РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра, бъра за фидерите

+79
Красимир
fastera
galenik
Doktor-5
topsoft
to6encet0
paciani
ФИЛ ИВАНОВ
krasi_cska
Ванката
ximis
mmilen
barbolov.1977
balakchia
Kalin1983
butnik
Венелин Радушев
jorjinio
S_BANKOV
glmv
Bai Dobri
Slavi8282
rivezoro
Влади В
Олег Димитров
Tonkyo
dantho.mihov
kibi
kRaikkonen
ЛукаБрази
djidjo
Калин
EDI
Dass
dekata
Outsider
hiphopper
bachoivo
veselinov
Kivvop
МИНЧО
stridata
gog14
miLen4o
nikiil
Николай Лесев
lif3house
stan4o
GogoBuboleto
aspius
chipri_sv
Кико
Дидо Иванов
Apollo
nasko3333bg
murphymet74
Борислав Благоев
doktora000
dimmitov
dunavski
dako
del7710
М. Сталев
Port_Royal
starsky
gogata7904
Божката
bobigrig
a_ditchev
tojimi
krasimir n.
dotore
TITKO
D.Dimitrov
ppetkov
Naas
marian shimano
Ивката Вълов
boreto1
83 posters

Страница 26 от 34 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by ЛукаБрази Пон 18 Фев 2019 - 19:28

Това ми хареса,Дас върни плюсовете и минусите
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by doktora000 Пон 18 Фев 2019 - 19:37

Най-добрия начин е да тестваш ако имаш възможност, аз седнах на престън, седнах на Рив и разбрах кое ми харесва, но тогава нямаше алтернативи. Сега има някакви, но не съм ги тествал. Ако има по-евтино и с други лепенки ще си го взема, но като няма или или има ама няма прикачни или други глезотии за дооборудване пак ще взема Рив. Иначе и niki добре го е казал, пък и веднъж ако си доволен от нещо защо да го сменяш.
На Браунинг пък какво им има?
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Пон 18 Фев 2019 - 20:39

doktora000 написа:На Браунинг пък какво им има?

Бях с Блек вайпъра 420/120 близо 3 години, докато веднъж на Искъра клипснах на 70 м. него и Дъч 4,2/100, и лових с двата цял ден....
Много бързо разбираш какво искаш и какво не Very Happy
Прибрах го в калъфа....и го извадих чак за снимките за продажба 4-5 месеца по-късно, когато спря да ме мързи Very Happy
Вкратце - мек ми е, колкото и невероятно това да звучи на много хора.
А в поста по-горе правех сравнение със сферата, която не спира да ме изумява при всяко ползване (особено голямата - 420/100). Вярно е "Не от този свят", както пише на калъфа.
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by doktora000 Пон 18 Фев 2019 - 20:54

Това е много добър пример за колегата paciani !!! Аз имах 14S и Дм 420. Яко тестове на кастинг с брояч на метри. Без перфектните макари и влакна призавам, но дъча си мяташе малко по-далече някак по-жилав и стегнат, много добър фидер. Нооо на Вйпъра акцията ми хареса повече, защото е параболичен със сериозни риби и ми харесва как работи. После си взех още два на други дължини от сериите. Изцяло въпрос на избор и вкус, но да можеш да тестваш!
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 18 Фев 2019 - 21:13

Пичове...без да се впускам в темата с цените на тъкъмите , и кое колко струва и защо , да ви кажа една раутъ: много скромния Ултимейт , без да има претенциите на Вайпъра , и на по-малко от половината цена , мята точно толкова далеч , ако не и малко повече. Rolling Eyes 
Не е толкова прогресивен на вадене на рибата , и не можеш да ловиш толкова тънко с него - обаче качеството му като далекобойна пръчка е ...смущаващо. Дъра, бъра за фидерите - Page 26 2799057118 
Не знам дали споенах че сравнявам Ултимейт 3.60 с Вайпър 3.90... Дъра, бъра за фидерите - Page 26 3377578317

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by doktora000 Пон 18 Фев 2019 - 21:21

Ако кажеш че са 1:1 да се навия, а ти сам обясни разликата. Вайпър 1 3.6 е много приятен фидер, не знам как да го опиша. Параболичен, но и мята и тн и тн няма да говорим такива неща че ще кажат реклама. За друго говорех.
Единият съотборник има фидери за цял магазин и всяка ситуация ама и той си лови с тези които му харесват. А ся.
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Пон 18 Фев 2019 - 21:26

Ултимейтът е кристален пример за друг принцип - ако си малък и неизвестен, г..зо да си скъсаш и да произведеш извънземна пръчка, никога няма да можеш да я продаваш с надценката на батковците, а само с цената, с която си известен на клиентите си и е приемлива за тях Very Happy
Същото е при Шекспир, там дори има специален израз в рекламите на върховите им въдици - " at the top price point for Shakespeare"  Laughing Laughing Laughing
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Outsider Пон 18 Фев 2019 - 21:36

nikiil написа:Ултимейтът е кристален пример за друг принцип - ако си малък и неизвестен, г..зо да си скъсаш и да произведеш извънземна пръчка, никога няма да можеш да я продаваш с надценката на батковците, а само с цената, с която си известен на клиентите си и е приемлива за тях Very Happy
Същото е при Шекспир, там дори има специален израз в рекламите на върховите им въдици - " at the top price point for Shakespeare"  Laughing Laughing Laughing
Да , де , тая работа ми е ясна. На някакъв..подсъзнателен принцип. Като тва че за едни хoра е важно фидера да е скъп , без да имат значение реалните му качества (което не значи , че те не са на ниво). Ма аз тези неща ги разбирам , ама не ме засягат - аз гледам РЕАЛНИТЕ качества на пръчката , без да ми пука за маркетинг , етикет , надценка за име , пазарни принципи , известни марки , и т.н , и т.н... И реалната ситуация , тва е че ловя с двете пръчки в едни и същи условия , и на състезания - едновременно. (Тоест , една след друга)  - и нямам усещането че са от различна класа , че има различно качество на производство или материали , че нещо може да определи едно евро разлика в цената. А разликата е два пъти и кусур ...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by djidjo Пон 18 Фев 2019 - 22:04

Аз си мисля, че няма как фидер който струва колкото малка кола на старо да не е перфектен. Вземаш, почваш да ловиш и да се чувстваш перфектно с него. Докато при по-евтините можеш да случиш на такъв, но на принципа проба грешка, което не се знае колко ще ти струва в крайна сметка.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Пон 18 Фев 2019 - 23:37

Що дразниш Иван, хем знаеш, че темата му е слабост? Laughing Laughing Laughing

Нова тема:
Иванеее, кажи нещо за фидерите Сенсас, ако си чувал/пипал....
Гледах вчера няколко каталога...нищо не ме грабна, а и много постно...
Не мога да повярвам, че фирма с такива невероятни щеки е толкова слаба при наш'те.
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by veselinov Вто 19 Фев 2019 - 0:14

На времето, когато Папи и още шепа праведен човек почна да превежда и тиражира статии от европейския, вкл. Англ "мачмагазин" започнахме да чуваме и се заглеждаме по карбона и качествата на пръчките с такова изпълнение...
Разбира се бях изял всичката достъпна литература и бях пипнал някой друг Шекспир .... Друго нямаше..
Междувременно  Марк Ади беше станал капитан на Англетата,славата на сър Боби Н. и П. Дренан покоряваше сърцата,  Алън газеше наред - успехите не спираха ....
Там някъде Шимано Катана заби  основите на марката при пръчките в мачовия риболов . Макарите отдавна бяха Божество.
Та дълги години топ риболовците поддържаха ниво на обурудване стъпка или две под  върховите модели на пазара .
Вече ми е далечно и не си спомням конюнктурата , но тендецията беше такава. Състезателния риболов  ползваше и налагаше средния клас продукция. Пред вид количеството пръчки и макари  нужни за една солидна окомплектация това звучи повече от логично дори и в наши дни.
Ясно е ,че нещата доста са се променили за близо четвърт век и пирамидата на Маслоу може би се нуждае от ъп-грейд... Laughing Laughing Laughing 
Нека  всеки си открие, дори не любимата , а въдица(и)та(e) която му лежи най- добре и си направи набора , който максимално го устройва...
Аз отдавна се отказах от идеята , че доброто е неоспоримо такова... и спрях да го споделям дори...  Question
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by paciani Вто 19 Фев 2019 - 10:22

Чета и ми става ясно, че не разбирате какво имам предвид. Нагледал съм се достатъчно на хора, за които е важно че са им скъпи такъмите. Практикувам няколко вида риболов и навсякъде е едно и също. Показателното е това, че една от най вървежните теми тук е да се похвалим с новите придобивки. Това на мен ми говори много, ако на вас не. 

Доктора000 трети път няма да ти пиша за примера с платформата рив явно не разбираш какво искам да кажа. Защо човек би залепил лепенка сенсас на латексова кофа, на която седи и лови?!? Явно тази кофа е малко по-специална и различна от другата, на която пише БОРО.

И да знаете китайците ще направят вашата любима пръчка 1:1 и ще струва два пъти по-евтино. Само ще е с друг надпис. Просто някой трябва да отиде до Китай и да я поръча в конкретния завод. Често при реномираните фирми половината от парите ги даваш само за бранда, другата половина за продукта.
avatar
paciani
🐟 🐟

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by doktora000 Вто 19 Фев 2019 - 10:45

Добре колега не съм те разбрал. Ще ми покажеш ли стол като този на Рив д36 на половин цена или платформа на Рив с други лепенки ама за 500лв, пак д36 ако може. Прикачни предлагат ли?
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by S_BANKOV Вто 19 Фев 2019 - 11:30

[You must be registered and logged in to see this link.]
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by paciani Вто 19 Фев 2019 - 11:37

doktora000 написа:Добре колега не съм те разбрал. Ще ми покажеш ли стол като този на Рив д36 на половин цена или платформа на Рив с други лепенки ама за 500лв, пак д36 ако може. Прикачни предлагат ли?

Колега Два АБСОЛЮТНО еднакви стола ОРИГИНАЛНИ РИВ на еднаква цена -500лв
Разликата е, че на единия навсякъде пише РИВ, а на другия навсякъде пише ФИЛСТАР 

Кой от двата ще вземеш? Ще отговоря вместо теб. Ще вземеш този на който пише РИВ, защото е по-престижно. Дано ме разбереш вече.
avatar
paciani
🐟 🐟

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by to6encet0 Вто 19 Фев 2019 - 11:55

S_BANKOV написа:[You must be registered and logged in to see this link.]
да не прозвучи като заяждане ама този флагман няма място за сравнение с ривския стол  Question
to6encet0
to6encet0


Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by doktora000 Вто 19 Фев 2019 - 12:06

Банков, и аз видях този стол, но не знам дали краката са същите, за да могат да се слагат прикачни. Платформата е фи25... дай нещо 30-36 и да видим колко гривни е.

Paciani, сега те разбрах напълно при разлика само в лепенките ще заложа на това което познавам и съм доволен от него. Но и разбирам на къде биеш, нещо ни тестваш или ти е друга идеята.
И аз да те питам нещо: Ако се прибереш и видиш Памела Андерсън легнала в спалнята, обаче леко неразположена така, ще я чакаш ли 5 дена да и мине?
В сферата на вероятностите всичко е възможно.
А ако ми кажеш че си Пламен от плевенския отбор, който е само с пресън и дайва, ще се позабавлявам от сърце Smile
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Вто 19 Фев 2019 - 12:07

Колега paciani, не разбирам смисъла на постовете ти:

Да, хората пишат за новите си придобивки. От една страна, те са им коствали пари и усилия, и искат да споделят радостта си.
От друга страна, действително за някои е важно да имат по-скъпи такъми от останалите.
Но повтарям въпроса: На теб това с какво пречи?

Да, хората не пишат достатъчно в разделите за излети и тактики. Аз много пъти съм споменавал за това, но освен посоченото, се старая и чат-пат да списвам за излетите си. Имам дори постове от миналата зима само с пейзажи, та Станчо дружески ми направи забележка. Форумът се прави от нас самите и никой на никого не е длъжен (страх ме хваща, като си помисля какво ще остане от форума, когато някой ден се случи неизбежното и Иван ни отсвири).
Ти колко пъти писа за излетите си?

Да, има надценка 100% за марка, но е неизбежно. Марката струва торба пари за създаване и налагане, пази се с кръв и адвокати, и се калкулира. Цената не е само за производство на конкретния артикул, а и за развойна дейност, за известните рекламни лица, за любимото ни спонсорство, за това да можеш да си купиш въдицата в САЩ, да се преместиш в Европа и там да намериш оторизиран сервиз и доставка на резервни части и много още...
А по-горе написах (за ултимейта и шекспира), че дори някой да се опита да прескочи това правило, си го отнася - никой не му купува продукцията, защото не я познава, или защото не може да разчита на сервиз.

Да, всички искаме да купим по-евтино нещо, което удовлетворява нуждите ни.
Но в постовете ти няма нито едно конкретно предложение, което да обсъдим (извън дивотията за лепенките). Вземи пример от Иван, който в единствения си пост даде предложение, което да преценим - ултимейта.

Що се касае до хората, които обичат да са в брандирани дрехи на риболов - виждам го, не ми пречи, не го практикувам. Вярно има и такива, при които си личи, че се изхвърлят, но огромната част от тях имат достатъчно пари и в ежедневието си да поддържат същия стандарт.
С какво ти пречи обличането им?


Та накрая пак да питам - За какво точно пишеш?
Не искам да си мисля, че е само за задоволяване на есенциалната за народа ни черта - завистта.
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by paciani Вто 19 Фев 2019 - 12:24

Първо ще ти кажа, че няма завист, защото съм материално осигурен добре. Фидер за 600 лв мога да си купя без проблем, но никога няма да го направя. Всичките такъми са ми среден ценови клас. 

Коментирах първият пост от видеото че съм съгласен с мнението, ако някой не може да вникнете в смисъла на казаното, аз мога

"Няма смисъл да се направи евтин Дайва Турнамент , никой не иска евтин ДТ. Смисъла на ДТ е в това , че този фидер е скъп - той не е нужен на хора , на кото им трябва добър фидер , а на такива  на които им трябва скъп фидер - така е устроен този свят"


Все едно ми е кой с какво лови. смешно ми е манекенстването как една платформа рив или щека за 2000 лв променят самочуствието на човек

Доктор000 в никави отбори не участвам и не мисля да го правя
avatar
paciani
🐟 🐟

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by starsky Вто 19 Фев 2019 - 12:43

Paciani, прочети и вникни в смисъла на последното изречение от цитата "...така е устроен този свят".

Хубавото изкушава, скъпото прелъстява, "...така е устроен този свят"

Предпочитам да спя с топ модел, вместо с продавачката от кварталната бакалия, "...така е устроен този свят"
Предпочитам да се возя в мерцедес, вместо в лада, "...така е устроен този свят"

Поздрави на всички!
starsky
starsky
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 416

http://www.arsenal-bulgaria.com

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by paciani Вто 19 Фев 2019 - 12:59

Аз пък да ти кажа имам пари да си купя кола за 100 бона, но карам такава за 15 хиляди.защото ще ми върши абсолютно същата работа като другата. моя свят е устроен по друг начин.

Знам че така е устроен света, това е смешното
avatar
paciani
🐟 🐟

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Вто 19 Фев 2019 - 13:03

Манекенстването и завистта са двете страни на един и същи медал.
Манекенстването е прекаленото желание да изпъкнеш, завистта е по-силно от нормалното неудовлетворение, че някой има по-хубаво нещо от теб.
Ти критикуваш едната крайност, но с това показваш, че си в другата…..

За рива и щеката - по мои наблюдения над 95% от притежателите им са ги взели, защото искат да ползват нещо добро и могат да си го позволят. Защо обиждаш това огромно множество хора, като ги слагаш под общ знаменател с другите?

Ти можеш да си купиш скъп фидер, но изборът ти е друг. Какво ти дава право да осъждаш моя избор, без да се познаваме, само защото е различен?


И накрая - с казаното от Сергей Попов съм абсолютно съгласен (до момента, вече втора страница никой не е написал нито дума срещу него), но ти написа после нещо много злобно и безсъдържателно!
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by S_BANKOV Вто 19 Фев 2019 - 13:06

Пепи, на линка който съм пратил има и Ф36 да по скъпа е. Някъде към 700лв. 

И всеки сам преценява какво да ползва, колко пари да даде и дали да се насочи към определена марка.

Всеки сам решава колко и какво да работи, колко пари да изкарва и как да харчи. 

Знаете ли, карам Алфа Ромео 147 docati corso, струва три пъти повече от нормална дизелова алфа, то аз съм преценил че искам да е точно това. А знаете ли че съм чул поне сто пъти това е кенеф щото е алфа. Обаче ми е все тая защото съм искал точно това, изкарал съм си парите за нея и сега изпитвам удоволствие от карането, има по хубави и по евтини коли но съм преценил така, АЗ САМ СЪМ СИ ПРЕЦЕНИЛ. 
И между другото отдел маркетинг именно това им е работата, да продават а те го правят като рекламират и анализират преоритетите а не потребностите на различните групи клиенти.
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by paciani Вто 19 Фев 2019 - 13:13

Ок Спирам да пиша, може да ми изтриете мненията, все едно е.
avatar
paciani
🐟 🐟

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by nikiil Вто 19 Фев 2019 - 13:27

paciani написа:Ок Спирам да пиша, може да ми изтриете мненията, все едно е.

Извини ме, че ти давам акъл, но тъй като с поста си обиди много хора, които не познаваш, вкл. мен, правилната позиция мисля е "Извинете, сгреших".
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Dass Вто 19 Фев 2019 - 17:06

Какво сте го захапали човека? Просто не е минал тоя етап... Дъра, бъра за фидерите - Page 26 1743377566

paciani написа:Колега Два АБСОЛЮТНО еднакви стола ОРИГИНАЛНИ РИВ на еднаква цена -500лв
Разликата е, че на единия навсякъде пише РИВ, а на другия навсякъде пише ФИЛСТАР 
А дано, ама надали... Ето ти два Матрикса:

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Абсолютно" еднакви. Даже модулите са взаимнозаменяеми. На единия стои емплемата на Матрикс, на другия пише Коала...

Та ще ти отговоря с един стар виц:
"Чукчата се върнал от екскурзия в Африка. Другите чукчи го питали да ли е виждал слон...
- Дааа - отговорил той.
- А на какво прилича?
- Вие бяла мечка виждали ли сте?
- Да! - отговорили всички вкупом
- Е ми няма нищо общо!"

Та така... Горните модули са абсолютно оригинални, както казваш. Даже са еднакви. Само дето качеството "няма нищо общо"!

Та купуваме скъпи неща, не защото са брандирани и се правим на манекени, а защото в общия случай означават качество! Обратния вариант също съществува, но докато стигнеш до нещо ще си похарчил "една кола пари"! Нали знаеш какво е казал Марко Поло? Question

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by miLen4o Вто 19 Фев 2019 - 17:49

paciani написа:
Все едно ми е кой с какво лови. смешно ми е манекенстването как една платформа рив или щека за 2000 лв променят самочуствието на човек
 Мда, въпрос на преоритет, въпроса е какво ти прави кеф в тоя живот, въдици ли ще са, коли ли ще са, курви ли ще са, бело ли ще е, пиене на марково уиски ли ще е, важното е да ти е кеф, че живота ти е един и не знаеш колко е.

Както вика Шишо Бакшишо, днеска си тука, утре те няма. 

И къв е бил смисъла на всичкото това имане, ако не ни е било кеф?
miLen4o
miLen4o
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1129

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by doktora000 Сря 20 Фев 2019 - 10:46

Кофчега няма джобове!
 
Колега paciani, ще е полезно за форума ако намериш такива продукти, направиш им кратък анализ и ни ги покажеш тук. Ако аз знам че някой колега от форума казва, това нещо е качествено ползвал съм го 1,2,3 години, ще го потърся и аз.
Както каза Даскала и някой друг, просто тези опити в търсенето излизат по-скъпо понякога.
avatar
doktora000
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 576

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by paciani Сря 20 Фев 2019 - 14:14

Явно аз съм много тъп. Токова ли не разбрахте какво имам предвид.
Последен четвърти опит. Дано ме разберете.

Две фабрично произведени платформи РИВ. едната си остава с надписите РИВ
другата и махаме надписите и ги заменяме с такива на които пише ФИЛСТАР. Стола си остава същия само дето пише Филстар и по нищо не се различава функционално от другия на който пише РИВ.

Кой от двата ще предпочетете при положение че са на една цена? Това имам предвид под манекенство защото единия бранд носи престиж а другия не, за една и съща стока. От 100 човека 100 ще вземат рив само защото пише рив.

Извинявам се на Никил ако съм го засегнал

край спирам бъдете живи и здрави и Господ да пази майка България
avatar
paciani
🐟 🐟

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by topsoft Сря 20 Фев 2019 - 15:06

На каква цена са?

Едва ли има идиот, който ще си купи Рив ако е 200лв  по-скъп
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3227

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за фидерите - Page 26 Empty Re: Дъра, бъра за фидерите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 34 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите