РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Критерии за избор на макара за фидер риболов

+98
D.Dimitrov
Port_Royal
lif3house
hiphopper
Христо Ненков
nicko
paciani
Калин
krasimir n.
djidjo
ktonkov
dunavski
ivanov_bg
kiki7808
Tonkyo
Милен Динков
ЛукаБрази
Мариан
MapTuH
Pavle mi pie
ivanov87
bobigrig
murphymet74
МИНЧО
TITKO
stobo
М. Сталев
Божката
Влади В
pgb
ppetkov
Bibooo
s.a.m.i
mmilen
kRaikkonen
jorjinio
toni702005
Veselin_fish
Ники Дончев
ndk
Олег Димитров
glmv
stridata
Ивката Вълов
Pavel Minchev
ro4eto
dantho.mihov
helik
Тони 72
Naas
gogata7904
heineken®
GogoBuboleto
Dass
miLen4o
gloupan - Киро
veselinov
boreto1
stan4o
BigShot
iconu1977
Борислав Благоев
Емил Димитров
vlado_fidera
dess0
martineti
galev
shekira
VNNaidenov
Outsider
matey49
pojara
Dermy
stich
titanium
dako
Коце
Бачо Илия
Doktor-5
topsoft
nasko83
plwned
chipri_sv
ceco65
iliqn_d
Георги Кръстев
Теди
BARONA
Радо Троев
dekata
CERRUTI
tsvetkoff
butnik
fiverov
marian shimano
LMMitrev
TachkoT
Admin
102 posters

Страница 35 от 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by nikiil Пет 28 Апр 2017 - 17:05

Парите са си твои, ти решаваш, и никой няма право да ти казва как да ги харчиш!
Само да спомена съотношението, което аз спазвам, може би подлъган от един чуждоезиков състезател: 4/1 между цените на пръчка/макара. Идеята е, че крайният резултат зависи много повече от пръчката.
Поздрави и наслука!
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Пет 28 Апр 2017 - 17:09

AlexanderHa написа: На мен тази пръчка за Дунав ми върши страхотна работа и не виждам защо да я сменям. А относно това колко струва нещо мисля ,че е много относително.

Добре дошъл в клуба , аз разсъждавам по ТОЧНО същия начин. И в тая връзка се присъединявам към горния въпрос - що тая здрава и разумна логика , която имаш при избора на прът , не я виждаме при избора на макара? Rolling Eyes Laughing
Особено като се има предвид , че в комплекта макара-прът , пръчката е важния елемент , и повечето хора са склонни да вложат малко повече пари точно в него Question

A темата с макарите за екстра-хеви погледна ли я? За фидера ти от 3.90 макарата влиза в тоя клас , успех с търсенето

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by dimmitov Пет 28 Апр 2017 - 17:22

Outsider написа:що тая здрава и разумна логика , която имаш при избора на прът , не я виждаме при избора на макара? Rolling Eyes Laughing

Щото човека каза ,че е изчел цялата тема за макарите! No Ти какво би си купил ако изчетеш цялата тема? Question Едва ли макара от 30лв @
Suspect
dimmitov
dimmitov
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 261

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Пет 28 Апр 2017 - 17:35

Колега nikiil, така както го каза излиза, че ще се разсърдя на някой ако ми даде съвет, което изобщо не е така Smile Аз съм много далеч от мисълта, че всичко ми е ясно и приемам всякакви съвети. Outsider, прегледах темата за която спомена и точно там видях положително мнение за SLAM-a. Въпроса ми в предния пост беше дали има смисъл да се дават толкова много пари за по - скъпия вариант ако разликата е само в шпулата? Тия макари влизат в БГ на цена около 80-90 лв. Не робувам нито на марки, нито съм мераклия да давам много пари за макара. До сега слагах на този фидер CATANA-та с размер 4000 и с нея си лових успешно, но наистина малко ми малее. Ако някой има нещо друго да ми предложи освен SLAM съм отворен да прегледам всяка една макара.
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by nikiil Пет 28 Апр 2017 - 18:22

Не съм запознат с цените на Рьоби, купувам Спро Very Happy
Опирам се на споменатите от теб 200 лв., ако е така, надали разликата е само в шпулата...
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by petelement Пет 28 Апр 2017 - 19:58

Здравей AlexanderHa ,
не съм някакъв корифей във фидер риболова , но на това Globe аз бих му сложил
[You must be registered and logged in to see this link.] .
На дънарките съм с три броя от по големият му брат [You must be registered and logged in to see this link.]
и мога да ти кажа , че са страхотни лебедки за цената си ( можеш да прочетеш в шаранджийските форуми за FL KH9000.)
А и гледам , че си от Свищов ( взимаш Globe-to ) и отиваш в магазина да видиш дали ще си паснат .

п.с. Това е лично мнение и не е меродавно .

Поздрави и Mad

petelement
petelement
🐟 🐟

Брой мнения : 78

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by AlexanderHa Пет 28 Апр 2017 - 21:44

Колега, благодаря за съвета! Мани майтапа, ами собственика на магазина ми е приятел и освен това му обслужвам всичката компютърна техника. Точно тази макара съвсем случайно я видях днеска и честно казано ми се стори малко грубовата и аванса никак не ми допадна. Иначе на грамаж е добре. 450-500 гр. ми се струва оптимално. По голяма не бих си взел, защото лятно време като е активна рибата ако се получава интензивен риболов замятам през макс. 5 мин. и тогава много ще ми се измори ръчичката Very Happy
А тези SPRO също не са лоши, но тях внася ли ги някой?
avatar
AlexanderHa
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Пет 28 Апр 2017 - 22:00

Да , Dass ги внася редовно от Холдорадо Laughing Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by chipri_sv Съб 29 Апр 2017 - 8:55

Здратсти,Саше.Само една дребна вметка от мен.За река предпочитам макари обороти под 5.Лично мнение и предпочитание.
Поздрави- Миро
avatar
chipri_sv
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 253

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Dass Съб 29 Апр 2017 - 12:05

Outsider написа:Да , Dass ги внася редовно от Холдорадо Laughing Laughing Laughing
Ей, сега ще вземеш и име да ми изкараш... Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 4010836622

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Outsider Съб 29 Апр 2017 - 13:26

...направо ще ти създам бизнес @ Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 2397243878

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Dass Съб 29 Апр 2017 - 15:04

Как ли пък не! Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 70573305

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Критерии за избор на макара за фидер риболов - Page 35 Empty Re: Критерии за избор на макара за фидер риболов

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 35 от 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите