РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра, бъра за фидерите

+79
Красимир
fastera
galenik
Doktor-5
topsoft
to6encet0
paciani
ФИЛ ИВАНОВ
krasi_cska
Ванката
ximis
mmilen
barbolov.1977
balakchia
Kalin1983
butnik
Венелин Радушев
jorjinio
S_BANKOV
glmv
Bai Dobri
Slavi8282
rivezoro
Влади В
Олег Димитров
Tonkyo
dantho.mihov
kibi
kRaikkonen
ЛукаБрази
djidjo
Калин
EDI
Dass
dekata
Outsider
hiphopper
bachoivo
veselinov
Kivvop
МИНЧО
stridata
gog14
miLen4o
nikiil
Николай Лесев
lif3house
stan4o
GogoBuboleto
aspius
chipri_sv
Кико
Дидо Иванов
Apollo
nasko3333bg
murphymet74
Борислав Благоев
doktora000
dimmitov
dunavski
dako
del7710
М. Сталев
Port_Royal
starsky
gogata7904
Божката
bobigrig
a_ditchev
tojimi
krasimir n.
dotore
TITKO
D.Dimitrov
ppetkov
Naas
marian shimano
Ивката Вълов
boreto1
83 posters

Страница 32 от 34 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Съб 13 Апр 2019 - 20:37

Благодаря   Suspect

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Apollo Сря 17 Апр 2019 - 22:06

Едни много хубави пръчки...lol!


Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Dass Съб 20 Апр 2019 - 22:00

Мързела не мори, а мъчи!  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 2397243878

Снощи ме домързя да сменям калъфите и вместо да си взема нещо лайт за всеки случай, тръгнах с Matrixа 90 гр, с 2.5 и 3,5 унции връх и Dutch Master 13'2" 80 гр. с 2 и 3 унции. Така де, нали сме тръгнали за шаранета.

Само дето играта беше с други играчи... Laughing 10 сантиметрови злояди баби... Shocked Такъв цирк си спретнаааах... Скоро не ми се беше случвало да съм толкова неподготвен. Embarassed

"Бой"на 20 грамови злояди баби на 30 м с 4-метров фидер, връх 2 унции, за капак с монофил и постоянно променящ се вятър. Дъра, бъра за фидерите - Page 32 1743377566 Дъра, бъра за фидерите - Page 32 1743377566 Дъра, бъра за фидерите - Page 32 2397243878

Каква полза да имаш една дузина фидери и да вземеш най-неподходящите?! Evil or Very Mad

Въпреки всичко се забавлявах! То с добра компания е винаги така. Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3651188005

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Нед 21 Апр 2019 - 8:57

Всеизвестно е във форума, че ти нямаш връхчета.... Laughing Laughing Laughing 

Постът ти ме накара да се замисля за собствената си глупост, която обаче е в другата крайност:
Тръгвам вчера за Искър за платики. Чудя се защо багажът ми тежи, и през главата ми минават нерадостни мисли за възрастта, и че занапред ще е все по-зле....
Сега преброих- носил съм 31 връхчета за два фидера, нищо че цяла пролет ловя там само с 3 унции на едната пръчка и 4 на другата....
ДобавИ сериозното количество 60-грамови хранилки (плюс 5-6 до 100 гр., да не задуха), ПЕТТЕ колчета ПЛЮС тринога (тя поема и двата фидера), ДВАТА дъждобрана, плюс, плюс, плюс..... Никой няма да повярва, но носех дори два стола (малкото трикрако си виси отстрани на раницата, и нали е леко, не се замислих....).
Верно отговорът бил във възрастта, ама на главата..... Laughing
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by butnik Пон 22 Апр 2019 - 7:59

На риболов се ходи така
[You must be registered and logged in to see this image.]
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by dekata Пон 22 Апр 2019 - 11:08

Интелигентна работа. Very Happy

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Пон 22 Апр 2019 - 12:30

butnik написа:На риболов се ходи така

Това, ако го свалиш без обръщане по пътеката на средната отбивка между Римски мост и Багера, ще те призная за най-добрия общ работник в БГ!!!  Laughing

Като се сурне отгоре, ще спре чак в средата на язовира...

Има и втори път, но по него трябва да буташ в мек пясък по 45 градуса страничен наклон 500-700 метра  Very Happy

Иначе...прекрасно изглежда  Very Happy
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by butnik Пон 22 Апр 2019 - 12:52

nikiil написа:
butnik написа:На риболов се ходи така

Това, ако го свалиш без обръщане по пътеката на средната отбивка между Римски мост и Багера, ще те призная за най-добрия общ работник в БГ!!!  Laughing

Като се сурне отгоре, ще спре чак в средата на язовира...

Има и втори път, но по него трябва да буташ в мек пясък по 45 градуса страничен наклон 500-700 метра  Very Happy

Иначе...прекрасно изглежда  Very Happy
В Германия ми върши работа,ако ми потрябва за Римски мост ще мисля вариант,но дано не е в близките 10год.
 Black Viper 2 MK13S Länge 3,9 C.W.140gr
[You must be registered and logged in to see this image.]

Интересува ме компетентно мнение само от хора,които ги имат и ловят с тях,че цената им ме грабна.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 22 Апр 2019 - 13:06

butnik написа:


 Black Viper 2 MK13S Länge 3,9 C.W.140gr
Интересува ме компетентно мнение само от хора,които ги имат и ловят с тях,че цената им ме грабна.

Виж ревюто в Лабораторията , имам я вече две или три години. Обобщено накратко , и след две години ползване:

Абсолютно вълшебен бланк - едновременно мощен , и в същото време , с прекрасна акция когато вадиш рибата , почти бие на полупараболик. Мята до 80 грама , малки булети , стигам без проблем 80 метра , и мисля че не са предел (вчера лових с нея на 76 метра с монофил 0.25...без коментар ) . С по-обемни кошници  , за дистанции 40-50 метра , препоръчвам намаляне на грамажа - идеалната ми въдица са ловене с големи кошници от 40 грама на 40-45 метра. Прекрасни водачи.

Внимание: АБСОЛЮТНО ОТВРАТИТЕЛНИ оригинални връхчета , проектирани от някакъв педал tongue , който не знам кой го е пуснал да работи в Браунинг.( Силно подозирам програма за позитивна дискриминация на сексуалните малцинства. Laughing )  Дълги , меки (хм...) , жестоки паpазитни колебания след замятане , гадни ситни водачи...намирам ги за тотално непригодни за сериозно ловене на дистанция , и откак ги изпочупих , и ги смених с правилни , просто се родих.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by butnik Пон 22 Апр 2019 - 13:21

Аз рядко ловя под 80гр на дистанция около 50-60м,върховете е ясно и мисля,че проблема бих го отстранил,цената е 160 евро за два бр.От Дайвите съм много доволен,Аквалайта ме грабна яко въпреки,че цената му е ниска.Хммм,ще помисля още малко,лично нямам нужда от нови въдици.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 22 Апр 2019 - 13:47

butnik написа:Аз рядко ловя под 80гр на дистанция около 50-60м,върховете е ясно и мисля,че проблема бих го отстранил,цената е 160 евро за два бр.От Дайвите съм много доволен,Аквалайта ме грабна яко въпреки,че цената му е ниска.Хммм,ще помисля още малко,лично нямам нужда от нови въдици.
Ице , аз платих 160 за ЕДНА бе!
 Плюс 19 евро транспорт , и съм безкрайно щастлив от сделката , тва ми е един от любимите фидери в арсенала. Друг е въпроса че ако ще мяташ 80 грама  на 60 метра , и ще ловиш със средна по размер кошница , или с голяма , може да ти дойде малко недостатъчен гръбнака на тая пръчка

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by butnik Вто 23 Апр 2019 - 12:48

Ако идващото лято е като миналото ще може и с 60гр
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by djidjo Вто 23 Апр 2019 - 16:53

butnik написа:
 Black Viper 2 MK13S Länge 3,9 C.W.140gr
[You must be registered and logged in to see this image.]

Интересува ме компетентно мнение само от хора,които ги имат и ловят с тях,че цената им ме грабна.
Ицо, и аз бая им се чудих. Много ме поблазни цената, но здравия разум в мен надделя.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Tonkyo Вто 23 Апр 2019 - 17:29

Абе, откъде го намирате този "здрав разум", та да си взема и аз малко?  Very Happy
Аз като видя копче "Поръчай" и все натискам, за да видя какво ще се случи  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3811974306
Tonkyo
Tonkyo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 370

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by djidjo Вто 23 Апр 2019 - 17:40

Tonkyo написа:Абе, откъде го намирате този "здрав разум", та да си взема и аз малко?  Very Happy
Аз като видя копче "Поръчай" и все натискам, за да видя какво ще се случи  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3811974306
Абе аз не съм от тези дето могат да бъдат за пример, но при положение че имам на Цамматаро всички пръчки и то по няколко пъти, ми се стори леко налудничаво да взема нещо от друга марка. Та за това се спрях.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Вто 23 Апр 2019 - 23:44

Да си имам тъпотията....
Пристигнах в Русе, свърших си работата, мотах се...влязох в магазина на Сунай, пак се мотах....и когато реших да попитам за това, за което специално отидох....разбрах, че ДА, имат пълната колекция фидери на Доме Габор, пръчките от четири серии....и затварят след 1 минута... А утре си тръгвам от града преди магазинът да отвори...
С две думи: бях при пръчките, докоснах ги....и не можах да ги разгледам. А в Сф ги няма  Sad
Макарите пък въобще не видях къде са.
Но може да е за добро - ами ако се бях поддал на изкушението??? Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by EDI Сря 24 Апр 2019 - 9:06

Спестил си, защото, ако ги беше пипнал, нямаше да си тръгнеш без поне една.
avatar
EDI
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 267

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by murphymet74 Пет 26 Апр 2019 - 19:18

 Black Viper 2 MK13S Länge 3,9 C.W.140gr
[You must be registered and logged in to see this image.]

Интересува ме компетентно мнение само от хора,които ги имат и ловят с тях,че цената им ме грабна.
Това не е фидер за река!(лично мнение) Имам въпросната пръчка,течението я гъне  дори с връх от 5 оз. За по тихи места ,слаби течения или липса на такива е бижу. Останалото Аута го е написал.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by butnik Съб 27 Апр 2019 - 8:12

140гр и не става за река хммммм,на Аквалайта къв бой му хвърлям и е почти на една трета от цената на Вайпъра,а още повече,че е пелет фидер  Very HappyБоб Нъд е остарял май доста
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by murphymet74 Съб 27 Апр 2019 - 9:14

Не става на въпрос за акцията а за това че е лигава пръчка,мека. Връх 5 оз се гъне доста при средно течение.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by butnik Нед 28 Апр 2019 - 17:53

Ясно,вече нямам колебания
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by zx7r Нед 25 Авг 2019 - 21:22

Здравейте, колеги,
Откъде могат да се намерят връхчета с диматетър 3.5 mm и тест 4 и 5 oz? 
Не намирам обяснение, защо производителите масово не комплектоват кореспониращи на мощността на фидерите върхове, напр. защо 150 гр. фидер идва с 4 oz, връх, а не с 5 или пък 120 гр. хеви идва само с 1,75 oz, ама както и да е.... Някакви идеи, кой продава такива?
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Нед 25 Авг 2019 - 21:38

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ако си ги купиш от Англия комплект ти излизат по 6 лв. бройката.
Писал съм в нарибата...
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by zx7r Пон 26 Авг 2019 - 11:16

nikiil написа:...
Ако си ги купиш от Англия комплект ти излизат по 6 лв. бройката.
Писал съм в нарибата...
Благодаря ти! Май поръчах последния сет на тази цена... Дано не нахалствам много, но ... а 5 oz откъде?  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 2909730860
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Пон 26 Авг 2019 - 14:12

zx7r написа:

... а 5 oz откъде?  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 2909730860
Пусни обява "купува". Very Happy
Огромна част от колегите смятат тази категория върхове за абсолютен пълнеж и през живота си не са ги ползвали , та може някой да се навие. Very Happy
Само дунавските чада знаят за какво иде реч и колко са полезни понякога...

ТърсИ върхове за Дъч мастър ЗЕЛЕН (carbdm/tip06):

стр. 47
[You must be registered and logged in to see this link.]

или

за Шимано LD (large diameter), има 5 и 6 унции (те са 3,6 мм.!!!, ще изшкуриш 1 мм.):

стр. 156
[You must be registered and logged in to see this link.]

(Виждам, че май за Аливио има точно като за теб, но не мога да потвърдя, че са 3,5 мм.).

Успех!
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by zx7r Пон 26 Авг 2019 - 16:26

nikiil написа:
zx7r написа:

... а 5 oz откъде?  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 2909730860
.... 
Ехе, какво ме направи ти...  Безкрайно съм ти задължен и непременно ще се реванширам  Very Happy
Шиманото е 3.5 mm, ама скъпо го дава империалистът от УК - 15 gbp, явно знае цената му, когато тръгнат водораслите по Дунав  Laughing  Laughing  
Това пак е нищо на фона на върховете за Дъча, а добре че отворих първо каталога на Престън и след първоначалния челен удар, вече претръпнал, равнодушно приех цената на Шиманото Laughing
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Пон 26 Авг 2019 - 17:02

Имай предвид, че стандартната цена за карбоновите маркови върхове е 19-25 паунда, обичайно стъклопластовите са 12-17, но на теб не ти трябва такъв, да се гъне като..... Very Happy
Отказвай се от тази пътека и потърси в БГ!
Погледни и спесимен пръчките за мряна, при тях дават натоварването в либри. Лошото е, че те стандартно са къси, 12 фута, а на теб ти трябва дълга....
И накрая за мрените специално пак се връщаме на добрите стари дънарки Very Happy
Или на фидерите с дължина 4,80 и акция 250 грама, какъвто гледах скоро Very Happy
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by zx7r Пон 26 Авг 2019 - 18:07

Така, така, прав си. Аз също се бях загледал в хеви тоягата на Домето, но след като разлових Ultimate Qmatch 50-90 /3,96 непоколебимо установих, че ултимативната мренарка по моя вкус ще бъде Ultimate 90-120,  само имам леки колебания дали да е на 4,27 или 4,57, но тази дилема мисля да я реша по масонски и да взема и двете  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3651188005
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 26 Авг 2019 - 20:07

zx7r написа:Така, така, прав си. Аз също се бях загледал в хеви тоягата на Домето, но след като разлових Ultimate Qmatch 50-90 /3,96 непоколебимо установих, че ултимативната мренарка по моя вкус ще бъде Ultimate 90-120,  само имам леки колебания дали да е на 4,27 или 4,57, но тази дилема мисля да я реша по масонски и да взема и двете  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3651188005


Интересно ще ми бъде да чуя малко отзиви за тоя Q-match  Wink 
   Аз пък бях загледал модела 4.27/ 120 грама за ловене на сериозни дистанции , обаче след обмисляне на всички "за" и "против" , тоягите на Доме изпъчиха гърди , и тази зима се надявам да успея да пусна една поръчка  до Беремед  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3811974306

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by zx7r Пон 26 Авг 2019 - 20:18

Outsider написа:
zx7r написа:Така, така, прав си. Аз също се бях загледал в хеви тоягата на Домето, но след като разлових Ultimate Qmatch 50-90 /3,96 непоколебимо установих, че ултимативната мренарка по моя вкус ще бъде Ultimate 90-120,  само имам леки колебания дали да е на 4,27 или 4,57, но тази дилема мисля да я реша по масонски и да взема и двете  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3651188005


Интересно ще ми бъде да чуя малко отзиви за тоя Q-match  Wink 
   Аз пък бях загледал модела 4.27/ 120 грама за ловене на сериозни дистанции , обаче след обмисляне на всички "за" и "против" , тоягите на Доме изпъчиха гърди , и тази зима се надявам да успея да пусна една поръчка  до Беремед  Дъра, бъра за фидерите - Page 32 3811974306
Същото ме попита и един колега, който си търси шутерка. Пействам, какво му отговорих без редакция:

Ще започна с това, че имам много скромен опит с фидерите. Пръчката много ми допада, но аз харесвам бързи и мощни въдици. Стройна и чувствителна бланка. Добър шутър, но не съм я напъвал на дистанция, тъй като на Дунав не ловя на повече от 25 до 30 метра. Тествал съм я с хранилки от 90, 100 и 110 гр... Какво да ти кажа, има запас и предполагам най-дълги дистанции ще се покриват със 60-70 гр, макар че без проблем хвърля и над 100гр, но там не говорим за силово хвърляне. Ако трябва да я сравня с класически параболик като Матрикс Карбофлекс, е 100% по-добър шутър, въпреки че логиката е резултатът да е точно обратен. Е, все пак и Карбофлекса е анти пръчка откъдето и да го погледнеш...
Според мен е мощна въдица за затворен водоем, освен ако не търсиш точно такава, но бланката и баланса са страхотни. Като знам, какви боклуци се продават за по 200-300 лв, всички модели на Ултимейт са си топ оферта в момента.
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 32 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 32 от 34 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите