РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плетено или монофилно влакно

+72
Outsider
jorjinio
dotore
butnik
ФИЛ ИВАНОВ
vesko_bs
stamat699
gogata7904
Krasi-feeder
murphymet74
dstoyanov
pdimitrof
topsoft
stridata
Local
S_BANKOV
Tonkyo
kibi
Doktor-5
hiphopper
veselinov
ПетърК
rivezoro
ЛукаБрази
Dermy
gog14
krasimir n.
barbolov.1977
Kalin1983
miLen4o
Красимир
aspius
stan4o
mi6ole
fastera
lif3house
Влади В
Apollo
gloupan - Киро
rodmanblg
glmv
doktora000
GogoBuboleto
ceco65
bobigrig
del7710
dantho.mihov
dunavski
iconu1977
Dass
marian shimano
bachoivo
boreto1
Ивката Вълов
миро мачтийм
mmilen
Калин
tojimi
Божката
МИНЧО
dako
BARONA
Naas
Мариан
Борислав Благоев
Port_Royal
fiverov
rmstanev
dekata
shimano86
nasko83
Admin
76 posters

Страница 3 от 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by veselinov Вто 8 Сеп 2015 - 14:18

Ауте , виж как добре се разбираме вече.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Ква плетка викна??
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by dantho.mihov Вто 8 Сеп 2015 - 14:55

Ще ме прощавате, ама аз ли греша. От около три години редовно си ползвам плетеното влакно поне на единия фидер и никога не съм му слагал шок лидер. Дистанцията - до към 45 метра ми е достатъчна. Много възли, не го намирам за добро решение.
Шок съм поставял само на монофилното и наистина, когато гонех 60 - те метра, за да прехвърля плиткия участък.

avatar
dantho.mihov
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 664

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Влади В Вто 8 Сеп 2015 - 15:04

Outsider написа: и оттук нататък монофила остава само за Лоара (и евентуално за метода) - във всички други ситуации аз просто приключих с него. Cool

I love you +1
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Ивката Вълов Вто 8 Сеп 2015 - 15:05

Бате, оказа се , че плетеняка бил създаден точно за фидер риболов ! И кво, инвестираш 100 лева у захранки и тайни добавки, фръгаш ги у водата и ми видиш "телешкият крак" . после схващал че риболова с плетено влакно е еднакво добър както на 20 така и на 55 метра и си биеш капацината у дувара, защо по дяволите не си взех по рано ! Та аз също отписвам монфила, оставям го само за въдицата за дунава и захранване друго всичко е на път да премине към плетената дулчинка

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by del7710 Вто 8 Сеп 2015 - 15:41

Ванка,
За тази статия ли става въпрос:
[You must be registered and logged in to see this link.]
???
del7710
del7710
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 331

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by bobigrig Вто 8 Сеп 2015 - 16:08

Аз слагам 1,00- 1,5м.!!! шоклидер и нямам проблеми.
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by veselinov Вто 8 Сеп 2015 - 16:16

dantho.mihov написа:Ще ме прощавате, ама аз ли греша. От около три години редовно си ползвам плетеното влакно поне на единия фидер и никога не съм му слагал шок ....


Простено ти е ....
Кажи сега с ква плетка ги мориш....
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by stan4o Вто 8 Сеп 2015 - 17:20

Аз пък си ползвам само монофил на Престън рефло 0,23 и въобще не ми се помисля за други загъзотини Laughing
stan4o
stan4o
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 914

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Admin Вто 8 Сеп 2015 - 17:38

И двете си имат приложение в дадена ситуация ...
На едната шпула монофил, на другата плетка...
avatar
Admin
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7792

https://feeder-fishing.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Dass Вто 8 Сеп 2015 - 18:29

Влади В написа:
Outsider написа: и оттук нататък монофила остава само за Лоара (и евентуално за метода) - във всички други ситуации аз просто приключих с него. Cool
I love you  +1
Aбе Влади, много бързо смени посоката... Laughing Преди няколко месеца викаше монофил, пък сега само плетеняк. плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 1743377566

bobigrig написа:Аз слагам 1,00- 1,5м.!!! шоклидер и нямам проблеми.

Боби, ти си много категоричен, ама това НЕ Е шоклидер! Twisted Evil

Нека някой модератор премести терзанията за шоклидера в другата тема, че аз не мога...
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Влади В Вто 8 Сеп 2015 - 19:29

Dass написа:
Влади В написа:
Outsider написа: и оттук нататък монофила остава само за Лоара (и евентуално за метода) - във всички други ситуации аз просто приключих с него. Cool
I love you  +1
Aбе Влади, много бързо смени посоката... Laughing Преди няколко месеца викаше монофил, пък сега само плетеняк. плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 1743377566


Така е защото до тогава бях ползвал само кофти плетеняци, от които въобще не бях впечатлен! След Сопот и риболова, който беше там видях, че без хубаво плетено влакно няма да стане и си закупих 8 нишковото на Лазер! От тогава имам само един риболов с монофилно влакно! Еми открих предимствата на плетеняка (открих и недостатъците, ама това е друга тема Smile ) И така Ники, човек се учи и попива постоянно, важно е развитие да има! Wink
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Dass Вто 8 Сеп 2015 - 19:42

Правилно! плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 3012024616
Въпреки, че за мен плетеняка си остава наложителен в не повече от 1/3 от случаите... плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 3811974306

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Борислав Благоев Вто 8 Сеп 2015 - 19:50

На Сопот аз лично лових с моно.
Плетеняка ме дразни
Борислав Благоев
Борислав Благоев
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 782

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by bobigrig Вто 8 Сеп 2015 - 20:04

Dass написа:
Влади В написа:
Outsider написа: и оттук нататък монофила остава само за Лоара (и евентуално за метода) - във всички други ситуации аз просто приключих с него. Cool
I love you  +1
Aбе Влади, много бързо смени посоката... Laughing Преди няколко месеца викаше монофил, пък сега само плетеняк. плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 1743377566

bobigrig написа:Аз слагам 1,00- 1,5м.!!! шоклидер и нямам проблеми.

Боби, ти си много категоричен, ама това НЕ Е шоклидер! Twisted Evil

Нека някой модератор премести терзанията за шоклидера в другата тема, че аз не мога...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Така е Ники, това не е шок лидер точно, просто ползвам дебел флорокарбон за да си правя по-лесно монтажа отпред, запазвам си плетеняка да не се наранява от търкане по дъното, а гъмчето играе ролята на "шок лидер" Suspect
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Dass Вто 8 Сеп 2015 - 20:09

Sorry пич, ама пак много бъркаш! Гъма не е никакъв шок лидер.

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by bobigrig Вто 8 Сеп 2015 - 21:09

Както и да е, надявам се че поне разбра идеята ми каква е
bobigrig
bobigrig
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2310

http://laminat4you.com/

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Мариан Вто 8 Сеп 2015 - 21:34

Мисля да пробвам това на Жребеца, твърдят че е първият плетеняк, който потъва като монофил.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Мариан
Мариан
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 353

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Outsider Вто 8 Сеп 2015 - 21:46

del7710 написа:Ванка,
За тази статия ли става въпрос:
[You must be registered and logged in to see this link.]
???

Точно за нея! Не казва всичко , което има да се каже за яко дране на платики , само важните неща. Cool

Ивак - Daiwa Tournament , напълно задоволява скромните ми изисквания Wink

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by veselinov Вто 8 Сеп 2015 - 23:24

Не съм го пробвал на вода , но органолептично Laughing Laughing Laughing Laughing .... Абе отдавна съм му се огледал и аз... Question
veselinov
veselinov
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 3756

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Dass Сря 9 Сеп 2015 - 17:57

Слушайте какво обяснява по средата на клипа...


_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Ивката Вълов Пет 18 Сеп 2015 - 12:45

Ники, много от рано пусна клипчето ! с този клип, след 13 стата минута, веднага след прекъсването за реклама, глдайте и ще си дадете ясна сметка, че отново повтарям, плетеняка е създаден за фидер !
С това липче, за мен тази тема се изчерпа !

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by boreto1 Съб 12 Дек 2015 - 1:45

Вълов,темата няма как да се изчерпа на пазара постоянно излизат нови влакна с нови възможности и т.н.Утре навивам от новата серия на Гуру едно плетено и един монофил,Аз лично ползвам плетеното на реката защото е по-здраво и прерязва водораслите лесно.Моното го предпочитам на затворен водоем или зависи с какво настроение съм с такова ловя тоест за да съм по нежен и напрегнат действам с плетеняка,а когато ми е се тая и релаксирам с монофила Smile
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Outsider Съб 12 Дек 2015 - 10:45

boreto1 написа: зависи с какво настроение съм с такова ловя тоест за да съм по нежен и напрегнат действам с плетеняка,а когато ми е се тая и релаксирам с монофила Smile

:scratch: ...от всички възможни фактори , които определят избора на влакно ( и факторите , които са в полза на монофила се броят на пръстите на единия крак на кокошка Razz ) , те за тва - избор на влакно според настроението на риболовеца - да ме убиеш , никога нямаше да се сетя. Laughing Laughing Laughing Борка , страшно беше почнал да ми липсваш , брато! I love you

(А бе , в тая Англия страшна скъпотия бе човек Shocked Shocked Shocked Shocked - насякъде ли са такива цените , или само в Лондон? tongue )

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by boreto1 Съб 12 Дек 2015 - 12:13

Outsider написа:
boreto1 написа: зависи с какво настроение съм с такова ловя тоест за да съм по нежен и напрегнат действам с плетеняка,а когато ми е се тая и релаксирам с монофила Smile

:scratch: ...от всички възможни фактори , които определят избора на влакно ( и факторите , които са в полза на монофила се броят на пръстите на единия крак на кокошка  Razz  ) , те за тва - избор на влакно според настроението на риболовеца - да ме убиеш , никога нямаше да се сетя. Laughing  Laughing  Laughing  Борка , страшно беше почнал да ми липсваш , брато!  I love you

(А бе , в тая Англия страшна скъпотия бе човек   Shocked  Shocked  Shocked  Shocked - насякъде ли са такива цените , или само в Лондон?  tongue  )
Хаха, нали трябва да е весело бре Laughing ,наистина си е скъпо ,особено гогато си харесам нещо и то цифра Sad ,но с желание всичко се постига
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by hiphopper Съб 12 Дек 2015 - 14:45

boreto1 написа:Аз лично ползвам плетеното на реката защото е по-здраво и прерязва водораслите лесно.Моното го предпочитам на затворен водоем или зависи с какво настроение съм с такова ловя тоест за да съм по нежен и напрегнат действам с плетеняка,а когато ми е се тая и релаксирам с монофила Smile

Ами ако закачиш някой речен звяр мустакат, разбирай мрена или шаран, какво правиш с тоя плетеняк? Не ти ли увеличава изпуснатите риби, счупените куки, трябва доста добре да играеш с аванса. Остави това когато линията е напъната плетеняка се прерязва доста по-лесно от миди, камъни и подводни скали (леска). Монофила обаче започва да се износва, да се изтърква и издържа повече. Лични впечатления Mad .
hiphopper
hiphopper
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by dantho.mihov Съб 12 Дек 2015 - 14:50

Ивката Вълов написа: ... плетеняка е създаден за фидер !
Ще ме прощаваш, но с ей това не съм съгласен. Сменил съм поне на 6 фирми плетеняци и бих казал, че предвид обилното им предлагане потъващите такива, които да ме удовлетворяват за фидера за единици. Удачно е да цитирам Ванката - броят се на пръстите на единия крак на кокошка.
Всеки плетеняк си има силна и слаба страна. Натоварването при фидера вдига изискванията към тях. Понеже макар и рядко използвам и спининга, там изискванията към влакното не са така строги.
avatar
dantho.mihov
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 664

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by boreto1 Нед 13 Дек 2015 - 12:14

hiphopper написа:
boreto1 написа:Аз лично ползвам плетеното на реката защото е по-здраво и прерязва водораслите лесно.Моното го предпочитам на затворен водоем или зависи с какво настроение съм с такова ловя тоест за да съм по нежен и напрегнат действам с плетеняка,а когато ми е се тая и релаксирам с монофила Smile

Ами ако закачиш някой речен звяр мустакат, разбирай мрена или шаран, какво правиш с тоя плетеняк? Не ти ли увеличава изпуснатите риби, счупените куки, трябва доста добре да играеш с аванса. Остави това когато линията е напъната плетеняка се прерязва доста по-лесно от миди, камъни и подводни скали (леска). Монофила обаче започва да се износва, да се изтърква и издържа повече. Лични впечатления Mad .
Плетеното е 0.10 ако издържи фидера (казвам ако защото имам един счупен) за да оспея да го спря на време ,ина нямам шанс да го извадя и губя доста метраж от линията.С монофил 0.25 нещата са перфектни ,завърти ли в дъното по туфите от водорасли играта свършва .Отпускал съм с аванса над 50м. и няма връщане това е .Извода е барбел пръчка с 0.28-0.30 шаранджийски монтаж и тогава си с 70% шанс за успех.Риби до 4,5 кг.с фидер няма проблем ,но по едро нямаш шанс почти никакъв,поне при мен е тъка
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by boreto1 Нед 13 Дек 2015 - 12:17

dantho.mihov написа:
Ивката Вълов написа: ... плетеняка е създаден за фидер !
Ще ме прощаваш, но с ей това не съм съгласен. Сменил съм поне на 6 фирми плетеняци и бих казал, че предвид обилното им предлагане потъващите такива, които да ме удовлетворяват за фидера за единици. Удачно е да цитирам Ванката - броят се на пръстите на единия крак на кокошка.
Всеки плетеняк си има силна и слаба страна. Натоварването при фидера вдига изискванията към тях. Понеже макар и рядко използвам и спининга, там изискванията към влакното не са така строги.
Точно тъка колега ,при плетеняк всичко зависи от фидера
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Outsider Нед 13 Дек 2015 - 12:38

Борка и ти ли не си на риба брато? Да не си потрошил и ти колата нещо? Shocked study
Трябва да ви кажа , че спора за или против плетеняка е адски безсмислен , щото малко неща на тоя свят са по-прости от избора между двете.. Всичко започва от това , че задвъдичното устройство трябва да определи в каква ситуация лови , какви риби ще гони , и на каква дистанция. Оттам няма кой знае колко да се умува - поне на мен нещата ми изглеждат адски прости - толкова прости , че съм задраскал от критериите си за избор на фидер макара , условието тя да има две шпули. Question

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7024

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by boreto1 Нед 13 Дек 2015 - 12:45

Истината е ,че Аз с лайт фидер търся голями риби и като ми резне некое диваче се кефа как ми се згъва пръчката на Г ,просто е ,не го правете
boreto1
boreto1
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1480

Върнете се в началото Go down

плетено - Плетено или монофилно влакно - Page 3 Empty Re: Плетено или монофилно влакно

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите