РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Влакна и поводи за риболов с фидер

+56
stamat699
dantho.mihov
hristovpe17
nursi
fastera
Kalin1983
maxi
Port_Royal
nikiil
garfield_90
rivezoro
Влади В
bobifoto
stan4o
Andro833
ЛукаБрази
djidjo
darvodelecat
jorjinio
Slavi8282
EDI
hiphopper
Dass
veselinov
Outsider
М. Сталев
dekata
Ивката Вълов
tanoman
del7710
Красимир
S_BANKOV
Калин
kibi
dimmitov
GogoBuboleto
Калин Запрянов
stridata
topsoft
Pavle mi pie
bobigrig
Божката
dotore
МИНЧО
marian shimano
lif3house
murphymet74
D.Dimitrov
Apollo
bachoivo
doktora000
Ники Дончев
miLen4o
Николай Лесев
butnik
dako
60 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by bobigrig Вто 22 Окт 2019 - 0:09

Very Happy Това е официалното допустимо отклонение,  което п производителя  дава, дали е така в действителност не мога да кажа , защото аз лично нямам такъв инструмент.Пак доколкото знам  лабораторията,  която сертифицира влажната е в Rive и не ми се вярва да се изложат...
Иначе аз дълго време(след доста тестове на различни марки) ползвах само ксило, докато не го развалиха, сега ще сменя Rive ако му влошат качеството,  което към момента напълно удовлетворява изискванията ми, с което не искам да кажа, че всички трябва да ползват само Rive,   просто това са моите наблюдения и опит с поводите.
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Outsider Вто 22 Окт 2019 - 0:16

bobigrig написа:Пак доколкото знам  лабораторията,  която сертифицира влажната е в Rive и не ми се вярва да се изложат...
Ще ме утрепеш Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 2902588953 Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 2397243878 ....не че ще се изложат - много им пука! - ЛЪЖАТ като дърти цигани всички tongue , с много малко изключения!!! Производителите , на които може да се вярва се броят на пръстите на едната ръка , а такива , които ти пишат "0,25" , и ти продават 0.275 , с лопата да ги ринеш - включително адски реномирани и известни марки - ма пък затва влакното им е яко , стpахотия  Twisted Evil Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7019

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by bobigrig Вто 22 Окт 2019 - 0:30

Казах,  че не ми се вярва бе Иване Question, на мен си ми харесват и така *на око* не съм усетил разминаване   Laughing
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by maxi Пон 9 Дек 2019 - 15:42

Хайде и аз да бутна темата за монофила - от 1 г. съм на мачовете с Maxima Chameleon, държи на възли, не се къдри, потъва добре, бай ингилизин предимно него ползва за фидер и мач, 100 м. около 10 лв. излиза. От това, което съм чел по техните форуми, ако не е Maxima Chameleon, то ще е Daiwa Hyper Sensor.
Преди бях и с основно, и за поводи с Ксило, и аз срещнах същите проблеми, като колегите, които са писали в темата. Може и да е било залежало, не знам.
maxi
maxi
🐟 🐟

Брой мнения : 72

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by nikiil Пон 9 Дек 2019 - 21:22

maxi написа:Преди бях и с основно, и за поводи с Ксило........ 
Ксило имат ли разфасовки над 50м., не съм срещал?
Вероятно ще е по-евтино...
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by maxi Пон 9 Дек 2019 - 22:33

nikiil написа:
maxi написа:Преди бях и с основно, и за поводи с Ксило........ 
Ксило имат ли разфасовки над 50м., не съм срещал?
Вероятно ще е по-евтино...
да, 50 м.  - 0.12  - основно, за риболов на леко - боло, по спомен от 1 година - ксилото се къдреше, памет, лесно късане.
maxi
maxi
🐟 🐟

Брой мнения : 72

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Port_Royal Сря 11 Дек 2019 - 17:33

От доста години ползвам Ксило за поводи при фидер риболов и съм нямал проблеми с влакното.За  Daiwa Hyper Sensor не искам и да чуя повече.Вземи си влакно на Катран,като мисля че ще останеш доволен.Реален диаметър,меко,здраво и държи на възел. Smile Smile Smile


Последната промяна е направена от Port_Royal на Сря 11 Дек 2019 - 17:45; мнението е било променяно общо 1 път
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by maxi Сря 11 Дек 2019 - 17:43

Ще сложа някоя капка катран на шпулите , че то нашите водоеми и без това не са Мн медени Smile
maxi
maxi
🐟 🐟

Брой мнения : 72

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by garfield_90 Вто 28 Яну 2020 - 0:55

Здравейте колеги. Ще сменям влакната на хевитата и съм се спрял на 3 вида. АКо може малко помощ ще бъда благодарен:
[You must be registered and logged in to see this link.] - 0.26
другото е :
[You must be registered and logged in to see this link.] - 0.27
и третото :
[You must be registered and logged in to see this link.] - 0.28 или 0.25 ако намеря, че по принцип го има.
Гуруто е доста твърдо но не знам как ще е на здравина, че стои малко като тел ( което си е добре за фидер ), но по принцип съм свикнал да ловя с по-меки влакно. ЦПК е доста меко и приятно на допир и покрива невероятни дистанции. А Пролоджика си нямам и идея, но ми е бръннала тази муха. Благодаря
garfield_90
garfield_90
🐟 🐟

Брой мнения : 114

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Kalin1983 Вто 28 Яну 2020 - 22:43

Аз съм с CPK-точно този модел и никак не е лошо. Погледни и новото на Престън(твърдо и потъва бързо)
Kalin1983
Kalin1983
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 628

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by garfield_90 Сря 29 Яну 2020 - 0:12

На медиума и аз съм с това CPK 0.23 и съм много доволен за сега, но съм го мятал 2 пъти и зазимих.Та за това се и чудя дали да не го сложа и на хевитата само че 0.26, но ми се щеше да чуя и мнение за другите. А ти за кой модел говорих на Престън?
garfield_90
garfield_90
🐟 🐟

Брой мнения : 114

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by butnik Сря 29 Яну 2020 - 12:27

[You must be registered and logged in to see this link.]
и това не е лошо
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by garfield_90 Сря 29 Яну 2020 - 12:30

butnik написа:[You must be registered and logged in to see this link.]
и това не е лошо
Кое точно колега, че на линка ми излизат всички влакна?
garfield_90
garfield_90
🐟 🐟

Брой мнения : 114

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Kalin1983 Сря 29 Яну 2020 - 12:59


Preston - Sinking Feeder Mono, напиши в Гугъл и ще ти излезне
Kalin1983
Kalin1983
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 628

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by butnik Чет 30 Яну 2020 - 10:43

garfield_90 написа:
butnik написа:[You must be registered and logged in to see this link.]
и това не е лошо
Кое точно колега, че на линка ми излизат всички влакна?
[You must be registered and logged in to see this link.]
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by nursi Пон 4 Май 2020 - 12:46

Здравейте . Можели да ми предложите влакно моноф'лно за поводи по 100 м ролки но ролките да са с малки размери . Само заради ролките немога да намаля размера на кутиите.Благодаря.
avatar
nursi
🐟 🐟

Брой мнения : 65

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by veselinov Пон 4 Май 2020 - 12:53

Колко малки??
Guru N-gauge
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by nursi Пон 4 Май 2020 - 14:23

Които са като owner broad мислех си от овнер да си взема но много пари им искат .Мисля да взема цяла серия от 0.12 до 0.20 искат им по 50 турски лири . Млко ми е скъпичко.
avatar
nursi
🐟 🐟

Брой мнения : 65

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by butnik Вто 5 Май 2020 - 8:15

12 лв за 100м скъпо,лови с ибришим,те са някакви стотинки.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by nursi Вто 5 Май 2020 - 8:58

butnik написа:12 лв за 100м скъпо,лови с ибришим,те са някакви стотинки.
Ако имаш предложение пиши ако ли не ...
avatar
nursi
🐟 🐟

Брой мнения : 65

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by fastera Вто 5 Май 2020 - 9:37

Виж на Rive, дали ще ти “паснат”. Щото тая работа с размера на кутиите и напасване по тях на мен ми е малко като.....оная приказка да си вземеш копче и по него да си търсиш балтон Smile
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by butnik Вто 5 Май 2020 - 9:43

За под 12 лв нямам предложения,отделно специализираните влакна  за поводи са по 25-50м и не напразно-за колко време ще изхабиш 100м от няколко размера и къде ще се подмятат.От 0,10 до 0,16 са достатчни,това са 4 ролки на цена 4х10лв перфектни за цената.18 и 20 режеш от някоя шпула и ето бюджетно решение.Ако и 40 лв ти са много Кралусо,Филстар са под тази цена,има и други,но в момента това ми е в главата.Това са с напасването ти е писал Faster.Аз ги напасвам в класьор на Матрикс.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by nursi Вто 5 Май 2020 - 10:18

Благодаря за отговорите. Аз после научих БГ език.Исках да кажа да не са дълги повече 100м .Благодаря за предопреждението,по добре би било  да са 50 м .До сега ползвах https://ribomania.com/trabucco-t-force-xps-match-pro-100-0-181-100-4-650 това и реших да е нещо ново...
avatar
nursi
🐟 🐟

Брой мнения : 65

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by butnik Вто 5 Май 2020 - 10:50

Xilo на Колмик е 2 лв по-скъпо,но и по -добро,Трабукото омалява при няколко риби,накъдря се
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by nursi Вто 5 Май 2020 - 12:06

Да наистина се накъдря трабуккото. За xisoloto бяхсе насочил ким него но често четох че новата версия са му развалили качеството и за това питах малки макари за поводи.
avatar
nursi
🐟 🐟

Брой мнения : 65

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by butnik Вто 5 Май 2020 - 12:13

nursi написа:Да наистина се накъдря трабуккото. За xisoloto бяхсе насочил ким него но често четох че новата версия са му развалили качеството и за това питах малки макари за поводи.
Последно си набавих миналото лято,че в Германия трудно го намирам,нямам и най-малки съмнения за влошено качество.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by nursi Вто 5 Май 2020 - 12:19

butnik написа:
nursi написа:Да наистина се накъдря трабуккото. За xisoloto бяхсе насочил ким него но често четох че новата версия са му развалили качеството и за това питах малки макари за поводи.
Последно си набавих миналото лято,че в Германия трудно го намирам,нямам и най-малки съмнения за влошено качество.
Искаш да кажеш че (качествотому е същото и няма промяна ) така ли да го разбера?
avatar
nursi
🐟 🐟

Брой мнения : 65

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by butnik Вто 5 Май 2020 - 12:29

Според мен-да,няма никаква промяна.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Apollo Сря 6 Май 2020 - 9:40

Xilo партидата, която беше с влошено качество се появи преди около 3-4 години и после изчезна. Сега е ТОП. Аз съм много доволен от него и от XPS на Трабуко.
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Apollo Сря 6 Май 2020 - 9:41

[You must be registered and logged in to see this link.]

Но аз използвам ето това. Има и ролки по 50м.
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 6 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите