РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Акция за разрешаване на нощния риболов

+5
ceco65
Бачо Илия
topsoft
dako
Саво Младеновски
9 posters

Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Саво Младеновски Нед 27 Яну 2013 - 23:07

Скъпи приятели ще ви помоля да ни подкрепите..Елате във групата и поканете вашите приятели


[You must be registered and logged in to see this link.]

Дано този път успеем.. Crying or Very sad Mad

[You must be registered and logged in to see this image.][url=https://www.facebook.com/groups/260488757415099/]


Последната промяна е направена от Саво Младеновски на Нед 27 Яну 2013 - 23:59; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Саво Младеновски
🐟 🐟

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by dako Нед 27 Яну 2013 - 23:54

Съжалявам но нямам и не желая регистрация във феиса.
Дай някъкъв друг линк.
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Саво Младеновски Нед 27 Яну 2013 - 23:57

За сега няма такъв..сори
avatar
Саво Младеновски
🐟 🐟

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by topsoft Пон 28 Яну 2013 - 9:08

Готово!
topsoft
topsoft
III-то място "Джеди" лига 2012 г.

Брой мнения : 3225

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Гост Пон 28 Яну 2013 - 19:57

С най-голямо удоволствие бих ви подкрепил, но аз съм от малкото хора които нямат и не искат да имат Facebook. Намерете друг начин и съм за.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Бачо Илия Сря 30 Яну 2013 - 11:55

Новите изменения на закона:

[You must be registered and logged in to see this link.]

п.п. колега, то нали го приеха това за нощния риболов!?? Rolling Eyes
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Саво Младеновски Сря 30 Яну 2013 - 19:12

Групата ще се бори за разрешаване на нощния навсякъде а не само на определени места..
avatar
Саво Младеновски
🐟 🐟

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Гост Сря 30 Яну 2013 - 19:22

Аз, ще си кажа мнението въпреки, че ще ме нахраните!
Аз съм против, по простата причина, че инспекторите ги мързи да гледат, и изобщо не им се занимава, на всичкото отгоре са малко, и няма никакъв контрол през светлата част, за не говорим за нощем!
Така ще си бракониерстват на спокойствие, под предлог, че са за риба!
А това, че като се разрешало, щяло да има повече риболовци, и те щели да упражняват контрол и да сигнализират, е меко казано смешно, и звучи като "Мижи да те лажим"
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by ceco65 Сря 30 Яну 2013 - 19:40

Аз пък съм да се разреши.
Много е гадно до водата да ти е лагера и да не можеш да хвърлиш въдиците.
Само не мога да разбера защо подръжниците на идеята се аргоментират с това , че ако е разрешен риболова
ще намалеят бракониерите, при положение, че и сега бреговете са пълни с
къмпингуващи и преспиващи риболовци, а мрежите не излизат по цяла нощ от водата.
ceco65
ceco65
Модератор
Модератор

Брой мнения : 2102

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by plwned Сря 30 Яну 2013 - 19:50

Саво Младеновски написа:Групата ще се бори за разрешаване на нощния навсякъде а не само на определени места..

Браво на групата..

Божка говориш така щото ходиш само по затворени водоеми приятел .. ако си на Дунав и ходиш през деня и хващаш само попчета друга ще говориш.. Mad

Zoia Dimitrova
Истината е ,че трябва да се разреши нощният риболов от брега ,да се забрани влизането на лодки по тъмната част на денонощието,и ще се пресече бракониерството.
26 януари в 23:40
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Гост Сря 30 Яну 2013 - 20:02

plwned написа:Божка говориш така щото ходиш само по затворени водоеми приятел .. ако си на Дунав и ходиш през деня и хващаш само попчета друга ще говориш..
Ама, аз не разбирам, сега всички, ли се опитвате да убедите някой, че не ловите риба през ноща???
А на Дунав, имам повече излети от теб(за справка сравни ни годините) едното ми село е Гиген, и 98% от тях са нощни и никога не са ме проверявали, ама НИКОГА!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by plwned Сря 30 Яну 2013 - 20:10

Божката написа:Ама, аз не разбирам, сега всички, ли се опитвате да убедите някой, че не ловите риба през ноща???
А на Дунав, имам повече излети от теб(за справка сравни ни годините) едното ми село е Гиген, и 98% от тях са нощни и никога не са ме проверявали, ама НИКОГА!

Ами аз не се мъча да те убеждавам, че не хващаме, хващаме да ама само през ноща през деня няма риби или поне има ама от към Румънско.. няма нужда постоянно да изтъквате годините знам .. Smile Мен също не са ме проверявали през ноща, но ако ме бяха проверили сега щях да съм с акт, но това си бе мой избор тогава... Smile
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by matey49 Сря 30 Яну 2013 - 20:25

Над 50 години практикувам риболов на река Дунав. Аз също ще се радвам да разрешат като цяло нощния риболов във всички водоеми. Но само от брега. Радвам се, че частично разрешиха , и това също е напредък. Най-хубавите вечери са на брега заедно с колеги. Затова искрено ще се радвам ако го разрешат. Успех момчета! I love you
matey49
matey49
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1177

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Гост Сря 30 Яну 2013 - 20:26

plwned написа:през деня няма риби или поне има ама от към Румънско
Е те тва оправдание, съм го чувал от почти всеки който лови на Дунав(а и не само, но предимно), би ли ми го разяснил!
Иначе ми звучи като Белополски в един филм на Искър "Днес рибата не е активна, не иска да взима, или не е в този район" а на 5-10м. от екипа, един човечец хванат през целия филм в кадър, си скубе риби в захлас! Laughing
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by plwned Сря 30 Яну 2013 - 20:35

Божката написа:
plwned написа:през деня няма риби или поне има ама от към Румънско
Е те тва оправдание, съм го чувал от почти всеки който лови на Дунав(а и не само, но предимно), би ли ми го разяснил!
Иначе ми звучи като Белополски в един филм на Искър "Днес рибата не е активна, не иска да взима, или не е в този район" а на 5-10м. от екипа, един човечец хванат през целия филм в кадър, си скубе риби в захлас! Laughing


Ще ти го разясня кратко и ясно.. Поне в Русе около града дъното и дълбочините не са подходящи явно за рибите и ще ти кажа защо в градската част дъното е с камъни при тях е тиня.. дълбочините при нас над 2,3 метра дълбочина няма или влизаме в дълбоки течения където риболова е невъзможен не само заради течението, а и заради прагове, камъни и т.н .. в Румъния няма народ и деца да врякат през деня и рибата се държи там на спокойно през ноща идва и то след 22, 23 часа, защото е тихо и се хвърля храна от риболовците по-светло и през ноща дохранваш с малки стиски иначе ако се храни яко забрави повече от час да имаш риба.. Белополски Мелополски и другите там да си дрънкат тяхните сценарии ,,
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Гост Сря 30 Яну 2013 - 22:05

Aз съм твърдо "ЗА" разрешаване на нощния риболов.А бракониери винаги е имало и винаги ще има.Тази година октомври месец направих един 8 дневен риболов за Шаран на яз.Иваиловград и ако знаех предварително че е забранен нощният риболов никога,ама никога нямаше да отида.Вкарвахме с лодка въдиците на 250 метра на шамандури,които се хранеха постоянно и вечер когато очакваш да удари някоя хубава риба-въдиците на брега извадени.Сутрин докато се вдигне мъглата и внесеме въдиците стане 9 часа и 7.30 часа вънка Shocked А времето като за октомври жега 36-40 градуса,водата ври и по цял ден се киснехме във водата и стояхме под тентата.Всеки знае,че Шарана е наи активен през ноща и рано сутрин,така,че трябва да е разрешен този риболов.Отделно една вечер мислехме да не си вадиме въдиците обаче размислихме и ги извадихме набързо и хоп - Иара и буквално за 2 минути се разминахме с актовете а около нас го изядоха почти всички биваци с по някои друг акт.Шансовете ни да хванем някоя хубава риба бяха нощем,но уви.Тази забрана лично за мен е супер простотия.А бракониерите Иара да си ги гони и да си носят последствията.Ако трябва и затвор да почнат да им дават та да се спрат малко.Ебати и романа написах.
Живи и здрави Suspect
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Бачо Илия Сря 30 Яну 2013 - 22:23

Саво Младеновски написа:Групата ще се бори за разрешаване на нощния навсякъде а не само на определени места..

Колега, нищо не каза за затворените водоеми в БГ; за затворените водоеми викам, нищо не каза... иначе, на мен ми е през к..а дали ще ви разрешат да ловите на Дунав и къде по точно- бракониеризма е плъзнал от там и жалко, че заради дунавски изпълнения и тръшканици, одялкаха по още поне два нормални водоема в северна и южна България; как не ти беше неудобно да пускаш тази тема, ама си е нормално де... като за "там.." Evil or Very Mad Wink

п.п. колега ch.rich, аз на три пъти си разпродавам и го разпродадох, шаранджийското оборудване за последните десет години... поради тези причини.. и някои съпътстващи! Idea Wink
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Саво Младеновски Чет 31 Яну 2013 - 9:29

Бачо Илия написа:като за "там..


Не знам какво имаш пред вид като за там.....Бачо разни хора разни идеали..На никой не пречим и не искаме и на нас да ни се пречи..Аз на Карлово за риба не съм ходил и не ми се ходи.. А И НЯМА ДА ОТИДА...Като си имате проблеми си ги решавайте.Правете подписки и групи ,внасяйте петиций и така нататък.Кат те боли ку.а ,за тва ще ми ловиш к.ура..Със извинение..Ние си искаме да ловим риба през ноща,защото и мряната и сома че даже и шарана си кълве нощем.Не си ходил нощем по река Искър и по Дунав за да видиш колко бракониери има..Представяш ли си ако няма никой да нощува там какво ще да е..Ако всички се напрегнем и излезем със искания мисля че ще решим проблемите си..А не само да мрънкаме и ......за тва сме на това дередже и със заплати и със цени по магазините ,че даже и със горивата.
avatar
Саво Младеновски
🐟 🐟

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by plwned Чет 31 Яну 2013 - 14:02

Има и нещо друго не сме единни.. е тва е проблема боли ме не ме боли, не ме интересува, няма да ходя там ще ходя и затова е така .. тука в моето даскало 80 процента са турци като отидохме там с един от "наще" напънахме един аха да го бием, но излязоха всичките и застанаха зад гърба му и всичко приключи, а зад нас 20 процента наще бяха сеирджии и гледаха отстрани .. Същото е и сега в случая.. много глупаво мислене
plwned
plwned
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 475

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by ARAGORN Чет 31 Яну 2013 - 18:46

Божката написа:Аз, ще си кажа мнението въпреки, че ще ме нахраните!
Аз съм против, по простата причина, че инспекторите ги мързи да гледат, и изобщо не им се занимава, на всичкото отгоре са малко, и няма никакъв контрол през светлата част, за не говорим за нощем!
Така ще си бракониерстват на спокойствие, под предлог, че са за риба!
А това, че като се разрешало, щяло да има повече риболовци, и те щели да упражняват контрол и да сигнализират, е меко казано смешно, и звучи като "Мижи да те лажим"

Напълно съм съгласен с Божката. ИАРА няма ресурс и желание да следи през деня, какво остава за нощем. Ако се разреши нощния риболов, бракониерите ще се увеличат в пъти, твърдо против с двете ръце съм. Една подробност, през последните 3-4 год., не съм проверяван нито веднъж, по тази логика мога и без билет, така ли? Къде е ИАРА, защо не си върши работата през деня, а за през нощта ...............

п.п. Предлагам учениците да си гледат училището, да няма 2-ки и там, не само в риболова!!!!!
ARAGORN
ARAGORN
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 346

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Гост Чет 31 Яну 2013 - 21:32

Е Иара като няма ресурс да вземеме да събереме пари та да ги подсилиме а???? И катоИара не минава ни денем,ни нощем,нали се сещате кво става по язовирите и гьоловете нощно време.Има и друго-Иара са си партия с повечето бракониери,така,че за кво да говорим.Ако аз хвърля 4 въдици примерно и ме хванат ще има разправии,актове,но ако хванат някои с 1500м мрежи мисля,че няма да е така и ще се потули всичко срещу някои лев.КОРУМПИРАНА ДЪРЖАВА-ТОВА Е ИСТИНАТА @
аА които ходи на риболов само за Уклеи,Бабушки и други такива-за какво му е да е разрешен нощният риболов??? А по нагоре и колегата каза една абсолютна истина - НЕ СМЕ ЕДИННИ и затова ще си ни ебат винаги които и да е на власт.Квото и да става ни дреме иначе като се срещнеме и се оплакваме как всичко е много скъпо и т.н
В една нормална държава като Германия ако вдигнат Бензина с 10 цента ще стане гражданска воина или революция а при нас ще излезнат 50 човека ще викат,икат и всичко свършва дотам.И утре Тока,другиден Парното и т.н и т.н.............................
Е затова сме на тоя хал.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by ARAGORN Пет 1 Фев 2013 - 10:34



Така сме ние, дето ходим само за "Уклеи, Бабушки и други такива"! Вие какво ловите колега? Ако не е тайна де? pig
ARAGORN
ARAGORN
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 346

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Бачо Илия Пет 1 Фев 2013 - 10:49

До колкото аз знам, разрешаването на нощния риболов на шест държавни затворени водоема и шест зони на р.Дунав е ЕКСПЕРИМЕНТАЛНО и в зависимост от резултата ще се вземат по-нататъшни решения, така че за мен този въпрос е дефакто и деюре приключил. То по логиката на тази "подписка", за разрешаване на нощния риболов навсякъде по Дунав, трябва въобще да се разреши и на всякъде другаде; само че, това няма да стане на този етап- нито едното, нито другото.. ами най-много след година и тези привилегии да отпаднат, и ако това се случи, то най-вероятно ще е покрай Дунав, особено пък и при новите правила и ограничения за стопански риболов в реката...

Idea Wink

п.п. и аз искам да си ловя ЗАКОННО през ноща на Копринка и Душанци(а не като до сега), ама нямаааа.... Very Happy Cool
Бачо Илия
Бачо Илия
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 2740

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by matey49 Пет 1 Фев 2013 - 15:42

Илийка и аз искам да си ловя нощем на Осъм Very Happy ....ама няма, няма и да има... Sad
matey49
matey49
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1177

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Гост Пет 1 Фев 2013 - 23:42

ARAGORN написа:

Така сме ние, дето ходим само за "Уклеи, Бабушки и други такива"! Вие какво ловите колега? Ако не е тайна де? pig
Ловиме РИБИ колега,не СТРЪВ Suspect
Когато има а като няма си пиеме ракията I love you
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by ARAGORN Съб 2 Фев 2013 - 10:47

ch.rich написа:
ARAGORN написа:

Така сме ние, дето ходим само за "Уклеи, Бабушки и други такива"! Вие какво ловите колега? Ако не е тайна де? pig
Ловиме РИБИ колега,не СТРЪВ Suspect
Когато има а като няма си пиеме ракията I love you

В повечето случаи пиете ракия, но все пак браво и успех!!! No
ARAGORN
ARAGORN
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 346

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Саво Младеновски Съб 2 Фев 2013 - 10:59

Smile Embarassed Не съм сигурен че повечето пъти пием ракия ..ама това е друга тема..Smile
avatar
Саво Младеновски
🐟 🐟

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by corewin Чет 1 Авг 2019 - 14:32

Има петиция за премахване на забраната отново. Който желае може да подкрепи.
[You must be registered and logged in to see this link.]
corewin
corewin
🐟

Брой мнения : 11

Върнете се в началото Go down

Акция за разрешаване на нощния риболов Empty Re: Акция за разрешаване на нощния риболов

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите