РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

информация за FilStar Premier Multi feeder

Go down

информация за FilStar Premier Multi feeder Empty информация за FilStar Premier Multi feeder

Писане by Гост Пон 24 Юли 2017 - 11:50

Здравейте колеги, чета форума с интерес и имам нужда от малко помощ. Преди няколко дни се случи злополука с един от фидерите ми(още при първото използване Sad ). Счупих върховата секция под първия водач, та въпроса ми е дали някой знае колко унции е най мекия връх(точно него счупих). За да мога да се ориентирам в търсенето. Предварително благодаря за помощта.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

информация за FilStar Premier Multi feeder Empty Re: информация за FilStar Premier Multi feeder

Писане by Dass Пон 24 Юли 2017 - 12:34

При условие, че акцията му е 20-75g, би трябвало да е около една унция. Така, че 3/4 - 1 унция ще ти свърши работа. Важното е диаметъра в основата.

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите