РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

+78
mi6ole
svilky
kRaikkonen
Bai Dobri
lif3house
ПетърК
balakchia
Slavi8282
Port_Royal
murphymet74
stan4o
Красимир
Калин
Христо Ненков
Dass
miLen4o
Ивката Вълов
stridata
Kalin1983
D.Dimitrov
bachoivo
bormanbg
nikiil
rtodorov
nicko
tojimi
Lascorz
iconu1977
hiphopper
moskow83
Rumen 74
ppetkov
fiverov
ceco65
ЛукаБрази
kibi
gogata7904
s.a.m.i
3mba7a
bobigrig
doktora000
TITKO
videvid
darvodelecat
Влади В
Божката
Apollo
stelco
gogata1982
jorjinio
Veselin_fish
Doktor-5
dako
butnik
matey49
Ванката
mmilen
toni702005
nasko83
boreto1
Dermy
heineken®
topsoft
marian shimano
dekata
Pavel Minchev
Коце
ARAGORN
gloupan - Киро
shekira
Милен Първанов
ivo_barns
Naas
краси асгд
Admin
veselinov
Бачо Илия
Outsider
82 posters

Страница 19 от 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Красимир Сря 10 Авг 2016 - 7:25

Влади В написа:
Красимир написа:Изглежда наистина много добра, намерих я на 2 места от по 126 лв  (утре ще звъня да питам) благодаря, че ме светна изобщо за нея

Не бързай с тази "макара" мисля, че са и доста тези пари! Вълов скоро си взе такава: [You must be registered and logged in to see this link.] , имах възможност да я разгледам и мога да ти гарантирам, че е страхотна макара със страхотен аванс, worm shaft  и ОГРОМНА шпула, но за съжаления няма резервна. Ако това не те притеснява взимай смело!  Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 3012024616
Мда, аз нa Formax съм разгледал абсолютно всичко в последните 2 дни, но за съжаление тази отпада заради едната шпула.
[You must be registered and logged in to see this link.] ей това е друг вариант ( с леко противоречиви мнения), но за парите, които ми се дават избора е ограничен и ще е Спрото или Браунинга, освен ако не излезе нещо много добро втора употреба
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by hiphopper Сря 10 Авг 2016 - 16:07

Тоя браунинг го въртях. Въртеше доста мазно и без луфтове. Готина изработка. Обаче докога ще е така немога да ти кажа Very Happy
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Outsider Сря 10 Авг 2016 - 21:05

Ако избора наистина се свежда до СПРО-то или Браунинга , надявам се обявеното тегло на последния да е печатна грешка - над 700 грама?!? Shocked

Не познавам въпросния модел на Спро , но като притежател на 7 макари от дадената фирма , мога да заявя че имат отлично съотношение цена/качество. Idea
Един въпрос : за какво ще ползваш макарата? Ако е само за риболов на дистанция на силвър , примерно , мен едната шпула на Формакса не би ме притеснила изобщо..

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Красимир Сря 10 Авг 2016 - 21:59

Outsider написа:Ако избора наистина се свежда до СПРО-то или Браунинга , надявам се обявеното тегло на последния да е печатна грешка - над 700 грама?!?  Shocked

Не познавам въпросния модел на Спро , но като притежател на 7 макари от дадената фирма , мога да заявя че имат отлично съотношение цена/качество.  Idea
Един въпрос : за какво ще ползваш макарата? Ако е само за риболов на дистанция на силвър , примерно , мен едната шпула на Формакса не би ме притеснила изобщо..

Значи, макарата ще се използва за екстра-хеви и да.... предимно за силвър...УЖ поръчах Браунинг ФД 665 -по снимки и прочетеното в интернет за макарата съм доволен, ще я видим след няколко риболова с нея. Проблема с едната шпула е психологичен Smile- просто не мога да купя нещо за каквито и да е пари щом е с една шпула, затова не взех и SPRO LONG CAST и някои Formax....
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Божката Сря 10 Авг 2016 - 22:25

Силвър фиш с кило такъмМакари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 2929329346 ... приятен риболов ти желая Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 2902588953
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Красимир Сря 10 Авг 2016 - 22:34

Аз под такъв риболов разбирам риби до около 2 кг. да кажем, но това не е най-важното... дано макарата да излезне що-годе читава пък другото ще си дойде на мястото Suspect
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Dass Чет 11 Авг 2016 - 0:39

Maкарата е читава, няма да се плашиш... От жилезо е и теглото не е правописна грешка. Question

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Ивката Вълов Чет 11 Авг 2016 - 3:03

Брачед Формакса е ебаси макарата, с ДВА кръгли клипса па нека е с есна шпула дреме ми, мигар че ги сменям през риболов, 0,25 150 метра си нанвивам до ръба и готово, евала на Плевенски, че ме светна за макарето та си я купих от ним... Мислех втора да вземам ама нали ся въдица ми е в главата

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Красимир Чет 11 Авг 2016 - 7:00

Еми...всеки си има вкус Smile Макарата впрочем наистина е с тегло около 712 грама Smile....
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Outsider Чет 11 Авг 2016 - 12:31

Да ти е честита в такъв случай.Suspect
На мен 700 грама ми идват в повече , ама аз поостарях , и вече не съм толкова як в ръцете...Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 3377578317  - трябва да призная че и мен дълго време ме притесняваше една шпула в комплекта , и доста читави макари ми минаха под радара на времето , когато още избирах идеалната макара..
Сега не бих се замислил изобщо , ако макарата е само за дистанция , с малка или никаква вероятност за ловене на шаран , или на голяма река... Вълов!Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 553778528  - такава макара се пълни с плетеняк , брато , монофила 0.25 мога да ти кажа къде да го прибереш Twisted Evil , ама си ми дружка Laughing Razz

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Ивката Вълов Чет 11 Авг 2016 - 14:49

Outsider написа:Да ти е честита в такъв случай.Suspect
На мен 700 грама ми идват в повече , ама аз поостарях , и вече не съм толкова як в ръцете...Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 3377578317  - трябва да призная че и мен дълго време ме притесняваше една шпула в комплекта , и доста читави макари ми минаха под радара на времето , когато още избирах идеалната макара..
Сега не бих се замислил изобщо , ако макарата е само за дистанция , с малка или никаква вероятност за ловене на шаран , или на голяма река... Вълов!Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 553778528  - такава макара се пълни с плетеняк , брато , монофила 0.25 мога да ти кажа къде да го прибереш Twisted Evil , ама си ми дружка Laughing Razz
Брачед за какво да я пълня с плетено за дунав?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Outsider Чет 11 Авг 2016 - 14:56

такова си теле , че ако хванеш хрема , ще ет водим на Доктор-5 Razz Laughing - човека приказва за силвър , и (предполагам аз) - за дистанция. И кво ще чиниш на Дунав с 0.25 , да те пита човек Rolling Eyes - 150 грама кошница ли ще метнеш с тая паяжина , или ще спреш мряна от две кила да не се набие в закачките... Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 2929329346 а за риболова по Дунава нещо си траеш напоследък.. Wink

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Красимир Пет 12 Авг 2016 - 13:31

hiphopper написа:[You must be registered and logged in to see this link.]
Стон са официални представители на формакс ако се не лъжа. Звънни и питай в магазина в търново. Последно бях гледал нещо такова там.
Успех!

Колега, РЕСПЕКТ за теб ! Въпросната макара я намерих единствено в магазина в Търново и утре трябва да е при мен, респективно тежкия Браунинг отпаднаSmile
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by rtodorov Вто 13 Сеп 2016 - 16:10

И мойто Екстра хеви се ореди с подобаваща макаричка Smile))

[You must be registered and logged in to see this image.]

Следва малко тунинг при Калинчо и тестове!
rtodorov
rtodorov
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 636

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Apollo Сря 14 Сеп 2016 - 5:17

Румка, да ти е честито новото багерче и много риби да извади I love you
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by hiphopper Сря 14 Сеп 2016 - 16:16

Красимир написа:
hiphopper написа:[You must be registered and logged in to see this link.]
Стон са официални представители на формакс ако се не лъжа. Звънни и питай в магазина в търново. Последно бях гледал нещо такова там.
Успех!

Колега, РЕСПЕКТ за теб ! Въпросната макара я намерих единствено в магазина в Търново и утре трябва да е при мен, респективно тежкия Браунинг отпаднаSmile

Радвам се, че съм помогнал. И двете макари ги гледах там. Честно да ти кажа имах съмнения,че господин Найденов ще се съгласи да ти прати макарата ама ей на пич излезе. Само големи с нея.
ПП я напиши някой отзив.
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by moskow83 Вто 27 Сеп 2016 - 14:35

През празниците бях на Цонево за няколко дена и тези моите макари пак ми провалиха риболова cat пак едно пресукване, късане абе ужас. Свалих ги и постигнах с тях 20-25 метра от ръка Laughing пратих ги и двете на дъното. Та сега пак ще се оглеждам за нещо, някой, ако има нещо за продан да драсне на л.с. може да измислим нещо. Искам мнение за тази Макара Modena Feeder 7.000 .
moskow83
moskow83
🐟

Брой мнения : 44

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Красимир Вто 27 Сеп 2016 - 14:48

Радвам се, че съм помогнал. И двете макари ги гледах там. Честно да ти кажа имах съмнения,че господин Найденов ще се съгласи да ти прати макарата ама ей на пич излезе. Само големи с нея.
ПП я напиши някой отзив.[/quote]

Колега съжалявам, че чак сега видях поста ти... макарата е супер, допада ми аванса и, теглото и
лекотата с която вади хранилки от по 80-100 грама и естествено липсата на лифтове, единствено малко не ме задоволява реденето на влакното й, но за сега от 2 риболова нямам никакви оплаквания, може да се обобщи, че това е перфектната макара в съотношение цена/качество.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by nikiil Вто 27 Сеп 2016 - 18:10

moskow83 написа:През празниците бях на Цонево за няколко дена и тези моите макари пак ми провалиха риболова cat пак едно пресукване, късане абе ужас. Свалих ги и постигнах с тях 20-25 метра от ръка Laughing пратих ги и двете на дъното.

Тези по-долу ли изхвърли?

"Днес си взех две железа от тези за хевито [You must be registered and logged in to see this link.] предпочетох ги пред bulleta, защото въртяха по гладко и мазно, а и вървяха с допълнителна метална, широка шпула Very Happy , но не знам как ще свикна с теглото от 560 гр."
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by moskow83 Вто 27 Сеп 2016 - 18:46

nikiil написа:
moskow83 написа:През празниците бях на Цонево за няколко дена и тези моите макари пак ми провалиха риболова cat пак едно пресукване, късане абе ужас. Свалих ги и постигнах с тях 20-25 метра от ръка Laughing пратих ги и двете на дъното.

Тези по-долу ли изхвърли?

"Днес си взех две железа от тези за хевито [You must be registered and logged in to see this link.] предпочетох ги пред bulleta, защото въртяха по гладко и мазно, а и вървяха с допълнителна метална, широка шпула Very Happy , но не знам как ще свикна с теглото от 560 гр."

Същите са на дъното, не искам да те тревожа, но ми скъсиха живота Smile Направи иден риболов и ще разбереш на първият час дали имат проблем. И запомни, винаги гледай влакното на върха на фидера, че инак много боли Sad
moskow83
moskow83
🐟

Брой мнения : 44

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by marian shimano Вто 27 Сеп 2016 - 18:51

Скъпото уж-шимано ще излезне много евтино деба.хахахахха
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by bormanbg Сря 28 Сеп 2016 - 16:53

moskow83 написа:Същите са на дъното, не искам да те тревожа, но ми скъсиха живота Smile Направи иден риболов и ще разбереш на първият час дали имат проблем. И запомни, винаги гледай влакното на върха на фидера, че инак много боли Sad

Според мен проблема е или в задфидерното устройство, или...незнам, май друго не виждам Smile

* Имам 4 броя такива макари, монтирани на 3 Дайви хевита уиндкасти и на 1 карп на Джаксън - от 2015 август сложих такава макара, сигурно имам към 55-60 дни риболов оттогава - нямам абсолютно никакви проблеми.
bormanbg
bormanbg
🐟

Брой мнения : 17

http://borman.biz

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by moskow83 Чет 29 Сеп 2016 - 16:42

bormanbg написа:
moskow83 написа:Същите са на дъното, не искам да те тревожа, но ми скъсиха живота Smile Направи иден риболов и ще разбереш на първият час дали имат проблем. И запомни, винаги гледай влакното на върха на фидера, че инак много боли Sad

Според мен проблема е или в задфидерното устройство, или...незнам, май друго не виждам Smile

* Имам 4 броя такива макари, монтирани на 3 Дайви хевита уиндкасти и на 1 карп на Джаксън - от 2015 август сложих такава макара, сигурно имам към 55-60 дни риболов оттогава - нямам абсолютно никакви проблеми.
Баце, сега се пребирам от яз. Цонево, от сутринта до сега нямам едно усукване, преплитане или каквото и да е, но бях със старите макари shimano nexave 4000. Такаче пречината не е във зад фидерното у-то. Чакам колегата от предният пост да каже как е, той си я взе преди няколко дена.

Някой ако ще поръчва скоро нещо от holdorado.hu да драсне да се комбинираме, искам да взема 2 бр. Navis torrent 5000.
moskow83
moskow83
🐟

Брой мнения : 44

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Dass Пет 30 Сеп 2016 - 17:30

moskow83 написа:Някой ако ще поръчва скоро нещо от holdorado.hu да драсне да се комбинираме, искам да взема 2 бр. Navis torrent 5000.
Скоро мисля да направя поредната поръчка...
Аз мога да ти препоръчам и едни други макарета, ама като му дойде времето... Wink

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Христо Ненков Съб 1 Окт 2016 - 16:54

rtodorov написа:И мойто Екстра хеви се ореди с подобаваща макаричка Smile))

[You must be registered and logged in to see this image.]

Следва малко тунинг при Калинчо и тестове!

Кога я пуснах, кога я показваш! Месец разлика
avatar
Христо Ненков
🐟 🐟

Брой мнения : 106

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by moskow83 Нед 30 Окт 2016 - 16:42

Вече нямам никакви проблеми с усукването и преплитането на линията, от както сложих новите кълбета Smile - [You must be registered and logged in to see this link.]
Всичко си дойде на място, не се оказа проблема във фидера или зад фидерното у-во Very Happy както си мислиха някой. Колкото до макарите за 3 излета мога да кажа: леки и с удобна дръжка, но идват малко малки за хевето, 50 гр хранилка излиза добре ( имам на предвид,че веднага се качва на повърхността на водата, докато със старите не бе така). А колкото до навиване на влакното, не мога да определя, сложих това [You must be registered and logged in to see this link.] но 100% но не е 0.25 сравнено с още две влакна 0.25 нещата отиват към 0.28 Sad, и за това не мога да преценя дали навива добре. Сега остава да видя колко ще издаяни Mad .
moskow83
moskow83
🐟

Брой мнения : 44

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by bachoivo Нед 30 Окт 2016 - 18:41

moskow83 написа:Вече нямам никакви проблеми с усукването и преплитането на линията, от както сложих новите кълбета Smile - [You must be registered and logged in to see this link.]
Честито, колега! Дълго и безаварийно ползване Smile
Един въпрос: колко ти излезе доставката до БГ, като гледам цената и курса на форинта са ефтинджос /ако искаш може и на лично да не спамим тук/
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Христо Ненков Пон 2 Яну 2017 - 4:52

За феновете на марката Дайва, новите модели макари, които се очакват да излязат на пазара, през тази година.
Според мен, са подходящи за хеви и екстра хеви фидер.

[You must be registered and logged in to see this link.]
И по-евтиния модел
И двата модела, евтин вариант на Cast'izm който Станчо си взе
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Христо Ненков
🐟 🐟

Брой мнения : 106

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by boreto1 Пон 2 Яну 2017 - 23:16

Христо Ненков написа:За феновете на марката Дайва, новите модели макари, които се очакват да  излязат на пазара, през тази година.
Според мен, са подходящи за хеви и екстра хеви фидер.

[You must be registered and logged in to see this link.]
И по-евтиния модел
И двата модела, евтин вариант на Cast'izm който Станчо си взе
[You must be registered and logged in to see this link.]
Тези не са добре за хеви и екстра хеви.Виж това : [You must be registered and logged in to see this link.]
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Христо Ненков Вто 3 Яну 2017 - 23:10

Размера, шпулата и предавателното число(почти) са еднакви, как тогава не са добри?
Дори са с лагер повече!
Явно са много евтини, не знам?!

P.P.-Реших да постна просто нова макара, аз ловя само с Шуменско
avatar
Христо Ненков
🐟 🐟

Брой мнения : 106

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 19 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите