РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

+3
Красимир
fastera
Калин
7 posters

Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by xsxboy Вто 27 Дек 2022 - 3:10

Колеги здравейте. Метнал съм око на 10 или 11 футовата версия... бива ли ги и заслужават ли си парите ?
xsxboy
xsxboy
🐟 🐟

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by Красимир Вто 27 Дек 2022 - 10:36

Едва ли някой от тук е ловил точно с най - новия модел Supera, но със сигурност ще са много добри въдици... Отделен е въпроса дали си заслужават парите....
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by Калин Вто 27 Дек 2022 - 12:13

Райчо 4х4  от Габрово има такава въдица , не знам дали я е пробвал вече …
Познаваш ли го ?


Последната промяна е направена от Калин на Вто 27 Дек 2022 - 18:30; мнението е било променяно общо 2 пъти
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by Калин Вто 27 Дек 2022 - 12:14

Красимир написа:Едва ли някой от тук е ловил точно с най - новия модел Supera, но със сигурност ще са много добри въдици... Отделен е въпроса дали си заслужават парите....
На коя известна марка , въдица от високия клас е по-евтина?
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by fastera Вто 27 Дек 2022 - 12:26

Калин написа:
Красимир написа:Едва ли някой от тук е ловил точно с най - новия модел Supera, но със сигурност ще са много добри въдици... Отделен е въпроса дали си заслужават парите....
На коя известна марка , въдица от високия клас е по-евтина?
Това с “известна марка и…евтино”…са диаметрални неща :-)
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by Красимир Сря 28 Дек 2022 - 0:15

Калин написа:
Красимир написа:Едва ли някой от тук е ловил точно с най - новия модел Supera, но със сигурност ще са много добри въдици... Отделен е въпроса дали си заслужават парите....
На коя известна марка , въдица от високия клас е по-евтина?
Ясно е, че на всички марки най-високия клас въдици и макари са скъпи.
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 314

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by Outsider Сря 28 Дек 2022 - 10:30

Красимир написа:

Ясно е, че на всички марки най-високия клас въдици и макари са скъпи.

С което зададеният по-горе въпрос , дали си заслужават парите , си остава висящ  Wink 

Ако не можеш да живееш без да ловиш с високия клас , и ги дадеш - значи си ги заслужават. PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER 3811974306 
Ако си навит на практически същите ТТ данни , без "престижа" , - тогава не...
Вероятно има изключения , при които високия клас няма анлог , въпроса е колко са те   , и колко процента от каталозите просто ти хвърлят прах в очите  PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER 3377578317

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

fastera харесва написаното

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by djidjo Сря 28 Дек 2022 - 19:11

Outsider написа:С което зададеният по-горе въпрос , дали си заслужават парите , си остава висящ  Wink 

Ако не можеш да живееш без да ловиш с високия клас , и ги дадеш - значи си ги заслужават. PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER 3811974306 
Ако си навит на практически същите ТТ данни , без "престижа" , - тогава не...
Вероятно има изключения , при които високия клас няма анлог , въпроса е колко са те   , и колко процента от каталозите просто ти хвърлят прах в очите  PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER 3377578317
"Имал си, дал си" С това се обобщава всичко писано до тук. Дали си струва си преценява всеки сам.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Outsider харесва написаното

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by fastera Сря 28 Дек 2022 - 20:25

djidjo написа:
Outsider написа:С което зададеният по-горе въпрос , дали си заслужават парите , си остава висящ  Wink 

Ако не можеш да живееш без да ловиш с високия клас , и ги дадеш - значи си ги заслужават. PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER 3811974306 
Ако си навит на практически същите ТТ данни , без "престижа" , - тогава не...
Вероятно има изключения , при които високия клас няма анлог , въпроса е колко са те   , и колко процента от каталозите просто ти хвърлят прах в очите  PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER 3377578317
"Имал си, дал си" С това се обобщава всичко писано до тук. Дали си струва си преценява всеки сам.
И най вече…кефа цена няма😉
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Outsider and Калин харесват написаното

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by raychof7 Пон 2 Яну 2023 - 22:52

Да имам я на 11 фута, и вече направих 2 риболова.
Фидерчето е много фино/ в основата е 10.9мм./, с манима водачи подобни на Тубертини моделите. Прогресив е, като поведение при вадене на риба  е много близо до Дъч-Мастера. А при кастин е просто приказка като точност / а мен много не ме бива 😂/. Идеална е за скимърни и перки както и рибоци 0.5-1.5 кг, не че ако се обърка някой Шарко 5 кг. няма да го приземя 😂. Фидерчето на мен страшно много ми допада. PS: Ако искаш да го пробваш заповядай утре на Копринка или ми се обади през седмицата поне да го тръснеш на сухо😊. Поздрави.
0886737732 - Райчо
raychof7
raychof7
🐟 🐟

Брой мнения : 55

http://vashimura.com/

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by xsxboy Пон 2 Яну 2023 - 23:41

raychof7 написа:Да имам я на 11 фута, и вече направих 2 риболова.
Фидерчето е много фино/ в основата е 10.9мм./, с манима водачи подобни на Тубертини моделите. Прогресив е, като поведение при вадене на риба  е много близо до Дъч-Мастера. А при кастин е просто приказка като точност / а мен много не ме бива 😂/. Идеална е за скимърни и перки както и рибоци 0.5-1.5 кг, не че ако се обърка някой Шарко 5 кг. няма да го приземя 😂. Фидерчето на мен страшно много ми допада. PS: Ако искаш да го пробваш заповядай утре на Копринка или ми се обади през седмицата поне да го тръснеш на сухо😊. Поздрави.
0886737732 - Райчо

Мерси за предложението, но аз съм в Англия Smile, живот и здраве като се прибера след 2-3 месеца, ако съм взел нещо друго може да го видя и да взема и нея
xsxboy
xsxboy
🐟 🐟

Брой мнения : 103

raychof7 харесва написаното

Върнете се в началото Go down

PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER Empty Re: PRESTON INNOVATIONS SUPERA X FEEDER

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите