РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Риболов на Каракуди

+30
titanium
marian shimano
BARONA
dekata
Влади В
jorjinio
Local
МИНЧО
stridata
Outsider
Doktor-5
Dermy
Петър Василев
Port_Royal
Ивката Вълов
hiphopper
tsvetkoff
Dass
gogata1982
CERRUTI
Бачо Илия
stich
plwned
dako
Коце
matey49
topsoft
fiverov
Admin
TachkoT
34 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by stridata Чет 19 Мар 2015 - 10:31

Мен лично ми е направило впечатление, че каракудата не обича да има друга риба на "петното". В тоя ред на мисли при мен в гьола има само каракуда/не гъста/ и дребна рибка на която и казват кубинка. Сложиш ли храна в кошничката я налазват малките и каракудите които се ловят стават преминаващи а не задържащи се не петното. Стратегията ми е да свалям колкото се може повече едри частици или семена с нещо лепкаво с ниска хранителна стойност. И с риск да ми се изсмееете съм мешал глина с тъмен цвят щото е чернозем покрай гьола и жито концентрирано и съм си увеличавал риболовва минимум по две. Дребната риба не проявява интерес на петното и ако се завърти каракуда се задържа покрай житото /става и сконоп, но житото и е любимо/. Общо взето след 30 мин в ритъм от 3-4 мин. се завърта каракуда и то с приятен размер и става гол за гол. Експеримента е правен в сравнение с hemp and hali crush на Сону като тази храна също съм я селектирал и мога да кажа, че каракудата е луда по нея и кълцан торен. Накрая да вметна, че не говориме за моментите в които каракудата квото и да и дадеш кълве /дори това да се случва рядко/ и нека мнението ми се сметне кото мнение от един съвсем земен и елементарен човечец.

П.п
Всичкото това съм го правил за да си ъпгрейдна риболова, не че нищо не се е хващало. Винаги може да си забъркаш нещо и да си цопнеш кошничката и да си ги вадиш.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Port_Royal Чет 19 Мар 2015 - 10:38

Dermy написа:
Коки по твоята теория излиза че. Каракудата е любопитна и претенциозна риба.
Напълно подкрепям горе посочената теорията на Коки за каракудата и веднага се обосновавам.Когато съм ловил каракуда на водоем в който има голяма популация на каракуда,по-малко шаран и амур успеха е добър.Тогава съм си позволявал да експериментирам със стръв,захранка,поводи,куки и монтажи,като успеха е бил на добро ниво,макар да е имало разлика в интензитета на кълването само когато съм използвал различна стръв.И тук веднага идва и другия момент,когато се лови каракуда във водоем в който има и други видове риби с популации близо или по-големи от тази на каракудата/визирам Копринка/ SmileИмам познати,които ловят единствено и само на пружина от много време и миналата година нямаха голям успех с улова на каракуда по този метод,като по-голяма част от улова им беше големи тави вместо каракуди.Аз имах късмета и щастието да уловя няколко добри  каракуди с монтаж на кошничка,но мога да кажа само че си беше голямо надлъгване с рибата,понеже кълванията бяха много плахи,пипкави и изискваше повече време да се изчака рибата да поеме стръвта.Та когато има голямо разнообразие на видове риба във водоема е доста трудно да отсееш определен вид риба и само него да ловиш,било то със захранка,монтажи,стръв и т.н. Question Question Question Razz Question Question Question
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by МИНЧО Чет 19 Мар 2015 - 10:44

Жоро Шиманото написа:
Dermy написа:
Коки по твоята теория излиза че. Каракудата е любопитна и претенциозна риба.
Напълно подкрепям горе посочената теорията на Коки за каракудата и веднага се обосновавам.Когато съм ловил каракуда на водоем в който има голяма популация на каракуда,по-малко шаран и амур успеха е добър.Тогава съм си позволявал да експериментирам със стръв,захранка,поводи,куки и монтажи,като успеха е бил на добро ниво,макар да е имало разлика в интензитета на кълването само когато съм използвал различна стръв.
Да разбирам ли, че няма значение такъма/линията, а само стръвта?
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Port_Royal Чет 19 Мар 2015 - 10:58

Използвал съм една и съща фидер пръчка/пикер/един и същ диаметър влакно за повод и дължина,като е ловено на една и съща дистанция.Този експеримент съм го правил на платен водоем само. Smile Wink Wink Wink Smile
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Dass Чет 19 Мар 2015 - 11:01

Що се отнася до каракудите, аз за себе си съм си направил някои изводи:
- искат повече време на изчакване и поради това по-глетава захранка. Пухкавата храна, която бързо се разпръсква, не им е много по вкуса;
- такива бабини деветини като кюспе и няколко капки олио в захранката им допадат;
- най-добрата стръв е ситния, тънък и жилав червен червей. На скъсан дебел се ослушват повечко. Ако има дърти професори по-дебелия цял червей нанизан на цялата кука и на част от повода или монтиран на косъм - върши работа;
- на един или дори два бели, кълве по-трудно. Ако стръвта е бял, то те трябва да са повечко на куката;
- ако целта са каракудите - използвам една идея по-къси поводи, така че стръвта да е по-близо до захранката;
- дебелината на повода според мен оказва доста по-малко влияние, отколкото куката. От експериментите, които си правех миналата година на Веринско съм стигнал до извода, че с повод 0.10 и 0.15 няма почти никаква разлика. Ако куката е дебела, кълването рязко намалява. Трябва си тънка и не много малка кука.

А за Сегет да се търси целенасочено каракудата си е умряла работа според мен. На култивиран гьол по-добре да се търсят платиките и малките шаранчета. Тънкия торен влиза в менюто на голяма част от рибоците...

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Петър Василев Чет 19 Мар 2015 - 11:23

МИНЧО написа:Тук говорите само за храната. Дължината и дебелината на повода, дали влияят значително за добрия улов? А куката как влияе?
Освен храната, разковничето е и в дължината на повода, гадината иска много къс повод (при фидер състезанията няма как да стане), това е едно от нещата даващо успех на дънарите (пружинаджии). Един от добрите начини за риболов на каракуди е метод фидера заради късия повод. Каракудата е от рода на шарановите риби т.е. по - редки презамятания, като при риболова на шаран ще са по - печеливши.
За риболов на каракуда ползвам 1част MVDE Carassio brown + 1 част MVDE Gold pro + 1/2 MVDE Natuur + ароматизатор Maver TOUCHE.
Това са мои изводи и начин на риболов и не ангажирам никой с тях.
п.п. Аут освен Sensas, MVDE и те имат захранка за каракуда (и не само те), така, че май не е само маркетингов трик.Question  
п.п.2 За любовта на каракудите към Maver Touche ме открехна шефа (Румен Панов).

_________________
Аз по принцип съм музикален помияр.
Петър Василев
Петър Василев
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 319

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Dermy Чет 19 Мар 2015 - 12:25

Направо ме напрегна с този ароматизатор. Къде ли не рових не го намирам. [You must be registered and logged in to see this link.] и тук го няма.
Би ли обяснил на какво мирише, или някакви там подробности.
Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Петър Василев Чет 19 Мар 2015 - 12:37

Dermy написа:Направо ме напрегна с този ароматизатор. Къде ли не рових не го намирам. [You must be registered and logged in to see this link.] и тук го няма.
Би ли обяснил на какво мирише, или някакви там подробности.
Саше този аромат го няма от бая време на пазара, аз намерих в нашия склад няколко пакета с изтекъл срок на годност и си ги ползвам.
MVDE t-orange е най близък до него
[You must be registered and logged in to see this image.]
оригинала
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
а за това TUBERTINI, Доктора, Мариян и Юри да си кажат мненията
[You must be registered and logged in to see this image.].

_________________
Аз по принцип съм музикален помияр.
Петър Василев
Петър Василев
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 319

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Dermy Чет 19 Мар 2015 - 12:56

По прочетох тук таме мисля че това е скопекс но не съм сигурен. Ровя още по въпроса.
Dermy
Dermy
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2087

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Doktor-5 Чет 19 Мар 2015 - 13:08

Сашев, Тушето на Тубертини сме го ползвали много, това е карамел + ванилия.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Outsider Чет 19 Мар 2015 - 13:53

Петър Василев написа:
п.п. Аут освен Sensas, MVDE и те имат захранка за каракуда (и не само те), така, че май не е само маркетингов трик.Question  

Така е , храни за каракуда имат и доста от италианските марки.. не съм казал все пак , че маркетинговите трикове и баламосването на клиента са изобретени от Сенсас Laughing - просто те са без всякаква конкуренция откъм наглост - тва е фирма която пакетира и продава храна за костур (!) , как да не им свалиш шапка? Cool Laughing

Откъм ароматизатори и добавки, за мене най-привлекателната , и задържаща на петното , особено за едра каракуда , си остава сладката царевица. Тя е и идеалната стръв за едра каракуда (когато каракудата не предпочита нещо друго) , понеже позволява безнаказано да се лови с по-едра кука , в сравнение с други видове стръв.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7019

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by dekata Чет 19 Мар 2015 - 15:16

На Домлян на царевица за шаран излизат яки баби,но не и каракуди.Тук се лови основно на торен.И противно на останалите места/както чета/ на хубав,дебел торен.Разни глисти не ги харесва Very Happy Правил съм хубави риболови с кошничката и обикновен инлайн монтаж.Когато се лови на пружина,ловя и аз на фидера.Когато не иска на пружина,аз пак ловя Razz Миналата година имах няколко случая да ловя само аз,а дядото и някой колега до нас да гледат.Обяснявам си го не стова,че съм голям разбирач и можач,а с това че ловя на фидер.Много плахи кълванета,няколко лъжливи преди да вземе както трябва.Свива връхчето лекичко и аз засичам...и няма никой.Като изчакам две-три такива свивания и засека-и оп каракудник.Тези плахи взимания,няма как да ги видиш на дънарката.Там най-много леко да се заклати звънчето Very HappyИначе и аз много капучино съм изпил Wink Преди много години така съм я ловил с дънарките,на засичане.Стоя до въдицата и като започне да отпуска звънеца-засичам.Иначе няма никой.Няма такъв таласъм като голямата каракуда.Да не говорим,че се лови добре пролетта,при и малко след хвърлянето на хайвера и след това потъва в дън земя.Преди време за ароматизиране на ярмата ползвах евганол и карамфил.Много гадно мирише,но каракудата много го харесваше.Като станах европеец и започнах да ползвам модерни захранки Laughing вече не съм го купувал,но не е лошо да го потърся и пробвам.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by stridata Чет 19 Мар 2015 - 15:21

dekata, дали ще е удобно да ти се натреса на някое риболовче на Домлян? Mad
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by dekata Чет 19 Мар 2015 - 15:22

Естествено.Да не е мой язовира Very Happy Ще ми е интересно да сравним храните,например.Защото на Сону и Динамит за мен не работят на Домлян,но ти казваш,че имаш успех на свободни водоеми с тях.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Local Чет 19 Мар 2015 - 15:29

Ще споделя с вас една рецепта, която от 2-3 години ми работи безотказно за каракуда на всеки водоем, където я има:

2 кг MVDE Secret Black, 2 кг MVDE Super Feed + 1 х MVDE Liquid Corn 250 ml. При нужда от по-бедна смес добавям 2 кг MVDE - черна глина.

_________________
"Клавиатура риба не лови!"
Local
Local
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 409

https://www.facebook.com/%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by МИНЧО Чет 19 Мар 2015 - 16:11

Local написа:Ще споделя с вас една рецепта, която от 2-3 години ми работи безотказно за каракуда на всеки водоем, където я има:

2 кг MVDE Secret Black, 2 кг MVDE Super Feed + 1 х MVDE Liquid Corn 250 ml. При нужда от по-бедна смес добавям 2 кг MVDE - черна глина.
Тази смес, за колко риболова ти стига?
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Local Чет 19 Мар 2015 - 16:36

МИНЧО написа:
Local написа:Ще споделя с вас една рецепта, която от 2-3 години ми работи безотказно за каракуда на всеки водоем, където я има:

2 кг MVDE Secret Black, 2 кг MVDE Super Feed + 1 х MVDE Liquid Corn 250 ml. При нужда от по-бедна смес добавям 2 кг MVDE - черна глина.
Тази смес, за колко риболова ти стига?

Хаха, на щеката и мача за един, при фидера ясно че е много, просто правиш пропорциите по малки.

_________________
"Клавиатура риба не лови!"
Local
Local
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 409

https://www.facebook.com/%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Admin Чет 19 Мар 2015 - 16:41

Дека, в Унгария кълвяха по описания от теб начин...
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by jorjinio Чет 19 Мар 2015 - 20:20

Тази тема доста се е развила Shocked

Ако изключим всички изключения,
каракудата  не се ли храни по на плитко където водата е по-топла?
Не обитава предимно обрасли с водорасли ,шавари и места с естествени укрития и се храни в близостдо тях?
Плашлива ли е или лакома  или и двета ?
Не се ли лови се най -доре с баноразпадащи на дъното захранки?

Та, ако се лови на плувка между шаварака с начален старт няколко топки стегната захранка и се лови без много шум всичко е ок.
С фидера нещата стоят "малко" по-различно.....
jorjinio
jorjinio
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 566

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Влади В Чет 19 Мар 2015 - 20:43

jorjinio написа:Тази тема доста се е развила Shocked

Ако изключим всички изключения,
Плашлива ли е или лакома  или и двета ?

Това май е доста относително, веднъж се стърви като немска овчарка на афганистанец, а друг път пипа като швейцарски часовникар!

Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by dekata Чет 19 Мар 2015 - 20:52

На Домлян,ставам банален с този Домлян,ама само там съм правил хубав риболов на каракуда,съм я ловил на плитко 1-1,5м. и на дълбоко 4-5м. еднакво добре.Но през различен период от годината.На пролет в плиткото,в началото на лятото към по-дълбоко.Една много студена пролет първите ми за сезона каракуди бяха на дълбочина около 5м.Изобщо не очаквах на това място,при тази дълбочина,по това време на годината да извадя каракуда.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by BARONA Чет 19 Мар 2015 - 21:17

Каракудата е много чувствителна към покачване и спадане на нивото на водата. Тук не можем да сравняваме т.н. паткарници и язовири. Коки правилно беше споменал: ела на Копринка и....където и да е. Например, миналата година, цяло лято си ловяхме целенасочено каракуда в плиткажа на Копринския ръкав. Ха сега капацитетите да обяснят, как при 30+ на водата, каракудата е активна при един метър вода!? Ще ви споделя една тайна: Каракудата е като жената - който я разбира, той ще я има1 Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Suspect Suspect
BARONA
BARONA
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1126

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by marian shimano Чет 19 Мар 2015 - 23:11

Калин Стоянов написа:Дека, в Унгария кълвяха по описания от теб начин...
Aз и Дерми му казах как да лови големи караконджоли на Руен ама той пак не ме е запомнил.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by titanium Пет 10 Апр 2015 - 18:02

Я дайте акъл за пролетно летен риболов на каракуди на богров? Чудя се между метод хранилка, нормална кошничка и хранилка за бели червей! Каква кука, колко повод! Стръв смятам на шарен червей да я гоня!
titanium
titanium
🐟 🐟

Брой мнения : 62

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by stridata Пет 10 Апр 2015 - 20:13

titanium написа:Я дайте акъл за пролетно летен риболов на каракуди на богров? Чудя се между метод хранилка, нормална кошничка и хранилка за бели червей! Каква кука, колко повод! Стръв смятам на шарен червей да я гоня!

На всичките тези въпроси ще си отговориш като стигнеш на гьола и половиш един час. С метода винаги внимавай с тинесто дъно!

П.П.
Само не ми казвай, че на платения богров ще търсиш каракуди щото ще припадна? Или на добичетата им казваш каракуди на галено?!
Ако говориш за свободните гьолове на Богров, според мен си избери друга дестинация за риболов на каракуда... Примерно Веринско.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by stridata Пет 10 Апр 2015 - 20:46

Eто една рецепта която ще тествам в Неделя. Мисла че Локала беше шернал нещо подобно....
[You must be registered and logged in to see this image.]
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by kRaikkonen Пет 10 Апр 2015 - 21:10

Този Liquid corn , къде може да се види ? За Пловдив ще е супер ако може да се вземе.
kRaikkonen
kRaikkonen
🐟 🐟

Брой мнения : 185

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Admin Нед 7 Юни 2015 - 22:58

Който се чуства подготвен за риболов на  риболов на Каракуда може да се пробва на Копринка ...

Излизат масово риби по 500+ грама на  пружина Razz , на кошничка  се ловят изключително трудно!!!!

Трудноста на ловенето им  е  заради милионите Бабушки и Платики!!!
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by ЛукаБрази Нед 7 Юни 2015 - 23:10

Калин Стоянов написа:Който се чуства подготвен за риболов на  риболов на Каракуда може да се пробва на Копринка ...

Излизат масово риби по 500+ грама на  пружина Razz , на кошничка  се ловят изключително трудно!!!!

Трудноста на ловенето им  е  заради милионите Бабушки и Платики!!!
Ела в петък на Жребеца ще ти дам право на избор-големи и трудни риби в треви или дребни и много
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by dako Нед 7 Юни 2015 - 23:34

Забелязахме вчера Коки. След като си тръгнахме от Blue river рекохме да направим ревизия на Шаки.
Е не го намерихме но пък намерихме място на дупките.
Ми хората на пружина си дърпаха каракуди ние перки и платики и то редки. Д..ба и гадта не се отказва от принципите си. Like a Star @ heaven
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Риболов на Каракуди - Page 3 Empty Re: Риболов на Каракуди

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите