РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Строй на "Фидер" въдиците

+21
Ивката Вълов
boreto1
stridata
Георги Кръстев
stich
shekira
Outsider
marian shimano
plwned
matey49
dako
zvi
pav4oo_79
Коце
titanium
Теди
Бачо Илия
fiverov
ceco65
TachkoT
Admin
25 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by Гост Сря 16 Апр 2014 - 21:51

Outsider написа:
Земекса е разработка на Сергей Попов.


Сергей Попов написа:Да и карпа своего любимого, если он более 8 кг весом они ловят уже на карповые снасти...

 Very Happy
Тоя не го знам кой е- немаше го в Унгария, пък и да е бил там, помня само тия пред мен(не беше сред тях) Question lol! lol! lol! 
Ко да напише човека, нали и неговите "криваци" трябва да купи някой!
Има едно основно правило в търговията и рекламата "КОГАТО НЕ НАМИРАШ ДОБРИ КАЧЕСТВА ЗА РЕКЛАМИРАНЕ НА ТВОЯ ПРОДУКТ- ЗАПОЧНИ ДА ПЛЮЕШ ПО КОНКУРЕНТНИТЕ ПРОДУКТИ" :afro: 
Мога веднага да го упровергая и да му покажа как с "фидерное снасти" и английска пръчка 3м. 160гр. собствено тегло, ще извадя не 8 а над 10-12кг. шаран!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by Outsider Сря 16 Апр 2014 - 22:18

Божката написа:
Тоя не го знам кой е- немаше го в Унгария, пък и да е бил там, помня само тия пред мен(не беше сред тях) Question lol! lol! lol! 
Ко да напише човека, нали и неговите "криваци" трябва да купи някой!

Хич не се съмнявам в способностие ти!  Laughing  Laughing 
Дали ловенето на трофейни шарани е работа за фидер е друг въпрос , ма той пък ми е малко встрани от основните инетерси. Question 
Що се отнася до Попов , щеше да го познаваш , ако беше ходил в ЮАР  Razz - Сергей е член на националния отбор на Украйна , и един от най-добрите фидеристи на пост-съветското пространство. И много запален и компетентен шаранджия , ма тва е друг въпрос.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by Гост Сря 16 Апр 2014 - 22:30

"Ама я го знам бе, мене жокер ми не требе, ма я го знам бе- СКАКАУЕЕЕЕЦ" Laughing Laughing Laughing 
Ванка, написаното горе е майтап нали ти е ясно Wink 
Естествено, че знам кой е, не падам от небето!
Но има и много истина в това което съм написал с големи, цветни букви! Cool 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by Outsider Сря 16 Апр 2014 - 22:53

нЕма значение! Важното е лаф да стане , че форумо е е в ебаси летаргията тая вечер...мач ли има нещо?  :scratch: Турски сериал?  Razz  Razz 
Иначе....хм. А бе кво да ти кажа.... всъщност има нещо вярно в тая работа , дето английските пръчки , и много други работи , в Европата за нищо не стават. И е голям таш.к , щото са тяхно изобретение - мач , фидер... Примерно от моя гледна точка , НИЩО от мач стоката им не става за от тая страна на Ламанша - нито пръчки , нито макари , нито плувки...и за фидерите Сергей не е далеч от истината - малкото пръчки , правени за европейския пазар , на Острова не се харчат изобщо...а бе ти си ги знаеш тези неща.
Като стана дума за Престън Дъч Мастър - видях че фирмата е обявена за продажба. Shocked  Shocked 
Язък , Престън имаха и свестни неща...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by Гост Сря 16 Апр 2014 - 23:23

Outsider написа:всъщност има нещо вярно в тая работа , дето английските пръчки , и много други работи , в Европата за нищо не стават. И е голям таш.к , щото са тяхно изобретение - мач , фидер... Примерно от моя гледна точка , НИЩО от мач стоката  им не става за от тая страна на Ламанша - нито пръчки , нито макари , нито плувки...
Абсурд Shocked  по никакъв начин не мога да се съглася с теб Evil or Very Mad  сменил съм над 30 фидера(да не кажа над 40) и по-добро от Матрикса не съм пипал, Антареса така ми седи нов!
Дори там където ти си капацитет а аз нищо не разбирам, ще ти кажа, че по-добро от това на снимките няма(според мен)
Зумни ги и ако не се вижда, ще ти го напиша! Wink 

Дайва Аирити(това е уйп но същото се однася и за щека)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Мач Дайва Турнамент
[You must be registered and logged in to see this image.]

Правят се в Англия Question 

П.п. Влюбен съм в щеката на Matrix-Nemesis но при цена 3000 паунда, ще е несподелена таз любов Laughing 
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by marian shimano Сря 16 Апр 2014 - 23:42

Аз примерно, немога да повярвам на някаква скрромна варираща из Английски промоцийки цена на която и да е марка да е правена в Англия, бате всичко е Китйка.

За въдиците и аз не обичам Ангийското , освен тези които ги правят в малки Английски гаражчета. Question 
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by Outsider Чет 17 Апр 2014 - 0:40

Божката написа:
Outsider написа:всъщност има нещо вярно в тая работа , дето английските пръчки , и много други работи , в Европата за нищо не стават. И е голям таш.к , щото са тяхно изобретение - мач , фидер... Примерно от моя гледна точка , НИЩО от мач стоката  им не става за от тая страна на Ламанша - нито пръчки , нито макари , нито плувки...
Абсурд Shocked  по никакъв начин не мога да се съглася с теб Evil or Very Mad 

Е , аз се изразих малко обобщаващо де... Laughing  Laughing 
Идеята ми беше ,че фидерите в Англия се правят за определени условия. Ако твоите условия са близки до английските , няма причина да не ти паснат. И сега вадим хранилка от 120 грамаааааа..... Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil ако искаш да видиш как на Джон Смит му увисва ченето до пъпа , покажи му такава хранилка и му гледай сеира. Razz  Razz  Абсолютно съм сигурен , че девет от всеки десет Дъч Мастъра се продават извън Англия.  Idea 
Обаче работата става драстична точно при мачовия риболов - те там мача , както се практикува в Англия и на Континента се различават драстично - ма тва не е за тука , и без тва оспамихме темата... Embarassed 

(Щеките? - ще ти издам една тайна : при две щеки от един ценови клас няма никаква реална разлика. Другото е маркетинг и литература)

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by stridata Чет 17 Апр 2014 - 7:10

Принципно в Англия си мисля, че за пръчки боготворят високите серии на Дайва. Ако ги питаш за нещо "външно" биха споменали макарите на Шимано. Така си мисля аз.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by boreto1 Чет 17 Апр 2014 - 11:26

По този въпрос съм ви отговорил :

Дайва;Гарболино;дренан;шимано-за фидери
щеки-Даива ;Гарболино;Мавер-като Дайвата е най предпочитаната заради здравината й.
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by jorjinio Съб 19 Апр 2014 - 22:20

Новата серия:
jorjinio
jorjinio
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 566

Върнете се в началото Go down

Строй на "Фидер" въдиците - Page 5 Empty Re: Строй на "Фидер" въдиците

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите