РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стол/платформа/ за риболов с фидер

+52
краси асгд
heineken®
miLen4o
LMMitrev
stridata
kaloyan Mladenov
veselinov
pav4oo_79
Ники Дончев
boreto1
stan4o
iconu1977
Тони 72
martineti
Ивката Вълов
gloupan - Киро
dekata
dess0
Naas
shekira
matey49
GogoBuboleto
stelco
Борислав Благоев
CERRUTI
Outsider
VNNaidenov
Dermy
Петър Василев
topsoft
nasko83
BARONA
plwned
Doktor-5
6ef4eto
fiverov
iliqn_d
Martin_vasilev
Ванката
Георги Кръстев
marian shimano
butnik
dako
tihomir-68
Коце
Бачо Илия
barbolov.1977
Теди
ceco65
stich
TachkoT
Admin
56 posters

Страница 26 от 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by veselinov Вто 11 Мар 2014 - 1:06

gloupan - Киро написа:Ех сега ше вземе да заРИВе още някой. Shocked 

Знам кой със сигурност няма... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Олег Димитров Вто 11 Мар 2014 - 7:27

Насе това с въртящата седалка много симпатично, обаче нещо късокрако ми се виждаSmile
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 8:46

Олег Димитров написа:Насе това с въртящата седалка много симпатично, обаче нещо късокрако ми се виждаSmile
Мани го, с рекаро не ми се рискува Laughing  а и това ще е много скъпо. Харесах си една табуретка, много симпатична и семпла, малко по късно ще я намеря и ще поста да изкажете мнение Smile
Ето я  Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Това предполагам е с d36 кракаSad
И още нещо, тази дали може да се надстройва, изглежда че няма много място за джунджурии Rolling Eyes 
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Вто 11 Мар 2014 - 10:04

Насе, това дръво за какво ти е? Нито има телескопични крака, нито скарата се сгъва? Иначе ще е стабилно, то се вижда.
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 10:35

Коце написа:Насе, това дръво за какво ти е? Нито има телескопични крака, нито скарата се сгъва? Иначе ще е стабилно, то се вижда.
Аа е това със скарата е лошо, иначе мисля само предните 2 са телескопични, поне така ми се видя де Rolling Eyes 

nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by dako Вто 11 Мар 2014 - 10:44

Коце написа:Насе, това дръво за какво ти е? Нито има телескопични крака, нито скарата се сгъва? Иначе ще е стабилно, то се вижда.
Скарата не се сгъва ма виж че стегите са оупън само се разкопчават и се хваща на предните четири крака. Скарата остава под табуретката и става муци. А и предните крака са теле. Иначе може и да се надстрои с каквото ти е кеф Насе.
И още нещо. От вчера има едно чудовище във лигата ма собственика не се е похфалил още. Question 
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 11 Мар 2014 - 11:23

nasko83 написа:Ето я  Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Това предполагам е с d36 кракаSad
С d36 е и предните на табуретката и тези на скарата са телескопични, определено това и на мен ми харесва и то по причината която теб те притеснява- защото е изчистено и без излишни чекмеджета за щекари!
Яааа, като разбереш цена да земеш да ми я прошепнеш, че... :scratch: @ 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 11:27

dako написа:
Коце написа:Насе, това дръво за какво ти е? Нито има телескопични крака, нито скарата се сгъва? Иначе ще е стабилно, то се вижда.
Скарата не се сгъва ма виж че стегите са оупън само се разкопчават и се хваща на предните четири крака. Скарата остава под табуретката и става муци. А и предните крака са теле. Иначе може и да се надстрои с каквото ти е кеф Насе.
И още нещо. От вчера има едно чудовище във лигата ма собственика не се е похфалил още. Question 
Дака искаш да кажеш, че скарата, няма да се носи отделно, а ще може да се захваща под стола ли? А това оупън какво е, кое се маха лапите ли? Извинявам се за тъпите въпроси, но съм много далеч от платформите Smile 
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Бачо Илия Вто 11 Мар 2014 - 11:29

Скарата на тази се сваля и слага за 5 секунди точно... Idea Cool 
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Admin Вто 11 Мар 2014 - 11:35

Предните стяги не са като задните , поне на снимката ... скарата пак ще става ако дължината е еднаква ... но няма да е точно за 5 секунди  Very Happy 
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 11 Мар 2014 - 11:39

nasko83 написа:А това оупън какво е, кое се маха лапите ли? Извинявам се за тъпите въпроси, но съм много далеч от платформите Smile 
Eто това е d36 опен!

avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Вто 11 Мар 2014 - 11:40

Насе , помисли и за по голяма кола , в неделя ще видиш баш платформата.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 11:43

marian shimano написа:Насе , помисли и за по голяма кола , в неделя ще видиш баш платформата.
Ти работа нямаш ли си
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Вто 11 Мар 2014 - 11:50

Насе, непрекъсното си в грешка, не се мъчи в неделя ще ти обесня нещата.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Вто 11 Мар 2014 - 12:02

Насе, Рив са измислили системата HSP за платформи със скара. Защо според теб сега вадят този модел? За да влязат в ниските цени на евтинджосите.
От мен да знаеш - когато се купува Рив, се купува топ модел и не се жалят пари за нищо - модули, прикачни и т.н.

Въпрос - Като сложите скарата отдолу, два крака подмишка ли ще носите?
Отговор - Тази скара е допълнителен аксесоар и се носи в отделен сак. /стр. 14 от каталога/
Правена е за табуретки, за шезлонга за фидер и за хибрида с въртеливата седалка.
...и вече отиваме на голяма количка за багаж!
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 12:15

Коце, като те чета, много си прав, обаче ми се ще нещо по лайт вариант, та за това се спрях на нея. Същата вече отпада, няма как да си нося скарата отделно, или пък двата крака Smile  Имаш ли някакво по добро предложение?
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 11 Мар 2014 - 12:20

Коце написа:Правена е за табуретки, за шезлонга за фидер и за хибрида с въртеливата седалка.
Коце, това означава ли, че тази скара става и за стола ми Shocked 
Ако съм те разбрал правилно, за мен ще е супер оферта, ще имам стол и лайт платформа и ще мога да си слагам скарата на което си искам Very Happy Very Happy Very Happy  това ме зариби още повече, дайте някакъв линк да му видя цената на това чудо Twisted Evil 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 12:31

Божката написа:
Коце написа:Правена е за табуретки, за шезлонга за фидер и за хибрида с въртеливата седалка.
Коце, това означава ли, че тази скара става и за стола ми Shocked 
Ако съм те разбрал правилно, за мен ще е супер оферта, ще имам стол и лайт платформа и ще мога да си слагам скарата на което си искам Very Happy Very Happy Very Happy  това ме зариби още повече, дайте някакъв линк да му видя цената на това чудо Twisted Evil 
Ето Божка
[You must be registered and logged in to see this link.]
Това е само за табутетката мисля Very Happy 
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 11 Мар 2014 - 12:36

Да, намерих и скарата, но как да съм сигурен, че става за стола Neutral 
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ааа, да то си пише Laughing Laughing Laughing 
*Compatible avec :

-Siège Feeder,
-OPEN Siège Feeder,
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Коце Вто 11 Мар 2014 - 13:01

Божка, почти съм сигурен, че става. Те няма да се прецакат с втори вид скара.
Ето каталога - [You must be registered and logged in to see this link.]
На страници от 14 до 19 е показано тази скара какви приложения има.
Като дойде новия на Мариан измерете "междуосието" и действайте!

Тук се вижда и втори вид допълнителна скара за Д36, но сгъваема нагоре.
[You must be registered and logged in to see this link.]

По каталожния номер се ориентирайте за какво става.
Коце
Коце
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1630

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Outsider Вто 11 Мар 2014 - 13:47

Насе , позволи ми един-два съветa , брат. После прави квото си знаеш  ... нагледал съм сe за десет години на измишльотини от страна на производителите  Evil or Very Mad , и  на състезатели , които се чудят как да изобретят велосипеда и топлата вода , и пада голям майтап. Моето виждане:

1. Забрави краката  D 36. D25 издържат човек от 140 кила на всякакъв терен , и всички прикачни на пазара ти вършат работа.  Е , 36 са по-гъзарски... Question 

2 .Всички системи със сгъващи се  и откачавщи се скари имат две функции : карат те дa губиш врeмe и ти усложняват живота. Laughing  Laughing  Плъзгащата се скара  , след като веднъж си надстроиш височината да ти е удобна , е ВИНАГИ НА ЕДНО НИВО спрямо оная част от анатомията ти , дето гърба губи доброто си име. Razz  В резултат - разпъваш , пускаш краката на нужната дължина , и вече имаш удобната височина на скарата. Idea 

3. Модули и чекмеджета. (Божката да ме прощава )- има сума ти модули от 60 и 90 мм , които стават идеално за макари и хранилки , за прикачни и дипове , и за квото си решиш - не си длъжен да купуваш "щекарски" чекмеджета! Отделно има ( и са най-евтините модели) платформи с един голям модум от седалката до скарата , дето можеш и стек бира да ръгнеш вътре lol! 

....да не кажеш после , че никой не те е предупредил  Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 14:07

Аут, благодаря за съветите! Знам че на d36 всичко после е цифромания, но има ли подходяща платформа с по малкият крак за моят случай? На мен също ми се иска да е с плъзгаща скара за да ми е по лесно разпъването. Насочих се към Рив, защото както писах и по горе, ще купувам един път, така че приемам всякакви съвети особенно от хора, които са минали по тоя път!
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by veselinov Вто 11 Мар 2014 - 14:16

Аут,
Ама пък как го каза -на един дъх и всичкото ВЯРНО....!!!  Е така ме кефиш  най-много... Леко подпалил и бзапелацинно прям...!!!
...И да смените гьола , че ония вируси дето ги мерите в шепите ме притесниха жестоко снощи.... Question
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Вто 11 Мар 2014 - 15:07

Насе , каквото поискаш ти го поръчвам бро за теб винаги.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 11 Мар 2014 - 15:31

Outsider написа:Модули и чекмеджета. (Божката да ме прощава )
Заговезни мина, кой лапал халва- лапал, кой искал прошка- искал Laughing Laughing Laughing 
Може би не се изразих правилно, имах в предвид, че на мен по ми допада варианта без излишни натрупване, по-удобно ми е да си нося нещата подредени в кутии в сак, но при всеки е различно. Wink 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by nasko83 Вто 11 Мар 2014 - 15:36

marian shimano написа:Насе , каквото поискаш ти го поръчвам бро за теб винаги.
И аз те обичам cheers 
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by marian shimano Вто 11 Мар 2014 - 15:49

Ейй това беше за ЛС
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by butnik Вто 11 Мар 2014 - 16:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
Насе,ще цитирам Ванката Аута-всеки рано или късно стига до RIVE аз достигнах Нирвана.Кеф ти без долния модул,кеф ти без скара,лек ,стабилен. Мога да съдействам за покупка на добра цена,ако решиш.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Гост Вто 11 Мар 2014 - 17:49

Божката написа:Краката наистина са по-високи от краката на Корума който аз имах, проблема обаче на този стол е в рамката, която е като на останалите Коруми а не по-широка!
Ивката Вълов написа:Коруми-те са 54 см широки а монстера е 66 , това са си 10 санта !
K'О, не Question 
Ванката написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Проба и със скарата от Корума на наклонен терен Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]

Вълов, кво викаш, че не те разбрах!? Laughing Laughing Laughing 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Outsider Вто 11 Мар 2014 - 19:00

nasko83 написа:Аут, благодаря за съветите! Знам че на d36 всичко после е цифромания, но има ли подходяща платформа с по малкият крак за моят случай? На мен  също ми се иска да е с плъзгаща скара за да ми е по лесно разпъването. Насочих се към Рив, защото както писах и по горе, ще купувам един път, така че приемам всякакви съвети особенно от хора, които са минали по тоя път!

Гледай сега - ако исках платформа САМО за фидер , сигурно бих избрал нещо подобно :

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Пoд седалката имаш перкрасен обем за макари или други крупногабаритни неща , най-вероятно ще имаш нужда от няколко сантиметра до достигане нa оптималната височина. Едно чекмедже от 30 или 60 мм , в което да си организираш всички дребни неща да речем ( вирбели , ала-бали) :

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - Page 26 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите