РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой с какъв фидер е ?

+53
Влади В
stan4o
gogata1982
Local
Милен Първанов
ЛукаБрази
dunavski
shimano86
gloupan - Киро
Борислав Благоев
dantho.mihov
Ники Дончев
veselinov
boreto1
Pavel Minchev
Dass
aspius
nursi
ceco65
Dermy
helik
GogoBuboleto
Тони 72
stich
Admin
Петър Василев
fiverov
trenera
Ивката Вълов
iliqn_d
Doktor-5
iconu1977
ivo31m
BARONA
МИНЧО
martineti
АК 47
plwned
Саво Младеновски
Outsider
matey49
titanium
chipri_sv
Бачо Илия
marian shimano
dekata
Георги Кръстев
barbolov.1977
nasko83
dako
LMMitrev
butnik
tsvetkoff
57 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by dekata Пон 12 Май 2014 - 21:49

Pavel Minchev написа:....Не съм имал никакви лоши чувства...

В това никой не се е усъмнил Wink 

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by veselinov Пон 12 Май 2014 - 22:42

Павка, тъкмо бях на път да си го искам обратно с тези аватарски отклонения....
....И знам кой подпали чергата....
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by marian shimano Пон 12 Май 2014 - 22:43

Май много трябва да пиша а тенденцийте на всички производители се измениха доста и то към по-добро, кастинг, пъргав прогресивен строй и здрав гръбнак с чуствителни по добре изпънати върхове,водачите останаха със същото тегло , но диаметъра не, технологията се вдигна рязко.

Мисля че цената решава кефа винаги, не може един фидер от 200лв. да даде силата, точноста и гъвкавоста при работа на такъв от 500лв. тоест и този от 200 ще ти индикира коректно както този от 4/500лв. но кастинга, водачите , контрола на рибата зависи от по скъпото.

Примери колкото искаш, ловиш , на състезание си, ловиш баби до 300гр. и ти влиза 1,5кг, шаранче с тея 0,11мм повод си аут . Защо, защото фидера се згъва и само това и цялата енергия не може да се абсорбира и пада върху повода, има и още предпоставки............

Ако се задълбочиме и обърнеме внимание на всеки един детайл, водачи, корк, макародържач,лак, съотношение лак и карбон, лепила ще установим , че разликите са малки спрямо цената , но тея малки разлики правят една въдица бижу.

marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Pavel Minchev Пон 12 Май 2014 - 22:55

Бях прав какво ще последва.Наздраве Мариянски.
ПС Веселинов:Шиманото ми е страхотно,но ще сменям цялото оборудване,така ,че мога да ти се обадя. Very Happy 
Pavel Minchev
Pavel Minchev
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

https://www.car-sales.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Outsider Пон 12 Май 2014 - 23:02

marian shimano написа:
Ако се задълбочиме и обърнеме внимание на всеки един детайл, водачи, корк, макародържач,лак, съотношение лак и карбон, лепила ще установим , че разликите са малки спрямо цената , но тея малки разлики правят една въдица бижу.

Тука е истината , Мариане. I love you 
Ама се оставяме рекламата , маркетинга , отзивите на колеги , и предразсъдъците да ни замъглят мозъка... Абсолютно си прав - всички елемнти по въдицата , включително и карбона ,понякога са с доста незначителна разлика в цената между скромна на вид пърчка , и прехвален и превъзнасян модел на известен производител. И доста често са и с практически еднакво качество , само че в единия случай преплащаме за марка и прах в очите. Evil or Very Mad 
Абсолютно съм съгласен че в най-ниския ценови клас имаш всички шансове да попаднеш на пълен боклук. После цената и качеството растат паралелно. После качетсвото забавя скорост , и изостава от цената , тя таван няма. И в един момент , десет процента повече качество струва двеста процента повече в цената.... Like a Star @ heaven 
Е , за всеки влак си има пътници , де..

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7025

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by veselinov Пон 12 Май 2014 - 23:04

Божееее, на къде е тръгнал тоя свят, Божееее...

п.с. Не касае Божката... ....Поне докато не стъпи на стълбата.... Laughing Laughing Laughing Laughing 
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Dermy Вто 13 Май 2014 - 7:43

Мими, забрави нещо важно, в момента има само 4 завода в които се правят бланки. Бланките примерно са 1000 модела описани по размери дебелина ..... после се режат в зависмимост какво иска поръчителя. Тънкият момент е че всяка една минава на стенд за да види дали смолата е захванала карбона има ли сухо места има ли места с много смола, как са се напаснали парчетата от плата, има ли въздих от който стават шупли. И минават в различни категории 5%, 10%, 20% брак ... и така най накрая са пълен брак. После се опакават в едни дълги кашони и бам при производителя да им нарежат секцийте да им слага водачи, дръжки снадки ......
Задавали ли сте си въпроса защо някои абсолютно различни производители имат еднакви модели почти?
Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Admin Вто 13 Май 2014 - 8:17

Самото име на фидра също слага част от цената , просто няма начин не е само до качеството на бланката ...
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Dermy Вто 13 Май 2014 - 8:50

И аз това казвам, не е само това, после фолио, за красота, лак, водачи, дръжки .....всичко дига цената.
Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by dekata Вто 13 Май 2014 - 9:04

Dermy написа:... да им нарежат секцийте да им слага водачи, дръжки снадки ......

Нали разбираш,че тези последващи операции не са никак маловажни.При въпросният Адвенчър нещата стоят точно така.Не мога да знам какъв точно му е карбона,но като видиш калпавите водачи,как некадърно са сложени...и т.н. това няма как да не влияе на цената.Една хубава бланка много лесно може да се прецака като строй и тегло с неподходящи снадки и водачи.Разбира се спор няма за това,че името вдига цената.Но все пак това име означава нещо.То е заслужено с годините.И Москвича и Мерцедеса вършат една и съща работа.Но дали качеството и комфорта е едно и също. Wink


П.П.Саше,писали сме заедно. Very Happy 

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by МИНЧО Вто 13 Май 2014 - 10:31

Водачите на Адвенчара, казвате че са лоши. Какво имате предвид? Че са дефектни/счупени, че не издържат триенето на влакното/износват се или просто повреждат влакното, независимо от външния им вид?
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by dekata Вто 13 Май 2014 - 10:55

Аз лично не съм имал такъв фидер и наблюденията ми са само от този който гледах в магазина.Криви рингове на водачите,предполагам и некачествени като материал и кофти заливка.Тук Кокича и писал за тях.

Калин Стоянов написа:тоянов"]Направих с помощта на Цеци един тунинг на "Адвенчър" 3,9 метра... По принцип поради факта ,че е от две части и не е от най-меките мята като звяр!  Имаше обаче един малък проблем, водачите са изключително малки!  Вече има нови водачи!  Старите...  Двата най-големи !  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  След...  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  Вече е "дистанс" фидер и вечно мой! Остава да си направя няколко върха с по-големи водачи и съм аз!  Very Happy
"]

Мариан по-горе писа,че прецаквали влакното при по-сериозно натоварване.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Ники Дончев Вто 13 Май 2014 - 11:51

dekata написа:Разбира се спор няма за това,че името вдига цената.Но все пак това име означава нещо.То е заслужено с годините.


Този въпрос е дъвкан по всички форуми.Аз специално никога няма да си взема нисък клас въдица на водещите фирма,плащаш за име и то не малка сума,а получаваш боклук.За същите пари ще си взема по качествена въдица на не толкова претенциозна фирма.
Ники Дончев
Ники Дончев
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 448

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Гост Вто 5 Авг 2014 - 21:07

Не след дълго лутане и пробване на различни марки и модели фидери се спрях на една марка и конкретен модел,която ми бе препоръчана от колега,за което съм му много благодарен Question  и занапред ще залагам само на нея.Ето и моделите на фидерите които са в арсенала ми - Shimano Speedmaster AX Light Feeder 335cm  Very Happy  Shimano Speedmaster AX Medium Feeder 366cm и пикера Shimano Vengeance Winkle Picker 270cm.
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by veselinov Сря 6 Авг 2014 - 7:37

I love you Това истината!!!!
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Dass Сря 6 Авг 2014 - 17:07

Честито! Щом им се кефиш - това са твоите фидери.  Smile 

veselinov написа:Това истината!!!!
... но не цялата истина.  Question

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5018

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by marian shimano Сря 6 Авг 2014 - 17:20

Абе някой ми поръча един куп хранилки на дренан и само прах хващат , да идва да си взима кашона.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Гост Сря 6 Авг 2014 - 20:17

veselinov написа:I love you Това истината!!!!
Благодаря за подкрепата Иво  Suspect За мен серията Speed Master е уникална,като се започне от изработката,държание и всички останали характеристики на фидерите. cheers Question
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by marian shimano Чет 7 Авг 2014 - 0:35

За антареса какво ти е мнението
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by GogoBuboleto Чет 7 Авг 2014 - 9:06

marian shimano написа:За антареса какво ти е мнението

Чаках някой да го спомене  I love you 
GogoBuboleto
GogoBuboleto
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1723

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by marian shimano Чет 7 Авг 2014 - 11:41

Аз знам от други и от менеси, интересно ми е той какво мисли
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by dantho.mihov Чет 7 Авг 2014 - 15:19

На Гоги мога да предоставя моя Спийд да полови с него колкото му душа пожелае. Дано да има късмет да хване по-едро, че по нашия край си е кът. И тогава ще почувства разликата с Антареса.
avatar
dantho.mihov
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 664

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Dass Чет 7 Авг 2014 - 17:50

marian shimano написа:Аз знам от други и от менеси, интересно ми е той какво мисли
Да кажа аз пък какво мисля.  Embarassed  Ще пусна едно мнение, което написах преди няколко месеца на Иво в темата:
Dass написа:Само два примера от дългото ми "лутане":
- разделих се с Антареса - оставих Абу Гарсията. Защо? Ами Антареса не е моя фидер, а Абуто ми е един от любимите фидери!
- продадох Спиида - оставих Бииста. Защо? Ами пак същата причина...
Всеки сам преценява кое му доставя най-голямо удоволствие. А, че се "трошат" пари, то е ясно.
В интерес на истината Антареса се задържа най-кратко време от всички фидери, които съм имал...
За Антареса "или добро, или нищо"...  Laughing 
То и горното ми мнение вече не е съвсем актуално, защото Абуто вече е на пазара.  Surprised   Замени го FOX FX Dual Feeder - УНИКАЛЕН фидер!!!
И Бииста съвсем скоро ще е на пазара! Шиманото при мен със сигурност ще стане равно на "0"...
Dass написа:И както Ванката написа в една друга тема - мирясване няма...  Laughing  
 Twisted Evil

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5018

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by veselinov Пет 8 Авг 2014 - 9:59

Дасс-кале ти си готов и образователната реформа да приключиш... Така де...
 Arrow Arrow Arrow 
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by dantho.mihov Пет 8 Авг 2014 - 13:44

veselinov написа:Дасс-кале ти си готов и образователната реформа да приключиш... Така де...
  
Ей го един цитат на Ники :
dantho.mihov написа:
Ники, бързината, с която се раздели с другите придобити наскоро фидери ме провокираха да се запиша първи в списъка на чакащите за Абу-то. Very Happy

Данчо, sorry приятелю, но това е един от двата фидера, с които трудно ще се разделя поради простата причина, че изискванията ми към пръчката, с която бих ги сменил ще са големи и вероятно след това ще съжалявам. Другия е Бииста... Very Happy Бих го сторил само, ако получа някакви "сигнали от Космоса". Laughing


Ето сега и Бийста и Абу-то отиват на пазара. Естествен процес, когато ни попадне друго по-добро и покриващо условията ни на риболов.
Поради това кой фидер е по-добрия е относителен въпрос.
avatar
dantho.mihov
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 664

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Dass Пет 8 Авг 2014 - 19:09

Ивка, абе за образователната реформа не съм много сигурен, щото като карах едно време прадядо ми да ми каже от къде иде фамилията ни, така и не можа да ми каже. Единствения даскал във фамилията е баща ми...  Smile 

Както казва един мой приятел: "Ти си бамбашка фидерджия...".  Laughing  Данчо знае че, фидерите, които не ми допаднат след първите 2-3 риболова, много бързо си "заминават". Но тези, които ми пастнат на ръката, си се задържат до следващия по-добър.  Laughing  Не съм сигурен да ли това е за хвалене (или по-скоро не), но откакто се запалих по фидерите преди почти три години съм сменил 17 фидера!  Wink  А другата седмица към Софето ще пътува още един...

Трябва да има движение, няма как...  Twisted Evil 

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5018

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Гост Пет 8 Авг 2014 - 19:29

Dass написа:Честито! Щом им се кефиш - това са твоите фидери.  Smile 

veselinov написа:Това истината!!!!
... но не цялата истина.  Question
Много ще бъде интересно колегата да каже остатъка от истината относно марката или модела фидери,която ние не знаем,та поне ще научим нещо ново.Аз съм за това,кой с каквито марки и модели фидери иска да лови стига това да му доставя удоволствие от риболова. Question Arrow Question
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Admin Пет 8 Авг 2014 - 21:07

Малко преигравате , разликата между фидерите е много малка в средния към високия клас.Независимо от марката и модела!
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Dass Съб 9 Авг 2014 - 1:11

Port_Royal написа:
Много ще бъде интересно колегата да каже остатъка от истината относно марката или модела фидери,която ние не знаем,та поне ще научим нещо ново.Аз съм за това,кой с каквито марки и модели фидери иска да лови стига това да му доставя удоволствие от риболова.
Въпреки иронията в поста ти, ако беше прочел внимателно, щеше да разбереш, че точно това имам предвид! Всеки сам избира своя фидер! Затова и ти написах това:
Dass написа:Честито! Щом им се кефиш - това са твоите фидери.  Smile 

А що се отнася до половината истина... Ми ето за това:

Всеки запалил се по фидер риболова, минава по тоя път (винаги има и изключения, потвърждаващи правилото!):
1. Купува си "някакъв" фидер. Възможно по-дълъг и медиум, клонящ към хеви.
2. След това или се отказва или разбира, че това не е точно фидера, който би искал.
3. Попрочита малко повече, вече има малко опит и разбира какво горе-долу му трябва.
4. Тук се вслушва в съветите на по-опитни колеги и купува нещо, което са му препоръчали. И така трябва да бъде!
5. Сега вече е доволен! Много доволен. И така трябва да бъде! И решава, че това е фидера!
6. Вече понатрупал опит, в един момент решава да експериментира с нещо ново и по-различно. И установява, че за него има и по-добри!
7. И тук вече се вкарваш в една спирала, от която мирясване няма!

Та това е другата половина от истината... Това, че е прехвалена марка или модел, нищо не означава!



_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5018

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by veselinov Съб 9 Авг 2014 - 12:24

Калин Стоянов написа:Малко преигравате , разликата между фидерите е много малка в средния към високия клас.Независимо от марката и модела!

....Просто си чешеме езиците ,като не сме за риба... Споко... Laughing Laughing Laughing 
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Кой с какъв фидер е ?  - Page 5 Empty Re: Кой с какъв фидер е ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите