РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Водачите на въдиците

+27
Naas
Влади В
dekata
Ивката Вълов
stridata
nasko83
stan4o
del7710
boreto1
miLen4o
ЛукаБрази
Outsider
Doktor-5
veselinov
shekira
marian shimano
jorjinio
Dass
iliqn_d
Милен Първанов
dako
mmilen
gloupan - Киро
Dermy
МИНЧО
dantho.mihov
Admin
31 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Dass Пет 6 Фев 2015 - 0:32

Въпросчето не беше точно към теб, а по-скоро риторичен!

П.П. @dekata, вземи оправи тия дължини в профила си...

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 8:22

Значи никъде не съм написал,че строят е уникален.Просто на мен ми харесва.Престанете да търсите под вола теле. Също така и аз имам съмнения дали няма да се промени след смяната на водачите.Четох по украинските форуми,че нищо не се променяло,но това от един човек.Освен с малко по-голямото тегло на водачите нищо не променяш.Закрепването и мястото си е едно и също.Оригиналните да не са заварени.И те са монтирани с конец и лепило.

П.П.Какво им е на дължините в профила,че не разбрах.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by marian shimano Пет 6 Фев 2015 - 8:30

Абе алконита си е алконит, най-малкото , единствено към по добро ще отидат нещата.

marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by МИНЧО Пет 6 Фев 2015 - 8:48

Не ми е ясно каква е разликата между мачовите и другите водачи. Нека някой обясни плюсовете и минусите.
По-слаби ли са, по-леки ли са и каква ползата от 2-3 гр. +/-, не държат ли влакното по-далеч от пръчката за да не се лепи.........?
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by marian shimano Пет 6 Фев 2015 - 8:52

Разликата е Match&Feeder Suspect
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 9:11

Основният недостатък е малкият диаметър.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by МИНЧО Пет 6 Фев 2015 - 9:16

marian shimano написа:Разликата е Match&Feeder Suspect
Съгласен съм, но ако водача е по-удачен, като модел, какво значение има наименованието му?

Всички ли мач водачи са с проблемно малък отвор?
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by marian shimano Пет 6 Фев 2015 - 9:20

МИНЧО написа:
marian shimano написа:Разликата е Match&Feeder Suspect
Съгласен съм, но ако водача е по-удачен, като модел, какво значение има наименованието му?

Всички ли мач водачи са с проблемно малък отвор?

Зависи от дължината , на 5,20 са малко по едри а на мачовете с тест 30/40гр. са драстично по едри, в случея става въпрос за мач и фидер в една бланка един вид стикче с пелетка на куката и заря от пелетки=малко паткарниче с линчета и малки шаранчета.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 9:22

Специално на Ултеграта-да.Лично за мен.Варианта да сменя само първият и евентуално вторият с по-големи и след това да ми се нижат пак тези джвъчки е изключен.Лично за мен,ще стане супер грозна въдица.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Dass Пет 6 Фев 2015 - 9:28

dekata написа:Четох по украинските форуми,че нищо не се променяло,но това от един човек.Освен с малко по-голямото тегло на водачите нищо не променяш.Закрепването и мястото си е едно и също.Оригиналните да не са заварени.И те са монтирани с конец и лепило.
Знаеш ли, не съм съгласен с нищо от това... Ма аз какво ли разбирам...

А това, че искаш да си направиш HOME MADE SHIMANO, май изобщо не ме засяга. Така, че sorry за спама...

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 9:52

С дължините не разбрах какво не е наред???И да,наистина не те засяга какво искам да направя с моя въдица.Въпроса ми беше точен-колко ще ми струва.

Баси,колко истина има в подписа ми Laughing

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Naas Пет 6 Фев 2015 - 10:26

Дека, според мен не се вкарвай в такива филми да сменяш водачите, фидерчето си е добре барнато и според мен няма нужда да се променя, просто най вероятно не се използва по предназначението за което е направен. Пръчката е лайт на 11 фута и е за по близки дистанции. Имам подозрението че може да ти уплита от съвсем други фактори но не и от малките водачи, като например - използването на по тежка кошничка, препълнена шпула, по дебело влакно,  и най вероятно се опитваш да постигнеш по голяма дистанция и замяташ по силно от необходимото. За по големи дистанции имаш и други хубави пръчки така че го използвай по предназначение. Факт е че при Шимано недостатък е първия водач който е прекалено близко до макарата но ако не се гонят по големи дистанции от 30-35 метра мисля че няма проблем. Аз имам пръчка на друга марка която се води 10ft Wand с тест до 35 грама и е с мачови водачи по малки от на Ултеграта и нямам нито едно оплитане до сега, с по малки кошници от по 20 грама без храната спокойно и без да я силя си достигам 25-30 метра но тя не е направена за повече Wink Успех!
Naas
Naas
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1031

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 10:44

В интерес на истината нямам оплитания.Макарата е 3500 и до сега не съм имал проблем.Чисто визуално не ми харесватEmbarassed Според мен страда и кастинга от тях,но е възможно да искам от въдицата повече от колкото тя може.Ще видя Иво какво ще направи и ще го мисля тогава.Very Happy Това са сърбежи такива,сезонни. Laughing Ама както си правим кошнички и ни е кеф да си ловим с тях,защо да не си направим и въдицата такава каквато ни е кеф да бъде. Very Happy

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Doktor-5 Пет 6 Фев 2015 - 10:44

Преди няколко години купих един мач на Фокус на 3,9м с цел да го направя фидер. Взех го почти без пари за това и рязах смело, получи се не това което исках тогава, но сега, като ми затрябва пръчка за дистанция, ще ми свърши работа.
На първо време ще и подменя всички водачи, на второ ще и направя специални върхове за да си поддържа строя. За сега идеалната конфигурация е връх около 2 до 3 унции, въпреки че мача не бе толкова, но при рязането винаги настъпват промени. Като го направя ще покажа!

Първите два ще бъдат с две крачета от този тип на филстар, значително по-ефтини са и вършат същата работа:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Останалите с едно краче, но отворени за болонезе:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 10:48

Doktor-5 написа:...Първите два ще бъдат с две крачета
Останалите с едно краче, но отворени за болонезе:...

Да Док,по тази схема ги мисля и аз.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by marian shimano Пет 6 Фев 2015 - 11:05

Искате да кажете три и две крачета
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 11:24

Да,може и така да се каже.Док визираше крачетата които се хващат за бланката.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by МИНЧО Пет 6 Фев 2015 - 11:28

Значи да разбирам, че мачовите водачи нямат място във фидера, по принцип?
А иначе за дължините, руснака май даваше такива примери, ако съм разбрал правилно.
-9 инча-10-15метра
-10 инча-20-25метра
-11 инча-25-30метра
-12 инча-30-35метра
13 и нагоре за кастингови дистанции.
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 11:32

Може би имаш в предвид фута.Ако става въпрос за дължината на въдицата.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by ЛукаБрази Пет 6 Фев 2015 - 11:41

МИНЧО написа:Значи да разбирам, че мачовите водачи нямат място във фидера, по принцип?
А иначе за дължините, руснака май даваше такива примери, ако съм разбрал правилно.
-9  инча-10-15метра
-10 инча-20-25метра
-11 инча-25-30метра
-12 инча-30-35метра
13 и нагоре за кастингови дистанции.
Това е много относително
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by МИНЧО Пет 6 Фев 2015 - 12:11

dekata написа:Може би имаш в предвид фута.Ако става въпрос за дължината на въдицата.
Разбира се, че фута имам предвид. Лапсус някакъв стана.


@ЛукаБрази
То е относително, но човека се обоснова с прецизната стрелба. Ти може и да метнеш с 9 футовата на 50 метра, ама колко пъти ще уцелиш площ с 2 кв. метра, че и по-малко?
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Doktor-5 Пет 6 Фев 2015 - 12:24

marian shimano написа:Искате да кажете три и две крачета

Не, не искам това да кажа, виж как са по каталог! 🐰

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Outsider Пет 6 Фев 2015 - 13:46

МИНЧО написа:Значи да разбирам, че мачовите водачи нямат място във фидера, по принцип?

Напротив. Има сума ти фидери , които са с мачови водачи - концепция на производителя , олекотяване на въдицата , такива али-бали... Даже и методни тояги има с такива водачи , които уж са мислени за известна дистанция (тоягите , не водачите). При Деката е просто въпрос на личен вкус - аз директно бих сменил пръчката , ма тя си е негова , има право на избор.Wink Wink
При Веселинов , обаче нещата са други! Иваааааааааак! Не пипай къде не требе Evil or Very Mad Evil or Very Mad , дано вече да не си я пре.бал study - НИКАКЪВ проблем няма във връзката нано/моно! Сменяй незабавно макарата с един номер по-малка и проблема ти е решен - просто иамш несъответствие на диаметъра на шпулата с този на първия водач , братО...

Баси , а на мене ми изглеждаше толкова очевидна и проста истина , че за различните условия има нужда от различни пръчки.. :scratch:
И ся кво - хората си купуват спортна кола , и тръгват да печелят Кемъл Tрофи...Rolling Eyes
И как ще ви се присмивам отсега нататък за тва Шимано , като разбрах през кви терзания минавате Embarassed , кви проблеми си създавате на равно място , и ка се чудите после как да ги решите? Ми през първия водач на моята пръчка за дистанция минава далекобойна хранилка от 50 грама! Laughing
...някой да ми подаде носна кърпичка , моля...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by ЛукаБрази Пет 6 Фев 2015 - 13:54

МИНЧО написа:
dekata написа:Може би имаш в предвид фута.Ако става въпрос за дължината на въдицата.
Разбира се, че фута имам предвид. Лапсус някакъв стана.


@ЛукаБрази
То е относително, но човека се обоснова с прецизната стрелба. Ти може и да метнеш с 9 футовата на 50 метра, ама колко пъти ще уцелиш площ с 2 кв. метра, че и по-малко?
Имах предвид обратното,малко е занижил кастинга на въдиците.
А предвид точността,всичко е въпрос на тренинг,един може и с 3м.пикер да не уцели петно на 10м.друг може да си го цели на 30+.
Виждал съм Върхара да цели с прашка бака на 25м.като от 15 топки 2-3 удариха ръба на баката но нито една не излезе,някой друг дали може да се похвали с това,затова казвам че е относително
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by boreto1 Пет 6 Фев 2015 - 14:38

Сменяй незабавно макарата с един номер по-малка и проблема ти е решен - просто иамш несъответствие на диаметъра на шпулата с този на първия водач , братО...
A тук вече съм твърдо за.....+++++
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by ЛукаБрази Пет 6 Фев 2015 - 14:45

Laughing Извода Дека е че мисленето на глас не е полезно-предложения много,решения малко,защото малко са хората които разбраха какво всъщност е питането
ЛукаБрази
ЛукаБрази
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1650

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by veselinov Пет 6 Фев 2015 - 14:47

Ауте, сто пъти ти казах, че с моно и нано без шок НЯМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ!!!
Хапе само  след шока и то рядко, но ме дразни!!!
Макаричката е с приличен размер -шпула 3000, нормално напълнена до скосяването и не мисля , че е от нея проблема...
И не се заливай от радост с нашите напрегнати фейс лифтове , защото спокойно един AMG пакет мога да и лепна Ултеграта... Razz Razz Razz Razz

А на твоите далекобойните може по един папагал да им вържеш да се разсожда по ринговете , щом па са толко хатрактивни и да ти грачи по цел ден само APPÂTAGE APPÂTAGE
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by dekata Пет 6 Фев 2015 - 15:01

ЛукаБрази написа:Laughing Извода Дека е че мисленето на глас не е полезно-предложения много,решения малко,защото малко са хората които разбраха какво всъщност е питането

Абсолютно Laughing Чак съжалих,че попитах.Ама то иначе съвсем ще умре форума.

Иво,тези хора не разбраха,че ние притежателите на Шимано сме в друга духовна сфера,дет се вика силата вече е с нас,и можем да си позволим да правим тунинг на нашите светлинни мечове Laughing
Ванката е един безспорен пич,на който никога не мога да се разсърдя Very Happy

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Outsider Пет 6 Фев 2015 - 18:14

veselinov написа:Ауте, сто пъти ти казах, че с моно и нано без шок НЯМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ!!!
Хапе само  след шока и то рядко, но ме дразни!!!

И ти ли , Бруте?Evil or Very Mad Laughing
Баси тоя въпрос е дъвкан в руските форуми до пълно втръсване , в семинарите на Сргей е обсъждан...ти си грамотен мъжага , за тебе съм сигурен , че знаеш руски...Cool  ИМЕННО при шнур+шок става проблема , щото спиралата , която прави твърдия монофил при излитането от шпулата и минаване през водачите , не е същата , като тази на много по-тънкия и по-мек шнур ! (скоба: опитал ли си шок от дебел плетеняк? Може да сработи Rolling Eyes ..край на скобата) Та там става една чупка , която предизвиква замотаването на плетеняка около първия водач. Който ще ме 'звиняваш , на някои пръчки не е проектиран за ловене със шок.Razz  Те затова аз не си взех Дренан... Sad

(Баси , хващам се на адски забавна мисъл - водя някаква идиотска и сюрреалистична битка , в опит да спася невинни пръчки на Шимано от техните собственици! Razz Razz Razz )
бе в тоя каталога на Шимано (не , няма да свърша мръсната работа вместо вас!) не може да няма пръчки за дистанция , като купувате къде гледате?!?lol!
Аз спирам в тая тема , че се уморих -  един прощален поздрав от мен , когато хората сядат на масата с ясната задача че искат да създадат пръчка , годна за ловене на дистанция , и предназначена за шок лидер , резултата обикновено звучи така:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by veselinov Съб 7 Фев 2015 - 0:18

Е точно за тия шибани спирали идеше реч, ама ти бляд : Неть!  У нас неть радиации...
Изобщо няма да ги правя  тия магарии ,за да превръщам  пръчката в кастингова. Ловя си с нея до към 30м .  Шок ми трябва защото монтаж  директно на нано 0.08 изобщо не ми звучи.... А дори и да опитам тази глупост, убеден съм след 5то мятане мах монтажа приключва...
Сега разбра ли откъде тръгна червея да ме яде...  И точно такива водачи съм поръчал , като тези от снимката която си закачил...
И не бързай да затваряш вратата, щото има да се предъвква ещо ,больше чем два-три раза...
Под секрет ще ти споделя , че учители ми бяха родителите на Черепа...  А той е Феномен некъв нечовешки...
Будьте здоровь и спокойной ночи
Пока ... Question
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Водачите на въдиците  - Page 3 Empty Re: Водачите на въдиците

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите