РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра, бъра за фидерите

+72
D.Dimitrov
antone1974
s.a.m.i
tojimi
ivanov_bg
starsky
Теди
kRaikkonen
kiki7808
iconu1977
Кико
Port_Royal
pgb
жорката
Божката
gog14
GogoBuboleto
Pavle mi pie
Дидо Иванов
М. Сталев
murphymet74
golemana
Тони 72
djidjo
dantho.mihov
Влади В
Олег Димитров
butnik
hiphopper
Николай Лесев
миро мачтийм
Kalin1983
Калин
hawkbg
stamat699
zentex
dunavski
topsoft
иван иванов
Ванката
Петър Василев
gogata1982
gogata7904
Naas
Apollo
iliqn_d
jorjinio
Admin
BARONA
Борислав Благоев
Ники Дончев
Doktor-5
МИНЧО
ppetkov
marian shimano
Ивката Вълов
dekata
Outsider
stridata
MapTuH
Dass
bobigrig
ЛукаБрази
ceco65
stan4o
miLen4o
veselinov
boreto1
aspius
mmilen
dako
fiverov
76 posters

Страница 2 от 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Ивката Вълов Пон 29 Дек 2014 - 17:13

Чеки и я да кажем , хехе
Значи щом тая въдица сепродава с две връхчета, топроизводителите са преценили, че тази въдица работи най дожре с тези две връхчета и нито по чувствително нито по яко ще върши работа, защото, карбона строя  изхвъргаща сила и други физични и химични влияния са прецениле така !
Не вярвам въдица от 300 паунда цена да не се продава с 3 връхчета от маркетингова цел !
Това, че ние слагаме допълнителни върхове и си ги правим и на хевита слагаме диглексове по 0,5 си е наш проблем, и те не мислят за нашият проблем !
Ако мислеха то тогава щеше да правят въдиците еднакви !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Admin Пон 29 Дек 2014 - 17:15

ЛукаБрази написа:
Коки върховете не отговарят ли  на обозначенията все пак са пет върха на мултито

Отговарят но добавяш още 1 оз от горе , те много са така ...

Това не трябва да те притеснява !
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by boreto1 Пон 29 Дек 2014 - 18:54

Божката написа:
Калин Стоянов написа:Колкото и да е консуматив все можеше да сложат поне още едно , баси за 300 паунда Laughing
За това не споря, много си прав!
Кое оз му липсва според вас?
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 29 Дек 2014 - 19:33

Калин Стоянов написа:

5 по 1000 лв. и още поне по 500 лв. за макара / как да сложа по-евтина на Тури /  7500 лв. ми идват в повече ....

Баси в къв размисъл ме вкарваш , не е истина! Rolling Eyes Ми аз сега се усещам че съм с макара за 55 евра на фидер за 180 ! Evil or Very Mad Embarassed
Добре че я взех преди примоцията - че сага са четиресе и нещо , и тва нямаше да мога да го понеса просто... Razz Razz
Я някой да изведе една бърза формула за това кво е ПРАВИЛНОТО съотношение на цената макара/пръчка , преди да съм поръчал следващия прът...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пон 29 Дек 2014 - 19:54

Поне едно към едно Laughing
Баси,като се замислих при мен макарите са по-скъпи от пръчките Very Happy Само на хевито макарата е по-евтина.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Admin Пон 29 Дек 2014 - 19:59

Не знам каква е пропорцията ....

Едно знам, взимам фидера без значение от марката, акцията и така нататък и мятам при рибите и ги ловя , така трябва да е!

Поздрави ! Very Happy
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Dass Пон 29 Дек 2014 - 20:08

Ванка, виж ко ся'... Тук битува едно мненийце, че двуколенните са по-по-най от триколенните... Начи при дву- е 2:1, а при три- е 3:1... Значи си тамън в нормата. [You must be registered and logged in to see this image.]

А за Деката - не знам... Той тотално се е угепил. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ма пък погледнато от друга страна - всичко след второ (трето) коляно е консуматив... Те затова и повечето макарета са с една шпула (ма пък с две дръжки). Пък колите от догодина ще се продават с две гуми, една чистачка, по една лампа на фар, защото производителите най-накрая са осъзнали, че тия неща са консуматив. [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 29 Дек 2014 - 20:22

Калин Стоянов написа:Не знам каква е пропорцията ....

Едно знам, взимам фидера без значение от марката, акцията и така нататък и мятам при рибите и ги ловя , така трябва да е!

Поздрави ! Very Happy

Е да , ама така ще съсипем хубавата тема , а що зима има за чесане на езиците - свят ми се завива. Laughing  Laughing  И не е като да няма мнения  да настръхнеш , глей тука ко стаа:


Значи щом тая въдица сепродава с две връхчета, топроизводителите са преценили, че тази въдица работи най дожре с тези две връхчета и нито по чувствително нито по яко ще върши работа, защото, карбона строя  изхвъргаща сила и други физични и химични влияния са прецениле така !
Не вярвам въдица от 300 паунда цена да не се продава с 3 връхчета от маркетингова цел !

Ивкааааа , ного си добър и великодушен , брат. Към производителите , в случая.  Доверие на "ония евреи , англичаните"  Laughing  Laughing , както им викаше чичкото с късите мустачки - нула. Evil or Very Mad
Те били преценили , викаш? Зимам си Престън , с две връхчета (МРАЗЯ да ми слагат само две връхчета)  , 2 и 3 oz. . Само че се оказва , че те са по-скоро 1 и 1.5 , и фидера плаче за  2 и 3 , и ако нещо са преценили тарикатите , тва е да си ги купиш отделно - на по близо двайсе евра бройката. Like a Star @ heaven
Като намеря време , ще отделя малко, да се замисля кое ме дразни повече - да продават пръчка за оттатък 130 евра самио с две връхчета , или да надуват цената на връхчето все едно е половин пръчка.  tongue
50 санти карбон , 5 водача по 50 цента , и айде двайсетачка... че някои искат и по 30 и нагоре , ама тва е вече клиничен случай и тука няма да го обсъждаме... lol!


Някой ако има връзки в риболовния бизнес , да им  предаде от мене едно съобщенийце :  

Продажбата на фидер само с две връхчета е липса на всякакво уважение към клиента , благодаренбие на когото си вадите хляба.  И понеже клентът не е кръгъл идиот ( с изключение на онези , които купуват връхчета по 3à евро и нагоре , разбира се) , той не рядко избира продукцията на конкурентите ви само поради тази причина. Не бъдете циции , и не си подбивайте продажбите заради един консуматив с реалната цена на две кошнички , задници такива!

No  ...баси как ми олекна! Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Admin Пон 29 Дек 2014 - 20:42

Ей това е прозводител 8 бр. за героя Cool

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пон 29 Дек 2014 - 20:44

Ма много си прав за връхчетата или погледнато от друг ъгъл за цената на връхчетата.Както писах и в една друга тема...пикер Шимано венджънс.Цена около 100лв.Идва с две връхчета/лошо няма в случая,пръчката не е скъпа/,които са си напълно достатъчни като се има в предвид акцията и приложението на въдицата.Поглеждаме в магазина да видим колко струват само връхчетата...45лв. бройката.Значи имаме две връхчета за 90лв. и... две секции с около 50 пъти повече карбон,водачи,корк и макародържач за около 20лв.да речем.Е,те това не мога да го разбера.Консуматив казвата... Аз лично не съм виждал масло или филтър които да струват колкото половината кола. Laughing

Коки,то това си е оферта.Излизат по 6-7лв. връхчето. Колко ли са дебели в основата Rolling Eyes


Последната промяна е направена от dekata на Пон 29 Дек 2014 - 20:51; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Гост Пон 29 Дек 2014 - 20:44

В тоя ред на мисли, на английския производител му е през ....., че г-н Балкански си е увил мускалчетата в пояса на потурите и не му се дават пари за допълнителни връхчета Laughing Laughing Laughing
А това дали ще избере да даде някакви мижави(за производителя) 100, 200, 300... паунда за негов или чужд(конкурентен) продукт е като да се изплюеш във тихия или атлантическия- без значение за количеството на водата в тях Laughing Laughing

avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пон 29 Дек 2014 - 21:02

Божка,въобще не си прав.Ако производителите разсъждаваха така нямаше да дават маса пари за реклами,рекламни клипчета,за спонсорство и т.н.Всеки клиент е важен за тях.В случая разчитат на това,че болшинството западни потребители са коне с капаци и въобще не се замислят за тези неща.Понеже работата ми е свързана с английски клиенти и всеки ден се сблъсквам с това.Те не разсъждават.Казано е,че така трябва или така се прави и край.Ама защо така се прави,има ли по-добър начин...не се замислят.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 29 Дек 2014 - 21:05

Божката написа:В тоя ред на мисли, на английския производител му е през ....., че г-н Балкански си е увил мускалчетата в пояса на потурите и не му се дават пари за допълнителни връхчета Laughing Laughing Laughing
А това дали ще избере да даде някакви мижави(за производителя) 100, 200, 300... паунда за негов или чужд(конкурентен) продукт е като да се изплюеш във тихия или атлантическия- без значение за количеството на водата в тях Laughing Laughing


Хем си в грешка , хем го знаеш , хем ги пpиказваш едни...Question
И сичкото тва - само щото любимата ти марка прави и двете грешки - хем си продава фидерите с две връхчета , хем им е надула цената до безобразие...Evil or Very Mad
Значи , на производителя не му пука , че аз ще избера друг производител? Тука ми обърна с главата надолу цялата представа за въртене на бизнес , честно! И катo взема фидер на Престън вместо на Матриkc , щото при една цена имат едно връхче (разбирай - 15 паунда) разлика , и после реша да си взема втори(трети , четвърти...) фидер , кое е по-вероятно - да си взема от вече познатото ми качество , от което съм доволен , или да рискувам с нещо непознато ?
Още повече , че с пръчки от една серия имам взаимозаменяеми връхчета? И като ми хареса нещо , дали няма да го препоръчам на всички приятели и познати , на съфорумци? И докато се усетиш - всеки втори руснак и украинец лови с Дъч мастър , ма сигурно на конкуренцията на Престън не и пука че те са завладели един огромен пазар...Idea
Така или иначе , аз от чисто егоистична гледна точка , приветствам решението на Mатриkc да оборудва Horizon -а само с две , и то доста съкпи , врахчета.I love you
Това бяха две от трите причини да не го купя , можеш да им изкажеш благодарности от мое имеLaughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Admin Пон 29 Дек 2014 - 21:13

Винаги съм си задавал един елементарен въпрос , защо нашите вносители няма реклами клипове?

Толкова ли е трудно да купят една камера , и да накарат някой от продавачите си да направи реклама на продукта ?

Те всички са риболовци !

Примери колкото искаш!



[You must be registered and logged in to see this link.]

Тия вече са гиганти !!!

[You must be registered and logged in to see this link.]


Примерно Филстар и Аква спорт с техните си търговски марки си имат и качествени продукти!

Единственото което си правя като заключение е ,че БГ вносителите нямат проблеми с продажбите , дали е така наистина?


avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Гост Пон 29 Дек 2014 - 21:27

Аааа, Ванка в грешка си!!! Cool
Само скъпите серии на Матрикс са с по 2 връхчета Exclamation евтинджоса е с по 3 Laughing Laughing Laughing
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dako Пон 29 Дек 2014 - 21:33

Калин Стоянов написа: защо нашите вносители няма реклами клипове?
По малките нямат 15 лева за флашка.
По големите не могат да си усигурят пи-ар пак по финансови причини. @
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 29 Дек 2014 - 21:35

Калин Стоянов написа:Винаги съм си задавал един елементарен въпрос , защо нашите вносители няма реклами клипове?


Примерно Филстар и Аква спорт с техните си търговски марки си имат и качествени продукти!

Единственото което си правя като заключение е ,че БГ вносителите нямат проблеми с продажбите , дали е така наистина?

:scratch: Rolling Eyes  Качествената реклама изисква творчески подход и немалко талант. И добро желание , естествено... Скив Сергей попов как елегантно , интелигенно и ненатрапчиво си рекламира пръчките...I love you
Големия таш.к  е , че всъщност в производството на един прът няма черна магия , карбона + останалите материали не струва и една четвърт от крайната цена ,  и всеки сериозен производител може да направи пръчка с определени характеристики (за определянето на които има нужда от квалифицирани хора!) - и после има една шепа марки които се продават добре , и десетки , за които не знаем нищо или почти нищо.Rolling Eyes
Който стои зад тях , не успява да ги продаде..
Колко му е същите тези наши вносители  като продадат един Филстар на някой да му кажат  :"Пешо , я зЕми тва кило храна гратис , ама като отидеш да пробваш пръчката , драсни два реда у тоя форум , знам че там ти се чува думата..."Wink  И те ти рекламна кампания за пет лева!Laughing
Ама явно имаме нещо , което ни спъва - щото виж докъде я докараха унгарците , сърбите и румънците в нашия бизнес само за броени години , а ние ходим в Сегед  и в Румъния , те не идват при нас... Rolling Eyes

Божка - да беше обратното , по-щях да го разбера , ма'а му стара! Laughing И за капак - няква супер пръчка , която сигурно и на мене би ми свършила работа , ама е с върхове от 2 и 4 ун., да речем...Ми то при тях и червеноперките са по кило и половина , що да не ги ловят с върхове като на руски телескоп ... Razz
ПъСъ - да ти се похваля , открих Америка , топлата вода и колелото No : върховете на Horizon са 3.4 мм. Отне ми само две години Laughing , и стана благодарение на руснаците - като седнеш с Рики Tийл на бира , и затова нещо можеш да му дръпнеш ушите Twisted Evil

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пон 29 Дек 2014 - 21:36

Аха,значи тактиката е-щом се е изръсил толкова пари за фидер,спокойно можем да му пробутаме и връхче на цена половината фидер Laughing И щом си взима евтин фидер дай да сложим три връхчета,защото той така или иначе няма да даде пари за друго Laughing

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Гост Пон 29 Дек 2014 - 21:49

dekata написа:Аха,значи тактиката е-щом се е изръсил толкова пари за фидер,спокойно можем да му пробутаме и връхче на цена половината фидер Laughing И щом си взима евтин фидер дай да сложим три връхчета,защото той така или иначе няма да даде пари за друго Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Admin Пон 29 Дек 2014 - 21:55

По едно време даваха за проба въдици на един пич от Русе - Сестрата му е ника ...

Говоря за спининг и опитваха да правят нещо ...

Иначе Попов кефи !

Пичовете от Замкес го взеха за шеф и той им работи точно както трябва!




avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by bobigrig Пон 29 Дек 2014 - 21:59

dekata написа:Аха,значи тактиката е-щом се е изръсил толкова пари за фидер,спокойно можем да му пробутаме и връхче на цена половината фидер Laughing И щом си взима евтин фидер дай да сложим три връхчета,защото той така или иначе няма да даде пари за друго Laughing
Мммм..... страхотна логика, както би казал Ники Кънчев I love you Laughing
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2308

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пон 29 Дек 2014 - 22:00

Според мен си ни скубят порядъчно и бизнеса върви.Та за това не им се занимава с рекламни клипове и др. такива Very Happy

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 29 Дек 2014 - 22:08

dekata написа:Според мен си ни скубят порядъчно и бизнеса върви.Та за това не им се занимава с рекламни клипове и др. такива Very Happy

Значи имаме единствените в света търговци , които са доволни от състоянието на нещата , и не търсят допълнителна печалба... Rolling Eyes Very Happy
Оня ден гледах един от клиповете на Доме Габор , които са преведени ( ние още не правим клипове- унгаците ги превеждат на няколко езика...без коментар Shocked ) - та тези пръчки които СПРО разработва с негово участие , са вече на унгарския пазар осма година , и редовно се изчерпват по магазините до дупка. Rolling Eyes Колко щяха да се продават ако ги нямаше неговите филми? Баси , тва Халдорадо се е превърнало в някаква империя - то не са хранилки , храни , пелети , комсумативи. И клипове , клипове , клипове...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Admin Пон 29 Дек 2014 - 22:14

Холдорадо бяха едни от най-силните на канала в Сегет , заедно с отбора на Валтер Томаш и разбира се Тубертини!

Пецата и Локалчето пускат продуктите им и те си изглеждат добре!


avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 29 Дек 2014 - 22:30

За тва приказваме - вече и във Франция има онлайн магазини , специализирани в унгарските продукти - Кралусо , Екснер , ала-балаShocked .
Плувки , хранилки , влакна , не знам кво си. Даваш ли си сметка , че преди буквално десет години , от тва нямаше и помен? Аз вече членувах в matchfishing.ru , когато Старнак-(Дмитрий Салапин) публикува първите си крачки в усвояването на фидера Very Happy - говорим за един период от 6-8 години , в който от точката на абсолютната нула тези хора стигнаха до Сабанев , Алвега , Волжанка , Земекс , Флагман, Фидерспорт и кво ли още не. Стотици състезания , супер филми , хиляди клипове , семинари , школи.. :scratch: За нивото им в плувката да не говорим - там руснаците са вече сила от световен мaщаб , с която се съобразяват и най -силните. И те- днес един българин , живещ във Франция се капотира на Лоара с украинска хранилкаRazz ... кошницата едва ли беше виновна де..Embarassed Embarassed
И ние още не сме я докарали дотам , да се сетим да снимаме един рекламен клип.. да ти се дореве.Evil or Very Mad

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пет 13 Фев 2015 - 21:41

Surprised ...Божка , не знам как го постигна брат - ама шапка ти свалям! I love you
Mене нямаше да ме чуят , ма ти нали си специален клиент... Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пет 13 Фев 2015 - 21:49

За какво иде реч?

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Пет 13 Фев 2015 - 22:00

...Нали са еретици..., нещо кроят пак... Razz Razz Razz Razz
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пет 13 Фев 2015 - 22:01

dekata написа:За какво иде реч?

Той си знае! Cool Щото си има думата с Рики Тийл , та ще доживем да видим светлина в края на тунела: No

[You must be registered and logged in to see this link.]

Idea Idea Idea

Legend Feeder Rods
The new legend feeder rods are designed for medium range feeder fishing. Available in three lengths, the new legend range has three equal length sections for easy transport (ааааа - можело , значи... Twisted Evil Laughing ) and covers a wide variety of feeder fishing applications.


• Available in 3.6m (12ft), 3.9m (13’) and 4.2m (14’) lengths
• High modulus carbon blank with top quality guides
• 3 piece equal length sections
• Extra long butt section spigot joint for casting power
• Designed for fishing 40 to 70m
• Perfect for bream and skimmer fishing on natural venues ( ...и се създаде от английска фирма фидер , който не съдържа в описанието си думата "carp" и не е предназначен за ловенето на въпросната твар! Razz Razz )
• High gloss black finish
• 3 carbon quivertips ( Laughing Laughing Laughing )

Божката президент!!!

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пет 13 Фев 2015 - 22:07

Outsider написа:... ( ...и се създаде от английска фирма фидер , който не съдържа в описанието си думата "carp" и не е предназначен за ловенето на въпросната твар! Razz  Razz  )

Алелуя Laughing

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 2 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 34 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите