РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

+12
Apollo
Outsider
stan4o
fastera
М. Сталев
stridata
veselinov
ПетърК
S_BANKOV
Влади В
Krasi-feeder
ЛукаБрази
16 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by Outsider Съб 31 Мар 2018 - 23:01

Apollo написа:
Apollo написа:
П.С. Фен съм на Гуру Question


Отговора е в послеписа ми  Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 1743377566 Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 1743377566 Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 858133270 Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 858133270 Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 858133270
Е да де Suspect - всички фидери с утроена цена на пазара разчитат на феновете...много разходи по реклама за избиване , много нещо. Razz 
Ма тва си е за зимата - аз утре имам две състезания , и дотук имам сигурно 25 излета тая година Cool , няма налягане в бойлера да споря за ценообразуване на такъми , лакомия на марки , и дoверчивост  и наивност на потребителите...айде да видим дали за зимата няма да изкарат серия храни по 22 евра килото ,( кoито ще си струват секи цент , щото са Гуру  Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 3377578317  ), и тогава може да поспорим.. 
Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7019

Върнете се в началото Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by Apollo Съб 31 Мар 2018 - 23:16

Изобщо нямам намерение да предизвиквам спор на тема Ценообразуване. Всички сме наясно, че името е голям процент от цената!

П.С. Успех на състезанията и да кажеш после к'во си направил Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 1699561268
П.С.2 Живот и здраве, другата седмица ще видиш аз с какво чудо ще изпъкна Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 1743377566 Cool
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by stan4o Съб 31 Мар 2018 - 23:34

Поздравления за написаното Ауте pig pig Тия тъпи Англичани трябва да слезят на земята.Нито риболова им е като хората ,нито пръчките им пръчки.Пълен смях.Само една реклама и нищо друго.Качество нула а цената на Bentley Да  си жив и здрав и да продължаваш да  ни насочваш към истинския фидер риболов Suspect Suspect Suspect
stan4o
stan4o
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 914

Върнете се в началото Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by boreto1 Сря 4 Апр 2018 - 21:47

Аз пък ще си купя една щом излязат пък нека са скъпи боклуци
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by tojimi Чет 5 Апр 2018 - 0:22

Ама то и на една кола себестойността й е 15 000 - 20 000 лв., ама не искате да карате още Жигулита, а искате подобрения. И няма кой друг освен вас да плаща за развойната дейност дето не се вижда и се бъркате за 50-60 000 примерно.  Та същото е и с фидерите - алтернативата е стъклопласт с пружини, а не разни М(atrix)атраци и Д(aiwa)ивани, дето показвате в една друга тема.
tojimi
tojimi
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 712

Върнете се в началото Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by Tonkyo Чет 5 Апр 2018 - 9:57

Laughing Laughing Laughing
Предлагам да направим една тема тема с гласуване  „Романтици“  срещу  „Прагматици“

П.п. Доста пооспамихме темата, която е с конкретна насоченост, така че може би е добре да се намеси  модератор ....
Tonkyo
Tonkyo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 370

Върнете се в началото Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by Milen Rusanov Вто 4 Дек 2018 - 9:32

Аз от скоро съм собственик на Daiwa Cast'izm 126 Feeder, моето мнение за пръчката е, че е достатъчно гъвкава без да е лигава,и без да влияе това на кастинга. Водачите са с по голям диаметър и това позволява шок лидер. Лично аз съм постигал дистанция от 72 м с 48 гр. булет хранилка. Ловил съм платики около 1-1,5 кг както и шаран около 2 кг на дистанция 50+ метра ,и въдицата се държа много добре.
Milen Rusanov
Milen Rusanov


Брой мнения : 10

Върнете се в началото Go down

Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA - Page 2 Empty Re: Новите Cast'izm feeder rods от DAIWA

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите