РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Критерии за избор на макара за фидер риболов

+98
D.Dimitrov
Port_Royal
lif3house
hiphopper
Христо Ненков
nicko
paciani
Калин
krasimir n.
djidjo
ktonkov
dunavski
ivanov_bg
kiki7808
Tonkyo
Милен Динков
ЛукаБрази
Мариан
MapTuH
Pavle mi pie
ivanov87
bobigrig
murphymet74
МИНЧО
TITKO
stobo
М. Сталев
Божката
Влади В
pgb
ppetkov
Bibooo
s.a.m.i
mmilen
kRaikkonen
jorjinio
toni702005
Veselin_fish
Ники Дончев
ndk
Олег Димитров
glmv
stridata
Ивката Вълов
Pavel Minchev
ro4eto
dantho.mihov
helik
Тони 72
Naas
gogata7904
heineken®
GogoBuboleto
Dass
miLen4o
gloupan - Киро
veselinov
boreto1
stan4o
BigShot
iconu1977
Борислав Благоев
Емил Димитров
vlado_fidera
dess0
martineti
galev
shekira
VNNaidenov
Outsider
matey49
pojara
Dermy
stich
titanium
dako
Коце
Бачо Илия
Doktor-5
topsoft
nasko83
plwned
chipri_sv
ceco65
iliqn_d
Георги Кръстев
Теди
BARONA
Радо Троев
dekata
CERRUTI
tsvetkoff
butnik
fiverov
marian shimano
LMMitrev
TachkoT
Admin
102 posters

Страница 34 от 35 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Port_Royal Съб 4 Фев 2017 - 18:01

Божка,какво те учудват цените в нашите магазини,като знаеш как стоят с нещата с надценките.За това най добре се пазарува от вън и да ти е мирна главата. Smile Smile Smile Question
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Божката Съб 4 Фев 2017 - 18:25

Bullfishing ще е Марешки на българският риболовен пазар Question ще борим статуквото и ще продаваме без да разчитаме и да се водим от максимата "ден- година храни" Wink
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by lif3house Нед 5 Фев 2017 - 16:15

Божката написа:Bullfishing ще е Марешки на българският риболовен пазар Question  ще борим статуквото и ще продаваме без да разчитаме и да се водим от максимата "ден- година храни" Wink


Адмирации !
Smile
lif3house
lif3house
🐟 🐟

Брой мнения : 233

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Port_Royal Нед 5 Фев 2017 - 17:14

Божката написа:Bullfishing ще е Марешки на българският риболовен пазар
Успех в начинанието и търговията с риболовни стоки! Suspect Suspect Suspect
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Чет 27 Апр 2017 - 15:27

Изчетох абсолютно всичко свързано с макарите в този форум и съм малко изненадан. Тук колеги коментират как макарите им нямали никакви проблеми с кошнички по 40-50 гр. и ги вадели на шейна...аз на Дунав с толкова оплютата Shimano Catana (размер 4000) вадя кошнички по 100 гр. в изключително силно течение , че дори с риби 1-1.5 кг. (мряна и шаран) и макарата се справя повече от чудесно. Като се има предвид ,че на Дунав в силно течение, 100гр. кошница риба 1 кг. се усеща доста повече ( и се бори повече ) отколкото някой шарко 4-5 кг. на затворен водоем. Някак си ако някой начинаещ риболовец попадне на тази тема остава с впечатлението, че с макара под 150 лв. няма да може да лови риба. Макаричката я ползвам 4 год. и тази зима я отворих да я почистя и смажа след което отидох в магазина да я сравня с чисто нова. 1:1 , а толкова тормоз е видяла. Вярно имат малко луфт на дръжката (и новата) , но това не е толкова фатално. На болонезата си имам Shimano Siena (от по - стария модел) и също съм изключително доволен от нея. Невероятно добре работи аванса и с кефали до 1.5 кг. (сигурен съм че и с по - големи) няма абсолютно никакви притеснения. Един приятел лови с Рьоби Екусима и също е страхотна макара.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Чет 27 Апр 2017 - 15:34

AlexanderHa написа:Изчетох абсолютно всичко свързано с макарите в този форум

Тва е похвална стратегия преди пускане на първи пост , впечатлен съм. Wink Обаче ръководството държи първия пост да бъде тук:

[You must be registered and logged in to see this link.]

- кажи две думи за себе си , да се запознаем , така да се каже. После ще се върнем на макарите. Suspect

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Чет 27 Апр 2017 - 15:59

Много се извинявам! Толкова много се отплеснах 2 дена да чета за макарите, че това условие съм го пропуснал Very Happy Грешката е поправена.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Dass Чет 27 Апр 2017 - 16:06

Споко, като във всеки форум има хора и от двете крайности... Laughing
Аз лично съм от вторите - за мен макарата е консуматив. Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 3811974306

Като взема след малко пратката, ще хвърля една снимка в темата с хвалбите. Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 3377578317

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Чет 27 Апр 2017 - 16:11

AlexanderHa написа:Много се извинявам! Толкова много се отплеснах 2 дена да чета за макарите, че това условие съм го пропуснал Very Happy Грешката е поправена.

Ние трябва да се извиним - много глупости си изчел за два дена.... Laughing Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 2902588953
Когато четеш такива дълги теми във форума , мятай по едно око на датата - обикновено през зимата сме особено...вдъхновени. Question
Тая Екусима дето я споменаваш я разглеждах наскоро , в друга версия... държи , викаш? Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 2799057118

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Чет 27 Апр 2017 - 16:24

Много готино макаре. В сравнение със сиената аванса ми се стори малко по шумен и затова сиената си ми харесва повече (пък и си е моя). Но по - важното е, че се намърдах тук заради SHIMANO DL 4000 FB. Мисля да си взема една такава да си я сложа на Globe Hunter Feeder 3.6м и да ловя на метод. Много се колебаех каква макара да избера. Първо бях набелязал ST серията, но тя пък е с единична дръжка, само два лагера и XT-7 шпула. Викам си айде дръжката ще я прежаля, лагери ще си сложа, ама шпулата.... ако си купя отделно алуминиева и то си отива на същата цена като DL серията. За миг се замислих дали да не си взема и aero feeder макарта която е доста по - скъпа, но пък като се замисля аз ще я метна тази въдица и ще я оставя настрани. Да дам толкова пари за макара която няма да ползвам активно ми се стори нелогично и затова окончателно се спрях на DL. Позагледах и Shimano Exage с бърз аванс, но някак си съм свикнал да работя с преден аванс... Тъй като ловя предимно на реки не гоня някаква голяма дистанция.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Чет 27 Апр 2017 - 16:32

Kакто сигурно си разбрал от четенето на темата , аз не съм най-върлият фен на Шимано във форума.Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 3377578317
Все пак , бейтрънърa май много го хвалят , и ще получиш отзиви , предполагам. НЕ вземай Аеро фидер Exclamation , тая макара май не се оказа сполучлива за фидер (адски ниска тяга) , при това даже феновете на марката го признават. От тая серия май модела аеро спининг някой разправяше че е по-добър.
Ексейдж със заден аванс имам за мача - тва беше макарата , след която нищо с надпис "Шимано" няма да влезе в моята кутия с такъми. Evil or Very Mad
Вярно е че още е жива - обаче китайски боклук за 20 долара няма толкова луфтове...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by dimmitov Чет 27 Апр 2017 - 16:36

Аз пък упорито заглеждам тази и май скоро ще се заприходява!
[You must be registered and logged in to see this link.]
dimmitov
dimmitov
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 261

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Чет 27 Апр 2017 - 16:52

Ами честно казано толкова много мнения изчетох ,че не можах да запомня кое на кого е Very Happy Exage има един приятел (който има магазин) и ми каза, че е доволен от него. Може нещо производствено да не е било в ред с твоето. Аз имам и една Catana 3000 която нещо пристъргваше докато не я разглобих да я прегледам. По принцип не робувам на марки, но не намерих алтернатива на DL 4000. Иначе онзи ден в магазина загледах едно Рьоби Слам което страшно много ми допадна и може да си взема едно.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Чет 27 Апр 2017 - 17:48

dimmitov написа:Аз пък упорито заглеждам тази и май скоро ще се заприходява!

..подозрително евтина е като за Шимано.. Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 3377578317

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by dimmitov Чет 27 Апр 2017 - 17:55

На този етап не мога да си позволя по-скъпа, а тази поне на хартия изглежда подходяща, с уточнението ,че заради малкия предпочитам да са със заден аванс!
dimmitov
dimmitov
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 261

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Чет 27 Апр 2017 - 18:05

Тва беше в кръга на шегата , не ми обръщай внимание. Грабвай , я , гледам че има и втора шпула. Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 3012024616

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by marian shimano Чет 27 Апр 2017 - 21:31

Aero Spina за сега цена тяга и компактност е незаменима, е...... заменима е със още 100 лв.
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by iconu1977 Пет 28 Апр 2017 - 1:53

marian shimano написа:Aero Spina за сега цена тяга и компактност  е незаменима, е...... заменима е със още 100 лв.
Да, ама не сме всички безгрижни ергени като вас Мосю ..... Mad Very Happy Very Happy
iconu1977
iconu1977
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 532

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Пет 28 Апр 2017 - 9:54

iconu1977 написа:
marian shimano написа:Aero Spina за сега цена тяга и компактност  е незаменима, е...... заменима е със още 100 лв.
Да, ама не сме всички безгрижни ергени като вас Мосю ..... Mad Very Happy Very Happy

Аре сега! Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 553778528  - аз като съм безгрижен ерген  , кво  - да не съм длъжен да си давам парите за въздух?  Такова , за ..аеро  Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 3377578317 , па ко ще да е абсолютно незаменимо? Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 858133270
Шииииимммиииииии - с незаменими хора са пълни гробищата , бро Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 2397243878

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Пет 28 Апр 2017 - 11:50

Някой може ли да каже нещо за това макаре? [You must be registered and logged in to see this image.] 
 Дали разликата спрямо обикновения слам е само във вида на шпулата?
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Пет 28 Апр 2017 - 12:07

В Youtube има един канал който се казва "Каталог воблеров".
Пича прави детайлни ревюта на макарите , с пълно разглобяване , без да крие нищо , и с незначителен рекламен елемент. Рьоби трябва да е най популярната марка в Украйна , така че има ревюта на всички модели. Конкретно за този модел си спомням че НЕ можеш да изключиш антиреверса , за да работиш рибата с въртене на макарата назад Idea ( ако си падаш по тая техника) Антиреверса е с пружинка , и за всяко въртене назад трябва да се придържа с пръст. Лично за мен това елиминира въпросния модел от списъка с макари за мач и фидер. Neutral

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Пет 28 Апр 2017 - 13:51

Знам за тази техника, но на този етап не съм и фен. Обичам шума на аванса и не мога да се лиша от това усещане по време на риболов Very Happy Имам два еугена 4000 накрая ще ги сложа тях на хеви фидерите и ще мирясам.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Пет 28 Апр 2017 - 13:59

AlexanderHa написа:Знам за тази техника, но на този етап не съм и фен. Обичам шума на аванса и не мога да се лиша от това усещане по  време на риболов Very Happy Имам два еугена 4000 накрая ще ги сложа тях на хеви фидерите и ще мирясам.

в такъв случай Слама си е читав та читав.
Опитай "бакуинда"-а някой ден - без да се впускам в дълги обяснения , в сравнение с него , ваденето на риба само на аванс е като секс с три презерватива нахлузени един върху друг. Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by D.Dimitrov Пет 28 Апр 2017 - 14:44

Outsider написа:
AlexanderHa написа:Знам за тази техника, но на този етап не съм и фен. Обичам шума на аванса и не мога да се лиша от това усещане по  време на риболов Very Happy Имам два еугена 4000 накрая ще ги сложа тях на хеви фидерите и ще мирясам.

в такъв случай Слама си е читав та читав.
Опитай "бакуинда"-а някой ден - без да се впускам в дълги обяснения , в сравнение с него , ваденето на риба само на аванс е като секс с три презерватива нахлузени един върху друг. Question
Тва.... в червенкото...... би било интересно да го доразвиеш. Тъй и тъи сме в забрана та сега му е времето. После секса остава далеч назад.
avatar
D.Dimitrov
🐟 🐟

Брой мнения : 118

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Пет 28 Апр 2017 - 15:02

...третия  е от вътрешна гума на велосипед , марката - по избор

...и не съм в забрана - в БОЛНИЧНИ съм! Like a Star @ heaven cat monkey

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Пет 28 Апр 2017 - 15:16

Загледах и това Шимано дето го е показал колегата по - горе Super GT 4000 RD. Също ми допада доста и ми идва под 200 лв от Англия, а Слама си ми е над 250. Мога да си взема 4000 Slam на невероятна цена, но той е обидно малък за Хеви фидер.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Пет 28 Апр 2017 - 15:33

Която е да е макара от размер 4000 е смешно малка за хеви фидер , Шиманото също едва ли ще ти реши проблема.

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Пет 28 Апр 2017 - 16:22

Така поразгледах малко снимки и клипове и останах с впечатлението ,че SLAM 5000, 6000 и ФИДЕР версията 6500 са с едно и също тяло. За 5 и 6000 съм на 100% сигурен, че само шпулите са различни. При положение, че ловя на близки дистанции защо да давам почти два пъти повече пари? Или нещо бъркам? На 3.60 хеви фидер мисля, че Slam 5000 би трябвало да свърши работа. Имам и 3.90 обаче за който не знам вече какво да търся....
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by nikiil Пет 28 Апр 2017 - 16:39

AlexanderHa, правилно ли съм схванал, че на пръчка за 50 лв. искаш да сложиш макара за 200-250 лв.?
Посочвам цените само защото те са общоприетият критерий за качество (с много изключения Laughing )
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Пет 28 Апр 2017 - 16:49

Фидера ми е Globe Hunter Feeder със 180 гр. Акция. Имам го в размер 3.60 и 3.90. На мен тази пръчка за Дунав ми върши страхотна работа и не виждам защо да я сменям. За метод фидер също е подходяща. А относно това колко струва нещо мисля ,че е много относително.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 34 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 34 от 35 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите