РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

+16
stridata
aspius
S_BANKOV
Apollo
dotore
Doktor-5
ivanov87
GogoBuboleto
tojimi
Калин
dani-77
TITKO
Dass
Outsider
stan4o
veselinov
20 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Ивайло Пет 24 Фев 2017 - 9:40

От одавна ми се  върти една идея последната  неделя  на всеки месец ако не съм на  състезание  да правя презентаций на  монтажи,хранилки,захранки,въдици и кое как  се  прави на който са  на нея а след това  отиваме  на паткарник или на совободен  и прилагаме  показаното в действие.Ще се снима и с подводна камера  за да се види по добре,Ми идеята е от 10 до 14  в магазина и после на  водоема  разпъвам платформата   различни фидери с  монтажи и  всеки седи на стола  лови 2-3-4  риби  и сяда  друг.Идеята е да се прави безплатно за да може да се запалят повече хора по фидер риболова


Последната промяна е направена от Ивайло на Пет 24 Фев 2017 - 10:04; мнението е било променяно общо 2 пъти
Ивайло
Ивайло
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1232

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by veselinov Пет 24 Фев 2017 - 9:51

Чудесна идея стига да се направи добра организация с прехода м/у теория и практика(магазин-водоем).
Това си е направо мастер клас, така че адмирирам във всички случаи! I love you


Последната промяна е направена от veselinov на Пет 24 Фев 2017 - 9:52; мнението е било променяно общо 1 път
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by stan4o Пет 24 Фев 2017 - 9:52

Имаш + от мен
stan4o
stan4o
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 914

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by stridata Пет 24 Фев 2017 - 10:06

И аз съм за! Дори само теорията да се рализира, нещо като руските семинарчета, пак ще е Супер!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Ивайло Пет 24 Фев 2017 - 11:46

Края на Март ще е първата който иска да заповяда
Ивайло
Ивайло
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1232

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Калин Пет 24 Фев 2017 - 12:06

Браво , успех с начинанието ... Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Outsider Пет 24 Фев 2017 - 15:33

...по-наблизо нямаше ли къде бе Ивак? Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид 993277595 То всъщност Мадрид май ми е по под ръка от София де... Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид 2929329346

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7030

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Dass Пет 24 Фев 2017 - 15:42

На мен ми е малко далече, ама безплатни напитки щяло да има... Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид 1743377566 Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид 858133270

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by TITKO Нед 26 Фев 2017 - 8:20

Браво и от мен за идеята !!! pig
TITKO
TITKO
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 444

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by dani-77 Нед 26 Фев 2017 - 11:03

Много добра идея. pig pig pig
dani-77
dani-77
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 700

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Ивайло Вто 21 Мар 2017 - 11:40

Тази неделя  е старта на проекта  от 9,00 часа  до 13,00 и след  това на  мелниците  да  освоим показаното на   водоема  който  иска  може да  дойде.Пак да кажа всичко е безплатно ще има напитки и бонбони за дошлите


Последната промяна е направена от Ивайло на Вто 21 Мар 2017 - 11:45; мнението е било променяно общо 1 път
Ивайло
Ивайло
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1232

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Калин Вто 21 Мар 2017 - 11:41

Браво , респект ! Smile
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by tojimi Вто 21 Мар 2017 - 13:10

Кой ще е лектор?
tojimi
tojimi
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 712

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by GogoBuboleto Вто 21 Мар 2017 - 13:21

Адмирации! И понеже съм много чувствителен относно българския правопис, моля поправи поне заглавието на темата. За постовете ти е простено study
GogoBuboleto
GogoBuboleto
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1723

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by stridata Вто 21 Мар 2017 - 13:23

Аз ще направя всичко възможно да дойда! И с риска да ме нахраниш бих дал едно две предложения.
-не е ли редно да се обозначаваме и ако не се събереме хора да не ви губиме времето и да се отложи /може във страницата на магазина във фацето/?
-задължително да има тема на Теорията, примерно "Измерване на дълбочина"(какво да търсиме, как различаваме различните терени, какви олова се използват, какъв вид риба къде стои по дъното? Иначе ще валят милион и един въпроси на различни тематики....)
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Ивайло Вто 21 Мар 2017 - 13:29

tojimi написа:Кой ще е лектор?

Ако си  чел от началото  ще  знаешSmile
До Стридата : ще има  това на  кой каквото не му е ясно ще се  пита и ше му се обясни а после  ще се  покаже как  работи на водоема
Ивайло
Ивайло
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1232

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by ivanov87 Вто 21 Мар 2017 - 14:51

Ако се снима и видеото се качва в интернет ще могат да се информират и хората който не могат да дойдат до София. Това би било идеалния вариант за всички на далеч.
ivanov87
ivanov87
🐟 🐟

Брой мнения : 216

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by aspius Вто 21 Мар 2017 - 20:42

GogoBuboleto написа:Адмирации! И понеже съм много чувствителен относно българския правопис, моля поправи поне заглавието на темата. За постовете ти е простено study
Доки, ако пишеш от телефон е доста изнерещо да спазваш всички правила. Поне аз не спазвам.
aspius
aspius
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 379

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by stridata Пет 24 Мар 2017 - 12:59

Аз най-вероятно отпадам! В Неделя били изборите и трябва да карам старците...Много жалко!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by stridata Нед 26 Мар 2017 - 12:44

Все пак успях! Поздравления и адмираций на Янков! Който от свободните риболовци си мисли, че сам от клипчета и форуми е успял да научи тънките моменти, яко се е излъгал. Тоя човек ни показа такива детайли, че съм супер доволен, че намерих време да отида. Чакаме с нетърпение следващата "лекция"!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by dotore Нед 26 Мар 2017 - 15:47

stridata написа:......... Поздравления и адмираций на Янков! Който от свободните риболовци си мисли, че сам от клипчета и форуми е успял да научи тънките моменти, яко се е излъгал. Тоя човек ни показа такива детайли......

Нямам права да давам оценки ,но ще ти сложа един виртуален + за цитираното !
Не съм присъствал на презентацията ,но съм убеден ,че е точно така както казваш.

И не особено благородно завиждам ,че около Варна или Бургас не се случва нищо такова ! Embarassed
avatar
dotore
🐟 🐟

Брой мнения : 141

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Doktor-5 Нед 26 Мар 2017 - 19:36

Не е вярно колега.
В събота поне на 6-7 човека съм правил подробни лекции + показно на основите на фидер риболова.
На хората им бе много интересно защо основно само аз ловя, а даже някои се сетиха че имат подобни въдици у дома. Very Happy

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Outsider написа:
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] Чух и за поводи 0.05!  [You must be registered and logged in to see this image.] Оттам до мъжкия отбор по синхронно плуване е само една крачка , да знаеш.... [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Doktor-5
Doktor-5
Шампион 2016 г., II-ро място 2012 г. и 2015 г.

Брой мнения : 2097

http://doctorut@gmail.com

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by GogoBuboleto Нед 26 Мар 2017 - 20:01

И аз като съм на Цонево редовно изнасям "лекции" за фидер риболова. Похвална е всякаква дейност, целяща популяризирането му.
GogoBuboleto
GogoBuboleto
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1723

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by dotore Нед 26 Мар 2017 - 21:08

Алооо ,Бургас ,не ме разбрахте за какво говоря или......да Laughing
И двамата сте наказани - след забраната ще искам от вас персонална презентация на "големия" язовир !  albino

Иво ,прости ни за спама .
Респект за инициативата !


Последната промяна е направена от dotore на Нед 26 Мар 2017 - 21:20; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
dotore
🐟 🐟

Брой мнения : 141

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by stridata Нед 26 Мар 2017 - 21:19

Ако трява да съм честен, аз си мислех, че няма кой знае какво още да се научи и че ми трябва малко повече практика със силвър фиша и храната за тях. Обачеееееее. Се оказа, че състезателния риболов изисква всяко едно движение да е изчистено защото ако губиш време може да загубиш титлата. Нещо като стотните във Формула 1. Хахахах. И всичките тия изчиствания са довели до едни такива нещица, че без да ти го покаже някой..... Нямаш шанс! Само като видях как си изработва рамената за подвижния Патерностер и като се сетих за мойте.... Все едно си спрял Жигула до Ферари. Или пък, че намотаването с банда по хранилката има значение къде ще е. Абсурд! А да не говориме, че и за миг не съм предполагал, че в тая тъпа държава има хора които биха ти сервирли всичко на готово БЕЗПЛАТНО! Изпих сока на човека и той не каза гък. Хахахахахах.
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Ивайло Сря 29 Мар 2017 - 9:20


Ето нагледно как се прави
Ивайло
Ивайло
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1232

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Ивайло Пет 21 Апр 2017 - 19:08

На  30.04  който  иска да заповяда  тази неделя  ще се  разпъне  платформа   и  ще се  обясни  кое  как е  най удобно а след 14 на  водоема  да те тества  започваме от 11,30 ч.
Ивайло
Ивайло
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1232

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Apollo Съб 22 Апр 2017 - 23:12

Моля, направете клип и го качете тук! Вярвам, че на много хора ще им интересно, не само на мен!

П.С. Иво, евала за инициативата Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид 3012024616
Apollo
Apollo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1992

https://www.youtube.com/channel/UCrX9QmWVCFdXoR7fxKNJw3A?view_as

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by stridata Пон 1 Май 2017 - 21:07

Ивайло, отново ме накара да се замисля за неща и детайли които не съм и смятал за значими, а те същевременно ми пречат дори и на мен.... Като написа, че темата ще е подредбата на "работното място" си мислех ОТНОВО какво толко, ноооооооо....Харесвам истинските ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, обичам да обръщам внимание на детайлите и се радвам, че всеки път научавам по нещо от уж неангажиращи разговори. Жив и Здрав, Браточка!

П.п
Запознах се и с нови момчета... Вальо и Иво са като котка и мишка. Луда работа!
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Ивайло Вто 2 Май 2017 - 7:33

Мерси за добрите думи радвам се че помагам по някав начин
Ивайло
Ивайло
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1232

Върнете се в началото Go down

Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид Empty Re: Презентация в магазин "Риби и Такъми" Мадрид

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите