Шок лидер къв кво що..

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by ulf1113 Сря 10 Фев 2021 - 14:07

Ден 16 чакането продължава... 

Ако мога да помогна с насока и идеи. 
Ето клип на унгарския рекордьор в дисциплината. 

ulf1113
ulf1113
🐟 🐟

Брой мнения : 144

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Outsider Сря 10 Фев 2021 - 19:05

ulf1113 написа:Ден 16 чакането продължава... 
Е ти пък сега...от един рибар се очаква известна доза търпение... Razz 
По-надолу в тематичния форум има зададен подобен въпрос , пак от Ивката , с идеята да се развеят родилните мъки , причинени от дилемата " НУЖНО ли е да се лови на дистанция" (Все едно има някаква реална нужда да се лови нан фидер. Или изобщо да се ходи за риба Риболов на Дистанция !  3377578317  ) - и ето ,  няма и 6 години по-късно, вече е готов с конкретните въпроси , и се впуска в борбата! Twisted Evil 
Докато стане дума за реални експерименти , много се опсявам че във форума вече ще има хора които ловят на 120 метра , и питат за още...

Ивкаааааа - да не се засегнеш нещо Embarassed , маитапя се!  Suspect

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by nikiil Нед 13 Мар 2022 - 23:26

Българско, от Враца!  Very Happy
Щото още чакаме видинския филм.....вече повече от година  Very Happy

avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Dani харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by djidjo Пон 14 Мар 2022 - 8:06

Не го изгледах цялото. За мен Метод и риболов с кошничка НЕ е едно и също.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

raychof7 and maxi харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by topsoft Пон 14 Мар 2022 - 8:51

не само, че не е ами няма нищо общо. Това си е втора секция шаран. Въпреки това ще изгледам филма сигурен съм, че има неща приложими при кошницата свързани със замятането
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3226

raychof7 харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Outsider Пон 14 Мар 2022 - 14:31

topsoft написа:не само, че не е ами няма нищо общо. Това си е втора секция шаран. 
Много си рЕзък , Софте..😉. ОК , айде да приемем че чистЕа метод - топче на косъм , пелети или храна , е шаранджийство ( не е , ама няма значение)
Кво става ако вместо шаран ловим платика? Ако вместо топче ловим на бял червей? Ако е набоден на куката?   Ако кошницата е пелет фидер , и ловим с класическа храна и жива стръв? И ако минем от пелет фидер на инлайн кошница , и повод 25 сантиметра? Още ли сме в секция "шаран" ?
Освен ако не тръгнеш да ме убеждаваш че само фидера , приет от ФИПС е истината и правата вяра , ама аз нямам търпение и нерви за такива разговори , и не мисля да участвам в тях...😉
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by djidjo Пон 14 Мар 2022 - 15:05

Outsider написа:
topsoft написа:не само, че не е ами няма нищо общо. Това си е втора секция шаран. 
Много си рЕзък , Софте..😉. ОК , айде да приемем че чистЕа метод - топче на косъм , пелети или храна , е шаранджийство ( не е , ама няма значение)
Кво става ако вместо шаран ловим платика? Ако вместо топче ловим на бял червей? Ако е набоден на куката?   Ако кошницата е пелет фидер , и ловим с класическа храна и жива стръв? И ако минем от пелет фидер на инлайн кошница , и повод 25 сантиметра? Още ли сме в секция "шаран" ?
Освен ако не тръгнеш да ме убеждаваш че само фидера , приет от ФИПС е истината и правата вяра , ама аз нямам търпение и нерви за такива разговори , и не мисля да участвам в тях...😉
Ванка, аз го деля на две фидер риболова, с метод и с обикновена кошница с дълъг повод. Слабо ме интересува какви риби ще се ловят на метода(почти не го практикувам) по-ми е интересно някой да направи истински филм и да покаже монтаж за над 100м който почти да не се оплита, е те там е истината. Аз за мен го открих ама това е друга тема и не ми се обеснява сега.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

maxi харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by fastera Пон 14 Мар 2022 - 18:17

Абе…матането си е мятане и с кошница и повод и с метод хранилка …и се си иска техника и тактика😄
А относно мятането…е то си иска и “инструметариум” и не че нещо амаааа….независимо от advertisement- a на Халдорадо, пича мята с Екстерити 4,20/180 Long cast😉
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

djidjo and nikiil харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by topsoft Вто 15 Мар 2022 - 17:34

Outsider написа:
topsoft написа:не само, че не е ами няма нищо общо. Това си е втора секция шаран. 
Много си рЕзък , Софте..😉. ОК , айде да приемем че чистЕа метод - топче на косъм , пелети или храна , е шаранджийство ( не е , ама няма значение)
Кво става ако вместо шаран ловим платика? Ако вместо топче ловим на бял червей? Ако е набоден на куката?   Ако кошницата е пелет фидер , и ловим с класическа храна и жива стръв? И ако минем от пелет фидер на инлайн кошница , и повод 25 сантиметра? Още ли сме в секция "шаран" ?
Освен ако не тръгнеш да ме убеждаваш че само фидера , приет от ФИПС е истината и правата вяра , ама аз нямам търпение и нерви за такива разговори , и не мисля да участвам в тях...😉
Тоест тезата ти е, че и с шаранджийка можем да ловим платики. Спор няма. И с пружина става Smile
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3226

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by ulf1113 Сря 16 Мар 2022 - 9:18

Добре, нека да се върнем на кошницата, та тогава колко е предела на правилно ловене с кошница. 70+, 80+ или повече? Няма варианти за максимална точност и образуване на петно при тази дистанция, доказва го и горния клип за 85м с метод - одеалото не беше един път уцелено. Отделно разликата във въдиците за кошница/метод, макарите ( въпреки, че може да се обединим около 5500 ултегра ), за влакната нямаме мисля съмнения, че максимално тънко, което издържа и нямаш откоси, монтажа - според мен -  хеликоптер с по-твърд отвод в началото. 
Има ли почва кошницата и дистанцията или да чакаме да се стопли и да си ловим на макс 35м?
ulf1113
ulf1113
🐟 🐟

Брой мнения : 144

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by fastera Сря 16 Мар 2022 - 12:13

Ако може…”Колкото по близко, толкова по близко”, тва да перефразираме една популярна приказка.
Иначе…ми няма как да се отречем от ловенето на дистанция, било то и на 60 или дори 70+м.
Относно монтажа, аз лично не ползвам друг освен позволения по нашите гео ширини от FIPS, демек running rig.
Естествено, че имам оплитания и се старая, до колкото е възможно са по малко😉
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Outsider Сря 16 Мар 2022 - 14:24

ulf1113 написа:Добре, нека да се върнем на кошницата, та тогава колко е предела на правилно ловене с кошница. 70+, 80+ или повече? Няма варианти за максимална точност и образуване на петно при тази дистанция
Ти сериозно ли? Или и ти си тръгнал да ме тролиш , за да ми гледаш сеира? Имаше клип на Якубович , където пича си ловеше на 105 метра с повече точност от необходимата... Между другото , идеята че петното трябва да е метър на метър , и че на него ще имаш три риби , и ако метнеш метър встрани , няма да ти клъвне , много рядко съвпада с действителността. И популярното схващане , че е по-важно да ловиш по- точно , макар и по- наблизо , отколкото далеч , и да храниш петно като футболно игрище , също много често е тотално погрешно...
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

dekata, nikiil and ulf1113 харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by dekata Сря 16 Мар 2022 - 15:15

Да не забравяме,че едрите риби стоят в страни на петното.Така,че и да падне в страни хранилката не е краят на света.Според мен регулярното подаване на храна е по-важно от това да я сипваме на една купчинка.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by djidjo Сря 16 Мар 2022 - 15:29

ulf1113 написа:Добре, нека да се върнем на кошницата, та тогава колко е предела на правилно ловене с кошница. 70+, 80+ или повече? Няма варианти за максимална точност и образуване на петно при тази дистанция, доказва го и горния клип за 85м с метод - одеалото не беше един път уцелено. Отделно разликата във въдиците за кошница/метод, макарите ( въпреки, че може да се обединим около 5500 ултегра ), за влакната нямаме мисля съмнения, че максимално тънко, което издържа и нямаш откоси, монтажа - според мен -  хеликоптер с по-твърд отвод в началото. 
Има ли почва кошницата и дистанцията или да чакаме да се стопли и да си ловим на макс 35м?
Според мен е грешно да се правят радикални изводи от един клип. Не познавам автора и не мога да изкажа мнение за неговите възможности, при все, че метода е винаги много по точен от нормалната кошница и по далекобоен, не ме впечатли с някакви данни. Колкото до хеликоптера, и за мен е един от най ефективните плотивоуплитащи монтажи, но не е разрешен.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

raychof7 харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by ulf1113 Чет 17 Мар 2022 - 9:05

Хванали сте се за направата на петно, аз не съм успял да се израза явно, че според мен не възможно да се прави такова, не само заради клипа на Ив. Ангелов, ами и заради още други... Идеята ми беше да обсъдим вариантите и подточките при  риболов с кошничка на дистанция, който се използва при необходимост.
ulf1113
ulf1113
🐟 🐟

Брой мнения : 144

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by djidjo Чет 17 Мар 2022 - 10:22

ulf1113 написа:Хванали сте се за направата на петно, аз не съм успял да се израза явно, че според мен не възможно да се прави такова, не само заради клипа на Ив. Ангелов, ами и заради още други... Идеята ми беше да обсъдим вариантите и подточките при  риболов с кошничка на дистанция, който се използва при необходимост.
Добре де, защо продължаваш да твърдиш, че не може да се направи достатъчно стегнато петно на 100м примерно? Пак казвам, не правете изводи от вашите умения и от клипа, който е постнат. Иван ти даде пример с Якубович, той лови на 105м и доволно целеше шамандурата на тази дистанция. Според мен в България тепърва прохожда риболова на дистанция.
 Няма смисъл да се лови на дистанция, ако е пълно с дребни риби, а от непрекъснатите набези на бракониери е останала само такава.
 Докато на запад този проблем почти не съществува и рибата се изтегля на вътре за по-голямо спокойствие, защото хората ловят и пускат обратно.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

raychof7 and ulf1113 харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by fastera Чет 17 Мар 2022 - 10:46

Нормално е да се направи петно. Все пак нали целта на “занятието” е такава😄 А относно това с какви размери ще да е…..си е въпрос на тренировки и упорство.
Мое, лично мнение е, че за 70+м, един добре подбран булет е значително по точен от методна хранилка.
Относно “редуциране на плетките”, след фидер гъма (основно ловя само с плетено влакно на такива дистанции), слагам 30-40 санта “парче” от по дебело флуора 0,22/0,24 и вече към него прикрепям повода с дължина колкото ми е нужен.
Може и аз така да си въобразявам, но по твърдото влакно след гъма, намалява “плетките”…..ама все пак ги има😉
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

djidjo and ulf1113 харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by djidjo Чет 17 Мар 2022 - 12:07

Тази година ловя без каквито и да е шок лидери. На фидерите с по-малки натоварвания с 0.10, на по-мощните 0.13. Фидер гъм за отвод 30см в единия край бърза връзка за която закачам повода, или ставка от по-дебело влакно, на другия край, най-малкия вирбел който съществува, за който по късно връзвам плетеното. Ключа от палатката обаче е там, че фидер гъма не го връзвам стегнато и не го ограничавам по никакъв начин към вирбела, и уплитанията станаха в пъти по-малко. Преди слагах парче шлаух, което държеше гъма перфекто на страни от кошницата, но все рак имах уплитания, след като изгледах клипа на Дунаев си промених метода на монтаж и проработи.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

hiphopper and fastera харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Doktor-5 Пет 18 Мар 2022 - 19:57


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

fastera and lishev_64 харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by nikiil Пет 18 Мар 2022 - 22:04

Докторе, моля те, кажи ми ЕДНО нещо, което научи от филмчето на Скотърн. Същото питане и към Лишев_64.
За мен това си е едно средняшко рекламно филмче, в което застаряващ супергерой се мъчи за пари.
Алън Скотърн е легенда, но сега осребрява името си с това клипче. Точно като великия стар Боб Нъд....
Извинете, че съм рязък, ама в този филм няма една секунда полезна информация!
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Риболов на Дистанция !  Empty Re: Риболов на Дистанция !

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите