РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

+89
borislav bonev
ulf1113
gogata7904
nursi
Krasi-feeder
lif3house
EDI
stamat699
ceco65
krasi_cska
starsky
nikiil
kibi
bachoivo
petelement
plapetrov
Калин
S_BANKOV
Doktor-5
robber_79
Kalin1983
alankulu1987
djidjo
Tonkyo
balakchia
K. Marinov
vankata8101
Dass
Николай Лесев
bobigrig
paciani
stan4o
antone1974
МИНЧО
golemana
Кико
Naas
galenik
Влади В
Олег Димитров
Dreamer85
Outsider
gog14
Ивката Вълов
Ники Дончев
Божката
dako
hiphopper
Дидо Иванов
Ванката
veselinov
tojimi
iconu1977
stelco
Bibooo
TITKO
ivanov87
mmilen
Ивайло
Петър Василев
Теди
miLen4o
aspius
ppetkov
MapTuH
murphymet74
Admin
GogoBuboleto
dantho.mihov
ЛукаБрази
boreto1
dimmitov
del7710
kRaikkonen
toni702005
fiverov
Милен Първанов
gloupan - Киро
dekata
stridata
Бачо Илия
butnik
dess0
nasko83
toko
Dermy
Pavel Minchev
Коце
marian shimano
93 posters

Страница 6 от 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Нед 15 Фев 2015 - 20:20

Ето я и колко струва!

[You must be registered and logged in to see this link.]

От обявените от мен 250лв. имате 25лв. надоло!

П.п. Мавера наистина си заслужаваше парите! Neutral
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Стол/платформа/ за риболов с фидер-2

Писане by MapTuH Нед 15 Фев 2015 - 20:24

На познат са му останали 2 бр. - Rive Station D25 Club - 310лв/бр. НОВИ Very Happy Very Happy Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
MapTuH
🐟 🐟

Брой мнения : 155

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by ppetkov Съб 21 Фев 2015 - 20:15

Ами разгледах всичи патформи и столове, които са коментирани тук и взех, че почнай и аз да мечтая за нещо подобно. Обаче, предимно ходя по реката, а там нито платформите са най-удобното нещо, нито разните там монстери на Корум и Престън.
Търсейки или по-скоро разглеждайки каталога на Браунинг за подходяща макара, видях и техния стол, който всъщност е по-скоро табуретка с облегалка. Малко, компактно, предполагам и леко, но така и не успях да видя колко тежи. В последствие видях, че и Мило са спретнали алтернатива.
Цената им е към 120-140 евра, но дали си заслужава инвестицията!?? cat cat

Ще бъда благодарен, ако ми дадете полезни съвети - да се гмукам ли в неизвестното или да предпочета добре познатото?

Ето и малко снимки на коментираните столове: Arrow  Question  Question  Arrow
[You must be registered and logged in to see this image.]
ppetkov
ppetkov
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 20:36

Брато , нека аз ти кажа нещо, по удобно и по хубаво от платформата нема !
Ся аз живея на 15 минути път пеша от Дунава, няма кола нямам с какво да си прекарвам платформата и това е голям бич, ! Разбери, по убаво от това да си вземеш платфпрма нема, а тя винаги може да си я нагласиш да е некъв лайт вариант ! Ся таа платформа ед али че тежи повече от 12 кила , ебаа я таа платформа, като си туриш всички джунджораци у нея и те така !
Аз съм имал и монстър фидер чаир и корум и табуретка и сега седим на платформа, епа нема такава згодия брат нема !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by ppetkov Съб 21 Фев 2015 - 21:02

Аз кола имам, и багажника голям, ма кат е ниска и оре за щяло и нещяло по калдаръма и пръстта, все едно че нямам. А и обикновено ходя по Янтра, не че на Дунава по-лесно се стига с кола, но ей така, главоболия разни си създавам. За никъде не бързам, накрая сигурно и на платформа ще кандисам. Лошото е, че все по-малко време остава за хобито. Sad Sad Sad
ppetkov
ppetkov
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Олег Димитров Съб 21 Фев 2015 - 21:07

За тези пари можеш да се охлеждаш за платформа втора ръка, ако искаш повечето се разглобяват и стават на лайт табуретка кеф ти едното кеф ти другото):
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Влади В Съб 21 Фев 2015 - 21:20

Тоя стол е направен много грамотно или поне на мен така ми изглежда от снимките, но също така не виждам и особена разлика със стола на Корум или някоя фрапираща иновация. Само дето тоя ми прилича малко на седалка от УАЗ 469. Twisted Evil
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by gogata7904 Съб 21 Фев 2015 - 21:20

e вярно платформа или такъв стол като се замисля няма къде да се ползва по р. Янтра то се стръмни брегове около нас то седиш прав едвам едвам все нося лопата и копая по 30 минути за да се настаня малко по удобно
пп. Божка ако решиш да се разделиш с табуретката от Вълов пиши да се разберем нещо май това ще е най удобно
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 21:31

gogata7904 написа:e вярно платформа или такъв стол като се замисля няма къде да се ползва по р. Янтра то се стръмни брегове около нас то седиш прав едвам едвам все нося лопата и копая по 30 минути за да се настаня малко по удобно
пп.   Божка ако решиш да се разделиш с табуретката от Вълов пиши да се разберем нещо май това ще е най удобно

Та атабуретка, ми иде да си отрежа Мъд..ята оти я продадох !
Ма нищо де, поне знам чее в добри ръце, па и он нема да япродава, оти Щерката на кво че седи !
Sad Божидаре, нали !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by gogata7904 Съб 21 Фев 2015 - 21:32

е що бе за щерката има по хубави столчета то това е като за мен Very Happy
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Ивката Вълов Съб 21 Фев 2015 - 21:35

gogata7904 написа:е що бе за щерката има по хубави столчета то това е като за мен Very Happy
Де айде стига сега , молим ти се , !
Остави човеко намира пфууу !
Хахаха
Оффф значииии
Laughing Laughing Laughing Razz

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Съб 21 Фев 2015 - 21:36

АБСУРД
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Съб 21 Фев 2015 - 21:38

Взех я за 50лв. и мисля, че последната цифра която отказах беше 120лв. Laughing
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by gogata7904 Съб 21 Фев 2015 - 21:46

е кво да се прави няма късмет и това си е Божка със здраве да си я ползвате абе да се съберем да идем веднъж за риба и кат ме видиш на кофата 110 кила как съм си седнал може и да се размислиш и да ме съжалиш Very Happy
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Съб 21 Фев 2015 - 21:48

Имам те в предвид с нещо Question щте се чуем като има развитие!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by gogata7904 Съб 21 Фев 2015 - 21:57

ок ще чакам Suspect
gogata7904
gogata7904
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 571

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Вто 3 Мар 2015 - 13:51

Страх ме е да не наакам хубавата тема, но имам питане за лек стол.
Ходя на един забутан вир на реката и пешачката е около километър по черен, невъзможен за автомобил път, платформата да я мъкна, не е опция, досега седях на ръбавия куфар, ама не си е работа, та има ли шанс нещо такова да ми свърши работа:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Голяма седалка, височина 75 см. за 20 кинта. Question
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by dako Вто 3 Мар 2015 - 14:03

Ето това е идеално за целта.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Вто 3 Мар 2015 - 14:34

Koruma ми е много гърбав откъм цена за мене, май по-добре да изчакам да се поозъртам за нещо втора ръка подобно, мерси, dako- останаха ми очите в това чудо... I love you
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by nasko83 Вто 3 Мар 2015 - 15:32

На реката се ходи лайт вариант. Има много практични столчета със ранички и вършат перфектна работа. Аз взех моята за около 20лв. Корумската система е много добра, но за случая не е подходяща.
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by stridata Вто 3 Мар 2015 - 16:00

nasko83 написа:  На реката се ходи лайт вариант. Има много практични столчета със ранички и вършат перфектна работа. Аз взех моята за около 20лв. Корумската система е много добра, но за случая не е подходяща.

Що бе? Кво и е?
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Вто 3 Мар 2015 - 16:27

Гледах ги тия столчета с ранички, но ми се видя много малко столчето- като салфетка. Question
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by boreto1 Вто 3 Мар 2015 - 18:13

nasko83 написа:  На реката се ходи лайт вариант. Има много практични столчета със ранички и вършат перфектна работа. Аз взех моята за около 20лв. Корумската система е много добра, но за случая не е подходяща.
Именно Cool +1
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Вто 3 Мар 2015 - 20:07

Раничка си имам, за корумче+раница бюджет нямам, явно ще вземам това [You must be registered and logged in to see this image.] и като се строши- здраве да е.
Ако някой има стол с облегалка и без подлакътници за продав- да свирка. Question
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by aspius Вто 3 Мар 2015 - 20:45

баничката написа:Раничка си имам, за корумче+раница бюджет нямам, явно ще вземам това [You must be registered and logged in to see this image.] и като се строши- здраве да е.
Ако някой има стол с облегалка и без подлакътници за продав- да свирка. Question
Няма да се строши, но ако има наклон никак не е удобен. Аз го ползвам, но основно на полегат бряг. Иначе лайт столче.
aspius
aspius
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 379

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by MapTuH Вто 3 Мар 2015 - 20:50

баничката написа:Раничка си имам, за корумче+раница бюджет нямам, явно ще вземам това [You must be registered and logged in to see this image.] и като се строши- здраве да е.
Ако някой има стол с облегалка и без подлакътници за продав- да свирка. Question


Ако си по-едър,изобщо не е удобен Very Happy
avatar
MapTuH
🐟 🐟

Брой мнения : 155

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Вто 3 Мар 2015 - 20:57

83 кила съм, засега ще е нещо такова- на стръмен бряг може да му окопая 2 крачета с ножа за 5 минути работа е,
ако намеря нещо истинско втора ръка- по-добре, до 50 кинта е бюджета, че жената ще ме зачисти за нещо скАпо.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by nasko83 Вто 3 Мар 2015 - 21:34

stridata написа:
nasko83 написа:  На реката се ходи лайт вариант. Има много практични столчета със ранички и вършат перфектна работа. Аз взех моята за около 20лв. Корумската система е много добра, но за случая не е подходяща.

Що бе? Кво и е?
Доста е обемна, а и ако мине това разстояние, което е писал 2 пъти с нея на гърба... Very Happy На мене за реката багажа ми е сигурно 5 пъти по малко, обаче ако ходя другаде корумската даже малка ми идваVery Happy
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by nasko83 Вто 3 Мар 2015 - 21:38

баничката написа:83 кила съм, засега ще е нещо такова- на стръмен бряг може да му окопая 2 крачета с ножа за 5 минути работа е,
ако намеря нещо истинско втора ръка- по-добре, до 50 кинта е бюджета, че жената ще ме зачисти за нещо скАпо.
Сега се сещам, че има едни табуретки с телескопични крачета, даже вътре и такъмите може да си слагаш. Има си и презрамка, абе аз много ги харесвам Smile Мисля че скоро Милен от плевен беше качил снимки с подобна..
nasko83
nasko83
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1257

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Гост Вто 3 Мар 2015 - 21:48

nasko83 написа:
Сега се сещам, че има едни табуретки с телескопични крачета, даже вътре и такъмите  може да си слагаш. Има си и презрамка, абе аз много ги харесвам Smile Мисля че скоро Милен от плевен беше качил снимки с подобна..
Милен от плевен може да ми пусне линк, да не се срамува, на ЛС.
Обожавам да ходя на река- на вирове без пътеки,
един ден поне хомо човеци да не виждам- само въздух, птички, комари(м.мата им дейба), марш на скок километричен  преход през върбаци и къпиняци, гащите целите с бодили и с прогизнали крачоли- незабравимо. Question
Ма верно нещо не сме си добре у главата, рибарете.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 6 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите