РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Избор на пикер...

+81
Милен Първанов
nikiil
hiphopper
S_BANKOV
tojimi
Калин
allpi
s.a.m.i
starsky
bobigrig
murphymet74
Port_Royal
paciani
petelement
stridata
Красимир
dani-77
Дидо Иванов
stan4o
gloupan - Киро
vbobi
djidjo
Ивката Вълов
М. Сталев
МИНЧО
bachoivo
Влади В
Doktor-5
Олег Димитров
Local
hawkbg
kRaikkonen
gog14
Николай Лесев
Apollo
mmilen
iconu1977
TITKO
Божката
dantho.mihov
ARAGORN
Dass
miLen4o
veselinov
BARONA
nikiiliew
rmstanev
Коце
Борислав Благоев
Тони 72
ro4eto
shekira
GogoBuboleto
Георги Кръстев
Петър Василев
barbolov.1977
dess0
6ef4eto
Outsider
martineti
Naas
boreto1
trenera
АК 47
butnik
VNNaidenov
topsoft
jeko
Теди
Martin_vasilev
fiverov
pav4oo_79
dako
Admin
Бачо Илия
Ванката
iliqn_d
stich
marian shimano
ceco65
dekata
85 posters

Страница 16 от 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Дидо Иванов Вто 4 Юли 2017 - 22:11

murphymet74 написа:
petelement написа:    "Trabucco -PRECISION XT PRO PICKER M - 2.70m. "

Имам го . Удоволствие е да се лови с него . Играл съм си със шаранчета  - кило , кило и канче Smile

П.С. С друг пикер не съм ловил.
Справя ли се с хранилки 20 гр.+ храна? Малко ме притеснява тази акция 10-35,но пък все пак е пикер.
имам го и е перфектен,много мек пикер и се гъне до дръжката,хвърлям 15 гр. хранилки без проблем на 20-25м. Изключително съм доволен,така че взимай смело,няма да съжаляваш. Suspect
Дидо Иванов
Дидо Иванов
🐟 🐟

Брой мнения : 101

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by GogoBuboleto Вто 4 Юли 2017 - 22:54

Аз имам shimano nexave winkle piker 2.70 и също съм много доволен, както за силвър фиш, така и за шарани. Стегната пръчка с финни върхове.
GogoBuboleto
GogoBuboleto
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1723

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Dass Вто 4 Юли 2017 - 23:54

GogoBuboleto написа:... с фини върхове.
Я пак... Question

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by GogoBuboleto Сря 5 Юли 2017 - 7:17

0.5 1.0 1.5
GogoBuboleto
GogoBuboleto
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1723

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Port_Royal Сря 5 Юли 2017 - 11:44

murphymet74 написа:Някой няма ли излишен спеед мастер пикер Suspect
                            [You must be registered and logged in to see this image.]

Ако можеш да добараш този,няма да сгрешиш,но да е старата бланка като на снимката. Question Избор на пикер... - Page 16 3651188005
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by s.a.m.i Сря 5 Юли 2017 - 12:37

GogoBuboleto написа:0.5 1.0 1.5
Силно се съмнявам,че отговарят на написаната акция.
s.a.m.i
s.a.m.i
🐟 🐟

Брой мнения : 120

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by allpi Пон 13 Ное 2017 - 19:25

Здравейте колеги може ли да ме насочите за LIGHT FEEDER 3м до 200 евро. Искам да ловя дребни риби и да ми отчита кълването добре. Начинаещ съм и затова искам съвет ако може.
avatar
allpi


Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Калин Пон 13 Ное 2017 - 19:35

allpi написа:Здравейте колеги може ли да ме насочите за LIGHT FEEDER 3м до 200 евро. Искам да ловя дребни риби и да ми отчита кълването добре. Начинаещ съм и затова искам съвет ако може.
В подписа ти има достатъчно въдици които отговарят на критерия ?
Какво не им харесваш ?

Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by allpi Пон 13 Ное 2017 - 20:08

Ами Мидито се счупи и трябва да го заменя с нов фидер. Мапа не отчита добре дребните риби според мен.Може би защото все още не съм свикнал да работя с карбонови върхове.Разбира се че искам и нещо ново за коледаSmile
avatar
allpi


Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by allpi Пон 13 Ное 2017 - 20:19

Дали новия фидер на престон SUPERA ще върши работа? Може би трябва да попитам DASS za preston?
avatar
allpi


Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by tojimi Пон 13 Ное 2017 - 20:28

[You must be registered and logged in to see this link.]
tojimi
tojimi
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 712

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Dass Пон 13 Ное 2017 - 20:31

allpi написа:Мапа не отчита добре дребните риби според мен.
Това трудно бих го повярвал! Няма нищо по-добро от карбонов връх с ниска (реална) акция! Избор на пикер... - Page 16 1743377566  Избор на пикер... - Page 16 3811974306

allpi написа:Дали новия фидер на престон SUPERA ще върши работа? 10фт
НЕ! На МАР-а 1/4 щом не ти върши работа, на Престъна 1-ката хич няма да ти хареса...

Ако искаш да си направиш хубав подарък:
[You must be registered and logged in to see this link.]
По-добър от този....... А дано, ама надали! Laughing

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by allpi Пон 13 Ное 2017 - 20:34

Да благодаря заглеждал съм този фидер но не ми харесва че е на две дължини. [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
allpi


Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by allpi Пон 13 Ное 2017 - 20:39

А нещо друго до три метра DASS???
avatar
allpi


Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by miLen4o Пон 13 Ное 2017 - 20:49

Имам новият Параболикс на 3.00 метра, точно на един риболов и то на дребна риба, да може би защото съм фен на марката и сигурно съм свикнал на другите карбонови върхове на МАПовете.

Пробвай с Дайва Турнамент, малко е над бюджета, а и за Дренан има добри отзиви, та даже и ревю тук във форума.
miLen4o
miLen4o
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1129

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Dass Пон 13 Ное 2017 - 20:51

allpi написа:Да благодаря заглеждал съм този фидер но не ми харесва че е на две дължини.
Е ти утрепа коча с лопатата... Избор на пикер... - Page 16 2397243878 Избор на пикер... - Page 16 2397243878 Избор на пикер... - Page 16 2397243878 Транспортната му е под 140 см! Ти колко искаш да е?

To на 3 метра май само "оная" фирма прави на три колена... Избор на пикер... - Page 16 4157016504 Ма там за чувствителни върхове..... *********
Така, че аз няма триколенно предложение. Избор на пикер... - Page 16 1699561268

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Калин Пон 13 Ное 2017 - 21:27

Нова въдица е винаги добре Smile
Иначе проблема едва ли е в чувствителността на въдиците Smile
Плетено влакно с подходящата дължина на повода и кука вършат чудеса Wink
Калин
Калин
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2092

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by tojimi Пон 13 Ное 2017 - 21:38

Качеството е такова, че двете дължини само са плюс.
tojimi
tojimi
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 712

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by nikiil Сря 15 Ное 2017 - 0:30

Малко ОФФ:

Dass написа:To на 3 метра май само "оная" фирма прави на три колена... Избор на пикер... - Page 16 4157016504 Ма там за чувствителни върхове..... *********

Поправка: "Оная" фирма, наричана от много риболовци "фирмаТА", няма в актуалния си каталог триколенни фидери >3м.

Стр. 141-149
[You must be registered and logged in to see this link.]

Затова пък има (стр. 149) тридесет и осем!!! варианта на върхове, стартирайки с 0.25 и 0.35...
И то не обозначени с цветове Very Happy  или странни означения като ТР8 или R02, а с мерни единици. Така поне дава възможност за сравнение без нужда от подвижна лаборатория.  Very Happy

А иначе съм съгласен с Калин - ако знаеш какво правиш и си поиграеш с монтажа, повода и куката, може всяко кълване да е идеално видно без нужда от микрометър или върхове, които се виждат само под микроскоп. Laughing
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Port_Royal Сря 15 Ное 2017 - 6:53

allpi написа:Здравейте колеги може ли да ме насочите за LIGHT FEEDER 3м до 200 евро. Искам да ловя дребни риби и да ми отчита кълването добре. Начинаещ съм и затова искам съвет ако може.
Колега мога да ти препоръчам ето този модел - MAP MATCHTEK 10FT BOMB.Притежавам въпросният фидер и съм много доволен от досегашната му употреба.Стегната бланка,много добро отчитане на кълването от връхчетата.Успех в търсенето на фидер!
Port_Royal
Port_Royal
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 718

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by stridata Сря 15 Ное 2017 - 8:55

nikiil написа:Малко ОФФ:

Dass написа:To на 3 метра май само "оная" фирма прави на три колена... Избор на пикер... - Page 16 4157016504 Ма там за чувствителни върхове..... *********

Поправка: "Оная" фирма, наричана от много риболовци "фирмаТА", няма в актуалния си каталог триколенни фидери >3м.

Стр. 141-149
[You must be registered and logged in to see this link.]

Затова пък има (стр. 149) тридесет и осем!!! варианта на върхове, стартирайки с 0.25 и 0.35...
И то не обозначени с цветове Very Happy  или странни означения като ТР8 или R02, а с мерни единици. Така поне дава възможност за сравнение без нужда от подвижна лаборатория.  Very Happy

А иначе съм съгласен с Калин - ако знаеш какво правиш и си поиграеш с монтажа, повода и куката, може всяко кълване да е идеално видно без нужда от микрометър или върхове, които се виждат само под микроскоп. Laughing

Зарежи го Даскала, той е поредният дето си мисли, че знае нещо за "оная" фирма.... А същевременно е поклонник на китайски клонинги Twisted Evil
stridata
stridata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1347

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by S_BANKOV Сря 15 Ное 2017 - 9:54

А някакво мнение за пикерите на Салмо? гледах ги ония дни в разни сайтове и отзивите не бяха критични, но не съм го държал в ръка за да мога да преценя, така че моля за мнение.
Въпреки че, с пикера на филстар премиер след катоо го снабдих с 1/2 оз стъкло съм доволен от реакцията на сгъване въпреки монофила.
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by hiphopper Сря 15 Ное 2017 - 12:18

Незнам какво толкова има за чудене. Тръсвате филстара ако ви хареса хареса ако не :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Даже е на промоция, без пари! Пръчката е много лека с много чувствителни връхчета.

hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Dass Сря 15 Ное 2017 - 12:27

Laughing  Laughing  Laughing  Развеселихте ме!

Моля, да бъда извинен за невежеството ми за "оная" фирма.  Embarassed

nikiil написа:Затова пък има (стр. 149) тридесет и осем!!! варианта на върхове, стартирайки с 0.25 и 0.35...
И то не обозначени с цветове Very Happy  или странни означения като ТР8 или R02, а с мерни единици. Така поне дава възможност за сравнение без нужда от подвижна лаборатория.  Very Happy
И 138 да са все тая. Това е поредното "маркетингово изхвърляне" на "фирмаТА", което няма нищо общо с реалното! Можеш да попрочетеш малко темата за върховете.  Избор на пикер... - Page 16 1699561268 Читавите фирми слагат означения само, когато са сигурни какво пишат!  Избор на пикер... - Page 16 858133270

Някои хора никога няма "да се престрашат" и да си купят нещо истинско, за да пробват!  Избор на пикер... - Page 16 3377578317  Та те дори "шаранджийските" пикери на Беренед са по-чуствителни...  Избор на пикер... - Page 16 1743377566


hiphopper написа:[You must be registered and logged in to see this link.]

Даже е на промоция, без пари! Пръчката е много лека с много чувствителни връхчета.
Ванка, ама виж какво пишат:
Shakespeare написа:Powerful 2 piece feeder rods in shorter rod lengths feeder fishing for carp on commercials when long casting distances are not required.
... загубиха ме като клиент още с първото изречение!  Избор на пикер... - Page 16 559816036

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by hiphopper Сря 15 Ное 2017 - 12:46

Ами то има и второ :
New and improved version of the famous Sigma wand will certainly get tongues wagging on the bank! At 10ft and in a two-piece this rod will take care of most light commercial work and feel right at home on canals and rivers for those shy-biting fish! Lines to 4lb, supplied with 3 tips.
Неслучайно качих и видеото, има и друго видео специално за сигма серията. Не че нещо ама често пъти описанията в магазините са объркващи и/или грешни.
Пп още ми става смешно като се сетя за сравнението ти, дасс, между връхчето на шимано и престън с 30гр олово... Ясно се виждаше кое описание на връхче отговаря на истината.
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Dass Сря 15 Ное 2017 - 13:04

Имам едно въпросче... Виждал ли си на яве някое от тия пръчлета: Leeda Concept GT 10ft Bomb и Frenzee Precision FXT 10ft?

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5019

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by nikiil Сря 15 Ное 2017 - 13:50

stridata написа: Зарежи го Даскала, той е поредният дето си мисли, че знае нещо за "оная" фирма.... А същевременно е поклонник на китайски клонинги Twisted Evil

Не си прав, Даскала е един от непреобладаващите в този форум, които знаят за какво иде реч. Просто е твърде пристрАстен....
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 737

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by hiphopper Сря 15 Ное 2017 - 15:29

Несъм ги виждал. Имам 5 фидера вече, иначе казано всичко от което имам нужда. Затова не гледам пръчки и макари че ще ме изгонят.
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Милен Първанов Сря 15 Ное 2017 - 16:52

Dass написа:
allpi написа:Мапа не отчита добре дребните риби според мен.
Това трудно бих го повярвал! Няма нищо по-добро от карбонов връх с ниска (реална) акция! Избор на пикер... - Page 16 1743377566  Избор на пикер... - Page 16 3811974306

allpi написа:Дали новия фидер на престон SUPERA ще върши работа? 10фт
НЕ! На МАР-а 1/4 щом не ти върши работа, на Престъна 1-ката хич няма да ти хареса...

Ако искаш да си направиш хубав подарък:
[You must be registered and logged in to see this link.]
По-добър от този....... А дано, ама надали! Laughing
+1,иначе виж на Дренан ултралайта. Very Happy
Милен Първанов
Милен Първанов
🐟 🐟

Брой мнения : 106

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by barbolov.1977 Сря 15 Ное 2017 - 18:12

allpi написа:Ами Мидито се счупи и трябва да го заменя с нов фидер. Мапа не отчита добре дребните риби според мен.Може би защото все още не съм свикнал да работя с карбонови върхове.Разбира се че искам и нещо ново за коледаSmile
Колега щом смяташ че Мапчето не ти отчита кълванетата Razz Razz Razz дай да ти дам 100лв. и да те отърва от него
barbolov.1977
barbolov.1977
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1643

Върнете се в началото Go down

Избор на пикер... - Page 16 Empty Re: Избор на пикер...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите