РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Видове хранилки и тяхното предназначение

+102
ulf1113
zx7r
rivezoro
fastera
nursi
ФИЛ ИВАНОВ
dotore
glmv
ЛукаБрази
М. Сталев
bobifoto
Милен Динков
S_BANKOV
Tonkyo
Slavi8282
niki1968
Pavel Minchev
EDI
GRIZZLY TEAM
doktora000
aspius
ПетърК
nikiil
Красимир
lif3house
Ники Дончев
jorjinio
Dass
Outsider
Apollo
dobrin.futbolista
Калин
Кико
stridata
nicko
dimmitov
Христо Ненков
krasimir n.
МИНЧО
Николай Лесев
Local
Kalin1983
Влади В
djidjo
Doktor-5
galenik
miLen4o
ndk
hiphopper
tojimi
Божката
MapTuH
bobigrig
del7710
dantho.mihov
dani-77
antone1974
Ивката Вълов
shekira
Борислав Благоев
gogata7904
Dermy
gloupan - Киро
nikiiliew
veselinov
Ванката
ro4eto
stan4o
boreto1
iconu1977
MrRadev
Тони 72
dess0
martineti
matey49
Naas
topsoft
LMMitrev
Теди
dunavski
stich
stelco
dekata
gog14
chipri_sv
iliqn_d
Радо Троев
CERRUTI
Коце
dako
fiverov
Георги Кръстев
butnik
marian shimano
VNNaidenov
jeko
nasko83
Бачо Илия
barbolov.1977
ceco65
TachkoT
Admin
106 posters

Страница 28 от 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by xsxboy Пон 20 Юни 2022 - 2:59

Имам едно питане... относно кошничките.. имаме различни цветове( примерно зелено, кафяво и черно, поне аз имам от тези) какво е значението и при какви условия се избира определен цвят? Аз разлика не намирам. Когато кълве която и да сложа все бутаSmile когато не кълве ги въртя с идеята да не се плаши рибата евентуално и пак не бута Smile
xsxboy
xsxboy
🐟 🐟

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Явор Пон 20 Юни 2022 - 12:07

Мисля, че цвета няма значение. Според мен значение има дали е отворена, затворена или булет и техният грамаж.
Явор
Явор
🐟

Брой мнения : 13

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Пон 20 Юни 2022 - 19:05

[You must be registered and logged in to see this image.]

Laughing Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by fastera Пон 20 Юни 2022 - 21:17

Тваааа…вече леко шЪ вземем да минем и на “другия тротоар” с тия цветове 😄
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Dass Пет 24 Юни 2022 - 14:39

fastera написа:Тваааа…вече леко шЪ вземем да минем и на “другия тротоар” с тия цветове 😄
Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 2397243878
Чи то няма розово... Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 1743377566

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Нед 21 Яну 2024 - 1:03





Тва ако го бяха направили от Preston/Guru/Matrix, щеше да се продава и в местния супермаркет ...и на всеки три дни щяхме да гледаме нов реламен клип... Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 3377578317

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

dekata and Dani харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by nikiil Съб 2 Мар 2024 - 13:05

Искам официално да се оплача!
То бива, то може, ама 19 лв......:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Гледах това филмче и ме зариби: вкарваш много царевица и си инлайн, и то с противоуплитаща част (трите важни пункта). Сега ругая, категорично отказвам да дам тези пари и започвам да мисля как да постигна с нещо друго горните 3 точки.
Не че и сега нямам, тази зима купих около 100 инлайнки, основно от тези два вида:

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Съб 2 Мар 2024 - 22:01

Добре че зимата е към края си , че много народ е изперкал съвсем , ми се струва на мен... Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 2929329346 

Един сменя предавателното число на макарите Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 2902588953 , друг купува сто кошници инлайн Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 993277595 , а аз със скърцане на зъби купих шаранска тояга за захранване Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 4183004605 - днес метнах за десет минути стандартното ми kоличество захранка за три излета...излизам на улицата , поглеждам към небето , и се чудя ...метеорита кво още чака?  Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 3274543309

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 2397243878 Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 2397243878 Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 2397243878 Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 2397243878

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

dekata харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by nikiil Съб 2 Мар 2024 - 23:43

Ще ставам методист, но не мога да се откажа от кошничките....Това методите са извратена работа, с никаква храна....нямам им вяра.

Имаше ли смисъл от масираното захранване? Разлика?
Отдавна си мисля да пробвам  Very Happy
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 736

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Outsider Нед 3 Мар 2024 - 11:02

nikiil написа:
Имаше ли смисъл от масираното захранване? Разлика?
Отдавна си мисля да пробвам  Very Happy

Глей сега  - аз от пет години пея , че няма никаква нужда от много храна , и че най-добрите резултати ги правя с половин кило захранка и двеста грама жива стръв - обаче не знам дали рибата е на същото мнение. Wink 

И понеже в риболова няма такова нещо , което да работи винаги и навсякъде , и за конкретни водоеми , където рибата е много ,  и много гладна , накрая реших че ще пробвам. Конкретно вчерашния експериент беше проведен , а) - в неподходящо време на годината , без активност от страна на рибата , и , б) на таласъмския канал , дето действително няма нужда от храна - така че смесих храната с глина(...) , за намаляване на хранителната стойност , и не вкарах никаква жива стpъв , освен малко фуил. Рибата се събра (към края) , и хванах повече от останалите (бяхме 4 човека) - дали това се дължеше на захранването , нямам идея. Тоягата обаче ме впечатли срашно - при дължина 3.90 има само ШЕСТ водача с огромен размер , първият е на метър от макародържача , да ти е кеф да мяташ...производителите на фидери имат още много да учат... Smile

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7020

dekata харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by kikk4o Пон 4 Мар 2024 - 8:32

nikiil написа:Искам официално да се оплача!
То бива, то може, ама 19 лв......:


 Колега, Престън имат подобни инлайн ICS захранващи кошници (Два размера са) и са по 8-9лв. Само трябва да смениш тръбичката с по-дълга от дистанс моделите.

А колкото до гореспоменатите търговци 🥲 просто всичките са не търговци, а доказани търгаши,но това е друга тема за разговор.
kikk4o
kikk4o
🐟 🐟

Брой мнения : 58

dekata харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Видове хранилки и тяхното предназначение - Page 28 Empty Re: Видове хранилки и тяхното предназначение

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 28 от 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите