РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

+4
mi6ole
Doktor-5
Красимир
dekata
8 posters

Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by dekata Нед 2 Май 2021 - 12:43

Честит Великден.Живи и здрави да сте всички.
Търся фидер за приятел който сега започва да лови така.Понеже от доста време не ги следя тенденциите нещо ми се размиват нещата.За ловене на силвър+някой бонус на затворен водоем и дистанции 30-50м.Бюджет до 150лв.Лек,хубави/не мачови/водачи,тънка бланка...

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by Красимир Пон 3 Май 2021 - 21:30

Fine Carp на Haldorado.. 3.60 до 50 грама и 3.90 дп 60 грама...
.
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 313

Красимир харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by dekata Пон 3 Май 2021 - 21:35

Малко грубичък ми се вижда...Все пак е карп.Поне на клиповете така изглежда.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by Doktor-5 Чет 6 Май 2021 - 8:54

Вдигни до 400 и те обзавеждам с най доброто.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by mi6ole Пет 7 Май 2021 - 21:25

Виж фидерите на филстар. Имат добри попадения. 3,3 до 60грама или 3,60

avatar
mi6ole
🐟

Брой мнения : 33

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by djidjo Нед 9 Май 2021 - 0:18

[You must be registered and logged in to see this link.]
Дека, погледни и тези! Много леки и изключително тънки. За тези дистанции и риби дето ще ги търсите са перфектни. Тука са хит в момента на рибарниците. Пичовете дето ходя с тях за риба ги използват усилено за шарани до 10 кила. Аз самия съм си поръчал 4, като дойдат ще ти пиша по-подробно, ако те интересува.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

dekata and Данчо харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by hristovpe17 Нед 9 Май 2021 - 12:13

А това не е ли Tubertini?
avatar
hristovpe17
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 273

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by djidjo Нед 9 Май 2021 - 17:01

hristovpe17 написа:А това не е ли Tubertini?
Да на Тубертини са, цените са много примамливи, а качеството не е лошо. Не са с трикраки водачи, на всичкото от горе са и малки, ама то не може всичко да е перфектно. С очите си видях, какви риби се вадят с тях, а ми разправяха и едни легенди, които ако не ги видиш с очите си няма как да повярваш. Параболични фидери, справят се с хранилки до 50 гр и държиш уверено дистанция от 50м без проблеми. Аз лових с едно 3,30 с макара Креста, някаква малка, не се усеща в ръцете, можеш цял ден да ловиш без арм, ако рибите са на гъсто и не се налага да изчакваш много време. Направо се влюбих във въдичката и сега си поръчах няколко да имам.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by Outsider Нед 9 Май 2021 - 20:54

Транспортната дължина както разбирам , не те смущава?  Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м 2799057118

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

dekata and djidjo харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by dekata Нед 9 Май 2021 - 20:58

Това го бях пропуснал... Отпада за съжаление.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by djidjo Нед 9 Май 2021 - 22:17

Outsider написа:Транспортната дължина както разбирам , не те смущава?  Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м 2799057118
Ни най-малко. Аз съм с ван и ходя сам за риба Very Happy Very Happy Very Happy ,а ако се налага със семейството все още притежавам цялата гама от фидери на Цамматаро Cool Laughing .
Бяха ми влезли едни грешни мисли, ама сега от както Балцер се раздели с Цамматаро се оказа, че той няма да пуска повече фидери в продажба, и за това реших да си ги запазя.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by Outsider Нед 9 Май 2021 - 22:33

djidjo написа:
Outsider написа:Транспортната дължина както разбирам , не те смущава?  Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м 2799057118
Ни най-малко. Аз съм с ван и ходя сам за риба Very Happy Very Happy Very Happy 

Аз съм наясно , че тази работа е въпрос на личен избор и предпочитания - затова поставих така въпроса. Suspect 

Аз също съм с ван , и ходя сам за риба - и последните два двуколенни  фидера , които купих по грешка  Embarassed , успях да ги разкарам , и НИКОГА повече няма да кyпя двуколенен фидер  - а бяха с дължина 3.30.... Wink

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

veselinov харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by nikiil Нед 9 Май 2021 - 23:30

Недей с лошо.... Laughing
Още не мога да се нарадвам, че докопах втори Даймънд на Мавър, а е 375 см., двуколенен [You must be registered and logged in to see this image.] 
[You must be registered and logged in to see this link.]
Още не е стигнал при мен (цяла сага), а никъде не му пише транспортната. Защо ли???

П.с. Извън темата: Вчера гледах обява за 5-метров Бийстмастър,. Първо два пъти четох текста, мислех, че нещо не съм разбрал, а после цели 10 секунди се чудих дали да не го купя. Отказах се, акция 200 или 250, абсолютен сърф.
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by djidjo Пон 10 Май 2021 - 17:26

Outsider написа:
djidjo написа:
Outsider написа:Транспортната дължина както разбирам , не те смущава?  Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м 2799057118
Ни най-малко. Аз съм с ван и ходя сам за риба Very Happy Very Happy Very Happy 

Аз съм наясно , че тази работа е въпрос на личен избор и предпочитания - затова поставих така въпроса. Suspect 

Аз също съм с ван , и ходя сам за риба - и последните два двуколенни  фидера , които купих по грешка  Embarassed , успях да ги разкарам , и НИКОГА повече няма да кyпя двуколенен фидер  - а бяха с дължина 3.30.... Wink
Е, Иване, че то по таз логика, и щеката трябва да разстикам, тя спокойно минава двата метра Very Happy Laughing Razz . Ама да не се пъна много, че не се знае след някой и друг излет какъв чеп ще ме заблъска по главата празна.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by Outsider Пон 10 Май 2021 - 19:36

djidjo написа:

Е, Иване, че то по таз логика, и щеката трябва да разстикам, тя спокойно минава двата метра Very Happy Laughing Razz . Ама да не се пъна много, че не се знае след някой и друг излет какъв чеп ще ме заблъска по главата празна.

Не. Логиката е друга , ама не ми се спамеше (още повече) Embarassed - искам фидерите да се побират в двата ( и понякога - трите) калъфа , като за всяко състезание или свободен риболов , да вадя един и да го заменям с друг според условията на очаквания риболов. Не ме радват фидери ,  които имат нужда от специален калъф , с който да трябва да се съобразявам при подготовката .

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

djidjo харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м Empty Re: Избор на лайт-медиум/медиум фидер 3,60м

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите