РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра, бъра за фидерите

+72
D.Dimitrov
antone1974
s.a.m.i
tojimi
ivanov_bg
starsky
Теди
kRaikkonen
kiki7808
iconu1977
Кико
Port_Royal
pgb
жорката
Божката
gog14
GogoBuboleto
Pavle mi pie
Дидо Иванов
М. Сталев
murphymet74
golemana
Тони 72
djidjo
dantho.mihov
Влади В
Олег Димитров
butnik
hiphopper
Николай Лесев
миро мачтийм
Kalin1983
Калин
hawkbg
stamat699
zentex
dunavski
topsoft
иван иванов
Ванката
Петър Василев
gogata1982
gogata7904
Naas
Apollo
iliqn_d
jorjinio
Admin
BARONA
Борислав Благоев
Ники Дончев
Doktor-5
МИНЧО
ppetkov
marian shimano
Ивката Вълов
dekata
Outsider
stridata
MapTuH
Dass
bobigrig
ЛукаБрази
ceco65
stan4o
miLen4o
veselinov
boreto1
aspius
mmilen
dako
fiverov
76 posters

Страница 3 от 34 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Пет 13 Фев 2015 - 22:26

Нали ти казах... играло е индигото пак... и некоя ваденка ... Laughing Laughing Laughing
Кеф ти хладка ,кеф ти топла , кеф ти гореща....

Дъра-бъра Question
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by marian shimano Пет 13 Фев 2015 - 22:30

Аут за риба ли беше , нямаше ги гадните ти икономически постове на тема "Моя такъм-Моя збирщайн" някъде един ден или щото съм със слушалка и изпускам.


Последната промяна е направена от marian shimano на Пет 13 Фев 2015 - 22:36; мнението е било променяно общо 1 път
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Олег Димитров Пет 13 Фев 2015 - 22:34

Между другото ,онзи ден разглеждах фидерите на Филстар.Мисля ,че беше Премиер серията на 2.40,2.70,3.60 медиум и на 3.90 хеви . Ами доста прилични ми се сториха медиума на 3.60 е 174гр на везна доста пъргъв и цялата серия е с добри върхове. А 2.40 -2.70 струвам колкото стек цигари и също са доста прилични . Smile
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Admin Пет 13 Фев 2015 - 22:35

Тия от Матрик са видели как Божката си е срязал фидера и е станал с малка транспортна дължина!

Много им е допаднало как изглежда и са направили новата концепция за лесен транспорт ! Mad
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пет 13 Фев 2015 - 22:38

veselinov написа:Нали ти казах... играло е индигото пак... и некоя ваденка ...
Кеф ти хладка ,кеф ти топла , кеф ти гореща....

Дъра-бъра

Пепел ти на езика! study  Тъкмо съм го заоглеждал , ще бъде истинска трагедия да се окаже че наподобява ужасните плодове на китайско-японското търговско сътрудничество. Laughing  Laughing
Не ми се вярва де - цялата гама на Матрикс черпи вдъхновение от по-виш източник , само Божката да ги смъмри малко , че да допълнят пропуснатите детайли - тегло , тест , още някоя и друга снимчица...

Я  кажи , така и така си тука , прочутите мачови водачи   -( тва е конкретен въпрос породен от мои собствени вкарвания в джаза , и не съдържа заяждане) , как понасят възела на шок лидера , и ако първите три водача на един фидер са големи и трикраки  , трябва ли да се притеснявам от това , че оттам напред са мачови?

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Пет 13 Фев 2015 - 22:57

С най-голямо удоволствие бих споделил още в този момент, НО...
Ауте, днес дойдоха водачите. Ще сменя първите два до макарата. Утре Ултеграта господ, да е с нас , ляга на операционната.... Края на другата седмица се прибирам  в Бг и се надявам  всичко да е минало без усложнения...
Сега ще щракна водачите да ги скиваш.  Имам вътрешното чувство, че ще се получи отлично... Question

Ето ги:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Последната промяна е направена от veselinov на Пет 13 Фев 2015 - 23:12; мнението е било променяно общо 1 път
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пет 13 Фев 2015 - 23:06

veselinov написа:С най-голямо удоволствие бих споделил още в този момент, НО...
Ауте, днес дойдоха водачите. Ще сменя първите два до макарата. Утре Ултеграта господ, да е с нас , ляга на операционната.... Края на другата седмица се прибирам  в Бг и се надявам  всичко да е минало без усложнения...
Сега ще щракна водачите да ги скиваш.  Имам вътрешното чувство, че ще се получи отлично... Question

Стискам ти палци! I love you Надявам се всичко да стане добре , но въпроса не беше в тая посока , всъщност...работата е там , че аз се заглеждам - засега без конкретни намерения Laughing , в пръчка която вече е с такава концепция фабрично - три идеални водача и мачови след това , с цел олекотяване. Rolling Eyes
(Няма да се спирам на доста забавното съвпадение , че с най-благородни намерения , практически ще "копираш" "сбирщайн" марка - от сърце ти пожелавам резултата да е поне толкова добър Cool )
...та тези водачи ме тормозят - има ли вероятност възела просто да ги огъне или деформира - нали си мятал със шок с такива водачи , та затова се сетих за теб..

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Гост Пет 13 Фев 2015 - 23:16

Нещо стана масово явление, феновете на "най-добрата" марка, да правят "чук и гек" испълнения по техните иначе толкова прехвалени шитни, само и само да се доближат поне малко до продуктите на плютите и отричани от тях "маркетингови" компании
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пет 13 Фев 2015 - 23:23

Добре де , не с рогите..секи да си избира марката , да си лови с кеф с нея...и ако му е кеф да си плаща двойно , кинтите са си негови. Question

Иво , водачите кефят , ще чакаме резултата от "операцията". Действително водачите , които искаш да смениш...а бе не им е мястото на фидер Evil or Very Mad

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Пет 13 Фев 2015 - 23:29

"...та тези водачи ме тормозят - има ли вероятност възела просто да ги огъне или деформира..."
Абсурд... При нормален преход през водачите никъв шанс да се повреди нещо... Виж ако си се изсилил и върже мачов водач, почти сигурно е , че ще има щети... Обаче от тук нататък нямам идея -кога ще кривне , кога ще скъса, кога ще го счупи и дали...???!!!

п.п. На Божко го усетих , че не му е чиста работата щото няма как е така нормален човек да се набие с 5-6 геги е така от раз... щото не му пасна Антареса...Razz Razz Razz Razz
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Dass Пет 13 Фев 2015 - 23:33

Aбе Ванка, и на теб май тая зима ти се отразява зле...
Или и ти си минал на следващото духовно ниво (нали така се казваше)?

Каква полза, че ще махнеш едни водачи и ще сложиш други, дето не са за там?
Олекотяване? Колко - 3-4 гр.? И каква полза?
Може да има "ефект" само на връхчето (евентуално)... Ми тогава смени връхчето, що да пре*баваш пръчката?


П.П. Абе така както сте почнали да ви питам... Някой иска ли 50-тина Фуджи водачи за някой и друг лев?


Последната промяна е направена от Dass на Пет 13 Фев 2015 - 23:41; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Ивката Вълов Пет 13 Фев 2015 - 23:37

Добре, я от толкова четене, разбрах , единствено, е перфектна въдица нема, такава дето да се хареса на всички !
Ама, ощее рано за допълване на изречеинието !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Пет 13 Фев 2015 - 23:39

"...На Божко го усетих , че не му е чиста работата..."
Имах пред вид нещо...,  нещо  непорочно...- примерно  като да са те откраднали извънземни или .... Razz Razz Razz
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пет 13 Фев 2015 - 23:47

Dass написа:Aбе Ванка, и на теб май тая зима ти се отразява зле...
Или и ти си минал на следващото духовно ниво (нали така се казваше)?

Каква полза, че ще махнеш едни водачи и ще сложиш други, дето не са за там?
Олекотяване? Колко - 3-4 гр.? И каква полза?
Може да има "ефект" само на връхчето (евентуално)... Ми тогава смени връхчето, що да пре*баваш пръчката?

Ако ти кажа в къФ джаз съм на път да се вкарам...Войника като няма работа и почва да мисли за глупости , се казваше в казармата. Laughing Те сега - чакат ме да речем , 6 фидерни състезания тая година. Всичките без изключение са на големи реки , имам право да си го преместя в другия крачол Cool - въоръжен съм до зъби като капитан Тийч Черната Брада :

[You must be registered and logged in to see this image.]


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing

Обаче аз съм седнал да си измислям ултралайтове за следващата зима Rolling Eyes , и пръчки от 3.60 , които и аз не знам за кво са ми.:scratch:
И от три дни си разширявам кръгозора...Laughing Да видиш ти - фирма , в която пръчките се проектират от грамотни хора , е направила точно същата раута - смес от противооплитащи и мачови водачи ...та оттам горните въпроси. То ясно , че заплитане в първите водачи е малко вероятно , ама ...

И тука на Божката хората излизат на сцената...къф Matrix Legend , братко , къде съм зяпал Shocked Shocked Shocked - тоя път изкушението ще се окаже прекалено голямо :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Laughing Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Пет 13 Фев 2015 - 23:49

Dass- кале и ти птицо про. а-ааааааа Бяла лястовицо, за тунинг, къстъм , пърформанс и т. н. нищо ли не учи или бега от час барабар с децата ... Razz Razz Razz Razz
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Dass Съб 14 Фев 2015 - 0:15

Ми да ти кажа, откакто преди доста години в едно ТНТМ отрязах силов включен кабел с изцяло метален нож, от тогава се научих, че всeки home made upgrade води единствено и само проблеми... [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Съб 14 Фев 2015 - 0:16

Охооооо вече имаме S-класа..... , хиалуронов филър под корка и вирнато чипо носле...
Колко добре ме забавляват само... Laughing Laughing Laughing
Дали да не изчакам Вейрона да им излезе и тогава да се пробвам и аз...
Не- не , утре ще питам Божката, той ми е приятелче и ще ми каже... albino

Ауте, обяснителната записка , звучи много добре ... В смисъл що да не пробваш пък , кво са 200евра маа му стара...

Много ми се иска да уцелиш от раз пръчлето, ама ако ти кажа, че етапа проба грешка прекалено много се разтегна във времето....
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Съб 14 Фев 2015 - 0:37

veselinov написа:Охооооо  вече имаме S-класа..... , хиалуронов филър под корка и вирнато чипо носле...
Колко добре ме забавляват само... Laughing Laughing Laughing
Дали да не изчакам Вейрона да им излезе и тогава да се пробвам и аз...
Не- не , утре ще питам Божката, той ми е приятелче и ще ми каже... albino

Ауте, обяснителната записка , звучи много добре ...  В смисъл що да не пробваш пък , кво са 200евра маа му стара...

Много ми се иска да уцелиш от раз пръчлето, ама ако ти кажа, че етапа проба грешка прекалено много се разтегна във времето....

Даже не знам за кво приказваш Cool Проба -грешка?...е все някога ще направя и грешка , ма то не е руска рулетка , нЕма страшно. Laughing
Дотук имаме две убийствено добри попадения , от които нищо повече не може да се иска. No И едно ...повече от задоволително , което покрива толкова ситуации , че ще си седи у мене докато смъртта ни раздели.
И сега имаме подобрен вариант на Дъч Мастър на човешка цена (туке е 139 евра , да ти се похваля Wink ) , с три връхчета - да им се ненадяваш , за първи път не сцената излиза достоен конкурент на черния смок Razz , та за следващата зима може и да попълни арсенала. Че и по-рано...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Гост Съб 14 Фев 2015 - 0:48

Не се лъжете с тая марка, на Матрикс всичко е боклук!
В тоя ред на мисли, другата седмица дублиращите ми Карпмастери на 10 и 11 фута пътуват към мен Arrow

П.п. Скоро и Хоризон Question
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Съб 14 Фев 2015 - 0:55

Как да не знаеш..... За гризнати дръвчета, за грешни пари и зелено хайверче... Не е задължително ти да си прецакания , по принцип го казвам.
После, като го хапнеш това ... репликата на Дъча де, искам да споделиш ..., че точно такава ми е концепцията за нашите крастави гьолове. Тия па наще може се засилат и те да пуснат нещо профилирано Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad




п.п. ..усойница Laughing Laughing Laughing
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Съб 14 Фев 2015 - 0:58

Божка , има ли начин да се добие малко инфо за С-класа ? Примерно , тези , от които купуваш пръчките , дали ще издадат малко военни тайни , или трябва да купя една пръчка за да мога да измеря претегля и изпробвам елементарни , основни неща , които немците и французите си ги пишат черно на бяло , без да се налага да им забиваш клечки под ноктите? Like a Star @ heaven
Баси , понякога англичаните могат просто да вбесят човек , при това без всякакво усилие - те просто не правят нищо , ти си скубеш косите. Laughing Laughing Laughing

Тоя С-клас конкретно (11 футовия) , не можеш да си представиш колко ми се ще да му разбера транспортната дължина. Question
То е ясно че е двуколенен , ама те успяха да докарат 165 см дължина на триколенна пръчка , просто ме е страх да си помисля с двуколенната ква изненада ме чака Shocked Razz

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Съб 14 Фев 2015 - 1:08

veselinov написа:Как да не знаеш.....  За гризнати дръвчета, за грешни пари и зелено хайверче...  Не е задължително ти да си прецакания , по принцип го казвам.

Грешни пари според мойто Евангелие са тези , които се дават за изкуствено надута цена -надценката за "бандерола". Evil or Very Mad
( Не само в риболова - и съм на тоя акъл от много години.) Много производители считат клиентите си за кръгли идиоти .. и повечето са абсолютно прави... Laughing Cool Понеже работя в специализиран сектор , в който цялото ценообразуване се крепи на имидж , престиж и се разчита основно на крайно ниското разбиране от страна на клиента , за това което му се пробутва ( не ти звучи познато , предполагам?) , съм се нагледал на неща , които не мога да напиша тук , ама и никой не би ми повярвал... Shocked Shocked

Та аз правя покупките си на база на здрав разум , жестоко проучване на нещата , и внимателно слушане на хора , които знаят за кво приказват. В резултат на което обикновено уцелвам. Или ако предпочиташ - просто имам късмет... Smile

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dako Съб 14 Фев 2015 - 1:09

Outsider написа:Божка , има ли начин да се добие малко инфо за С-класа ? Примерно , тези , от които купуваш пръчките , дали ще издадат малко военни тайни , или трябва да купя една пръчка за да мога да измеря претегля и изпробвам елементарни   , основни неща , които немците и французите  си ги пишат черно на бяло , без да се налага да им забиваш клечки под ноктите?  Like a Star @ heaven
Баси , понякога англичаните могат просто да вбесят човек , при това без всякакво усилие - те просто не правят нищо , ти си скубеш косите. Laughing  Laughing  Laughing

Тоя С-клас конкретно (11 футовия) , не можеш да си представиш колко ми се ще да му разбера транспортната дължина. Question
То е ясно че е двуколенен , ама  те успяха да докарат 165 см  дължина на триколенна пръчка , просто ме е страх да си помисля  с двуколенната ква изненада ме чака Shocked Razz

lol! lol! lol!
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Съб 14 Фев 2015 - 1:19

Дакооо, купи ли Гарбо-то....????
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dako Съб 14 Фев 2015 - 1:24

[You must be registered and logged in to see this image.]
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Съб 14 Фев 2015 - 2:08

dako написа:[You must be registered and logged in to see this image.]

Честито! Ако чуваш един такъв странен шум - на конкуренцията и тракат зъбите Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by mmilen Съб 14 Фев 2015 - 7:39

Тоя С-клас конкретно (11 футовия) , не можеш да си представиш колко ми се ще да му разбера транспортната дължина.

Докато издирвах инфо за другия Horizon мернах някъде за S-класата 145 см. транспортна дължина на 11 фута и десет повече на 12 фута, но дали е вярно незнам.
mmilen
mmilen
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Съб 14 Фев 2015 - 10:23

Божката написа:Нещо стана масово явление, феновете на "най-добрата" марка, да правят "чук и гек" изпълнения...

Божка,според теб Стенли прави чук и гук изпълнения ...така ли.Това,че от Шимано са допуснали грешка на ЕДНА въдица да сложат неподходящи според нас водачи,не означава нищо.И Роналдо изпуска дузпи Wink Това,че хората правят тунинг на мерцедеси прави ли Мерцедес лоша кола????Не знам кое е по-тъпо.Като кон с капаци да харесваш всичко в една марка или по същият начин да плюеш друга.Айде двамата с Даскала като бивши собственици на Шимано да ни обясните с доводи какво не ви хареса в пръчките които сте ползвали.


П.П.Коя фирма,ако не чисто маркетингова,ще произвежда и продава въдици без да им дава техническите характеристики.Само за сравнение.Вижте една от украинските фирми които дет се казва вчера започнаха да правят въдици какъв сайт имат
[You must be registered and logged in to see this link.]
Важи за всички въдици.Има дори диаметъра на бланката в основата.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Съб 14 Фев 2015 - 10:59

dekata написа:
П.П.Коя фирма,ако не чисто маркетингова,ще произвежда и продава въдици без да им дава техническите характеристики.

Ти тва сериозно ли го казваш , или се ебаваш с личния състав ? tongue Laughing Laughing
Я остави за малко руснаците , там инфото се пише за технически грамотни хора , и вземи се разходи по английските сайтове... Shocked Shocked Къв диаметъp на бланката бе човек , аз още не съм видял английски сайт да напише транспортна дължина! Like a Star @ heaven
Диаметър на връхчетата в основата? Тест на пръчката? - кой го интересува колко се мята с нея! Laughing Laughing Хората си пишат ВАЖНИТЕ неща - да се ползва с влакно от толкова либри , дали е за Ф1 или за по-едри шарани , какъв цвят е лака.... Razz Razz Пускат ти снимка , на която се вижда половината дръжка и един фут Cool от бланка , даже не знаеш с кви водачи е оборудвана .. Като реша да си купя английска пръчка , първо трябав да прочета всички възможни ревюта при руснаците и немците , да видя дали я няма по френските магазини - французите обикновено пишат теста на връхчетата (в грамове! Laughing Laughing ) , и чак тогава... Rolling Eyes

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Гост Съб 14 Фев 2015 - 11:06

Това, че се засягаш от чесането на езици и бъзикането във форума, си е лично твой проблем и явно си видял доста истини в думите ми което те е подразнило Question
dekata написа:Айде двамата с Даскала като бивши собственици на Шимано да ни обясните
Моля???
Нещо обяснения ли трябваше да ти давам, че не ми стана ясно???
"Айде обяснявай" ще викаш на някой друг, нещо си объркал човека!!!
Можеше да попиташ по-учтиво и щях да поясня.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 34 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите