РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра, бъра за... макарите

+71
xsxboy
s.a.m.i
М. Сталев
eminem94
rmstanev
kikk4o
Doktor-5
kRaikkonen
bormanbg
hristovpe17
S_BANKOV
ximis
ndk
Krasi-feeder
jorjinio
dimmitov
Port_Royal
balakchia
ПетърК
miLen4o
Влади В
Bai Dobri
tojimi
dako
hiphopper
marian shimano
veselinov
gloupan - Киро
dekata
mmilen
murphymet74
Slavi8282
GogoBuboleto
stan4o
Kalin1983
Ванката
doktora000
Tonkyo
butnik
nicko
Outsider
Божката
lif3house
dotore
chipri_sv
djidjo
Apollo
ppetkov
krasimir n.
nikiil
del7710
dantho.mihov
aspius
rtodorov
Naas
Красимир
gogata7904
darvodelecat
bobigrig
Ивката Вълов
Pavle mi pie
Калин
Олег Димитров
Dass
Lusox_iv
stridata
iconu1977
zentex
boreto1
Николай Лесев
ЛукаБрази
75 posters

Страница 3 от 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Outsider Нед 24 Яну 2016 - 17:21

Красимир написа:Фидера е Milo Premiership Long Distance  на 3.90, дават го 316 грама да тежи.. Имам Ryobi Amazon  на медиума и тя просто къдри влакното (но като цяло не ми е създавало други  неприятности  ). Ако, във Видракс на Ал. Стамболийски я имат Vegata, ще се ходи с пръчката да се пробва макарата....

За такъв фидер 450 грама макара съвсем не е много. Моите тежат 508, и за хеви от 3.90 са си екстра.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Красимир Нед 24 Яну 2016 - 17:32

Outsider написа:
Красимир написа:Фидера е Milo Premiership Long Distance  на 3.90, дават го 316 грама да тежи.. Имам Ryobi Amazon  на медиума и тя просто къдри влакното (но като цяло не ми е създавало други  неприятности  ). Ако, във Видракс на Ал. Стамболийски я имат Vegata, ще се ходи с пръчката да се пробва макарата....

За такъв фидер 450 грама макара съвсем не е много. Моите тежат 508, и за хеви от 3.90 са си екстра.

Мм...ясно е, че трябва тежичка макара, ще се ориентирам към Vegata (437 грама), защото в моя ценови диапазон до 120 лв примерно, аз лично не виждан нещо по-добро към момента, ако някой има друго предложение нека сподели
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 313

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Outsider Нед 24 Яну 2016 - 17:36

Красимир написа: в моя ценови диапазон до 120 лв примерно, аз лично не виждан нещо по-добро към момента, ако някой има друго предложение нека сподели

Аз предложения не правя , но днес спазарих още ДВЕ Спро-та (Special feeder 555) , Question та ще ми станат четири. No
На един сезон , половин цена.. е , те и нови струват около 50 европейски пари, де... Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Красимир Нед 24 Яну 2016 - 17:38

Аз също харесвам тези Спро-та, но проблема е,че в Бг ги няма. ..

[You must be registered and logged in to see this link.]

За ето това ли говориш впрочем?
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 313

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Dass Нед 24 Яну 2016 - 18:31

Pavle mi pie написа:Днес ходих в магазина,на един оборот при празна мачова шпула събира точно 100см при пълна не съм я пробвал,но при положение,че се увеличава диаметъра ще събере и105см,няколко пъти я пробвах,точно100см,как сте ги мерили незнам.
Ryobi Toda 6500:
В голяма грешка си! И аз не знам как си го мерил, но на 2, 3, 5 метра не се мери...
75 оборота са точно 68 метра! Това е 90 см/оборот...
Suspect

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Outsider Нед 24 Яну 2016 - 18:52

Красимир написа:Аз също харесвам тези Спро-та, но проблема е,че в Бг ги няма. ..

[You must be registered and logged in to see this link.]

За ето това ли говориш впрочем?

Точно за това. Сега е излязъл нов модел , с плитка шпула , но тежи 600 гр. Дълбоката шпула дразни , но като навиеш един път нужния бакинг (така , към половин километър... Laughing ) после не му мислиш.
Аз си ги поръчвам в Германия , и тук ги няма.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7021

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Pavle mi pie Нед 24 Яну 2016 - 19:21

Suspect
Dass написа:
Pavle mi pie написа:Днес ходих в магазина,на един оборот при празна мачова шпула събира точно 100см при пълна не съм я пробвал,но при положение,че се увеличава диаметъра ще събере и105см,няколко пъти я пробвах,точно100см,как сте ги мерили незнам.
Ryobi Toda 6500:
В голяма грешка си! И аз не знам как си го мерил, но на 2, 3, 5 метра не се мери...
75 оборота са точно 68 метра! Това е 90 см/оборот...
Suspect
Тези дни като ходя ще взема на госена метрираният плетеняк и ше видим с точност колко убира,щот съм и хвърлил око а ма ше видим. Suspect
Pavle mi pie
Pavle mi pie
🐟 🐟

Брой мнения : 246

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Ивката Вълов Нед 24 Яну 2016 - 19:33

Момчета, мисля си и друго, ей го на премерно, някой казва на МЕН тази макара не ми харесва щото, еди какво си ! Чакай малко ся , мене кво ме боли мотовилката, че теб не ти харесва ! Питам те, има ли аванс, реди ли добре, как се псравя с кошнички, това че ти си неквъ перфекционист, не значи че макарата е лоша ! Нали, тука не визирам никой, просто си се чудех.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Dass Нед 24 Яну 2016 - 19:36

Pavle mi pie написа:Тези дни като ходя ще взема на госена метрираният плетеняк и ше видим с точност колко убира,щот съм и хвърлил око а ма ше видим.
Макарата наистина е добра! Шайбите на аванса на първо четене ми се сториха малки, но си работят перфектно.
С хевито си пастнаха като д*пе и гащи...  Laughing Даже на медиума я слагам от време на време.

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by bobigrig Нед 24 Яну 2016 - 19:38

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 4039706595 Дъра, бъра за... макарите - Page 3 4039706595 Дъра, бъра за... макарите - Page 3 4039706595 Дъра, бъра за... макарите - Page 3 4039706595 обожавам като почнеш да си се чудиш
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by dekata Нед 24 Яну 2016 - 20:42

Ивката Вълов написа:.., някой казва на МЕН тази макара не ми харесва щото, еди какво си ! Чакай малко ся , мене кво ме боли мотовилката, че теб не ти харесва ! ...просто си се чудех. ..


Ми щото сме форум бе Ивчо,а не секта.Всеки си споделя мнението.Без значение дали се харесва на всеки. Wink Кво има да се чудиш.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Красимир Нед 24 Яну 2016 - 20:58

Outsider написа:
Красимир написа:Аз също харесвам тези Спро-та, но проблема е,че в Бг ги няма. ..

[You must be registered and logged in to see this link.]

За ето това ли говориш впрочем?

Точно за това. Сега е излязъл нов модел , с плитка шпула , но тежи 600 гр. Дълбоката шпула дразни , но като навиеш един път нужния бакинг (така , към половин километър... Laughing ) после не му мислиш.
Аз си ги поръчвам в Германия , и тук ги няма.

Благодаря за поясненията, ще трябва да проверя колко ще мибстъпи до София
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 313

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by zentex Пон 25 Яну 2016 - 0:21

За феновете на Рьобито

Пак казвам макарата е хубава обаче параметрите не отговарят,днес на третата ми останала отново направих замерване,0.10 плетено,нова ролка 110 метра ,2 пъти я превъртях,брояча отчете 110,понеже го довлякох от чужбина все си мислех че мери в ярдове,оказа се обаче че мери в метри,което е все тая,не са 83-84 санта, а приблизително 90,което пак е бах ти разликата,отиваш на състезание ,налага се да ловиш на 50 метра,работиш с 3 въдици,две макари които наистина правят 95 санта и една на която пише 105 а в действителност прави 90,точно с нея храниш и си правиш петно на вместо 50 на 42.5 метра,и след това с другите 2 мяткаш на 50 и чакаш дедовия да изригне от някъде.Лично аз меря дистанции само с макарата,представете си че сте с три въдици на състезание и трите скъсат,кво правиме за да си намерим петното?едно към гьотере?колци?рулетка?Тънката ми сметка беше ,понеже ползвам за фидер няколко страдика от мачовия ми комплект,да ги заместя с Рьобитата,обаче нъц,за да ми свършат работа трябва да имам 5 еднакви,те са с по една шпула,хептен не се връзва,така че по добе да се бръкна още някой гущер за байт рънъри .
zentex
zentex
🐟 🐟

Брой мнения : 119

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Dass Пон 25 Яну 2016 - 9:18

Адаш, аз пък имам едно въпросче:
Ти като ходиш на състезание само на това какво пише по кутиите ли разчиташ? Дъра, бъра за... макарите - Page 3 2902588953

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Влади В Пон 25 Яну 2016 - 9:24

zentex написа: За феновете на Рьобито

Пак казвам макарата е хубава обаче параметрите не отговарят,днес на третата ми останала отново направих замерване,0.10 плетено,нова ролка 110 метра ,2 пъти я превъртях,брояча  отчете 110,понеже го довлякох от чужбина все си мислех че мери в ярдове,оказа се обаче че мери в метри,което е все тая,не са 83-84 санта, а приблизително 90,което пак е бах ти разликата,отиваш на състезание ,налага се да ловиш на 50 метра,работиш с 3 въдици,две макари които наистина правят 95 санта и една на която пише 105 а в действителност прави 90,точно с нея храниш и си правиш петно на вместо 50 на 42.5 метра,и след това с другите 2 мяткаш на 50 и чакаш дедовия да изригне от някъде.Лично аз меря дистанции само с макарата,представете си че сте с три въдици на състезание и трите скъсат,кво правиме за да си намерим петното?едно към гьотере?колци?рулетка?Тънката ми сметка беше ,понеже ползвам за фидер няколко страдика от мачовия ми комплект,да ги заместя с Рьобитата,обаче нъц,за да ми свършат работа трябва да имам 5 еднакви,те са с по една шпула,хептен не се връзва,така че по добе да се бръкна още някой гущер за байт рънъри .

Големите мерят на колчета, а ние? Броим обороти и четем по обложки ли ...? Несериозно ... Suspect
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by darvodelecat Пон 25 Яну 2016 - 18:50

Имам една пръчка: [You must be registered and logged in to see this link.] с акция 60-180 тежи 320 гр. , и аз като колегата Красимир не съм много наясно каква макара да сложа за да може да се балансира правилно (примерно по книга как го дават , не на мен как ще ми е удобно )  . Ще се лови предимно на Дунав . Изчетох всичко от форума за макарите и тези на които се спрях са следните: vega comander 6000 ,ryobi ecusima 6000 (едно момче от форума ми я препоръча лятото ) formax sherman feedre br 60 -baitrunner (тук с тези два аванса не ми е много ясна работата Дъра, бъра за... макарите - Page 3 2929329346  , но ако не е много сложно става ) ryobi vertigo и ryobi zauber ( тук не съм много наясно какви размери предлагат ) Предпочитам макарата да не някоя от тези или поне да е изпробвана ( да не къдри влакното )
avatar
darvodelecat
🐟 🐟

Брой мнения : 66

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by darvodelecat Пон 25 Яну 2016 - 19:18

Малко съм объркал линка за сопата : [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
darvodelecat
🐟 🐟

Брой мнения : 66

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by gogata7904 Пон 25 Яну 2016 - 19:46

ей тука има едно sirio 6000 ако не е продадено може и да го разгледаш като идея
[You must be registered and logged in to see this link.]
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Красимир Пон 25 Яну 2016 - 22:04

darvodelecat написа:Имам една пръчка:  http://www.masterfishing.bg/productv/3934/vaditsa-za-fider-cormoran-gf-feeder-pro-3-90m.html с акция 60-180 тежи 320 гр. , и аз като колегата Красимир не съм много наясно каква макара да сложа за да може да се балансира правилно (примерно по книга как го дават , не на мен как ще ми е удобно )  . Ще се лови предимно на Дунав . Изчетох всичко от форума за макарите и тези на които се спрях са следните: vega comander 6000 ,ryobi ecusima 6000 (едно момче от форума ми я препоръча лятото ) formax sherman feedre br 60 -baitrunner (тук с тези два аванса не ми е много ясна работата Дъра, бъра за... макарите - Page 3 2929329346  , но ако не е много сложно става ) ryobi vertigo и ryobi zauber ( тук не съм много наясно какви размери предлагат ) Предпочитам макарата да не някоя от тези или поне да е изпробвана ( да не къдри влакното )

Колега, от двете макари, аз избрах Вегата, и на първо време не съжалявам
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 313

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by darvodelecat Вто 9 Фев 2016 - 18:27

Красимир написа:
darvodelecat написа:Имам една пръчка:  http://www.masterfishing.bg/productv/3934/vaditsa-za-fider-cormoran-gf-feeder-pro-3-90m.html с акция 60-180 тежи 320 гр. , и аз като колегата Красимир не съм много наясно каква макара да сложа за да може да се балансира правилно (примерно по книга как го дават , не на мен как ще ми е удобно )  . Ще се лови предимно на Дунав . Изчетох всичко от форума за макарите и тези на които се спрях са следните: vega comander 6000 ,ryobi ecusima 6000 (едно момче от форума ми я препоръча лятото ) formax sherman feedre br 60 -baitrunner (тук с тези два аванса не ми е много ясна работата Дъра, бъра за... макарите - Page 3 2929329346  , но ако не е много сложно става ) ryobi vertigo и ryobi zauber ( тук не съм много наясно какви размери предлагат ) Предпочитам макарата да не някоя от тези или поне да е изпробвана ( да не къдри влакното )

Колега,  от двете макари, аз избрах Вегата, и на първо време не съжалявам
Краси , аз избрах формакса с байтрънър, но не съм го ползвал още, но ако и той къдри следващата макара ще е вегата
avatar
darvodelecat
🐟 🐟

Брой мнения : 66

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Apollo Нед 27 Мар 2016 - 18:13

Някой може ли да ми каже каква е разликата между сериите макари на Престън PCR и PXR?

PXR
[You must be registered and logged in to see this image.]


PCR
[You must be registered and logged in to see this image.]


Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by stan4o Нед 27 Мар 2016 - 18:28

Мога да ти кажа приликите- и 2-те не струват Question
А разликата е цвета.Типично за водещите марки да си спрат топ моделите и конкретно Preston Inception Pro 3000 и 4000
Поздрави Suspect
stan4o
stan4o
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 914

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Apollo Нед 27 Мар 2016 - 18:48

stan4o написа:Мога да ти кажа приликите- и 2-те не струват Question  

Бях си харесал такива, но ти ме застреля Razz Razz Razz  и ще се ориентирам към друга марка и модел?
А за Matrix Aquos Reels какво ще кажете?
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Apollo Пет 1 Апр 2016 - 19:00



Може ли някой да ми каже каква е макарата, показана на 38:11 минута?
Защото поне аз не успях да чуя да й казва марката!
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Naas Пет 1 Апр 2016 - 19:13

Apollo написа:Може ли някой да ми каже каква е макарата, показана на 38:11 минута?
Защото поне аз не успях да чуя да й казва марката!

ТАЗИ е но съм я срещал и под марката MILO и и още някакви други марки които не си спомням вече. Виж в темата за устройства и профилактика на макарите мисля че съм отварял една такава Wink
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Naas Пет 1 Апр 2016 - 19:22

Ето и Милото [You must be registered and logged in to see this link.]
Ето и на Мистрал с много леки разлики [You must be registered and logged in to see this link.]
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Apollo Пет 1 Апр 2016 - 22:18

Naas написа:Ето и Милото [You must be registered and logged in to see this link.]
Ето и на Мистрал с много леки разлики [You must be registered and logged in to see this link.]
Благодаря ти, Насе Suspect
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Dass Пон 3 Окт 2016 - 12:25

Кое му е странното бе Ивка? FIGHTER е най-евтината серия...


_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Ивката Вълов Пон 3 Окт 2016 - 12:33

Брачед, това е Формакс от всякъде

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Dass Пон 3 Окт 2016 - 12:44

Ивката Вълов написа:Брачед, това е Формакс от всякъде
Дъра, бъра за... макарите - Page 3 2397243878 Дъра, бъра за... макарите - Page 3 2397243878 Дъра, бъра за... макарите - Page 3 2397243878

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Дъра, бъра за... макарите - Page 3 Empty Re: Дъра, бъра за... макарите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите