РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

+78
mi6ole
svilky
kRaikkonen
Bai Dobri
lif3house
ПетърК
balakchia
Slavi8282
Port_Royal
murphymet74
stan4o
Красимир
Калин
Христо Ненков
Dass
miLen4o
Ивката Вълов
stridata
Kalin1983
D.Dimitrov
bachoivo
bormanbg
nikiil
rtodorov
nicko
tojimi
Lascorz
iconu1977
hiphopper
moskow83
Rumen 74
ppetkov
fiverov
ceco65
ЛукаБрази
kibi
gogata7904
s.a.m.i
3mba7a
bobigrig
doktora000
TITKO
videvid
darvodelecat
Влади В
Божката
Apollo
stelco
gogata1982
jorjinio
Veselin_fish
Doktor-5
dako
butnik
matey49
Ванката
mmilen
toni702005
nasko83
boreto1
Dermy
heineken®
topsoft
marian shimano
dekata
Pavel Minchev
Коце
ARAGORN
gloupan - Киро
shekira
Милен Първанов
ivo_barns
Naas
краси асгд
Admin
veselinov
Бачо Илия
Outsider
82 posters

Страница 11 от 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Outsider Чет 23 Юли 2015 - 19:38

"Бобината е изработена от алуминий, а дръжката - от въглерод с карбон... Shocked Shocked Shocked

:scratch: :scratch: Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Влади В Пет 31 Юли 2015 - 15:37

Понеже продължавам с оглеждането на макари за хеви фидер в нета попаднах на тази: [You must be registered and logged in to see this link.] и понеже ме заинтригува намерих и това: [You must be registered and logged in to see this link.] От видяното ми се струва доста читава макара, някой имал ли е досег с нея да изкаже лично мнение?
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Христо Ненков Пет 31 Юли 2015 - 18:32

Наистина изглежда много добре.Зъбите на предавката са големи и дълбоки,пък и с тази плитка и голяма шпула,байт рън,мисля че си заслужава.
avatar
Христо Ненков
🐟 🐟

Брой мнения : 106

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by stelco Пет 31 Юли 2015 - 19:11

Преди около три години си взех формакс карп мастер,пълна трагедия не си заслужава парите макар и не много .Дано тази серия не е такава.
stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Admin Пет 31 Юли 2015 - 19:17

Аз само съм я въртял в магазина на Булит в София, не ме грабна ....

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Влади В Пет 31 Юли 2015 - 19:30

Калин Стоянов написа:Аз само съм я въртял в магазина на Булит в София, не ме грабна ....


Не знам Коки, сега "четох" и в някакъв украински форум, доволни са от нея. Иначе напълно изпълнява условията ми за хеви фидер макара! Реди добре (от показаните снимки в украинският форум), две метални шпули - едната плитка, 4:6:1 предавателно - обира над 90см. на оборот, и двете шпули са с метален клипс, около 500-те грама е, а в допълнение и приличен байтрънар ... та мисля да не се чудя, а да я тествам. Нали все пак има раздели ПРОДАВАМ по форумите! Razz
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by stelco Пет 31 Юли 2015 - 21:12

Точно байтрънара не става за нищо , скапа се още докато настройвах задния аванс,на модела който имама.Едва ли е по различен.
stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Admin Пет 31 Юли 2015 - 21:26

Влади при тия макари е като с жените и колите , всичко е на късмет ....

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Влади В Пет 31 Юли 2015 - 21:49

Калин Стоянов написа:Влади при тия макари е като с жените и колите , всичко е на късмет ....


То май вече с всичко е така...! cheers

Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Влади В Пет 31 Юли 2015 - 22:30

stelco написа:Точно байтрънара не става за нищо , скапа се още докато настройвах задния аванс,на модела който имама.Едва ли е по различен.

Ти сериозно ли си имал очаквания от макара за 35лв. ?
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Влади В Сря 5 Авг 2015 - 11:28

Така! Новата лебедка за мулти хевито пристигна, а именно въпросната макара от горните ми постове: Formax Sherman Feeder 60. На първо четене съм доволен от покупката, но след като я тествам в "буйните" води на Дунав ще я видим! study

[You must be registered and logged in to see this image.]

П.П. Поиграх си с байтрънъра без да се счупи! No
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by stelco Сря 5 Авг 2015 - 16:09

Ами честито! Mad
stelco
stelco
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Apollo Сря 5 Авг 2015 - 22:08

Честито, Влади! Дано да ти служи вярно и да извади много и големи риби I love you I love you I love you
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Христо Ненков Чет 6 Авг 2015 - 13:27

Мисля, че макарата ще оцелее,тествай я и сподели!Честито и много големи риби да вадиш.
avatar
Христо Ненков
🐟 🐟

Брой мнения : 106

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by murphymet74 Пет 21 Авг 2015 - 8:37

Честито колега!
Тествай и пиши впечатления че и аз съм се насочил към този модел за Дунава.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Божката Пет 21 Авг 2015 - 13:56

Влади В написа:Formax Sherman Feeder
Честито Влади I love you
Имам я в магазина на размер 40 и 50, поиграх си с тях и ми харесаха.
murphymet74 написа:
Тествай и пиши впечатления че и аз съм се насочил към този модел за Дунава.
После ще пиша в темата на магазина за да дам малко размери и цена с отстъпка за форума.
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by ЛукаБрази Пет 21 Авг 2015 - 14:45

Божката написа:
Влади В написа:Formax Sherman Feeder
Честито Влади I love you
Имам я в магазина на размер 40 и 50, поиграх си с тях и ми харесаха.
murphymet74 написа:
Тествай и пиши впечатления че и аз съм се насочил към този модел за Дунава.
После ще пиша в темата на магазина за да дам малко размери и цена с отстъпка за форума.

I love you
Интересна ми е тази на размер 4000
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by darvodelecat Вто 25 Авг 2015 - 21:46

[You must be registered and logged in to see this link.] , препоръчайте някоя макара за тази пръчка от порядъка на 70-80 лв , която да не къдри кордата , както тази го прави- [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
darvodelecat
🐟 🐟

Брой мнения : 66

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Влади В Вто 25 Авг 2015 - 21:52

darvodelecat написа:[You must be registered and logged in to see this link.] , препоръчайте някоя макара за тази пръчка от порядъка на 70-80 лв , която да не къдри кордата , както тази го прави- [You must be registered and logged in to see this link.]

Взимай Риоби Екусима 6000 и се свиркай!
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by darvodelecat Вто 25 Авг 2015 - 22:15

има ли вероятност и тази макара риоби екусима 6000 да къдри кордата ,и все пак не че разбирам, какво мислите за модел примерно 4000-5000 понеже тези 550 грама май ми идват малко повече за тази сопа
avatar
darvodelecat
🐟 🐟

Брой мнения : 66

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Влади В Вто 25 Авг 2015 - 22:20

Да речем, че шанса е 0.01% да ти къдри влакното! Мисля, че модела 4000 ще ти дойде лека за въдицата и няма да се балансират добре (пробвано), а модел 5000 поне аз не съм виждал! Водещо за мен да ти предложа тази макара са парите ти! Иначе за повечко пари има и по-леки варианти, но паднеш ли под 400гр., няма да си доволен от баланса.
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by marian shimano Вто 25 Авг 2015 - 22:21

Та те това правят най добре!
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by darvodelecat Вто 25 Авг 2015 - 22:39

всъщност аз нямам никакви претенции към марката , просто да си пасват и естествено да не къдри. Приятелите покрай мен ловят със макари за по 20лв на по 10 години и нямат такива проблеми , ако взема още една която къдри ще ме спукат от бъзици. Толкова ли е трудно за тези пари една прилична макара ?
avatar
darvodelecat
🐟 🐟

Брой мнения : 66

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by darvodelecat Вто 25 Авг 2015 - 22:50

Всъщност то не е точно къдрене , а става на едни фитили или бради (не знам точно как му казвате ) от макара до кошницата и започва да се появява на всяко 6-7 мо замятане.
avatar
darvodelecat
🐟 🐟

Брой мнения : 66

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by marian shimano Сря 26 Авг 2015 - 23:28

darvodelecat написа:Всъщност то не е точно къдрене , а става на едни фитили или бради (не знам точно как му казвате ) от макара до кошницата и започва да се появява на всяко 6-7 мо замятане.
Брада, и тн няма значение, къдрили е дори и опасно, добре че при мен замятанията са със 400гр. и се къса дори и 35либри шок, не ми се мисли ако се върне към мен тая маса.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by murphymet74 Чет 24 Сеп 2015 - 9:17

Влади В написа:Така! Новата лебедка за мулти хевито пристигна, а именно въпросната макара от горните ми постове: Formax Sherman Feeder 60. На първо четене съм доволен от покупката, но след като я тествам в "буйните" води на Дунав ще я видим! study

[You must be registered and logged in to see this image.]

П.П. Поиграх си с байтрънъра без да се счупи! No

Колега как е макарето,тества ли го в бойни условия?
Трябва да купувам и аз макара за екстра хевито,сподели впечатления от тази.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by ppetkov Пет 25 Сеп 2015 - 13:43

darvodelecat написа:...която да не къдри кордата , както тази го прави- [You must be registered and logged in to see this link.]

Тази макара е пълно копие на на Невис Торент фидер, а при мен последната не къдри. 
Да не би проблемът да е в калпаво влакно, защото пък аз с Риоби Заубер не съм доволен от Колмик проФидер, което и при мен се къдри около върха и ако не се внимава, връхчето дава фира!
ppetkov
ppetkov
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by murphymet74 Пет 25 Сеп 2015 - 21:17

Моля дайте мнение за моделите на Корморан. За екстра хевито съм се спрял на този модел
[You must be registered and logged in to see this link.]
Има ли някой наблюдения за макарата? Може да предлагате и др. в този ценови клас.
Фидера е Cormoran gf feeder pro 4.20(60-180,365 gr)
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Outsider Пет 25 Сеп 2015 - 22:00

Честито за фидера. Имах един Корморан , пресукваше влакното ужасно . Evil or Very Mad
Не означава , че този , който си харесал ще има същия дефект , ама струва ли си да рискуваш? Невиса , или някое СПРО ми се виждат по-добър варианТ.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by murphymet74 Съб 26 Сеп 2015 - 10:27

Outsider написа:Честито за фидера. Имах един Корморан , пресукваше влакното ужасно . Evil or Very Mad
Не означава , че този , който си харесал ще има същия дефект , ама струва ли си да рискуваш? Невиса , или някое СПРО ми се виждат по-добър варианТ.
Помниш ли модела на Корморана? В шаранските форуми чета само положителни неща за посочения от мен.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Макари за хеви и екстра-хеви фидер. - Page 11 Empty Re: Макари за хеви и екстра-хеви фидер.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите