РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Влакна и поводи за риболов с фидер

+56
stamat699
dantho.mihov
hristovpe17
nursi
fastera
Kalin1983
maxi
Port_Royal
nikiil
garfield_90
rivezoro
Влади В
bobifoto
stan4o
Andro833
ЛукаБрази
djidjo
darvodelecat
jorjinio
Slavi8282
EDI
hiphopper
Dass
veselinov
Outsider
М. Сталев
dekata
Ивката Вълов
tanoman
del7710
Красимир
S_BANKOV
Калин
kibi
dimmitov
GogoBuboleto
Калин Запрянов
stridata
topsoft
Pavle mi pie
bobigrig
Божката
dotore
МИНЧО
marian shimano
lif3house
murphymet74
D.Dimitrov
Apollo
bachoivo
doktora000
Ники Дончев
miLen4o
Николай Лесев
butnik
dako
60 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by lif3house Пон 13 Фев 2017 - 9:59

marian shimano написа:A за какво ще го ползваш това шаранджийско основно???

Ще се ползва за основно.
lif3house
lif3house
🐟 🐟

Брой мнения : 233

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by МИНЧО Пон 13 Фев 2017 - 10:57

lif3house написа:
marian shimano написа:A за какво ще го ползваш това шаранджийско основно???

Ще се ползва за основно.
Пита дали за шаранджийски, или фидер риболов ще се ползва това Шаранджийско Основно!
МИНЧО
МИНЧО
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1439

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by lif3house Пон 13 Фев 2017 - 15:06

На медиум хеви фидери, улов на по едри риби . Лайт фидерите не ги мисля.
Поне аз не съм срещал фидер влакна на престън, трабуко и колмик за фидер, които да се продават по километрови ролки.
Ники ми предложи Дайва Сензор, ще го погледна него.
lif3house
lif3house
🐟 🐟

Брой мнения : 233

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by dotore Пон 13 Фев 2017 - 15:16

Dass , относно влакното което си предложил DAIWA HYPER SENSOR ,намираш ли някаква разлика в качеството на влакното ,между ролките с 300м и тези с 2000+м ?

От това което намирам в нета ,излиза ,че ролка с 300м влакно струва приблизително 12лв ,а примерно 0.235 с 2300м влакно само 25лв. Супер изгодно ми е ,но ми е плашещо евтино . Наясно съм ,че по-голямо количество е равно на по-добра цена ,но 8 пъти по-голям метраж ,за само 2 пъти по-висока цена ..........

За това и питам ,дали намираш някаква разлика в качеството ?

И ако не ставам досаден само още нещо.
Би ли му поставил поне един "добър 4" на :
- потъващо влакно ?
- с ниска разтегливост ?

Благодаря ти предварително ! Very Happy
avatar
dotore
🐟 🐟

Брой мнения : 141

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Dass Пон 13 Фев 2017 - 16:29

dotore написа:И ако не ставам досаден само още нещо.
Никой не е досаден, когато задава разумни въпроси! Very Happy Нали затова е този форум...

Няма никаква разлика в качеството на малките и големите ролки!
DAIWA HYPER SENSOR е значително по-добро от DAIWA SENSOR (тъмния!!!) - по-точен диаметър и по-малко разтегливо. А DAIWA SENSOR Clear не става за нищо - къдри се и кофти потъва. Mиналата пролет обзаведох един дедо с 1500 м... Ама той ми беше много благодарен. Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 3811974306

Ползвам три размера 0.185, 0.235 и 0.28 - на повечето макари едната шпула е с 0.235
Потъва добре, но това зависи от доста неща...

Така, че с чиста съвест мога да му дам ПОНЕ 4+... Laughing

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by marian shimano Вто 14 Фев 2017 - 22:58

lif3house написа:На медиум хеви фидери, улов на по едри риби . Лайт фидерите не ги мисля.
Поне аз не съм срещал фидер влакна на престън, трабуко и колмик за фидер, които да се продават по километрови ролки.
Ники ми предложи Дайва Сензор, ще го погледна него.
Вземи един катран неон 0,28 или по тънкото и забрави за мъките!
marian shimano
marian shimano
Маниак с "Шимано" в ръка

Брой мнения : 7162

https://www.facebook.com/pages/Famous-II-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Божката Сря 15 Фев 2017 - 9:21

Колеги!
Имате ли интерес към тези поводи на Maver които са хит при руснаците?
Можем да вкараме от тях, като цената ще е около 9лв. а може и по-ниска.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Божката
Божката
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1417

http://bullfishing.com/

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by murphymet74 Сря 15 Фев 2017 - 9:41

Това е супер! Ако е под 9 лева ще е ок че куриера ме мори яко при покупки онлайн.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Dass Сря 15 Фев 2017 - 9:50

marian shimano написа:Вземи един катран неон 0,28 или по тънкото и забрави за мъките!
С малка разтегливост от само 12-13% , бавно потъващо.
Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 559816036

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by М. Сталев Вто 21 Фев 2017 - 22:14

[You must be registered and logged in to see this link.]

Новото влакно на Дренан ,винаги съм се чудел защо тяхните влакна са с такива занижени тестове в кг ,при повечето конкурентни фирми цифрите са дубал ,интересно къде е истината Smile
avatar
М. Сталев
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 583

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Outsider Сря 22 Фев 2017 - 22:48

Мисля че вече си се сетил за отговора . Wink

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7027

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Калин Сря 12 Апр 2017 - 8:38

Кой е хубавия повод , по-хубав от Ксилото ?
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by topsoft Сря 12 Апр 2017 - 9:30

Калин написа:Кой е хубавия повод , по-хубав от Ксилото ?

Още не е направен Smile
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3227

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Калин Сря 12 Апр 2017 - 9:57

dako написа:шимано
Вчера видях едно колело , имаше хубави чаркове на Шимано Wink
Шегувам се, да не скочите сега Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by bobigrig Сря 12 Апр 2017 - 10:30

topsoft написа:
Калин написа:Кой е хубавия повод , по-хубав от Ксилото ?

Още не е направен Smile

Много си прав Софте.....
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by dako Сря 12 Апр 2017 - 11:36

Dass написа:
Ама сега, ако кажеш че и Ксилото си го късал пак с гъма, няма да ти повярвам!
Е като си купиш и ти се случи да се не чудиш. Явно новата партида са боклук. Това си е мое мнение. Да не вземете да ме нападате.
Купих ги преди месец и са в нова опаковка.
Ето вляво са новите о,128 и 0,148 с нов етикет и вдясно старо което е 0,10 и е осезаемо по здраво от по дебелите на късане с пръсти. Evil or Very Mad


[You must be registered and logged in to see this image.]
Впрочем подарявам ги на които желае.
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Pavle mi pie Сря 12 Апр 2017 - 11:42

И аз имах същия проблем с 0.128. Шаранета по кило на втория рън го късаха на възела и то с гъм,явно партидата е лоша незнам,ама го изхвърлих с бясна скорост!
Pavle mi pie
Pavle mi pie
🐟 🐟

Брой мнения : 246

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by dako Сря 12 Апр 2017 - 11:44

Ами казвайте ги тези работи бе Павка. Не да се парим. Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 559816036
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Pavle mi pie Сря 12 Апр 2017 - 11:52

Това е от сега не е старо инфо взех от него да го пробвам за сефте,сигорно няма да повторя
Pavle mi pie
Pavle mi pie
🐟 🐟

Брой мнения : 246

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by dako Сря 12 Апр 2017 - 12:05

Ааа ясно. Suspect
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Калин Сря 12 Апр 2017 - 12:43

Екстра и аз си взех преди 6 месеца ама, не съм го пробвал !
Трябва да видя от кои е  ☺

Защо не отправихте запитване до Чичо Веско или Калин ?
Ако моето е кофти със сигурност ще ги питам какво е това качество !
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by topsoft Сря 12 Апр 2017 - 12:49

Дако, май има нещо верно. И аз видях че е нова партида, купих вчера 0.128 обаче ми се виде различно, но не обърнах внимание. Са като се прибера ще го разгледам по-обстойно....остава и да са го осрали...
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3227

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by dekata Сря 12 Апр 2017 - 13:03

Поздравления Дако за доброто представяне.Браво. I love you

Относно поводите...не се чудете,ами направо пишете на Веско.Като се оплачат трима-четирима и ще вземе мерки според мен.Ксилото и за мен беше повода на поводите...

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Калин Сря 12 Апр 2017 - 13:19

Няма да е лошо да се преместят постовете за поводите ...
Аз смятах да похарча още едни парички за поводи на Колмик , засега ще изчакам Smile

Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Ники Дончев Сря 12 Апр 2017 - 13:22

topsoft написа:Дако, май има нещо верно. И аз видях че е нова партида, купих вчера 0.128 обаче ми се виде различно, но не обърнах внимание. Са като се прибера ще го разгледам по-обстойно....остава и да са го осрали...

Ако са почнали и него да правят в Индия, като нищо Very Happy
Ники Дончев
Ники Дончев
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 448

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Apollo Сря 12 Апр 2017 - 14:15

Извинявам се, че ще оспамя темата, но със Ксилото наистина има проблемс. В неделя връзвах куки и на всяка трета ми се късаше при опит да затегна възела!
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by stridata Сря 12 Апр 2017 - 15:02

Дако, си мисля, че ви даде алтернатива на Колмика?! Май беше от тия с "колелата", се ми се струва, че там на лоша партида трудно ще попаднете Twisted Evil
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Калин Запрянов Сря 12 Апр 2017 - 16:12

Здравейте момчета Коки ми каза за проблема със Xilo. Аз също го ползвам много И при мен не се се е появил този проблем Както и при моите съотборници. Може да има някакви дефекти във влакното но поне аз не съм го забелязал....
Без да се заяждам но само да попитам как разбирате Колко е голяма рибата която ви къса след като тя е скъсала?
Ксило едно от най използваните влакна на колмик когато става въпрос за поводи. Това е и основното влакно с което ловът на подледен риболов а само беларусите тази година използваха над 15000 ролки мисля че ако имаше някакъв осезаем дефект те първи щяха да изревът, надявам се това да е единичен случай и да не се по повтаря. Колмик България просто дистрибутираме италианската марка , а вече Въпросът е отнесен и до тях С питане дали се забелязва и подобен проблем и при други дистрибутори.
На което очаквам отговор...
Мога само да се извиня за неудобството.
Калин Запрянов
Калин Запрянов
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Dass Сря 12 Апр 2017 - 16:24

Да не става въпрос за откровено менте? Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 4157016504

Преди малко отворих каталога на Колмик и там дизайна си е стария - нищо не е променяно.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Моите съм ги купувал в края на миналата година и не съм имал никакъв проблем. На канала бях с Ксило 0.11 и си извадих шаранетата без никакъв проблем. Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 2929329346

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Калин Запрянов Сря 12 Апр 2017 - 16:45

Не вярвам да има менте Rolling Eyes
Другата седмица очаквам нов внос и ще видя каква ще е щампата на логото.
Калин Запрянов
Калин Запрянов
🐟

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Влакна и поводи за риболов с фидер - Page 2 Empty Re: Влакна и поводи за риболов с фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите