РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Критерии за избор на макара за фидер риболов

+98
D.Dimitrov
Port_Royal
lif3house
hiphopper
Христо Ненков
nicko
paciani
Калин
krasimir n.
djidjo
ktonkov
dunavski
ivanov_bg
kiki7808
Tonkyo
Милен Динков
ЛукаБрази
Мариан
MapTuH
Pavle mi pie
ivanov87
bobigrig
murphymet74
МИНЧО
TITKO
stobo
М. Сталев
Божката
Влади В
pgb
ppetkov
Bibooo
s.a.m.i
mmilen
kRaikkonen
jorjinio
toni702005
Veselin_fish
Ники Дончев
ndk
Олег Димитров
glmv
stridata
Ивката Вълов
Pavel Minchev
ro4eto
dantho.mihov
helik
Тони 72
Naas
gogata7904
heineken®
GogoBuboleto
Dass
miLen4o
gloupan - Киро
veselinov
boreto1
stan4o
BigShot
iconu1977
Борислав Благоев
Емил Димитров
vlado_fidera
dess0
martineti
galev
shekira
VNNaidenov
Outsider
matey49
pojara
Dermy
stich
titanium
dako
Коце
Бачо Илия
Doktor-5
topsoft
nasko83
plwned
chipri_sv
ceco65
iliqn_d
Георги Кръстев
Теди
BARONA
Радо Троев
dekata
CERRUTI
tsvetkoff
butnik
fiverov
marian shimano
LMMitrev
TachkoT
Admin
102 posters

Страница 3 от 35 Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by dekata Вто 17 Апр 2012 - 16:28

За мощността мисля,че няма да имам проблем.С пикера ловя основно плевелни риби в затворени водоеми,а ако се излъже някой "бонус" го вадя с пръчката,а не с макарата.Кошничките които ползвам също са с малък грамаж.Имах опасения,че ще дойде голяма и Теди го потвърждава.Иначе Рьобитата не са лош вариант,но и тях няма къде да ги врътна и видя на живо в нашите магазини Rolling Eyes

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by chipri_sv Съб 5 Май 2012 - 11:43

Само така протоколно-нов член в семейството от Тебен
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
chipri_sv
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 253

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Макари

Писане by plwned Сря 11 Юли 2012 - 1:08

Здравейте приятели на риболова! Искам да попитам нещо пък и да изтупаме прахта от темата. Първо искам да попитам тази дайва 3012d колко горе долу струва? И имам няколко варианта които съм си харесал да ми кажете дали са подходящи за риболов по дунава ловя с не по тежки хранилки от 60-70гр. ама не е изключено и с по-големи ама максимум до 80, защото и фидера ми не го позволява, а той е с 150гр. акция и не го мъча много много, та ето и макаричките: Daiwa Whisker Match пише че за хеви фидер става модела 3012 перфектно и Еxceler S иии най-големия ми фаворит ---> Team Daiwa Match съжалявам ама не мога да поствам линкове, защото съм нов такава грешка ми излезе много ме кефи дизайна и направооо душевен оргазъм получавам както обичат да казват някои колеги affraid Laughing абе и ТДР-ката ме кефи ама бая хляб ще ям докато си я купя Embarassed ии една не толкова известна макарка, която гледам унгарците почти всички са с нея голям фаворит им е а именно: Tubertini Vertigo
Maкарите ги има в ribibg.com!
Благодаря Ви! Arrow
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by nasko83 Сря 11 Юли 2012 - 1:22

Тубертинито го има Митко(fiverov) и мисля, че е много доволен от нея Wink
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by ceco65 Сря 11 Юли 2012 - 8:13

plwned написа: Daiwa Whisker Match 3012

[You must be registered and logged in to see this image.]

plwned написа: Еxceler S

[You must be registered and logged in to see this image.]

plwned написа:Team Daiwa Match

[You must be registered and logged in to see this image.]

Давам мнение само за Екселер S - 4000 защото нея я имам.
Много мощна макара и съм много доволен,но за съжаление нещо се п...ба
и сега Майсторски ме мота със гаранцията.Макарата е на няколко риболова и
като е без натоварване няма проблем но като се натовари се чува нещо като гъргорене
което предполагам е от някой лагер.До момента проявявам търпение което във всеки момент
ще се изчерпа и ще ги подредя хубаво.Друго което ми направи впечатление, че не може да се
постига добър кастинг със нея,може би заради дърбоката шпула.

ceco65
ceco65
Модератор
Модератор

Брой мнения : 2102

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Admin Сря 11 Юли 2012 - 8:20

Тубертинито си е живо Риоби ... Аз от Риоби съм доволен , има аналог в "Рибоко" за по малко пари , има го по-напред в темата до колкото си спомням. Мисля ,че ще ти свърши работа за такива натоварвания!
Ето я макарата с безплатен доставка до всяка точка на България ...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Местя постовете в макари Mad


Последната промяна е направена от Калин Стоянов на Сря 11 Юли 2012 - 10:34; мнението е било променяно общо 3 пъти
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by chipri_sv Сря 11 Юли 2012 - 8:48

Колега,plwned,имам две от макарите,които визираш,а именно Exeler S i Whisker match 3012.Според мен Уискър мач-а иде малък за риболова,който визираш-60,70,80 гр.кошници и хеви пръчка.Екселер-а стои идеално на пръчка 3,90-150гр-сложил съм го на такава.Както Цецо ти е писал-много мощна макара.Без проблем ще се справи с големи кошници и течение.Ако се спреш на Тийм Дайва-та,според мен,трябва да е 4000 размер.Нея не съм я виждал на живо и нищо не мога да кажа за нея.Успех в избора.
Поздрави-Миро
avatar
chipri_sv
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 253

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by plwned Сря 11 Юли 2012 - 17:31

Много Ви Благодаря колеги!

Значи направих си няколко извода whisker match-a е малка и не става за тоя тип риболов, а си е типична мачова макара, Excelera размер 4000 e най-добрия избор от трите макари само едно ме притеснява това което каза Цецо, защото точно това не искам искам да си ги прибира с лекота кошничките а не да скърца да вибрира бучи и да се мъчи като цяло.. като не съм чул мнение само за team daiwa! И ще чакам колегата (fiverov) да изкаже мнение за тубертинито! Да между другото гледах няколко тубертинита (на снимки) и отдолу пишеше Ryobi значи те ги произвеждат.. Много ми се искаше за team Daiwa да чуя добри думи ама в крайна сметка ще бъде екселера или пък някой Заубер?
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Admin Сря 11 Юли 2012 - 17:42

plwned написа: team Daiwa

Няма лоша макара дето да пише "Team Daiwa" , та макарата има ревю в



За предпочитане е двойната дръжка , по-добър е баланса на самата макара. Освен това има и клипс с пружина Mad
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by marian shimano Сря 11 Юли 2012 - 19:35

Коки колко пари е това пиленце.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by chipri_sv Сря 11 Юли 2012 - 20:26

Каде 260 лв.,Мариянски!+ - някой лев,зависи от къде.....
avatar
chipri_sv
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 253

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by plwned Сря 11 Юли 2012 - 21:17





Да това гледам и аз, че има и с двойна дръжка обаче в България я има само в ribibg и не е с двойна дръжка и е на цена 230 .. Rolling Eyes
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Admin Чет 12 Юли 2012 - 8:30

plwned написа:



Да това гледам и аз, че има и с двойна дръжка обаче в България я има само в ribibg и не е с двойна дръжка и е на цена 230 .. Rolling Eyes

За България не знам ... В Англия е 90 паунда

[You must be registered and logged in to see this link.]

Двойни, единични... каквито искаш Laughing

В България е 260 лв. , но има само с единична дръжка ..
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by plwned Нед 15 Юли 2012 - 5:00

И беличка я има.. ама все се притеснявам, че ще се мъчи с тея кошници.. как не им разбирам на тея поръчки на англичаните мали.. ама ще мисля да видим тукашните "търговци" ква цена ще издокарат с двойната дръжка.. тя 2 шпули има така като гледам [You must be registered and logged in to see this link.]
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by marian shimano Нед 15 Юли 2012 - 23:50

plwned написа:И беличка я има.. ама все се притеснявам, че ще се мъчи с тея кошници.. как не им разбирам на тея поръчки на англичаните мали.. ама ще мисля да видим тукашните "търговци" ква цена ще издокарат с двойната дръжка.. тя 2 шпули има така като гледам [You must be registered and logged in to see this link.]

Колега, мисля че всяка макара ще се справи с 20/30гр. кошница (хранилка), незабравяй че след 40секунди в която и да е хранилка тип кошница храна избухва и кошницата остава празна.

ПП: лових с някакво Шимано размер 0500 , което приличаше на ключодържате и с 20грама хранилки се справяше чудесно..
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by plwned Сря 18 Юли 2012 - 21:09

marian shimano написа:
plwned написа:И беличка я има.. ама все се притеснявам, че ще се мъчи с тея кошници.. как не им разбирам на тея поръчки на англичаните мали.. ама ще мисля да видим тукашните "търговци" ква цена ще издокарат с двойната дръжка.. тя 2 шпули има така като гледам [You must be registered and logged in to see this link.]

Колега, мисля че всяка макара ще се справи с 20/30гр. кошница (хранилка), незабравяй че след 40секунди в която и да е хранилка тип кошница храна избухва и кошницата остава празна.

ПП: лових с някакво Шимано размер 0500 , което приличаше на ключодържате и с 20грама хранилки се справяше чудесно..


Да колега от поста ти мога да разбера, че с 20 30 грама хранилка и поне още 20 храна при мятането въобще не се натоварва и това не е проблем за макарата .. Но по лошото е че аз с 20 30 няма да ловя или то ще бъде 20% от риболовните излети през другото време ще бъде с 50-60 грамови .. (та затова е притеснявам) Neutral
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by fiverov Сря 18 Юли 2012 - 21:29

Лошото в случая е че никой не слуша като говоря !!!
Ето това е лебедка .Ползвам я вече втора година -никакви оплаквания .Много плавен ход .Много плавен аванс .И МНОГО МОЩНА .Всъщност това си е RYOBI
[You must be registered and logged in to see this link.]

п.п. Всъщност си поръчах още две Embarassed и мисля да разкарам шиманата .Това сериозно Suspect
fiverov
fiverov
II-ро място "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1552

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by topsoft Сря 18 Юли 2012 - 21:38

Заубера е по-малко пара?
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3226

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Doktor-5 Сря 18 Юли 2012 - 23:16

fiverov написа:Лошото в случая е че никой не слуша като говоря !!!
Ето това е лебедка .Ползвам я вече втора година -никакви оплаквания .Много плавен ход .Много плавен аванс .И МНОГО МОЩНА .Всъщност това си е RYOBI
[You must be registered and logged in to see this link.]

п.п. Всъщност си поръчах още две Embarassed и мисля да разкарам шиманата .Това сериозно Suspect

Има една почти нова (на два -три риболова) ако ти трябва сфирни! Very Happy
У комшияата е, взе си бая дайви и продава каквото не му трябва! Wink

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by fiverov Чет 19 Юли 2012 - 7:40

фффииут
Да казва за цената за размера и парата .Може и на лични Доки , да не занимаваме аудиториата ,а и да не подклаждаме завист Laughing Laughing Laughing
fiverov
fiverov
II-ро място "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1552

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by marian shimano Чет 19 Юли 2012 - 18:47

fiverov написа:фффииут
Да казва за цената за размера и парата .Може и на лични Доки , да не занимаваме аудиториата ,а и да не подклаждаме завист Laughing Laughing Laughing

Ако искаш ела до нас да ти дам за един два риболова Туйновете , за да престанеш да се набутваш с тея "катюшки"Wink
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Теди Чет 19 Юли 2012 - 21:42

marian shimano написа:
fiverov написа:фффииут
Да казва за цената за размера и парата .Може и на лични Доки , да не занимаваме аудиториата ,а и да не подклаждаме завист Laughing Laughing Laughing

Ако искаш ела до нас да ти дам за един два риболова Туйновете , за да престанеш да се набутваш с тея "катюшки"Wink
Тия Туинове като видях как ги мяташ по пясъка по добре ги дай след време на някое лапе да се учи с тях... Laughing Laughing
Теди
Теди
Шампион "Джеди" лига 2013 г.

Брой мнения : 1698

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by marian shimano Чет 19 Юли 2012 - 23:04

Баце, знаеш че знам кое му става нещо и на кое не. Вярвай ми!

marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Бачо Илия Пет 20 Юли 2012 - 0:54

marian shimano написа:Баце, знаеш че знам кое му става нещо и на кое не. Вярвай ми!


Никога не бих си купил, какъвто и да е такъм от теб....без значение, каква цена си му сложил!

п.п. и преди съм го писал някъде по форумите! Idea Idea Idea Idea Idea
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by plwned Пет 20 Юли 2012 - 17:01

Бачо Илия написа:
marian shimano написа:Баце, знаеш че знам кое му става нещо и на кое не. Вярвай ми!


Никога не бих си купил, какъвто и да е такъм от теб....без значение, каква цена си му сложил!

п.п. и преди съм го писал някъде по форумите! Idea Idea Idea Idea Idea


Laughing Laughing Laughing Laughing грубо
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by marian shimano Съб 21 Юли 2012 - 0:29

plwned написа:
Бачо Илия написа:
marian shimano написа:Баце, знаеш че знам кое му става нещо и на кое не. Вярвай ми!


Никога не бих си купил, какъвто и да е такъм от теб....без значение, каква цена си му сложил!

п.п. и преди съм го писал някъде по форумите! Idea Idea Idea Idea Idea


Laughing Laughing Laughing Laughing грубо

Старец, какво да го правиш.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by TachkoT Вто 24 Юли 2012 - 14:48

Ей, напоследък нямам много време да вися зад компа, ама все така е весело Wink
TachkoT
TachkoT
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 791

http://tachko.com ; http://tlan.net

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Admin Съб 11 Авг 2012 - 13:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

Филстар са пуснали някакъв бюджетен модел подходящ за риболов с фидер....

ЛИНК
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by plwned Вто 4 Сеп 2012 - 21:29

Бандата мисля, че тая става за мене той пише за сом ама 350 гр. за Дунава с моя фидер си е добре.. Какво ще кажете ? [You must be registered and logged in to see this link.]
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Admin Вто 4 Сеп 2012 - 21:31

plwned написа:Бандата мисля, че тая става за мене той пише за сом ама 350 гр. за Дунава с моя фидер си е добре.. Какво ще кажете ? [You must be registered and logged in to see this link.]

Зарежи е тая макара , изтормозена е вече!

avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 3 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 35 Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите